Zpět

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan SedlářJan Sedlář 040820 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 07.55
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 040718 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 07.70
3 Marek MatyskaMarek Matyska 050210 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 07.73
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.10
2 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 060902 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 08.30
3 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 08.31
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.03
2 Nina VálkováNina Válková 050707 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 08.18
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 040407 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 08.23
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 060303 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 08.32
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.36
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 08.47
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 080702 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 08.98
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 08.99
3 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 080425 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.06
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 08.72
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 080125 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 08.89
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 081002 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.08
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 040801 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 08.74
2 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 09.10
3 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 040518 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 09.12
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.65
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 060227 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.32
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.57
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.22
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 040208 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 09.27
3 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.34
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.50
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.58
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.62
- (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Banachowicz, Łukasiewicz, Woziwodzki, Suder Banachowicz, Łukasiewicz, Woziwodzki, Suder SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1:44.25
2 Teslík, Kuzník, Milata, Orava Teslík, Kuzník, Milata, Orava Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1:48.44
3 Martinkevič, Zach, Ďurina, Jarolím Martinkevič, Zach, Ďurina, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1:53.56