Back

 / Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha - Strahov (17. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 040511 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.78
2 Antonín PlachýAntonín Plachý 050609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.69
3 Albert MatějkaAlbert Matějka 040521 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.69
Skok vysoký - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 050624 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.51
2= Veronika KouckáVeronika Koucká 050711 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.46
2= Tereza TomanováTereza Tomanová 050829 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.46
Skok o tyči - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3.56
2 Michal SupMichal Sup 040714 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.21
3 Michal JáraMichal Jára 041027 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.21
Skok o tyči - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktorie OndrováViktorie Ondrová 050624 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3.31
2 Kristýna MigováKristýna Migová 040725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.51
3 Lia HeryánováLia Heryánová 040530 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2.51
Skok daleký - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6.28
2 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 040206 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.25
3 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 040803 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6.20
Skok daleký - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 040426 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.21
2 Lucie LasíkováLucie Lasíková 050320 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.99
3 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 040809 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4.96
Vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikol BalcarováNikol Balcarová 041028 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.53
2 Kristýna MigováKristýna Migová 040725 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.32
3 Eva CaldrováEva Caldrová 040713 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.19
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 17.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.79
2 Jan AuředníkJan Auředník 050316 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.66
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 050609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.66