Back

 / Přebor Ústeckého kraje mužů a žen

Praha - Strahov (27. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub JandaJakub Janda 890307 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.94
2 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.91
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 990115 ASK DěčínASK Děčín 1.91
Skok vysoký - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie KlepetkováViktorie Klepetková 031002 ASK LovosiceASK Lovosice 1.68
2 Eliška HodkováEliška Hodková 000504 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.63
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 1.60
Skok o tyči - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 981209 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.10
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 3.30
3 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 3.10
Skok o tyči - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 2.20
2 Ema SebránkováEma Sebránková 050514 AK BílinaAK Bílina 2.20
Skok daleký - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.52
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 6.14
3 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.03
Skok daleký - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 980618 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.28
2 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 030727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.23
3 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 050527 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5.15
Trojskok - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 020215 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.84
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 020418 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.70
3 Pavel JindraPavel Jindra 020827 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.34
Trojskok - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 971006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.13
2 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 030609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.61
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 030727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.54
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 020909 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.94
2 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 030221 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.98
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.43
Vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 10.20
2 Tereza HamerlováTereza Hamerlová 020909 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.12
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 10.03
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.24
2 Šimon StudihradŠimon Studihrad 020624 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 11.47
3 Petr MusilPetr Musil 031106 ASK LovosiceASK Lovosice 11.41
Vrh koulí 6kg - Junioři (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef PapJosef Pap 000928 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 14.33
2 Jan LepeškaJan Lepeška 000715 AK BílinaAK Bílina 13.44
3 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.91
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 27.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček 941231 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 14.02
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán 761013 AK BílinaAK Bílina 13.86
3 Josef PapJosef Pap 000928 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.30