Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

Skok vysoký - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Gracjan SrokaGracjan Sroka 040404 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 1.75
2 Jan GostomczykJan Gostomczyk 050103 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 1.60
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.60
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub WilczewskiJakub Wilczewski 060225 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 1.60
2 Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk 070419 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 1.55
3 Tomasz DusikTomasz Dusik 060328 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 1.45
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 041118 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.50
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 051011 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1.50
3= Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.45
3= Markéta TomsováMarkéta Tomsová 040107 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.45
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 060123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.50
2= Tereza LieblováTereza Lieblová 060709 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1.45
2= Sabina SvobodováSabina Svobodová 060201 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.45
Skok daleký - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 040410 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5.50
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 040330 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5.44
3 Gracjan SrokaGracjan Sroka 040404 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 5.25
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.85
2 Dorian GręboszDorian Grębosz 060605 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4.51
3 Igor WójcikIgor Wójcik 070603 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 4.40
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HastíkDavid Hastík 060904 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4.79
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 060510 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4.60
3 Filip JarolímFilip Jarolím 070129 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4.41
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 080117 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.41
2 Hannah ŠocováHannah Šocová 080708 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.29
3 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 080125 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4.15
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 4.31
2 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 080813 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.27
3 Nela ŠtefkováNela Štefková 080116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.08
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.49
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.40
3 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.28
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.67
2 KAMIL PETKAKAMIL PETKA 060417 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 10.12
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.40
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.02
2 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 050903 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10.40
3 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.22
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.26
2 Adam BordovskýAdam Bordovský 040520 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.81
3 Petr LiškaPetr Liška 040629 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.56
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 091026 Orel VyškovOrel Vyškov 10.40
2= Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.60
2= Radek MalitsRadek Malits 081123 ASK BlanskoASK Blansko 08.60
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 080419 AK ZlínAK Zlín 11.40
2 Ema KroupováEma Kroupová 080101 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.65
3 Barbora BalážikováBarbora Balážiková 080411 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 08.40