Zpět

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

-

01 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.57
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.85
3 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.10
4 Petr LiškaPetr Liška 040629 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.63
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.74
6 František JaníkFrantišek Janík 051009 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.92
7 Miroslav TesařMiroslav Tesař 051118 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.53
Celkem 7 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
2 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz 040920 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 07.88
3 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 040628 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.94
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 050109 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.07
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.66
6 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.81
7 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.00
Celkem 7 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.72
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.97
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.23
4 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.30
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 051104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.77
6 Zdeněk DubZdeněk Dub 050627 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 09.64
Marek BakotaMarek Bakota 051004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.69
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.25
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.42
4 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.12
5 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 050701 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.33
Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 061001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 7 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
2 Jan GostomczykJan Gostomczyk 050103 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 5 08.01
3 Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz 040628 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 08.24
4 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.63
5 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.93
6 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.01
Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 12:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10
2 Michal NovákMichal Novák 041110 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.13
3 Michal MrázekMichal Mrázek 040419 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.31
4 David DvorníkDavid Dvorník 050726 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.72
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04
6 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.57
2 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.69
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
4 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.72
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.85
7 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz 040920 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 07.88
8 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 040628 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.94
9 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.97
10 Jan GostomczykJan Gostomczyk 050103 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 5 08.01
11 Lukáš HoudekLukáš Houdek 050109 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.07
12 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.10
12 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10
14 Michal NovákMichal Novák 041110 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.13
15 Kryštof HanekKryštof Hanek 050128 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.23
16 Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz 040628 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 08.24
17 Vojtěch MilataVojtěch Milata 041221 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.25
18 Adam DostálAdam Dostál 051106 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.30
19 Michal MrázekMichal Mrázek 040419 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.31
20 Jáchym KoubaJáchym Kouba 040901 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.42
21 Petr LiškaPetr Liška 040629 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.63
21 Daniel VranaDaniel Vrana 040304 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.63
23 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.66
24 David DvorníkDavid Dvorník 050726 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.72
25 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.74
26 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 051104 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.77
27 Daniel ChytilDaniel Chytil 050623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.81
28 František JaníkFrantišek Janík 051009 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.92
29 David PanuškaDavid Panuška 040621 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.93
30 Rio BabiuchRio Babiuch 050514 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.00
31 Filip KlimentFilip Kliment 051005 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.01
32 Kryštof KiliánKryštof Kilián 040509 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04
33 Adam BoďaAdam Boďa 050714 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.12
34 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 050701 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.33
35 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.39
36 Miroslav TesařMiroslav Tesař 051118 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.53
37 Zdeněk DubZdeněk Dub 050627 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 09.64
Marek BakotaMarek Bakota 051004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Václav OravaVáclav Orava 050202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 061001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

-

(so, 9.2.2019 - 13:55) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.55
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.70
3 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.73
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.76
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.80
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 040829 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.88
7 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz 040920 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 07.88
8 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 040628 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.98
Celkem 8 závodníků

-

(so, 9.2.2019 - 13:35) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10
2 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 060902 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.30
3 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 2 08.31
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.34
5 Dorian GręboszDorian Grębosz 060605 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 08.36
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.38
7 David HastíkDavid Hastík 060904 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.59
8 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.64
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.01
3 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.12
4 Josef SedlákJosef Sedlák 071106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.26
5 Kryštof KociánKryštof Kocián 070730 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.76
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 071117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.99
7 Jan ŽurovecJan Žurovec 060728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.23
Jakub NěmecJakub Němec 070212 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 060902 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.28
2 Pavel HýblPavel Hýbl 070312 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.66
3 Tobiasz GrobelnyTobiasz Grobelny 060513 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 08.80
4 Lukáš KopecLukáš Kopec 060130 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.91
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.99
6 Matěj MelčákMatěj Melčák 060508 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.17
7 Antoni RossaAntoni Rossa 070720 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.29
8 Adam PiechaAdam Piecha 070615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.44
Celkem 8 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.39
2 David HastíkDavid Hastík 060904 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.48
3 Robert KowalskiRobert Kowalski 070118 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.93
4 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.06
5 Oliwier RękasOliwier Rękas 070108 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.11
6 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.37
7 Igor WitekIgor Witek 071212 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.39
8 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 071021 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.50
Celkem 8 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.45
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.68
3 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.00
4 Filip VychronFilip Vychron 070502 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.31
5 Adam MatušekAdam Matušek 060721 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56
6 David ŠípDavid Šíp 060530 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.05
7 David MordáčDavid Mordáč 070807 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.42
8 Adam MalíkAdam Malík 070716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.58
Celkem 8 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyprian BiłkaCyprian Biłka 060527 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.48
2 KAMIL PETKAKAMIL PETKA 060417 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 08.74
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.87
4 Denis EllingerDenis Ellinger 071004 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.58
5 František HolubFrantišek Holub 071227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.60
6 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 071014 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.94
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 5 08.41
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.80
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.94
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 071015 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.55
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 071031 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.61
6 Jan HejníkJan Hejník 070614 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 09.67
Šimon CagalaŠimon Cagala 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
07 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorian GręboszDorian Grębosz 060605 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 08.39
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.66
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.95
4 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
5 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.41
6 Petr HeczkoPetr Heczko 070921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.56
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 061206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
08 (so, 9.2.2019 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.43
2 Igor WójcikIgor Wójcik 070603 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 08.65
3 Samuel PungeSamuel Punge 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.76
4 Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk 070419 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.20
5 Ondřej BartošOndřej Bartoš 070816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.78
6 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 061003 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.81
7 Matěj BrašMatěj Braš 070423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 060902 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.28
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 060411 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.39
3 Dorian GręboszDorian Grębosz 060605 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 08.39
5 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 5 08.41
6 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.43
7 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 060106 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.45
8 David HastíkDavid Hastík 060904 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.48
8 Cyprian BiłkaCyprian Biłka 060527 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.48
10 Igor WójcikIgor Wójcik 070603 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 08.65
11 Pavel HýblPavel Hýbl 070312 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.66
11 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 060714 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.66
13 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 071112 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.68
14 KAMIL PETKAKAMIL PETKA 060417 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 08.74
15 Samuel PungeSamuel Punge 060423 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.76
16 Tobiasz GrobelnyTobiasz Grobelny 060513 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 08.80
16 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.80
18 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.87
19 Lukáš KopecLukáš Kopec 060130 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.91
20 Robert KowalskiRobert Kowalski 070118 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.93
21 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.94
22 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 070317 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.95
23 Matěj PěčekMatěj Pěček 060507 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.99
24 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.00
25 Tomáš HolubTomáš Holub 061020 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.01
26 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.06
27 Oliwier RękasOliwier Rękas 070108 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.11
28 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.12
29 Matěj MelčákMatěj Melčák 060508 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.17
30 Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk 070419 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.20
31 Josef SedlákJosef Sedlák 071106 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.26
32 Antoni RossaAntoni Rossa 070720 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.29
33 Filip VychronFilip Vychron 070502 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.31
34 Václav PořízkaVáclav Pořízka 060609 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.37
35 Igor WitekIgor Witek 071212 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.39
36 Filip KřížekFilip Křížek 060108 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
37 Jan MusálekJan Musálek 071109 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.41
38 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 071015 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.55
39 Adam MatušekAdam Matušek 060721 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56
40 Denis EllingerDenis Ellinger 071004 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.58
41 František HolubFrantišek Holub 071227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.60
42 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 071031 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.61
43 Jan HejníkJan Hejník 070614 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 09.67
44 Kryštof KociánKryštof Kocián 070730 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.76
45 Ondřej BartošOndřej Bartoš 070816 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.78
46 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 061003 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.81
47 Adam KopřivaAdam Kopřiva 071117 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.99
48 Matěj BrašMatěj Braš 070423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.00
49 David ŠípDavid Šíp 060530 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.05
50 Jan ŽurovecJan Žurovec 060728 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.23
51 David MordáčDavid Mordáč 070807 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.42
52 Adam PiechaAdam Piecha 070615 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.44
53 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 071021 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.50
54 Petr HeczkoPetr Heczko 070921 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.56
55 Adam MalíkAdam Malík 070716 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.58
56 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 071014 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.94
Jakub NěmecJakub Němec 070212 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 071019 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Šimon CagalaŠimon Cagala 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 061206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

-

01 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.10
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.61
3 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 040620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.91
4 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 050601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.13
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.24
6 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.33
7 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 050811 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.83
Michaela RichterováMichaela Richterová 041115 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.38
3 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.70
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.15
5 Vendula TrojanováVendula Trojanová 051212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.37
6 Emilia FleszarEmilia Fleszar 050525 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.69
Adéla PlevkováAdéla Plevková 060714 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 040423 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNS
Celkem 8 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 040415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 08.56
2 Julia WójcikJulia Wójcik 041008 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.72
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.18
4 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 050317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.40
5 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.45
6 Weronika BochenekWeronika Bochenek 050314 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.62
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.83
Nikol BaladováNikol Baladová 000513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paulina SrokaPaulina Sroka 040208 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.56
2 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 040107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.69
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 050718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.72
4 Eva AdámkováEva Adámková 040402 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.24
5 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25
6 Aneta PátkováAneta Pátková 051101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.32
7 Veronika MartynkováVeronika Martynková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.05
Klára ChechelskáKlára Chechelská 050307 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.54
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.02
3 Nela SovováNela Sovová 040925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.34
4 Nela KadaváNela Kadavá 051121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.61
5 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 050317 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 10.13
Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Markéta MotykováMarkéta Motyková 050929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 050114 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.40
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
3 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 050923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.76
4 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 040226 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.02
5 Wiktoria JawieńWiktoria Jawień 050811 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.12
6 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.34
7 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.38
8 Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka 050916 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.81
Celkem 8 závodníků
07 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 040324 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.72
2 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 050825 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.86
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 040203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.93
4 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 050820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.19
6 Magdalena SobczakMagdalena Sobczak 040407 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.20
7 Oliwia CzosnekOliwia Czosnek 050518 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 09.56
8 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.66
Celkem 8 závodníků
08 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 040715 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.49
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.70
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 041003 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.88
5 Marie VrbováMarie Vrbová 040821 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.98
6 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 041219 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.12
7 Martyna KlajaMartyna Klaja 050126 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 09.41
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.78
Celkem 8 závodníků
09 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KarpováHana Karpová 040812 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.68
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.89
3 Karolína VajdováKarolína Vajdová 041206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.05
4 Hana KlanicováHana Klanicová 050711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.36
5 Petra BlažkováPetra Blažková 051030 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.49
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 040115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.53
7 Daniela BláhováDaniela Bláhová 050712 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.87
Celkem 7 závodníků
10 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 040308 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.92
3 Lucie DlouháLucie Dlouhá 040331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
4 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.07
5 Alicja MorągAlicja Morąg 050423 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.12
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
7 Tereza SchořováTereza Schořová 040617 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.45
Celkem 7 závodníků
11 (so, 9.2.2019 - 12:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.41
2 Nina PetrováNina Petrová 041209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.80
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.88
5 Ema JanůEma Janů 041031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.10
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.28
7 Veronika JavorováVeronika Javorová 051029 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.02
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.10
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
3 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.38
4 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.40
5 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.41
6 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 040715 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.49
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.54
8 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55
9 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 040415 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 08.56
9 Paulina SrokaPaulina Sroka 040208 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.56
9 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 051121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
12 Adéla FistrováAdéla Fistrová 040308 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
13 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 050202 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.61
14 Hana KarpováHana Karpová 040812 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.68
14 Nina PetrováNina Petrová 041209 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
16 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 040107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.69
17 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 040908 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.70
17 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 040419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.70
19 Julia WójcikJulia Wójcik 041008 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.72
19 Amálie NávratováAmálie Návratová 050718 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.72
19 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 040324 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.72
22 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 050923 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.76
23 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.80
24 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 050825 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.86
25 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 041003 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.88
25 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 041009 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.88
27 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.89
28 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 040620 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.91
29 Johana SuchánkováJohana Suchánková 051005 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.92
30 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 040203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.93
31 Lucie DlouháLucie Dlouhá 040331 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
32 Marie VrbováMarie Vrbová 040821 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.98
33 Natálie ZychováNatálie Zychová 050324 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.02
33 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 040226 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.02
35 Karolína VajdováKarolína Vajdová 041206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.05
36 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.07
37 Ema JanůEma Janů 041031 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.10
38 Wiktoria JawieńWiktoria Jawień 050811 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.12
38 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 041219 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.12
38 Alicja MorągAlicja Morąg 050423 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.12
41 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 050601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.13
42 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 041110 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.15
43 Eliška MučkováEliška Mučková 050313 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17
44 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 051202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.18
45 Simona KnéblováSimona Knéblová 050820 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.19
45 Aneta TrojkováAneta Trojková 050513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
47 Magdalena SobczakMagdalena Sobczak 040407 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.20
48 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 040426 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.24
48 Eva AdámkováEva Adámková 040402 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.24
50 Erika PráškováErika Prášková 050517 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25
51 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 041213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.28
52 Aneta PátkováAneta Pátková 051101 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.32
53 Sabina VolkováSabina Volková 041022 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.33
54 Nela SovováNela Sovová 040925 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.34
54 Kateřina HolešováKateřina Holešová 050413 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.34
56 Hana KlanicováHana Klanicová 050711 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.36
57 Vendula TrojanováVendula Trojanová 051212 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.37
58 Marie TomicováMarie Tomicová 060615 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.38
59 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 050317 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.40
60 Martyna KlajaMartyna Klaja 050126 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 09.41
61 Daniela MíčkováDaniela Míčková 050927 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.45
61 Tereza SchořováTereza Schořová 040617 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.45
63 Petra BlažkováPetra Blažková 051030 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.49
64 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 040115 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.53
65 Oliwia CzosnekOliwia Czosnek 050518 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 09.56
66 Nela KadaváNela Kadavá 051121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.61
67 Weronika BochenekWeronika Bochenek 050314 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.62
68 Aneta MotykováAneta Motyková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.66
69 Emilia FleszarEmilia Fleszar 050525 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.69
70 Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka 050916 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.81
71 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 050811 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.83
71 Barbora SasínováBarbora Sasínová 050412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.83
73 Daniela BláhováDaniela Bláhová 050712 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.87
74 Veronika JavorováVeronika Javorová 051029 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.02
75 Veronika MartynkováVeronika Martynková 051205 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.05
76 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 050317 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 10.13
77 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 050106 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.78
Michaela RichterováMichaela Richterová 041115 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNS
Adéla PlevkováAdéla Plevková 060714 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 040423 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNS
Nikol BaladováNikol Baladová 000513 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Klára ChechelskáKlára Chechelská 050307 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Markéta MotykováMarkéta Motyková 050929 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 050114 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS

-

(so, 9.2.2019 - 13:45) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.03
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.18
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.23
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.32
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 040702 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.45
6 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 040715 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 7 08.49
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.54
8 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 041201 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
Celkem 8 závodníků

-

(so, 9.2.2019 - 13:25) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.32
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.36
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.47
4 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 060211 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 08.52
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 08.65
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.74
7 Veronika ČervenáVeronika Červená 060813 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.79
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.34
2 Wiktoria DługaWiktoria Długa 061003 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 08.88
3 Sofie MaierováSofie Maierová 070407 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
4 Eva GruberováEva Gruberová 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.30
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.69
7 Hana HorniakováHana Horniaková 070911 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
8 Marie HuczalováMarie Huczalová 071217 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.97
Celkem 8 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.39
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 060710 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.20
4 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 061121 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.32
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.45
6 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.48
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 070917 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.71
8 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 070725 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
Celkem 8 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 060211 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 08.64
2 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.99
3 Hana NingerováHana Ningerová 070708 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.21
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.51
5 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová 060131 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.58
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 071015 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 10.00
7 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 060616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.71
Wktoria AbsylWktoria Absyl 070612 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 DNS
Celkem 8 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 060123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 060731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.01
3 Anna ChynałAnna Chynał 071129 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.21
4 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.70
5 Lucie JanošcováLucie Janošcová 060123 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.87
6 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 060612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.90
7 Hana KřivánkováHana Křivánková 071003 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.17
Sofie KrchováSofie Krchová 060530 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.11
3 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 071105 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.39
4 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.42
5 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 070404 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.74
6 Eliška GryčováEliška Gryčová 061121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.94
7 Gita KřivánkováGita Křivánková 071003 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.10
8 Ema DrozdkováEma Drozdková 070309 Atletika HolešovAtletika Holešov 2 10.55
Celkem 8 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.79
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.23
3 Oliwia MajerekOliwia Majerek 060609 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 09.23
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 070428 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.42
5 Milena JarczykMilena Jarczyk 071010 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.91
6 Tereza HaitlováTereza Haitlová 071025 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.92
7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 060224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.27
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová 061209 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
07 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 08.70
2 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.03
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.39
4 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.49
5 Agata MartynkováAgata Martynková 070725 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
6 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 070306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.54
7 Adéla PupákováAdéla Pupáková 060823 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.77
8 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 070311 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.90
Celkem 8 závodníků
08 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.82
2 Paulina KaplerPaulina Kapler 060808 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.37
3 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 070611 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.43
4 Veronika PřečkováVeronika Přečková 070522 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.44
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.68
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 070708 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.04
7 Jana ŠikulováJana Šikulová 071026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.22
8 Lucie VránováLucie Vránová 070523 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.44
Celkem 8 závodníků
09 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.05
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 070616 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.27
3 Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek 060731 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.36
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.41
5 Bára HrčkováBára Hrčková 070613 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
7 Nikol ČapandováNikol Čapandová 070423 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.23
8 Barbora SpálováBarbora Spálová 070401 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.49
Celkem 8 závodníků
10 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 060813 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.71
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.15
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.59
4 Sára HochelováSára Hochelová 060109 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
5 Anna LegierskáAnna Legierská 070207 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.71
6 Kristýna GracováKristýna Gracová 060124 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
7 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 071206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.55
8 Bára NedbalováBára Nedbalová 060714 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.74
Celkem 8 závodníků
11 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 070106 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.86
2 Karolina GawinKarolina Gawin 070201 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.05
3 Rozárie ReckováRozárie Recková 061213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.55
4 Leona JandákováLeona Jandáková 061128 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.58
5 Sofie HruzikováSofie Hruziková 070110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.72
6 Hana VančurováHana Vančurová 070608 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.77
7 Marie WachalováMarie Wachalová 071217 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.48
8 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 060825 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.48
Celkem 8 závodníků
12 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.53
2 Barbora AdámkováBarbora Adámková 070129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 070518 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.45
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 060302 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.77
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 060610 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
6 Alena KrčkováAlena Krčková 070328 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.92
7 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 070224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.61
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 071031 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
13 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.93
2 Stela TomanováStela Tomanová 070504 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.18
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 071123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.32
4 Miluše BrukováMiluše Bruková 071025 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.67
5 Nela PeškováNela Pešková 060925 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.89
6 Simona PivodováSimona Pivodová 070519 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.01
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 070803 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.66
Celkem 7 závodníků
14 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.77
2 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
3 Liliana MachánkováLiliana Machánková 071023 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.67
4 Nela KomínkováNela Komínková 071018 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.82
5 Martina LigockáMartina Ligocká 061119 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.86
6 Anna GlosováAnna Glosová 060122 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.91
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 071004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.36
Celkem 7 závodníků
15 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 070127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.79
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.90
3 Anna MartynkováAnna Martynková 060407 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.01
4 Aneta ŠimkováAneta Šimková 060511 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.99
5 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 070830 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.01
6 Anika ŽandováAnika Žandová 070219 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.46
7 Jana FialováJana Fialová 060403 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.67
Celkem 7 závodníků
16 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 060906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.12
2 Lena OciepkaLena Ociepka 060214 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.36
3 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.42
4 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 060423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.51
5 Lucie JurošováLucie Jurošová 070601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.56
6 Kristýna NesétováKristýna Nesétová 070703 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.84
7 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 070629 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 10.26
Celkem 7 závodníků
17 (so, 9.2.2019 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 070417 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.96
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 070128 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.28
3 Petra MachkováPetra Machková 070115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.39
4 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 070703 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.50
5 Jagoda BatkoJagoda Batko 070825 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 2 10.11
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 071206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.20
7 Anna HéderváriAnna Hédervári 070101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.38
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.34
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.39
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.53
4 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 060211 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 08.64
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 060106 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 08.70
6 Veronika ČervenáVeronika Červená 060813 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.71
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 070204 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.77
8 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 060123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
8 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.79
8 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 070127 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.79
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 061202 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
12 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.82
13 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 070106 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.86
14 Wiktoria DługaWiktoria Długa 061003 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 08.88
15 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 060202 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.90
16 Kristýna KáňováKristýna Káňová 070925 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.93
17 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 070417 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.96
18 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.99
19 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 060731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.01
19 Anna MartynkováAnna Martynková 060407 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.01
21 Barbora GonováBarbora Gonová 060105 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.03
22 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.05
22 Karolina GawinKarolina Gawin 070201 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.05
24 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 060930 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.11
25 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 060906 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.12
26 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 060710 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
26 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.15
28 Barbora AdámkováBarbora Adámková 070129 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
28 Nela TeslováNela Teslová 060317 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
30 Stela TomanováStela Tomanová 070504 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.18
31 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.20
32 Hana NingerováHana Ningerová 070708 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.21
32 Anna ChynałAnna Chynał 071129 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.21
34 Karolína KřížováKarolína Křížová 060829 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.23
34 Oliwia MajerekOliwia Majerek 060609 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 09.23
36 Sofie MaierováSofie Maierová 070407 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
37 Zuzana KrestováZuzana Krestová 070616 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.27
38 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 070128 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.28
39 Eva GruberováEva Gruberová 061026 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.30
40 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 061121 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.32
40 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 071123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.32
42 Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek 060731 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.36
42 Lena OciepkaLena Ociepka 060214 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.36
44 Paulina KaplerPaulina Kapler 060808 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.37
45 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 061111 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
45 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 071105 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.39
45 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 060209 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.39
45 Petra MachkováPetra Machková 070115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.39
49 Barbora ŠímováBarbora Šímová 071014 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.41
50 Laura KrálováLaura Králová 061229 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.42
50 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 070428 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.42
50 Tereza FuskováTereza Fusková 061109 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.42
53 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 070611 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.43
54 Veronika PřečkováVeronika Přečková 070522 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.44
55 Nela KožuchováNela Kožuchová 060731 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.45
55 Anežka JurákováAnežka Juráková 070518 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.45
57 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.48
58 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 061023 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.49
59 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 070703 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.50
60 Veronika BelásováVeronika Belásová 060204 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.51
60 Agata MartynkováAgata Martynková 070725 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
60 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 060423 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.51
63 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 070306 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.54
64 Rozárie ReckováRozárie Recková 061213 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.55
65 Lucie JurošováLucie Jurošová 070601 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.56
66 Bára HrčkováBára Hrčková 070613 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
67 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová 060131 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.58
67 Leona JandákováLeona Jandáková 061128 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.58
69 Eliška FučíkováEliška Fučíková 061226 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.59
70 Sára HochelováSára Hochelová 060109 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
71 Miluše BrukováMiluše Bruková 071025 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.67
71 Liliana MachánkováLiliana Machánková 071023 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.67
73 Jůlie JežováJůlie Ježová 060203 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.68
74 Sára VavrušováSára Vavrušová 060322 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.69
75 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 060824 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.70
76 Veronika KvitováVeronika Kvitová 070917 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.71
76 Anna LegierskáAnna Legierská 070207 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.71
78 Sofie HruzikováSofie Hruziková 070110 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.72
79 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 070404 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.74
80 Hana HorniakováHana Horniaková 070911 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
80 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 070725 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
82 Adéla PupákováAdéla Pupáková 060823 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.77
82 Hana VančurováHana Vančurová 070608 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.77
82 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 060302 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.77
85 Kristýna GracováKristýna Gracová 060124 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
86 Nela KomínkováNela Komínková 071018 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.82
87 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 061101 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
87 Andrea MalinkováAndrea Malinková 060610 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
87 Kristýna NesétováKristýna Nesétová 070703 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.84
90 Martina LigockáMartina Ligocká 061119 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.86
91 Lucie JanošcováLucie Janošcová 060123 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.87
92 Nela PeškováNela Pešková 060925 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.89
93 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 060612 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.90
93 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 070311 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.90
95 Milena JarczykMilena Jarczyk 071010 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.91
95 Anna GlosováAnna Glosová 060122 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.91
97 Tereza HaitlováTereza Haitlová 071025 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.92
97 Alena KrčkováAlena Krčková 070328 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.92
99 Eliška GryčováEliška Gryčová 061121 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.94
100 Marie HuczalováMarie Huczalová 071217 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.97
101 Aneta ŠimkováAneta Šimková 060511 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.99
102 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 071015 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 10.00
103 Simona PivodováSimona Pivodová 070519 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.01
103 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 070830 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.01
105 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 070708 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.04
106 Gita KřivánkováGita Křivánková 071003 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.10
107 Jagoda BatkoJagoda Batko 070825 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 2 10.11
108 Hana KřivánkováHana Křivánková 071003 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.17
109 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 071206 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.20
110 Jana ŠikulováJana Šikulová 071026 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.22
111 Nikol ČapandováNikol Čapandová 070423 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.23
112 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 070629 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 10.26
113 Klára DvořákováKlára Dvořáková 060224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.27
114 Michaela BobokováMichaela Boboková 071004 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.36
115 Anna HéderváriAnna Hédervári 070101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.38
116 Lucie VránováLucie Vránová 070523 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.44
117 Anika ŽandováAnika Žandová 070219 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.46
118 Marie WachalováMarie Wachalová 071217 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.48
118 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 060825 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.48
120 Barbora SpálováBarbora Spálová 070401 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.49
121 Ema DrozdkováEma Drozdková 070309 Atletika HolešovAtletika Holešov 2 10.55
121 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 071206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.55
123 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 070224 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.61
124 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 070803 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.66
125 Jana FialováJana Fialová 060403 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.67
126 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 060616 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.71
127 Bára NedbalováBára Nedbalová 060714 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.74
Wktoria AbsylWktoria Absyl 070612 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 DNS
Sofie KrchováSofie Krchová 060530 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová 061209 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 071031 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS

-

01 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KnapJan Knap 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.55
2 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 081027 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.64
3 Aleksander PituchAleksander Pituch 090124 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.97
4 Lukáš HeuerLukáš Heuer 090520 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.24
5 Marek JohnMarek John 081223 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.42
6 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 091201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.66
7 Matyáš KlimekMatyáš Klimek 080407 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.82
Vojtěch ToVojtěch To 091029 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 080629 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.35
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.01
3 Ondřej FialaOndřej Fiala 081120 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.08
4 Marek HranošMarek Hranoš 090213 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.14
5 Adam PetrželaAdam Petržela 090727 Atletika HolešovAtletika Holešov 6 10.22
6 Radek VřesňákRadek Vřesňák 090610 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.28
7 Adam GrabaczAdam Grabacz 090203 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.64
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA 091004 AK KUŘIMAK KUŘIM 4 DNS
Celkem 8 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 080702 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.13
2 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080425 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.13
3 Matěj MiklašMatěj Miklaš 081013 Elim VsetínElim Vsetín 7 09.36
4 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.47
5 Michal OlejníčekMichal Olejníček 090910 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.97
6 David KlimešDavid Klimeš 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.00
7 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 080919 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.37
8 Jiří HudecJiří Hudec 090602 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.74
Celkem 8 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RządkowskiAdam Rządkowski 081103 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.26
2 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 080430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.37
3 Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.95
4 Šimon EllingerŠimon Ellinger 090714 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.09
5= Ondřej HaškaOndřej Haška 091221 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.26
5= Jan ValášekJan Valášek 080611 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.26
7 Kryštof HolubKryštof Holub 090827 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.45
8 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 090116 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.25
Celkem 8 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
2 Viktor NovákViktor Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.52
3 Antonín KřížAntonín Kříž 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
4 Michal KužmaMichal Kužma 080222 Elim VsetínElim Vsetín 7 10.05
5 Radim GorgošRadim Gorgoš 090817 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.37
6 Martin GotthardMartin Gotthard 090204 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.68
7 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 080829 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.99
Martin VavrečkaMartin Vavrečka 090101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.40
2 Ladislav HráčekLadislav Hráček 090805 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.69
3 Lukáš WolfLukáš Wolf 080302 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 090608 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.78
5 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 090905 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 10.20
6 Adam GelnarAdam Gelnar 080711 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.24
7 Hynek SvobodaHynek Svoboda 090616 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.49
8 Vítek PřikrylVítek Přikryl 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.86
Celkem 8 závodníků
07 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.44
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 080926 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.52
3 Jan KeprtJan Keprt 090212 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.65
4 Dominik DostálDominik Dostál 090108 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.72
5 Václav SvozilVáclav Svozil 080918 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.27
6 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 090429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.42
7 Václav KlučkaVáclav Klučka 090502 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 11.54
Filip PivsetokFilip Pivsetok 090829 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
08 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 080609 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.52
2 Martin VorelMartin Vorel 091029 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.75
3 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 090304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.82
4 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.84
5 Metoděj KraisMetoděj Krais 090604 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.18
6 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 090718 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 11.10
Sebastian ErbenSebastian Erben 090424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
09 (so, 9.2.2019 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 090416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.19
2 Jan VítekJan Vítek 080729 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.88
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 081126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
4 Adam KollegaAdam Kollega 090615 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.25
5 Jakub BrózdaJakub Brózda 090108 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.56
6 Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman 090807 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.04
7 Jakub TošovskýJakub Tošovský 091024 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.23
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 080702 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.13
1 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080425 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.13
3 Václav KreidlVáclav Kreidl 090416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.19
4 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
5 Adam RządkowskiAdam Rządkowski 081103 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.26
6 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 080629 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.35
7 Matěj MiklašMatěj Miklaš 081013 Elim VsetínElim Vsetín 7 09.36
8 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 080430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.37
9 Richard NovákRichard Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.40
10 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.44
11 Filip PopelářFilip Popelář 080605 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.47
12 Viktor NovákViktor Novák 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.52
12 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 080926 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.52
12 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 080609 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.52
15 Jan KnapJan Knap 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.55
16 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 081027 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.64
17 Jan KeprtJan Keprt 090212 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.65
18 Ladislav HráčekLadislav Hráček 090805 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.69
19 Dominik DostálDominik Dostál 090108 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.72
20 Martin VorelMartin Vorel 091029 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.75
21 Lukáš WolfLukáš Wolf 080302 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77
22 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 090608 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.78
23 Antonín KřížAntonín Kříž 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
24 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 090304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.82
25 Jan ŠtafaJan Štafa 080520 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.84
26 Jan VítekJan Vítek 080729 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.88
27 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 081126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
28 Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.95
29 Aleksander PituchAleksander Pituch 090124 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.97
29 Michal OlejníčekMichal Olejníček 090910 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.97
31 David KlimešDavid Klimeš 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.00
32 Jonatan KoubaJonatan Kouba 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.01
33 Michal KužmaMichal Kužma 080222 Elim VsetínElim Vsetín 7 10.05
34 Ondřej FialaOndřej Fiala 081120 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.08
35 Šimon EllingerŠimon Ellinger 090714 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.09
36 Marek HranošMarek Hranoš 090213 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.14
37 Metoděj KraisMetoděj Krais 090604 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.18
38 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 090905 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 10.20
39 Adam PetrželaAdam Petržela 090727 Atletika HolešovAtletika Holešov 6 10.22
40 Lukáš HeuerLukáš Heuer 090520 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.24
40 Adam GelnarAdam Gelnar 080711 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.24
42 Adam KollegaAdam Kollega 090615 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.25
43 Ondřej HaškaOndřej Haška 091221 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.26
43 Jan ValášekJan Valášek 080611 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.26
45 Václav SvozilVáclav Svozil 080918 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.27
46 Radek VřesňákRadek Vřesňák 090610 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.28
47 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 080919 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.37
47 Radim GorgošRadim Gorgoš 090817 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.37
49 Marek JohnMarek John 081223 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.42
49 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 090429 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.42
51 Kryštof HolubKryštof Holub 090827 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.45
52 Hynek SvobodaHynek Svoboda 090616 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.49
53 Jakub BrózdaJakub Brózda 090108 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.56
54 Adam GrabaczAdam Grabacz 090203 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.64
55 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 091201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.66
56 Martin GotthardMartin Gotthard 090204 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.68
57 Jiří HudecJiří Hudec 090602 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.74
58 Matyáš KlimekMatyáš Klimek 080407 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.82
59 Vítek PřikrylVítek Přikryl 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.86
60 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 080829 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.99
61 Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman 090807 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.04
62 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 090718 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 11.10
63 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 090116 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.25
64 Václav KlučkaVáclav Klučka 090502 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 11.54
65 Jakub TošovskýJakub Tošovský 091024 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.23
Vojtěch ToVojtěch To 091029 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA 091004 AK KUŘIMAK KUŘIM 4 DNS
Martin VavrečkaMartin Vavrečka 090101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Filip PivsetokFilip Pivsetok 090829 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Sebastian ErbenSebastian Erben 090424 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS

-

(so, 9.2.2019 - 13:15) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 080702 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.98
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.99
3 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080425 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.06
4 Adam RządkowskiAdam Rządkowski 081103 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 09.13
5= Matěj MiklašMatěj Miklaš 081013 Elim VsetínElim Vsetín 1 09.14
5= Václav KreidlVáclav Kreidl 090416 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.14
7 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 080629 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.16
8 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 080430 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.37
Celkem 8 závodníků

-

(so, 9.2.2019 - 13:05) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 4 08.72
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 080125 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.08
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 080116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.15
5 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 080316 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.20
6 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.25
7 Barbora StekláBarbora Steklá 080915 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.29
8 Ema KrálováEma Králová 081029 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 09.33
Celkem 8 závodníků

-

01 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 080125 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 090227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.53
3 Lucie PetrželováLucie Petrželová 090727 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 10.07
4 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 090421 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.11
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 090211 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.54
6 Niké SmolíkováNiké Smolíková 080803 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.80
7 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 090711 Elim VsetínElim Vsetín 1 11.22
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 100221 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS
Celkem 8 závodníků
02 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 4 08.84
2 Aneta BabincováAneta Babincová 080308 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
3 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 081116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.22
4 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.38
5 Ema KořínkováEma Kořínková 080209 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.70
6 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 090423 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.87
7 Stella StrohnerováStella Strohnerová 080707 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 10.88
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 090814 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
03 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 080117 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.26
2 Natalia DoniecNatalia Doniec 090212 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.39
3 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 080920 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.94
4 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 090807 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.27
5 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 091025 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.32
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 080506 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.44
7 Laura CholewováLaura Cholewová 090201 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.55
8 Kateřina DuškováKateřina Dušková 081007 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.69
Celkem 8 závodníků
04 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.23
2 Patrycja DragowPatrycja Dragow 080208 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.34
3 Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa 080710 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.63
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 080620 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.71
5 Monika TrojancováMonika Trojancová 080424 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.28
6 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 080930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.57
7 Řuchovská NatálieŘuchovská Natálie 090407 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.59
8 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 090512 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.20
Celkem 8 závodníků
05 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 080128 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.72
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 090510 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.79
3 Klára UrbánkováKlára Urbánková 080409 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 10.03
4 Sophie UrbanováSophie Urbanová 090717 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 10.13
5 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 080125 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.74
6 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 090713 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.17
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 090329 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 11.33
Klára ŽváčkováKlára Žváčková 080618 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
06 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 080612 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.57
2 Adéla KubiesováAdéla Kubiesová 091226 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 09.81
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
4 Barbora MáchováBarbora Máchová 090824 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.11
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 080829 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.29
6 Kamila ŠedováKamila Šedová 081026 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.36
7 Eliška BrodňanováEliška Brodňanová 090429 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.52
8 Tereza KeprtováTereza Keprtová 090211 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.64
Celkem 8 závodníků
07 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ProcházkováSára Procházková 090703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.68
2 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 091219 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.36
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 090319 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.36
4 Amálie ČermákováAmálie Čermáková 090818 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.56
5 Eva ZelníčkováEva Zelníčková 081224 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.57
6 Sára NovákováSára Nováková 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.46
Jana MartynkováJana Martynková 080616 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Karolína HořínkováKarolína Hořínková 091029 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
08 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KroupováEma Kroupová 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.55
2 Klára AndrisováKlára Andrisová 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.74
3 Lena RóżyckaLena Różycka 090313 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 09.75
4 Adéla PannováAdéla Pannová 080429 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.48
5 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 080129 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 2 10.62
6 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 090805 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.90
Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz 090201 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 DNS
Natálie DundrováNatálie Dundrová 090402 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
09 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 080116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.17
2 Stela NavrátilováStela Navrátilová 090630 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.57
3 Maja AdamczykMaja Adamczyk 080922 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 10.01
4 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 090328 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.20
5 Karolína BednářováKarolína Bednářová 080126 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 10.22
6 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 081201 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.58
7 Karolína MichlováKarolína Michlová 090105 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 2 10.88
8 Eliška FischerováEliška Fischerová 081121 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.07
Celkem 8 závodníků
10 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 090601 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.34
2 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 081017 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.42
3 Kristína BastováKristína Bastová 090402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.46
4 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 080609 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.84
5 Aneta TaušováAneta Taušová 080304 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.37
6 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 080819 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.50
7 Nikol ProcházkováNikol Procházková 090703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 11.38
8 Sabina PisklákováSabina Piskláková 080726 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.47
Celkem 8 závodníků
11 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 090504 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.76
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 090128 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.84
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 090412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88
4 Sarah FremelováSarah Fremelová 090106 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 10.59
5 Natálie JanošcováNatálie Janošcová 090220 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.63
6 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 090821 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.67
7 Nikol KollegováNikol Kollegová 090615 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.23
8 Barbora FeherováBarbora Feherová 080829 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.37
Celkem 8 závodníků
12 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 080316 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.20
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 090409 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.43
3 Mariana LangerováMariana Langerová 080627 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.61
4 Marie SoučkováMarie Součková 090507 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.76
5 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 080421 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 10.13
6 Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2 090424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.26
7 Maja TomanováMaja Tomanová 100219 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.46
8 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 080808 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.84
Celkem 8 závodníků
13 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KundratovaMarie Kundratova 080504 ASBASB 4 09.41
2 Tereza JuráskováTereza Jurásková 090217 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.62
3= Barbora BalážikováBarbora Balážiková 080411 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.53
3= Nikol KozielováNikol Kozielová 090207 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.53
5 Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková 091119 Orel VyškovOrel Vyškov 2 11.28
6 Sofie MalotováSofie Malotová 090623 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
Anežka SmetanováAnežka Smetanová 090817 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
14 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.30
2 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 080915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
3 Aneta BitomskáAneta Bitomská 091230 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 6 10.09
4 Veronika ŠípováVeronika Šípová 081101 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.18
5 Adéla KocurováAdéla Kocurová 080618 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.29
6 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 091123 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.66
7 Elen MalyškováElen Malyšková 081011 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.77
Anna GlosováAnna Glosová 060122 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 8 závodníků
15 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.22
2 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 081216 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 10.11
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 090220 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.15
4 Barbora PešákováBarbora Pešáková 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.35
5 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 090227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.45
6 Hana KantorováHana Kantorová 080204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.52
7 Natali KlouparováNatali Klouparová 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.74
8 Sofie SpurnáSofie Spurná 080821 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.85
Celkem 8 závodníků
16 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia KlękJulia Klęk 080903 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 4 09.44
2 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 080327 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 5 09.91
3 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.93
4 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 080106 TJ PřísnoticeTJ Přísnotice 6 10.56
5 Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 090327 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.60
6 Hana ŽákováHana Žáková 090603 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.78
7 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská 080827 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.96
8 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.98
Celkem 8 závodníků
17 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StekláBarbora Steklá 080915 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.17
2 Veronika KostihováVeronika Kostihová 080326 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.47
3 Marie MatejováMarie Matejová 080226 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.93
4 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 080527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.99
5 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.99
6 Nela DrozdováNela Drozdová 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.49
7 Viktorie HrochováViktorie Hrochová 080301 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.79
8 Julie NetoličkováJulie Netoličková 090724 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
Celkem 8 závodníků
18 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 081204 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.95
2 Nina StonavskáNina Stonavská 090402 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.30
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 080423 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.34
4 Sára ŠimkováSára Šimková 090403 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.82
5 Nikol ShánělováNikol Shánělová 080623 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.84
6 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská 090407 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.94
7 Ema SpilkováEma Spilková 080612 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.03
Celkem 7 závodníků
19 (so, 9.2.2019 - 11:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KrálováEma Králová 081029 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 09.25
2 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 080415 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 5 09.89
3 Petra DobešováPetra Dobešová 080718 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.25
4 Lea LangováLea Langová 090814 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.52
5 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 081123 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.54
6 Eliška ZarembováEliška Zarembová 081210 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 6 10.59
7 Tereza KovalováTereza Kovalová 090418 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 4 08.84
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 080125 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 080116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.17
3 Barbora StekláBarbora Steklá 080915 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.17
5 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 080316 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.20
6 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.22
7 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.23
8 Ema KrálováEma Králová 081029 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 09.25
9 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 080117 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.26
10 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.30
11 Patrycja DragowPatrycja Dragow 080208 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.34
11 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 090601 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.34
13 Natalia DoniecNatalia Doniec 090212 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.39
14 Marie KundratovaMarie Kundratova 080504 ASBASB 4 09.41
15 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 081017 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.42
16 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 090409 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.43
17 Julia KlękJulia Klęk 080903 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 4 09.44
18 Kristína BastováKristína Bastová 090402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.46
19 Veronika KostihováVeronika Kostihová 080326 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.47
20 Aneta BabincováAneta Babincová 080308 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
21 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 090227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.53
22 Ema KroupováEma Kroupová 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.55
23 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 080612 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.57
23 Stela NavrátilováStela Navrátilová 090630 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.57
25 Mariana LangerováMariana Langerová 080627 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.61
26 Tereza JuráskováTereza Jurásková 090217 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.62
27 Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa 080710 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.63
28 Sára ProcházkováSára Procházková 090703 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.68
29 Lenka VáclavkováLenka Václavková 080620 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.71
30 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 080128 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.72
31 Klára AndrisováKlára Andrisová 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.74
32 Lena RóżyckaLena Różycka 090313 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 09.75
33 Nela MeluzínováNela Meluzínová 090504 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.76
33 Marie SoučkováMarie Součková 090507 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.76
35 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 090510 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.79
36 Adéla KubiesováAdéla Kubiesová 091226 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 09.81
37 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 080609 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.84
37 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 090128 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.84
39 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 080723 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
40 Agáta HolubováAgáta Holubová 090412 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88
41 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 080415 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 5 09.89
42 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 080327 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 5 09.91
43 Tereza MaňkováTereza Maňková 081010 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.93
43 Marie MatejováMarie Matejová 080226 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.93
45 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 080920 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.94
45 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 080915 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
47 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 081204 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.95
48 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 080527 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.99
48 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 090101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.99
50 Maja AdamczykMaja Adamczyk 080922 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 10.01