Back

 / Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Stromovka (17. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel FroněkPavel Froněk 050118 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.74
2 Jakub PetrášJakub Petráš 040615 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1.65
3 Martin HladMartin Hlad 050922 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.56
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠkarbanJan Škarban 060119 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.47
2 Petr KřesťanPetr Křesťan 060504 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.36
3 David BímanDavid Bíman 070722 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.36
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová 040222 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1.56
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.53
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 040125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.53
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie UlčováViktorie Ulčová 060430 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.50
2 Veronika BenešováVeronika Benešová 060904 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.36
3 Ellen BartákováEllen Bartáková 060602 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.31
Skok o tyči - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok daleký - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KreysaJakub Kreysa 040819 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.75
2 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 040209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.58
3 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 050623 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.45
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Oliver SoukupOliver Soukup 060131 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.70
2 Oliver VeselýOliver Veselý 070528 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.47
3 Daniel BártaDaniel Bárta 060715 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.39
Skok daleký - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 050322 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.12
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová 040222 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.03
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 040125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.79
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 060807 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.21
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 060128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.90
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 070516 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4.65
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MachováKarolína Machová 060116 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.49
2 Martina ŠmídováMartina Šmídová 060202 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
3 Viola SchmidtováViola Schmidtová 060310 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.96
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Radim ŠvajnerRadim Švajner 071013 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.48
2 Filip AichingerFilip Aichinger 060128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.96
3 Kryštof Josef HolýKryštof Josef Holý 060417 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.44
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 040915 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.80
2 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 041215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.76
3 Kateřina KošátkováKateřina Košátková 040717 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10.18
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KozaTomáš Koza 040806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.11
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 040828 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.85
3 Jakub PetrášJakub Petráš 040615 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 10.92