Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

60 m - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Armin NtemoArmin Ntemo 020326 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 07.14
2 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 4 07.15
3 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 07.23
60 m - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
60 m - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 07.78
2 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 07.80
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 5 07.88
800 m - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 991224 AK BílinaAK Bílina 1 2:01.51
2 Jan HříchJan Hřích 030612 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 2 2:03.34
3 Petr SynáčekPetr Synáček 031006 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 2:13.81
1500 m - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 931230 AK BílinaAK Bílina 3 4:23.09
2 Šimon KobližekŠimon Kobližek 991127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 9 4:23.69
3 Radek VostřelRadek Vostřel 020309 AK ŽatecAK Žatec 6 4:30.58
1500 m - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 030108 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 3 4:47.21
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 961102 AK MostAK Most 2 4:51.54
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 950829 AK MostAK Most 1 4:51.73
60 m překážek - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 09.05
2 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.15
3 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.23
60 m překážek - Junioři (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 3 08.69
2 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 08.97
60 m překážek - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 980618 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 09.37
2 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 5 10.58
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 990531 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 11.10
60 m překážek - Dorostenky (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 09.49
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 030727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.52
3 Michaela SucháMichaela Suchá 030723 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 09.90