Back

 / 3. veřejné závody Olympu

Praha - Stromovka (22. 1. 2019)

Skok vysoký - Ženy (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.61
2 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 03 ASK LovosiceASK Lovosice 1.58
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.58
Skok daleký - Muži (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7.32
2 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7.23
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7.04
Skok daleký - Ženy (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.17
2 Lucia VadlejchLucia Vadlejch 88 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.06
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.55
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.28
2 Eliška ŠedáEliška Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.48
3 Daniela KozačováDaniela Kozačová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.38
Vrh koulí 4kg - Ženy (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.77
2 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.46
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.33
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.19
2 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.84
3 Viktor RezekViktor Rezek 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.21
Vrh koulí 6kg - Junioři (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.14
2 Martin RybářMartin Rybář 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.74
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.25
Vrh koulí 7,26kg - Muži (úterý, 22.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.29
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.92
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.49