Back

 / Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (12. - 13. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.05 850
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.99 794
3 Ivan RomaniakIvan Romaniak 980707 UkraineUkraine 1.93 740
Skok vysoký - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.81 636
2 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1.69 536
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.66 512
Skok vysoký - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.96 767
2 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.96 767
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 1.90 714
Skok vysoký - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.81 636
2 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.75 585
3 David VrbataDavid Vrbata 010907 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1.72 560
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam JarošAdam Jaroš 030305 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.60 464
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 021112 AC PardubiceAC Pardubice 1.60 464
3 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.57 441
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 020515 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.99 794
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.90 714
3 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.75 585
Skok vysoký - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.69 536
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.60 464
3 Radek FišerRadek Fišer 040427 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1.60 464
Skok vysoký - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.78 610
2 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.75 585
3 Jakub PeterkaJakub Peterka 040617 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.69 536
Skok vysoký - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 040117 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.59 724
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová 040222 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.53 655
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.53 655
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.48 599
Skok vysoký - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 041008 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.47 588
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 040915 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.47 588
3 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 051108 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1.47 588
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 900705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.63 771
2 Eliška PernáEliška Perná 990212 AC PardubiceAC Pardubice 1.51 632
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.48 599
Skok vysoký - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 010430 AC PardubiceAC Pardubice 1.60 736
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 010608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.45 566
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.42 534
Skok vysoký - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1.75 916
2 Linda SucháLinda Suchá 010928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.75 916
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.75 916
Skok vysoký - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.60 736
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.60 736
3 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1.51 632
Skok vysoký - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 030619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.54 666
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 030427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.51 632
3 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.51 632
Skok o tyči - Muži (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.80 849
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 673
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 940603 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ... 4.00 617
Skok o tyči - Muži (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 961218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3.90 590
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70 535
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70 535
Skok o tyči - Junioři (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 000425 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.80 562
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 3.70 535
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.40 457
Skok o tyči - Junioři (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4.30 702
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.10 645
3= Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.70 535
3= Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 3.70 535
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.10 645
2 Dominik GyselDominik Gysel 020313 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.90 590
3 Karel VeličkaKarel Velička 030104 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.70 535
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.90 333
2 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 020913 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.90 333
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.90 333
Skok o tyči - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3.00 357
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.90 333
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2.70 286
Skok o tyči - Žáci (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.60 509
2 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.00 357
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.80 309
Skok daleký - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.30 886
2 Jan LechnerJan Lechner 911028 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.79 764
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 970429 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.77 760
Skok daleký - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 000321 AC PardubiceAC Pardubice 7.01 816
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 010603 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6.94 799
3 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6.86 781
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 6.45 686
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.01 589
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 021112 AC PardubiceAC Pardubice 6.00 587
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SchubertŠtěpán Schubert 030721 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6.18 626
2 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.15 619
3 Jan RabaJan Raba 030312 AC PardubiceAC Pardubice 6.07 602
Skok daleký - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 040127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.24 639
2 Petr SvobodaPetr Svoboda 041028 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5.95 576
3 Adam HavlíčekAdam Havlíček 040803 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.76 535
Skok daleký - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.71 525
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.48 477
3 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5.46 473
Skok daleký - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 971021 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5.05 573
2 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 901216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.51 431
Skok daleký - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.29 640
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.98 554
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.82 511
Skok daleký - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 900705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.81 792
2 Eliška PernáEliška Perná 990212 AC PardubiceAC Pardubice 5.17 606
Skok daleký - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda SucháLinda Suchá 010928 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.95 834
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.76 777
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5.74 771
Skok daleký - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 010311 AC PardubiceAC Pardubice 5.69 756
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 010814 AC PardubiceAC Pardubice 5.31 645
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.08 581
Skok daleký - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 001116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.93 540
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 010803 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4.68 474
3 Lenka BártováLenka Bártová 020504 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4.64 464
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 030603 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.33 651
2 Petra ViplerováPetra Viplerová 021214 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.73 487
3 Natálie KováčováNatálie Kováčová 030515 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4.65 466
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 030609 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.25 628
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 020913 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5.16 603
3 Tereza SupováTereza Supová 020307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.96 548
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.37 663
2 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 030908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.06 576
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 020929 AK BílinaAK Bílina 4.99 557
Skok daleký - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie VšetečkováLucie Všetečková 051120 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.89 530
2 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 040819 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.79 503
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 041101 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 4.78 500
Skok daleký - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK BílinaAK Bílina 5.16 603
1= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5.16 603
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.07 578
Skok daleký - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová 040725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.86 522
2 Nela VaníčkováNela Vaníčková 040915 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4.81 508
3 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 041008 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4.59 451
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika ŠirlováDominika Širlová 020218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.44 624
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 021206 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.75 579
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 030214 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.39 555
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 041215 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.75 579
2 Kristýna MigováKristýna Migová 040725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.00 529
3 Eliška MendelováEliška Mendelová 040807 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.90 523
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.01 668
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.66 647
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.15 555
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška PernáEliška Perná 990212 AC PardubiceAC Pardubice 11.04 598
2 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 900705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.75 579
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 901216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.55 566
Vrh koulí 4kg - Juniorky (neděle, 13.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 020312 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.38 620
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.24 611
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.87 587
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David TermerDavid Termer 020325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.85 719
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 13.15 676
3 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 020610 AC PardubiceAC Pardubice 13.00 667
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PadělekPavel Padělek 000209 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13.27 684
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 13.14 676
3 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 12.68 648
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 12.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek LukášMarek Lukáš 910716 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.60 765
2 Jan DoležalJan Doležal 960606 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 14.40 753
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.32 626