Back

 / II. Veřejné závody PAS

Praha-Strahov (18. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matúš BubeníkMatúš Bubeník 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2.13
2 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.13
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.93
Skok vysoký - Ženy (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.55
2 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.55
3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.55
Skok o tyči - Muži (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.05
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.85
3 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3.65
Skok o tyči - Ženy (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3.20
2 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.00
3 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2.80
Skok o tyči - Ženy (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.95
2 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.95
Trojskok - Muži (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.43
2 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.39
3 Miroslav TrombíkMiroslav Trombík 74 neregistrovanýneregistrovaný 11.28
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.74
Trojskok - Muži (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.54
2 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.59
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.82
Trojskok - Ženy (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.52
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.11
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.85
Trojskok - Ženy (pátek, 18.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.59
2 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.37
3 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.09