Back

 / Kids Athletics Poruba 2019

Ostrava (9. 2. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.57
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 07.85
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 08.10
4 Petr LiškaPetr Liška 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.63
5 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.74
6 František JaníkFrantišek Janík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1 08.92
7 Miroslav TesařMiroslav Tesař 05 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.70
2 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 07.88
3 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.94
4 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.07
5 Jakub ŠkapaJakub Škapa 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.66
6 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.81
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.72
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 07.97
3 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.23
4 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.30
5 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.77
6 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 09.64
Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 07.69
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.25
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.42
4 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.12
5 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 2 09.33
Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
2 Jan GostomczykJan Gostomczyk 05 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 5 08.01
3 Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 08.24
4 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 08.63
5 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.93
6 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.01
Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 12:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10
2 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.13
3 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.31
4 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 08.72
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.04
6 Martin BousekMartin Bousek 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 07.55
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.70
3 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 07.73
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.76
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.80
6 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 07.88
7 Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 07.88
8 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 07.98
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.10
2 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.30
3 Tomasz DusikTomasz Dusik 06 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 2 08.31
4 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.34
5 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 08.36
6 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 08.38
7 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 08.59
8 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.01
3 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.12
4 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.26
5 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.76
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.99
7 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.23
Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PietrzykFilip Pietrzyk 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.28
2 Pavel HýblPavel Hýbl 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 08.66
3 Tobiasz GrobelnyTobiasz Grobelny 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 08.80
4 Lukáš KopecLukáš Kopec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.91
5 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.99
6 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.17
7 Antoni RossaAntoni Rossa 07 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.29
8 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 08.39
2 David HastíkDavid Hastík 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.48
3 Robert KowalskiRobert Kowalski 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.93
4 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.06
5 Oliwier RękasOliwier Rękas 07 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.11
6 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.37
7 Igor WitekIgor Witek 07 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.39
8 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 10.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 08.45
2 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.68
3 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.00
4 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.31
5 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.56
6 David ŠípDavid Šíp 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.05
7 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.42
8 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.58
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cyprian BiłkaCyprian Biłka 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.48
2 KAMIL PETKAKAMIL PETKA 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 08.74
3 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.87
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.58
5 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.60
6 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.94
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomasz DusikTomasz Dusik 06 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 5 08.41
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.80
3 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.94
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.55
5 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.61
6 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 09.67
Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 08.39
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 08.66
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.95
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 6 09.40
5 Jan MusálekJan Musálek 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 2 09.41
6 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.56
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.43
2 Igor WójcikIgor Wójcik 07 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 08.65
3 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 08.76
4 Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk 07 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 2 09.20
5 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.78
6 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.81
7 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.10
2 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.61
3 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.91
4 Valentýna KozlováValentýna Kozlová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.13
5 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.24
6 Sabina VolkováSabina Volková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.33
7 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.83
Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.18
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.38
3 Karolína HorčičkováKarolína Horčičková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.70
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.15
5 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.37
6 Emilia FleszarEmilia Fleszar 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.69
Adéla PlevkováAdéla Plevková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 08.56
2 Julia WójcikJulia Wójcik 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.72
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.18
4 Barbora ŽeleznáBarbora Železná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.40
5 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.45
6 Weronika BochenekWeronika Bochenek 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.62
7 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.83
Nikol BaladováNikol Baladová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.56
2 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.69
3 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 08.72
4 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.24
5 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.25
6 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.32
7 Veronika MartynkováVeronika Martynková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.05
Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.54
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.02
3 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.34
4 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.61
5 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 10.13
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Markéta MotykováMarkéta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.40
2 Agáta HoňkováAgáta Hoňková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
3 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.76
4 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.02
5 Wiktoria JawieńWiktoria Jawień 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.12
6 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.34
7 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.38
8 Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 09.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 08.72
2 Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska 05 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 08.86
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 08.93
4 Eliška MučkováEliška Mučková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.17
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.19
6 Magdalena SobczakMagdalena Sobczak 04 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.20
7 Oliwia CzosnekOliwia Czosnek 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 09.56
8 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.66
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 08.49
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.55
3 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.70
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.88
5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.98
6 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.12
7 Martyna KlajaMartyna Klaja 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 09.41
8 Michaela ŠtefkováMichaela Štefková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.68
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.89
3 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.05
4 Hana KlanicováHana Klanicová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.36
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.49
6 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.53
7 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 09.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.60
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 08.92
3 Lucie DlouháLucie Dlouhá 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.97
4 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.07
5 Alicja MorągAlicja Morąg 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.12
6 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
7 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 12:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.41
2 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.68
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.80
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 1 08.88
5 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.10
6 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.28
7 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.02
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.03
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.18
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.23
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.32
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 08.45
6 Wiktoria GawinWiktoria Gawin 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 7 08.49
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.54
8 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 08.56
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.32
2 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.36
3 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 08.47
4 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 6 08.52
5 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 2 08.65
6 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 08.74
7 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 7 08.79
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.34
2 Wiktoria DługaWiktoria Długa 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 08.88
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.24
4 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.30
5 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.39
6 Sára VavrušováSára Vavrušová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.69
7 Hana HorniakováHana Horniaková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
8 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.39
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.15
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.20
4 Markéta ŽákováMarkéta Žáková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.32
5 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.45
6 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.48
7 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.71
8 Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková 07 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.76
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzanna SragaZuzanna Sraga 06 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 4 08.64
2 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 08.99
3 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.21
4 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.51
5 Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová 06 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 8 09.58
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 10.00
7 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.71
Wktoria AbsylWktoria Absyl 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.79
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.01
3 Anna ChynałAnna Chynał 07 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.21
4 Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.70
5 Lucie JanošcováLucie Janošcová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.87
6 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 09.90
7 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.17
Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.81
2 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.11
3 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.39
4 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.42
5 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 09.74
6 Eliška GryčováEliška Gryčová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.94
7 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 10.10
8 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 2 10.55
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.79
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.23
3 Oliwia MajerekOliwia Majerek 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 09.23
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.42
5 Milena JarczykMilena Jarczyk 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 2 09.91
6 Tereza HaitlováTereza Haitlová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 09.92
7 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.27
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luisa KlementováLuisa Klementová 06 ACTIVITY LanškrounACTIVITY Lanškroun 4 08.70
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.03
3 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.39
4 Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.49
5 Agata MartynkováAgata Martynková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.51
6 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.54
7 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.77
8 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.82
2 Paulina KaplerPaulina Kapler 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 09.37
3 Oliwia PorwolikOliwia Porwolik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 5 09.43
4 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.44
5 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.68
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.04
7 Jana ŠikulováJana Šikulová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10.22
8 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 10.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.05
2 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 09.27
3 Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek 06 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 09.36
4 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.41
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.57
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
7 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.23
8 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 08.71
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.15
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.59
4 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.61
5 Anna LegierskáAnna Legierská 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.71
6 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
7 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.55
8 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 08.86
2 Karolina GawinKarolina Gawin 07 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.05
3 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.55
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 09.58
5 Sofie HruzikováSofie Hruziková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.72
6 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 09.77
7 Marie WachalováMarie Wachalová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.48
8 Adéla PekárkováAdéla Pekárková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.53
2 Barbora AdámkováBarbora Adámková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
3 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.45
4 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.77
5 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 09.84
6 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.92
7 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.61
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.93
2 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.18
3 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.32
4 Miluše BrukováMiluše Bruková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.67
5 Nela PeškováNela Pešková 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.89
6 Simona PivodováSimona Pivodová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.01
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.77
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.16
3 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 2 09.67
4 Nela KomínkováNela Komínková 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 09.82
5 Martina LigockáMartina Ligocká 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.86
6 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.91
7 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 15 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.79
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 08.90
3 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.01
4 Aneta ŠimkováAneta Šimková 06 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.99
5 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.01
6 Anika ŽandováAnika Žandová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.46
7 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 10.67
Celkem 7 závodníků
Rozběh 16 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 09.12
2 Lena OciepkaLena Ociepka 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.36
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.42
4 Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.51
5 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.56
6 Kristýna NesétováKristýna Nesétová 07 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 09.84
7 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 10.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 17 (so, 9.2.2019 - 11:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena WójcikMagdalena Wójcik 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 08.96
2 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.28
3 Petra MachkováPetra Machková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.39
4 Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 09.50
5 Jagoda BatkoJagoda Batko 07 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 2 10.11
6 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 10.20
7 Anna HéderváriAnna Hédervári 07 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.38
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.55
2 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.64
3 Aleksander PituchAleksander Pituch 09 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.97
4 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.24
5 Marek JohnMarek John 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.42
6 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 10.66
7 Matyáš KlimekMatyáš Klimek 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 10.82
Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.35
2 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 10.01
3 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.08
4 Marek HranošMarek Hranoš 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.14
5 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 6 10.22
6 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 10.28
7 Adam GrabaczAdam Grabacz 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.64
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA 09 AK KUŘIMAK KUŘIM 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 09.13
2 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.13
3 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Elim VsetínElim Vsetín 7 09.36
4 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.47
5 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.97
6 David KlimešDavid Klimeš 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.00
7 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.37
8 Jiří HudecJiří Hudec 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RządkowskiAdam Rządkowski 08 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 4 09.26
2 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.37
3 Tomáš HraškoTomáš Hraško 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.95
4 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 10.09
5= Ondřej HaškaOndřej Haška 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.26
5= Jan ValášekJan Valášek 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.26
7 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.45
8 Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 11.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 4 09.25
2 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.52
3 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.81
4 Michal KužmaMichal Kužma 08 Elim VsetínElim Vsetín 7 10.05
5 Radim GorgošRadim Gorgoš 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.37
6 Martin GotthardMartin Gotthard 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.68
7 Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 10.99
Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.40
2 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.69
3 Lukáš WolfLukáš Wolf 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.77
4 Tomáš ŠkapaTomáš Škapa 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.78
5 Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 3 10.20
6 Adam GelnarAdam Gelnar 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.24
7 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.49
8 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.86
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RybníčekLukáš Rybníček 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.44
2 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.52
3 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.65
4 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.72
5 Václav SvozilVáclav Svozil 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.27
6 Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.42
7 Václav KlučkaVáclav Klučka 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 11.54
Filip PivsetokFilip Pivsetok 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠtefánekJosef Štefánek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.52
2 Martin VorelMartin Vorel 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.75
3 Josef ŠimončíkJosef Šimončík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.82
4 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.84
5 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 10.18
6 Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 11.10
Sebastian ErbenSebastian Erben 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:20) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.19
2 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.88
3 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
4 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.25
5 Jakub BrózdaJakub Brózda 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.56
6 Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.04
7 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 12.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NejepínskýJakub Nejepínský 08 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 08.98
2 Matyáš ČapekMatyáš Čapek 09 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.99
3 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 09.06
4 Adam RządkowskiAdam Rządkowski 08 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 09.13
5= Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Elim VsetínElim Vsetín 1 09.14
5= Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.14
7 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.16
8 Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 13:05) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ZlínAK Zlín 4 08.72
2 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 5 08.89
3 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 09.08
4 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.15
5 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.20
6 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.25
7 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 09.29
8 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 09.33
Celkem 8 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sophie PischnothováSophie Pischnothová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.01
2 Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.53
3 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 10.07
4 Barbara ŠtarkováBarbara Štarková 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.11
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.54
6 Niké SmolíkováNiké Smolíková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.80
7 Kateřina ChovancováKateřina Chovancová 09 Elim VsetínElim Vsetín 1 11.22
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MišunováLucie Mišunová 08 AK ZlínAK Zlín 4 08.84
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.51
3 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.22
4 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.38
5 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.70
6 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.87
7 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 10.88
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika Líbeznice, z.s.Atletika Líbeznice, z.s. 4 09.26
2 Natalia DoniecNatalia Doniec 09 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.39
3 Michaela TakáčováMichaela Takáčová 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.94
4 Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.27
5 Emma ZápotockáEmma Zápotocká 09 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.32
6 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.44
7 Laura CholewováLaura Cholewová 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.55
8 Kateřina DuškováKateřina Dušková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 10.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.23
2 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 5 09.34
3 Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 3 09.63
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.71
5 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 7 10.28
6 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.57
7 Řuchovská NatálieŘuchovská Natálie 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 10.59
8 Barbora ZávodnáBarbora Závodná 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.20
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie JiráčkováLucie Jiráčková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.72
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.79
3 Klára UrbánkováKlára Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 10.03
4 Sophie UrbanováSophie Urbanová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 10.13
5 Tereza ŠotolováTereza Šotolová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.74
6 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.17
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 11.33
Klára ŽváčkováKlára Žváčková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.57
2 Adéla KubiesováAdéla Kubiesová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 09.81
3 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.87
4 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.11
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.29
6 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.36
7 Eliška BrodňanováEliška Brodňanová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 10.52
8 Tereza KeprtováTereza Keprtová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.64
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 09.68
2 Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.36
3 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.36
4 Amálie ČermákováAmálie Čermáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 7 10.56
5 Eva ZelníčkováEva Zelníčková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.57
6 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.46
Jana MartynkováJana Martynková 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Karolína HořínkováKarolína Hořínková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KroupováEma Kroupová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.55
2 Klára AndrisováKlára Andrisová 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 09.74
3 Lena RóżyckaLena Różycka 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 4 09.75
4 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.48
5 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 2 10.62
6 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.90
Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 7 DNS
Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.17
2 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.57
3 Maja AdamczykMaja Adamczyk 08 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 3 10.01
4 Natálie SoukupováNatálie Soukupová 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 10.20
5 Karolína BednářováKarolína Bednářová 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 10.22
6 Natálie ChmielováNatálie Chmielová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.58
7 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 2 10.88
8 Eliška FischerováEliška Fischerová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.34
2 Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.42
3 Kristína BastováKristína Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.46
4 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.84
5 Aneta TaušováAneta Taušová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.37
6 Petra MazzoliniPetra Mazzolini 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 10.50
7 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 11.38
8 Sabina PisklákováSabina Piskláková 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 11.47
Celkem 8 závodníků
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 09.76
2 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.84
3 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.88
4 Sarah FremelováSarah Fremelová 09 Atletika KotlářskáAtletika Kotlářská 2 10.59
5 Natálie JanošcováNatálie Janošcová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 10.63
6 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.67
7 Nikol KollegováNikol Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.23
8 Barbora FeherováBarbora Feherová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 12 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09.20
2 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 3 09.43
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.61
4 Marie SoučkováMarie Součková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 09.76
5 Daniela ŠturalováDaniela Šturalová 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 1 10.13
6 Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.26
7 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 2 10.46
8 Nela ŠevčíkováNela Ševčíková 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 10.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 13 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KundratovaMarie Kundratova 08 ASBASB 4 09.41
2 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 09.62
3= Barbora BalážikováBarbora Balážiková 08 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 7 10.53
3= Nikol KozielováNikol Kozielová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 10.53
5 Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková 09 Orel VyškovOrel Vyškov 2 11.28
6 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.68
Anežka SmetanováAnežka Smetanová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 14 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.30
2 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.94
3 Aneta BitomskáAneta Bitomská 09 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 6 10.09
4 Veronika ŠípováVeronika Šípová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.18
5 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.29
6 Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.66
7 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.77
Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 15 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.22
2 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 10.11
3 Linda ChovancováLinda Chovancová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.15
4 Barbora PešákováBarbora Pešáková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 10.35
5 Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.45
6 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.52
7 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.74
8 Sofie SpurnáSofie Spurná 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 16 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia KlękJulia Klęk 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 4 09.44
2 Julie KaspříkováJulie Kaspříková 08 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 5 09.91
3 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.93
4 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ PřísnoticeTJ Přísnotice 6 10.56
5 Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.60
6 Hana ŽákováHana Žáková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.78
7 Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.96
8 Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 10.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 17 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 09.17
2 Veronika KostihováVeronika Kostihová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 5 09.47
3 Marie MatejováMarie Matejová 08 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.93
4 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.99
5 Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 09.99
6 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 10.49
7 Viktorie HrochováViktorie Hrochová 08 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.79
8 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 10.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 18 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 09.95
2 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 10.30
3 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 10.34
4 Sára ŠimkováSára Šimková 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 10.82
5 Nikol ShánělováNikol Shánělová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 10.84
6 Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská 09 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.94
7 Ema SpilkováEma Spilková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 19 (so, 9.2.2019 - 11:00) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 4 09.25
2 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 5 09.89
3 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 10.25
4 Lea LangováLea Langová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.52
5 Gabriela LinhartováGabriela Linhartová 08 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 3 10.54
6 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 6 10.59
7 Tereza KovalováTereza Kovalová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 11.11
Celkem 7 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 1:47.98
2 Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:56.20
3 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 7 2:03.46
4 Václav KreidlVáclav Kreidl 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:06.83
5 Dominik DostálDominik Dostál 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:08.56
6 Lukáš WolfLukáš Wolf 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:08.96
7 Adam PetrželaAdam Petržela 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 11 2:16.84
8 Martin BednaříkMartin Bednařík 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:18.85
9 Lukáš HeuerLukáš Heuer 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:21.25
10 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:23.92
11 Jan ValášekJan Valášek 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:27.80
12 Václav KlučkaVáclav Klučka 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 10 2:45.02
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš GarčicTobiáš Garčic 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 1:59.58
2 Radek MalitsRadek Malits 08 ASK BlanskoASK Blansko 11 2:01.45
3 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 9 2:03.30
4 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:05.51
5 Jonatan KoubaJonatan Kouba 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:06.33
6 Matěj MiklašMatěj Miklaš 08 Elim VsetínElim Vsetín 12 2:08.33
7 Antonín KřížAntonín Kříž 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:10.62
8 Adam KollegaAdam Kollega 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:17.92
9 Kryštof HolubKryštof Holub 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:18.50
10 Jakub GrünwaldJakub Grünwald 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:22.65
11 Ondřej FialaOndřej Fiala 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:29.09
Jan KnapJan Knap 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:57.31
2 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:03.90
3 Filip PopelářFilip Popelář 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:06.13
4 Martrin VavrečkaMartrin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:08.52
5 Michal OlejníčekMichal Olejníček 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 2:09.44
6 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:09.97
7 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:10.45
8 Prokop VojáčekProkop Vojáček 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 10 2:20.59
9 Vítek PřikrylVítek Přikryl 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:25.76
10 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:26.11
11 Jakub TošovskýJakub Tošovský 09 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 2:42.26
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora StekláBarbora Steklá 08 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 1:54.22
2 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:54.28
3 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 1:58.93
4 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 1:58.98
5 Marie KundratovaMarie Kundratova 08 ASBASB 5 2:02.89
6 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:06.12
7 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:06.35
8 Agáta HolubováAgáta Holubová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:06.58
9 Anna KubaczAnna Kubacz 08 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 12 2:07.83
10 Natálie UrbánkováNatálie Urbánková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:10.59
11 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:14.04
12 Lucie PetrželováLucie Petrželová 09 Atletika HolešovAtletika Holešov 8 2:19.76
13 Anna PunčochářováAnna Punčochářová 08 TJ JÄKL KarvináTJ JÄKL Karviná 14 2:19.89
14 Nela MeluzínováNela Meluzínová 09 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:21.44
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 12 2:04.61
2 Aneta BabincováAneta Babincová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:05.85
3 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:07.89
4 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 13 2:10.96
5 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 2:16.65
6 Barbora PešákováBarbora Pešáková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:17.18
7 Barbora MáchováBarbora Máchová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:19.07
8 Laura CholewováLaura Cholewová 09 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 2:19.47
9 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ PřísnoticeTJ Přísnotice 5 2:23.83
10 Nikol ProcházkováNikol Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 11 2:29.01
11 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 09 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 10 2:32.37
12 Stella StrohnerováStella Strohnerová 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:35.97
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 14 DNS
Ema KrálováEma Králová 08 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 1 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Maja AdamczykMaja Adamczyk 08 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 11 2:10.24
2 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 9 2:11.01
3 Maja TomanováMaja Tomanová 10 Orel VyškovOrel Vyškov 8 2:14.29
4 Natálie DundrováNatálie Dundrová 09 AK Hošťálkovice, z.s.AK Hošťálkovice, z.s. 6 2:14.74
5 Adriana SwienczkováAdriana Swienczková 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 13 2:15.52
6 Nela DrozdováNela Drozdová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 2:15.92
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 2:16.35
8 Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 2:18.41
9 Petra DobešováPetra Dobešová 08 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:19.39
10 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:21.23
11 Niké SmolíkováNiké Smolíková 08 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:30.79
12 Eliška ZarembováEliška Zarembová 08 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 14 2:31.92
13 Sára NovákováSára Nováková 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:33.48
14 Sofie MalotováSofie Malotová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:47.43
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 1:59.60
2 Julia KlekJulia Klek 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 14 2:09.16
3 Patrycja DragowPatrycja Dragow 08 SKS KUSY KRAKOWSKS KUSY KRAKOW 7 2:13.49
4 Barbora HlobilováBarbora Hlobilová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:16.45
5 Lucie HořínkováLucie Hořínková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 2:17.84
6 Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 9 2:18.91
7 Eliška FaranováEliška Faranová 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:19.17
8 Kristýna BrázdováKristýna Brázdová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:22.07
9 Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková 08 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 2:27.22
10 Hana KantorováHana Kantorová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 2:28.15
11 Karolína MichlováKarolína Michlová 09 TJ JAKL KarvináTJ JAKL Karviná 3 2:29.02
12 Natali KlouparováNatali Klouparová 09 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:29.36
13 Kateřina ČervenkováKateřina Červenková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:33.95
14 Zuzana JuránkováZuzana Juránková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:38.67
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela KubinováMichaela Kubinová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:04.38
2 Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz 09 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 2:07.12
3 Veronika OpatrnáVeronika Opatrná 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:07.94
4 Aneta MaršálkováAneta Maršálková 09 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:15.07
5 Elen MalyškováElen Malyšková 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:16.84
6 Beata PospíšilováBeata Pospíšilová 09 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 14 2:19.31
7 Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 13 2:20.71
8 Adéla KocurováAdéla Kocurová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:23.03
9 Julie NetoličkováJulie Netoličková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:24.01
10 Ema KořínkováEma Kořínková 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:24.11
11 Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:25.27
12 Adéla PannováAdéla Pannová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:25.92
13 Nikol KollegováNikol Kollegová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:28.68
14 Veronika KlepkováVeronika Klepková 08 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:57.75
Celkem 14 závodníků
Běh 06 (so, 9.2.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová 08 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:08.12
2 Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:11.29
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:11.70
4 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 2:13.90
5 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:14.67
6 Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:15.08
7 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10 2:17.37
8 Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:19.00
9 Amálie ŠinkováAmálie Šinková 08 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 2:21.35
10 Eliška ŠtrupováEliška Štrupová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 9 2:23.72
11 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 2:24.19
12 Nina StonavskáNina Stonavská 09 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:28.33
13 Kamila ŠedováKamila Šedová 08 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 2:28.76
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:14.88
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.65
3 Jakub SragaJakub Sraga 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 2:21.08
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:23.55
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 2:24.04
6 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 2:24.81
7 Jan GostomczykJan Gostomczyk 05 MKS Święc SławnoMKS Święc Sławno 7 2:31.02
8 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 2:31.60
Jakub MaršálekJakub Maršálek 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 2:22.71
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:29.02
3 Jakub SkalíkJakub Skalík 05 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 2:35.58
4 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:35.97
5 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:36.12
6 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:38.27
7 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:42.32
Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 2:19.65
2 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:20.47
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 2:32.98
4 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:33.15
5 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:36.55
6 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:37.32
7 Samuel PungeSamuel Punge 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:38.97
8 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:41.44
9 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 10 2:46.70
10 Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:48.86
11 Kryštof SmékalKryštof Smékal 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 11 2:50.47
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 2:45.83
2 Filip VychronFilip Vychron 07 Orel VyškovOrel Vyškov 4 2:47.73
3 Antoni RossaAntoni Rossa 07 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 2:48.86
4 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:52.58
5 Petr StanovskýPetr Stanovský 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:55.64
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:02.92
7 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 8 3:04.17
8 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:04.92
9 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:06.05
10 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 3:07.00
11 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 3:12.17
12 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 3:49.15
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:34.68
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:46.89
3 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:48.40
4 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:51.69
5 Filip KrausFilip Kraus 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:53.01
6 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:54.46
7 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 2:57.99
8 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:59.31
9 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 3:03.35
Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Jakub ZajacJakub Zajac 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 DNS
Jakub NěmecJakub Němec 07 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 DNS
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 2:26.06
2 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:26.61
3 Zuzanna GrudzieńZuzanna Grudzień 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 2:28.44
4 Julia MakuchJulia Makuch 04 LKS Brzezina OsiekLKS Brzezina Osiek 4 2:28.48
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:31.60
6 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.76
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:41.29
8 Michaela KluzováMichaela Kluzová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 2:42.34
9 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:49.50
10 Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:50.65
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:44.11
2 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 2:53.93
3 Lucie KrčkováLucie Krčková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.44
4 Vendula TrojanováVendula Trojanová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:55.62
5 Kristina RenzováKristina Renzová 04 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 5 2:56.33
6 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 3:03.25
7 Daniela BláhováDaniela Bláhová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 3:07.05
Veronika MartynkováVeronika Martynková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 DNS
Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 DNS
Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:22.50
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 2:28.78
3 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 2:33.82
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 2:36.14
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:40.18
6 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:40.26
7 Stela TomanováStela Tomanová 07 Orel VyškovOrel Vyškov 10 2:41.41
8 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 6 2:41.55
9 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:44.21
10 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 2:45.45
11 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:46.37
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:47.51
2 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:51.93
3 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:52.30
4 Daniela JurkaDaniela Jurka 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 1 2:53.26
5 Vera VítkováVera Vítková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 2:54.37
6 Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 2:54.63
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:59.61
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
Šárka SmékalováŠárka Smékalová 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 10 DNS
Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Ester KretkováEster Kretková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 2:50.08
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 2:57.32
3 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 2:57.52
4 Jana FialováJana Fialová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 3:02.15
5 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 3:03.80
6 Viktorie KociánováViktorie Kociánová 07 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 3:05.80
7 Dagmar HradilováDagmar Hradilová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 3:06.13
8 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 3:08.72
9 Liliana MachánkováLiliana Machánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 8 3:09.29
10 Anna GlosováAnna Glosová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 3:13.03
11 Karolína ŠanderováKarolína Šanderová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 3:23.98
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:45.53
2 Terezie KobieluszTerezie Kobielusz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:52.32
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:58.99
4 Denisa JakusováDenisa Jakusová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 3:07.44
5 Anna LipinováAnna Lipinová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:08.35
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:10.38
7 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 3:12.60
8 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 3:32.45
9 Marie HuczalováMarie Huczalová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 3:32.56
Gabriela KaczmarekGabriela Kaczmarek 07 UKS Trójka MikołówUKS Trójka Mikołów 8 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KubínováBarbora Kubínová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 2:54.79
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 2:56.06
3 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 2:56.55
4 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 3:01.07
5 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:05.40
6 Gita KřivánkováGita Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 3 3:05.84
7 Hana KřivánkováHana Křivánková 07 Atletický klub ELIM VsetínAtletický klub ELIM Vsetín 4 3:06.29
8 Marie WachalováMarie Wachalová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 3:06.83
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.81
2 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 5 09.41
3 Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.98
4 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 10.37
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 10.79
6 Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.38
Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:50) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.24
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.76
3 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.28
4 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.31
5 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 10.46
6 David DvorníkDavid Dvorník 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.75
7 ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK 05 KS Victoria TrzebiniaKS Victoria Trzebinia 1 11.45
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.74
2 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.10
3 Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 09.12
4 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 09.55
5 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.73
6 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 10.10
7 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.62
Alan BarbagaloAlan Barbagalo 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:35) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.65
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.32
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.57
4 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 10.83
5 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 11.18
6 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 11.59
7 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.90
8 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 11.91
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.24
2 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.74
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 11.79
4 Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 11.84
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 12.87
6 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika HolešovAtletika Holešov 7 13.68
7 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 13.72
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.68
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.51
3 Dorian GręboszDorian Grębosz 06 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 3 11.53
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 12.63
5 Mikuláš KotekMikuláš Kotek 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 12.65
6 Roman KozielRoman Koziel 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.09
7 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.27
8 Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 13.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.51
2 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.93
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.04
4 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 12.31
5 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.39
6 Jakub FojtíkJakub Fojtík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 13.40
7 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 13.89
8 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 13.93
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.24
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.47
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 09.79
4 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.18
5 Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 8 10.44
6 Kamila BobrekKamila Bobrek 04 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 10.88
7 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 11.42
8 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 11.97
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.52
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.75
3 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.98
4 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 10.61
5 Weronika BochenekWeronika Bochenek 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 1 11.72
6 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.20
7 Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 2 12.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.59
2 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.68
3 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.38
4 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.20
5 Lucie KrasulováLucie Krasulová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11.32
6 Kamila KaczkowskaKamila Kaczkowska 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 6 11.44
7 Martyna KlajaMartyna Klaja 05 SKS Kusy KrakówSKS Kusy Kraków 7 11.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.69
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.08
3 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.09
4 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 11.94
5 Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 13.13
6 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 14.21
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 10:40) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09.54
2 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.16
3 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.94
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 1 10.96
5 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.00
6 Marie TomicováMarie Tomicová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.17
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 DNS
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:45) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.22
2 Paulina SrokaPaulina Sroka 04 KS AZS AWF KrakówKS AZS AWF Kraków 5 09.27
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.34
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.42
5 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 09.59
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.68
7 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 10.64
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 9.2.2019 - 12:25) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.50
2 Sabina SvobodováSabina Svobodová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10.58
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.62