Skok vysoký - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gracjan SrokaGracjan Sroka | 04 | MKS Święc Sławno | 1.75 | |||
2 | Jan GostomczykJan Gostomczyk | 05 | MKS Święc Sławno | 1.60 | |||
3 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1.60 |
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub WilczewskiJakub Wilczewski | 06 | MKS Święc Sławno | 1.60 | |||
2 | Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk | 07 | MKS Święc Sławno | 1.55 | |||
3 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 1.45 |
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1.50 | |||
2 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1.50 | |||
3= | Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková | 05 | TJ Neratovice | 1.45 | |||
3= | Markéta TomsováMarkéta Tomsová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1.45 |
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 1.50 | |||
2= | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1.45 | |||
2= | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1.45 |
Skok daleký - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5.50 | |||
2 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5.44 | |||
3 | Gracjan SrokaGracjan Sroka | 04 | MKS Święc Sławno | 5.25 |
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.85 | |||
2 | Dorian GręboszDorian Grębosz | 06 | SKS Kusy Kraków | 4.51 | |||
3 | Igor WójcikIgor Wójcik | 07 | SKS KUSY KRAKOW | 4.40 |
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HastíkDavid Hastík | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4.79 | |||
2 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4.60 | |||
3 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4.41 |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4.41 | |||
2 | Hannah ŠocováHannah Šocová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4.29 | |||
3 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4.15 |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | AK Zlín | 4.31 | |||
2 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.27 | |||
3 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4.08 |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.49 | |||
2 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.40 | |||
3 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 09.28 |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.67 | |||
2 | KAMIL PETKAKAMIL PETKA | 06 | KS Victoria Trzebinia | 10.12 | |||
3 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.40 |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela BártováDaniela Bártová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 11.02 | |||
2 | Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová | 05 | SK Hranice, z.s. | 10.40 | |||
3 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 10.22 |
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GöttlicherDominik Göttlicher | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12.26 | |||
2 | Adam BordovskýAdam Bordovský | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 11.81 | |||
3 | Petr LiškaPetr Liška | 04 | TJ Start Havířov | 11.56 |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 10.40 | |||
2= | Tomáš HraškoTomáš Hraško | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.60 | |||
2= | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 08.60 |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (sobota, 9.2.2019)
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | AK Zlín | 11.40 | |||
2 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 08.65 | |||
3 | Barbora BalážikováBarbora Balážiková | 08 | Atletický klub ELIM Vsetín | 08.40 |