Back

 / 6. halová středa

Jablonec nad Nisou (13. 2. 2019)

Skok vysoký - Muži (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.83
2= Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.80
2= Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 990115 ASK DěčínASK Děčín 1.80
Skok vysoký - Ženy (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Jessica NechanickáJessica Nechanická 040224 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1.59
1= Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59
3= Klára MatuškováKlára Matušková 030323 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.55
3= Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 000719 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.55
Skok o tyči - Muži (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4.20
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 020211 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.00
3 Dušan VodičkaDušan Vodička 030609 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.40
Skok o tyči - Ženy (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna RydvalováAnna Rydvalová 020803 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.10
2 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 050204 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2.90
3 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 010613 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.80
Skok daleký - Muži (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.51
1= Patrik MedáčekPatrik Medáček 030421 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6.51
3 Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.44
Skok daleký - Ženy (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.65
2 Leona VokálováLeona Vokálová 011001 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.63
3 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.54
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová 030716 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 13.14
2 Lucie SeifertováLucie Seifertová 030501 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.02
3 Dominika ŠirlováDominika Širlová 020218 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.96
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KuhnJakub Kuhn 040331 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.82
Vrh koulí 4kg - Veteráni (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohuslav KlimplBohuslav Klimpl 460608 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.26
Vrh koulí 4kg - Ženy (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela KovandováMichaela Kovandová 990608 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.01
2 Milena MikešováMilena Mikešová 730818 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.21
3 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010629 ASK DěčínASK Děčín 08.83
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 020523 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.84
2 Jiří ŠandaJiří Šanda 030220 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.45
3 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.19
Vrh koulí 5kg - Veteráni (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel TaibrPavel Taibr 560813 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.20
Vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.98
2 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 010409 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.56
Vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 13.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ToušJan Touš 950715 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16.34
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 920120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.66
3 Dominik SládekDominik Sládek 980930 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 13.81