Back

 / Metal PS mezinárodní atletický mítink

Otrokovice (30. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vadym KravchukVadym Kravchuk 961028 UkraineUkraine 2.15
2 Nauraj RandhawaNauraj Randhawa 920127 MalaysiaMalaysia 2.15
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.11
Skok vysoký - Žáci (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.70
2 Wiliam HřibWiliam Hřib 050125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.68
3 Filip MaňásekFilip Maňásek 040123 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 1.57
Skok vysoký - Ml. žáci (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŽaludekPetr Žaludek 060223 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 1.35
2 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 060406 AK ZlínAK Zlín 1.30
3 David MarkivskýDavid Markivský 060831 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 1.30
Skok vysoký - Ženy (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tynita TownsendTynita Townsend 900110 United StatesUnited States 1.87
2 Ximena EsquievelXimena Esquievel 970822 MexicoMexico 1.85
3 Priscilla FrederickPriscilla Frederick 890214 Antigua and BarbudaAntigua and Barbuda 1.85
Skok vysoký - Dorostenky (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna HalasováAnna Halasová 031021 Orel VyškovOrel Vyškov 1.39
Skok vysoký - Žákyně (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.50
2 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 051218 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.39
3 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 040907 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.35
Skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára RafajováKlára Rafajová 060921 AK ZlínAK Zlín 1.35
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 070127 AK ZlínAK Zlín 1.20
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová 060227 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 1.10
Skok o tyči - Muži (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.82
2 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4.62
Skok o tyči - Ženy (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Romana MaláčováRomana Maláčová 870515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.50
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 991122 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.35
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 950322 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3.98
Skok daleký - Muži (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan PírekMilan Pírek 870717 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7.25
2 Ján ŠubaJán Šuba 940906 SlovakiaSlovakia 7.15
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 890306 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6.57
Skok daleký - Junioři (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel BucsaSamuel Bucsa 000504 RomaniaRomania 7.31
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6.48
Skok daleký - Dorostenci (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5.57
Skok daleký - Žáci (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča 050226 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.65
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.43
3 Wiliam HřibWiliam Hřib 050125 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.30
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš ZbořilLukáš Zbořil 060406 AK ZlínAK Zlín 4.69
2 Jan ResslerJan Ressler 060613 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.67
3 Petr ŽaludekPetr Žaludek 060223 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4.31
Skok daleký - Ženy (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mara GrivaMara Griva 890408 LatviaLatvia 6.26
2 Lucia Vadlejch-SlaničkováLucia Vadlejch-Slaničková 881108 SlovakiaSlovakia 6.18
3 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk 960119 UkraineUkraine 6.05
Skok daleký - Dorostenky (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 020624 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.29
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 031103 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4.82
3 Nela MikeskováNela Mikesková 031206 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.39
Skok daleký - Žákyně (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana PoláškováJana Polášková 040126 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5.25
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná 050401 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.88
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 041215 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4.33
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára RafajováKlára Rafajová 060921 AK ZlínAK Zlín 4.40
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 070215 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4.06
3 Anna - Marie VyoralováAnna - Marie Vyoralová 060227 ZŠ Trávníky OtrokoviceZŠ Trávníky Otrokovice 4.00
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav HráčekLadislav Hráček 090805 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.79
2 Jan VítekJan Vítek 080729 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.54
3 Filip OrbesFilip Orbes 110112 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.42
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 4.18
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.89
3 Iva KopřivováIva Kopřivová 090211 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.35
Trojskok - Muži (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marian OpreaMarian Oprea 820106 RomaniaRomania 16.03
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 980316 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.66
3 Ján ŠubaJán Šuba 940906 SlovakiaSlovakia 15.27
Trojskok - Ženy (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dana VejďákováDana Vejďáková 810103 SlovakiaSlovakia 13.11
2 Tatiana HolovchukTatiana Holovchuk 960119 UkraineUkraine 12.99
3 Iuliana AniteiIuliana Anitei 990326 RomaniaRomania 12.91
Trojskok - Dorostenky (středa, 30.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valerie JankůValerie Janků 020904 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11.16