Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

60 m - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon LevýŠimon Levý 041027 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 07.60
2 Adam DaněkAdam Daněk 050113 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 08.03
3 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 050317 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 08.04
60 m - Ml. žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jonáš FleisigJonáš Fleisig 061109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.81
2 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart 060125 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 6 08.58
3 Damián ŠimiceDamián Šimice 061015 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 08.69
60 m - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 050416 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 08.20
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 040519 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 08.30
3 Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 050329 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.52
60 m - Ml. žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 060814 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 08.13
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 060128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 08.26
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 070516 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 08.49
1500 m - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Albert SkalaAlbert Skala 050427 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 4:52.18
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 040602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 5:09.32
3 Jiří ŠpirochJiří Špiroch 051015 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 5:09.53
1500 m - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 051209 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 5:24.85
2 Pavlína FormanováPavlína Formanová 041130 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 5:28.87
3 Simona NoskováSimona Nosková 051019 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 5:32.72