Back

 / 6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

60 m překážek - Muži (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 990115 ASK DěčínASK Děčín 11.06
60 m překážek - Junioři (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.55
2 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.12
60 m překážek - Dorostenci (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.48
3 Petr StránskýPetr Stránský 030604 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.67
60 m překážek - Žáci (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 040212 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 09.45
2 Adam HalířAdam Halíř 050307 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.15
60 m překážek - Ml. žáci (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 060104 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 10.98
2 Jonáš SamekJonáš Samek 070208 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.34
60 m překážek - Veteráni (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Oto ČechOto Čech 560109 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.03
60 m překážek - Dorostenky (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1= Tereza SupováTereza Supová 020307 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.37
1= Veronika SkalickáVeronika Skalická 020801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
60 m překážek - Žákyně (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 050525 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.43
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 040224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.59
3 Klára MatoušováKlára Matoušová 040605 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.75
60 m překážek - Ml. žákyně (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 060917 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.91
2 Barbora JanatováBarbora Janatová 060312 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 11.52
3 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 060909 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.58