Back

 / Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (26. 1. 2019)

Časový pořad sobota, 26.1.2019

Čas Disciplíny
10:00 60 m př. Žcm F Dálka Žci Dálka Žcm Koule 2kg Žkm Koule 3kg Žky
10:10 60 m př. Žkm F
10:15 60 m př. Žky B01 60 m př. Žky B02
10:20 60 m př. Žci F
10:40 60 m Žcm B01 60 m Žcm B02 60 m Žcm B03
10:50 60 m Žkm B01 60 m Žkm B02 60 m Žkm B03
11:00 60 m Žci B01 60 m Žci B02 60 m Žci B03 Koule 3kg Žcm Koule 4kg Žci
11:10 60 m Žky B01 60 m Žky B02 60 m Žky B03 Dálka Žky Dálka Žkm
11:20 800 m Žcm F
11:30 800 m Žkm F Výška Žci Výška Žky
11:40 800 m Žci F
11:50 800 m Žky F
12:15 300 m Žci B01 300 m Žci B02 Výška Žcm Výška Žkm
12:25 300 m Žky F Koule 5kg Dci Koule 6kg J Koule 7,26kg M
12:45 150 m Žcm B01 150 m Žcm B02 150 m Žcm B03 150 m Žcm B04
12:55 150 m Žkm B01 150 m Žkm B02 150 m Žkm B03 150 m Žkm B04 150 m Žkm B05
13:05 150 m Žci B01 150 m Žci B02 150 m Žci B03
13:10 150 m Žky B01 150 m Žky B02 150 m Žky B03 150 m Žky B04 150 m Žky B05
13:30 Výška Ž Výška Jky Výška Dky Koule 3kg Dky Koule 4kg Ž Koule 4kg Jky
13:45 3000 m M B01 3000 m M B02 3000 m Ž F Dálka M Dálka J Dálka Dci
14:00 400 m M B01 400 m M B02 400 m M B03 400 m Dci B01 400 m Dci B02 400 m Dci B03
14:25 400 m Ž 400 m Jky 400 m Dky B01 400 m Dky B02
14:50 60 m př. Dky F
15:00 60 m př. Ž F 60 m př. Jky F
15:10 60 m př. Dci B01 60 m př. Dci B02
15:20 60 m př. J F
15:30 60 m př. M F Dálka Ž Dálka Jky Dálka Dky
15:45 60 m M 60 m J B01 60 m J B02 60 m Dci B01 60 m Dci B02 60 m Dci B03 60 m Dci B04 60 m Dci B05
16:25 60 m Ž B01 60 m Ž B02 60 m Jky B01 60 m Jky B02 60 m Dky B01 60 m Dky B02 60 m Dky B03 60 m Dky B04 60 m Dky B05
17:00 200 m M B01 200 m M B02 200 m M B03 200 m J B01 200 m J B02 200 m J B03 200 m J B04 200 m Dci B01 200 m Dci B02 200 m Dci B03 200 m Dci B04 200 m Dci B05 200 m Dci B06 200 m Dci B07 200 m Dci B08 200 m Dci B09 200 m Dci B10 Výška M Výška J Výška Dci
17:25 200 m Ž B01 200 m Ž B02 200 m Ž B03 200 m Ž B04 200 m Jky B01 200 m Jky B02 200 m Jky B03 200 m Dky B01 200 m Dky B02 200 m Dky B03 200 m Dky B04 200 m Dky B05 200 m Dky B06 200 m Dky B07 200 m Dky B08 200 m Dky B09
17:55 800 m M 800 m Dci
18:10 800 m Ž 800 m Dky
18:30 4x200 m M F
18:40 4x200 m Ž F