60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.57 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 07.85 | ||||||||||||||
3 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 08.10 | ||||||||||||||
4 | Petr LiškaPetr Liška | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 08.63 | ||||||||||||||
5 | Michal HrabovskýMichal Hrabovský | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.74 | ||||||||||||||
6 | František JaníkFrantišek Janík | 05 | Atletický klub Hošťálkovice... | 1 | 08.92 | ||||||||||||||
7 | Miroslav TesařMiroslav Tesař | 05 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.70 | ||||||||||||||
2 | Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz | 04 | SKS Kusy Kraków | 5 | 07.88 | ||||||||||||||
3 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.94 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HoudekLukáš Houdek | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.07 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŠkapaJakub Škapa | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 08.66 | ||||||||||||||
6 | Daniel ChytilDaniel Chytil | 05 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 08.81 | ||||||||||||||
7 | Rio BabiuchRio Babiuch | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 07.72 | ||||||||||||||
2 | Jakub WilczekJakub Wilczek | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 07.97 | ||||||||||||||
3 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 08.23 | ||||||||||||||
4 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 08.30 | ||||||||||||||
5 | Jáchym TachovskýJáchym Tachovský | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 08.77 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk DubZdeněk Dub | 05 | Atletika Kotlářská | 2 | 09.64 | ||||||||||||||
Marek BakotaMarek Bakota | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 07.69 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch MilataVojtěch Milata | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.25 | ||||||||||||||
3 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 08.42 | ||||||||||||||
4 | Adam BoďaAdam Boďa | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.12 | ||||||||||||||
5 | ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK | 05 | KS Victoria Trzebinia | 2 | 09.33 | ||||||||||||||
Václav OravaVáclav Orava | 05 | Atletika Poruba z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 07.80 | ||||||||||||||
2 | Jan GostomczykJan Gostomczyk | 05 | MKS Święc Sławno | 5 | 08.01 | ||||||||||||||
3 | Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz | 04 | SKS Kusy Kraków | 3 | 08.24 | ||||||||||||||
4 | Daniel VranaDaniel Vrana | 04 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 08.63 | ||||||||||||||
5 | David PanuškaDavid Panuška | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Filip KlimentFilip Kliment | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 09.01 | ||||||||||||||
Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 08.13 | ||||||||||||||
3 | Michal MrázekMichal Mrázek | 04 | TJ Start Havířov | 3 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 08.72 | ||||||||||||||
5 | Kryštof KiliánKryštof Kilián | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.04 | ||||||||||||||
6 | Martin BousekMartin Bousek | 05 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 07.55 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 07.70 | ||||||||||||||
3 | Marek MatyskaMarek Matyska | 05 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 07.73 | ||||||||||||||
4 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 07.76 | ||||||||||||||
5 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 07.80 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 07.88 | ||||||||||||||
7 | Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz | 04 | SKS Kusy Kraków | 1 | 07.88 | ||||||||||||||
8 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 8 | 07.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Filip PietrzykFilip Pietrzyk | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.30 | ||||||||||||||
3 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 2 | 08.31 | ||||||||||||||
4 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 6 | 08.34 | ||||||||||||||
5 | Dorian GręboszDorian Grębosz | 06 | SKS Kusy Kraków | 3 | 08.36 | ||||||||||||||
6 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 08.38 | ||||||||||||||
7 | David HastíkDavid Hastík | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 08.59 | ||||||||||||||
8 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.18 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Josef SedlákJosef Sedlák | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.26 | ||||||||||||||
5 | Kryštof KociánKryštof Kocián | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 09.76 | ||||||||||||||
6 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.99 | ||||||||||||||
7 | Jan ŽurovecJan Žurovec | 06 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.23 | ||||||||||||||
Jakub NěmecJakub Němec | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip PietrzykFilip Pietrzyk | 06 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.28 | ||||||||||||||
2 | Pavel HýblPavel Hýbl | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | Tobiasz GrobelnyTobiasz Grobelny | 06 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KopecLukáš Kopec | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 08.91 | ||||||||||||||
5 | Matěj PěčekMatěj Pěček | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 08.99 | ||||||||||||||
6 | Matěj MelčákMatěj Melčák | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.17 | ||||||||||||||
7 | Antoni RossaAntoni Rossa | 07 | SKS Kusy Kraków | 7 | 09.29 | ||||||||||||||
8 | Adam PiechaAdam Piecha | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | David HastíkDavid Hastík | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 08.48 | ||||||||||||||
3 | Robert KowalskiRobert Kowalski | 07 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Šimon LánskýŠimon Lánský | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.06 | ||||||||||||||
5 | Oliwier RękasOliwier Rękas | 07 | MKS Święc Sławno | 2 | 09.11 | ||||||||||||||
6 | Václav PořízkaVáclav Pořízka | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.37 | ||||||||||||||
7 | Igor WitekIgor Witek | 07 | SKS Kusy Kraków | 7 | 09.39 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 10.50 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikulíkOndřej Mikulík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 08.68 | ||||||||||||||
3 | Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.00 | ||||||||||||||
4 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 6 | 09.31 | ||||||||||||||
5 | Adam MatušekAdam Matušek | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | David ŠípDavid Šíp | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.05 | ||||||||||||||
7 | David MordáčDavid Mordáč | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.42 | ||||||||||||||
8 | Adam MalíkAdam Malík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.58 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cyprian BiłkaCyprian Biłka | 06 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 08.48 | ||||||||||||||
2 | KAMIL PETKAKAMIL PETKA | 06 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 08.74 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PavelkaTomáš Pavelka | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 08.87 | ||||||||||||||
4 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 7 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 09.60 | ||||||||||||||
6 | Matyáš BuštíkMatyáš Buštík | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11.94 | ||||||||||||||
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomasz DusikTomasz Dusik | 06 | LKS Brzezina Osiek | 5 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.80 | ||||||||||||||
3 | Šimon BartoňŠimon Bartoň | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.94 | ||||||||||||||
4 | Matěj PavelkaMatěj Pavelka | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.61 | ||||||||||||||
6 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov | 7 | 09.67 | ||||||||||||||
Šimon CagalaŠimon Cagala | 06 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorian GręboszDorian Grębosz | 06 | SKS Kusy Kraków | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 5 | 08.66 | ||||||||||||||
3 | Matěj ĎurinaMatěj Ďurina | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
4 | Filip KřížekFilip Křížek | 06 | Orel Vyškov | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Jan MusálekJan Musálek | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 2 | 09.41 | ||||||||||||||
6 | Petr HeczkoPetr Heczko | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.56 | ||||||||||||||
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.43 | ||||||||||||||
2 | Igor WójcikIgor Wójcik | 07 | SKS KUSY KRAKOW | 5 | 08.65 | ||||||||||||||
3 | Samuel PungeSamuel Punge | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk | 07 | MKS Święc Sławno | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Ondřej BartošOndřej Bartoš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.78 | ||||||||||||||
6 | Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
7 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.10 | ||||||||||||||
2 | Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 08.61 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SpieglováKateřina Spieglová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 08.91 | ||||||||||||||
4 | Valentýna KozlováValentýna Kozlová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.13 | ||||||||||||||
5 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 09.24 | ||||||||||||||
6 | Sabina VolkováSabina Volková | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
7 | Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.83 | ||||||||||||||
Michaela RichterováMichaela Richterová | 04 | AK Kroměříž | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.18 | ||||||||||||||
2 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.38 | ||||||||||||||
3 | Karolína HorčičkováKarolína Horčičková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
6 | Emilia FleszarEmilia Fleszar | 05 | SKS Kusy Kraków | 7 | 09.69 | ||||||||||||||
Adéla PlevkováAdéla Plevková | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová | 04 | AK Kroměříž | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 4 | 08.56 | ||||||||||||||
2 | Julia WójcikJulia Wójcik | 04 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.72 | ||||||||||||||
3 | Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.18 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŽeleznáBarbora Železná | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Daniela MíčkováDaniela Míčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
6 | Weronika BochenekWeronika Bochenek | 05 | SKS Kusy Kraków | 7 | 09.62 | ||||||||||||||
7 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 09.83 | ||||||||||||||
Nikol BaladováNikol Baladová | 00 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paulina SrokaPaulina Sroka | 04 | KS AZS AWF Kraków | 5 | 08.56 | ||||||||||||||
2 | Markéta TomsováMarkéta Tomsová | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 08.69 | ||||||||||||||
3 | Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
4 | Eva AdámkováEva Adámková | 04 | TJ TŽ Třinec | 7 | 09.24 | ||||||||||||||
5 | Erika PráškováErika Prášková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.25 | ||||||||||||||
6 | Aneta PátkováAneta Pátková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
7 | Veronika MartynkováVeronika Martynková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.05 | ||||||||||||||
Klára ChechelskáKlára Chechelská | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 08.54 | ||||||||||||||
2 | Natálie ZychováNatálie Zychová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 09.02 | ||||||||||||||
3 | Nela SovováNela Sovová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Nela KadaváNela Kadavá | 05 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska | 05 | SKS Kusy Kraków | 7 | 10.13 | ||||||||||||||
Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Markéta MotykováMarkéta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.40 | ||||||||||||||
2 | Agáta HoňkováAgáta Hoňková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.56 | ||||||||||||||
3 | Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 08.76 | ||||||||||||||
4 | Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.02 | ||||||||||||||
5 | Wiktoria JawieńWiktoria Jawień | 05 | SKS Kusy Kraków | 3 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HolešováKateřina Holešová | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.34 | ||||||||||||||
7 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.38 | ||||||||||||||
8 | Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka | 05 | SKS Kusy Kraków | 7 | 09.81 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska | 05 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 08.86 | ||||||||||||||
3 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 08.93 | ||||||||||||||
4 | Eliška MučkováEliška Mučková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 09.17 | ||||||||||||||
5 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 09.19 | ||||||||||||||
6 | Magdalena SobczakMagdalena Sobczak | 04 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 09.20 | ||||||||||||||
7 | Oliwia CzosnekOliwia Czosnek | 05 | SKS Kusy Kraków | 2 | 09.56 | ||||||||||||||
8 | Aneta MotykováAneta Motyková | 05 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.66 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiktoria GawinWiktoria Gawin | 04 | KS AZS AWF Kraków | 5 | 08.49 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.55 | ||||||||||||||
3 | Pavla SopuchováPavla Sopuchová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.70 | ||||||||||||||
4 | Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková | 04 | Orel Vyškov | 6 | 08.88 | ||||||||||||||
5 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 8 | 08.98 | ||||||||||||||
6 | Nicol NavrátilováNicol Navrátilová | 04 | Orel Vyškov | 2 | 09.12 | ||||||||||||||
7 | Martyna KlajaMartyna Klaja | 05 | SKS Kusy Kraków | 1 | 09.41 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŠtefkováMichaela Štefková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.78 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KarpováHana Karpová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.68 | ||||||||||||||
2 | Vanessa GleňováVanessa Gleňová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Karolína VajdováKarolína Vajdová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.05 | ||||||||||||||
4 | Hana KlanicováHana Klanicová | 05 | SK Hranice, z.s. | 6 | 09.36 | ||||||||||||||
5 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 09.49 | ||||||||||||||
6 | Alexandra PetričováAlexandra Petričová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 09.53 | ||||||||||||||
7 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.60 | ||||||||||||||
2 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 08.92 | ||||||||||||||
3 | Lucie DlouháLucie Dlouhá | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 08.97 | ||||||||||||||
4 | Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 09.07 | ||||||||||||||
5 | Alicja MorągAlicja Morąg | 05 | SKS Kusy Kraków | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
6 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.19 | ||||||||||||||
7 | Tereza SchořováTereza Schořová | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.45 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 12:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 08.41 | ||||||||||||||
2 | Nina PetrováNina Petrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.68 | ||||||||||||||
3 | Amálie HolšánováAmálie Holšánová | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 08.80 | ||||||||||||||
4 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 1 | 08.88 | ||||||||||||||
5 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 09.10 | ||||||||||||||
6 | Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 09.28 | ||||||||||||||
7 | Veronika JavorováVeronika Javorová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.02 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.03 | ||||||||||||||
2 | Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.18 | ||||||||||||||
3 | Aneta StankovičováAneta Stankovičová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 08.23 | ||||||||||||||
4 | Sabina VantuchováSabina Vantuchová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.32 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 08.45 | ||||||||||||||
6 | Wiktoria GawinWiktoria Gawin | 04 | KS AZS AWF Kraków | 7 | 08.49 | ||||||||||||||
7 | Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 08.54 | ||||||||||||||
8 | Kristýna LamlováKristýna Lamlová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 08.56 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 5 | 08.32 | ||||||||||||||
2 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.36 | ||||||||||||||
3 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 08.47 | ||||||||||||||
4 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 6 | 08.52 | ||||||||||||||
5 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | ACTIVITY Lanškroun | 2 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 08.74 | ||||||||||||||
7 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 7 | 08.79 | ||||||||||||||
8 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 1 | 08.88 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KubajurováTereza Kubajurová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.34 | ||||||||||||||
2 | Wiktoria DługaWiktoria Długa | 06 | SKS Kusy Kraków | 5 | 08.88 | ||||||||||||||
3 | Sofie MaierováSofie Maierová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.24 | ||||||||||||||
4 | Eva GruberováEva Gruberová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.30 | ||||||||||||||
5 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.39 | ||||||||||||||
6 | Sára VavrušováSára Vavrušová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.69 | ||||||||||||||
7 | Hana HorniakováHana Horniaková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 8 | 09.76 | ||||||||||||||
8 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.39 | ||||||||||||||
2 | Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.15 | ||||||||||||||
3 | Adéla FuskováAdéla Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.20 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŽákováMarkéta Žáková | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.32 | ||||||||||||||
5 | Nela KožuchováNela Kožuchová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.45 | ||||||||||||||
6 | Vendula MynaříkováVendula Mynaříková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.48 | ||||||||||||||
7 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.71 | ||||||||||||||
8 | Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková | 07 | SVČ Fokus Nový Jičín | 8 | 09.76 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzanna SragaZuzanna Sraga | 06 | KS Victoria Trzebinia | 4 | 08.64 | ||||||||||||||
2 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Hana NingerováHana Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | 09.51 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová | 06 | SVČ Fokus Nový Jičín | 8 | 09.58 | ||||||||||||||
6 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 7 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.71 | ||||||||||||||
Wktoria AbsylWktoria Absyl | 07 | UKS Trójka Mikołów | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová | 06 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
2 | Michaela PetrželováMichaela Petrželová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.01 | ||||||||||||||
3 | Anna ChynałAnna Chynał | 07 | SKS KUSY KRAKOW | 3 | 09.21 | ||||||||||||||
4 | Deborah Hannah ŠurkováDeborah Hannah Šurková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 09.70 | ||||||||||||||
5 | Lucie JanošcováLucie Janošcová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.87 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 09.90 | ||||||||||||||
7 | Hana KřivánkováHana Křivánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 8 | 10.17 | ||||||||||||||
Sofie KrchováSofie Krchová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
2 | Kateřina MendrekováKateřina Mendreková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.11 | ||||||||||||||
3 | Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Laura KrálováLaura Králová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 09.74 | ||||||||||||||
6 | Eliška GryčováEliška Gryčová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
7 | Gita KřivánkováGita Křivánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
8 | Ema DrozdkováEma Drozdková | 07 | Atletika Holešov | 2 | 10.55 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PoláškováMarkéta Polášková | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
2 | Karolína KřížováKarolína Křížová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.23 | ||||||||||||||
3 | Oliwia MajerekOliwia Majerek | 06 | SKS Kusy Kraków | 8 | 09.23 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Milena JarczykMilena Jarczyk | 07 | UKS Trójka Mikołów | 2 | 09.91 | ||||||||||||||
6 | Tereza HaitlováTereza Haitlová | 07 | SK Hranice, z.s. | 6 | 09.92 | ||||||||||||||
7 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10.27 | ||||||||||||||
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová | 06 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luisa KlementováLuisa Klementová | 06 | ACTIVITY Lanškroun | 4 | 08.70 | ||||||||||||||
2 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
3 | Tereza BartoňováTereza Bartoňová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.49 | ||||||||||||||
5 | Agata MartynkováAgata Martynková | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.54 | ||||||||||||||
7 | Adéla PupákováAdéla Pupáková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.77 | ||||||||||||||
8 | Anna ŠuplerováAnna Šuplerová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.82 | ||||||||||||||
2 | Paulina KaplerPaulina Kapler | 06 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 09.37 | ||||||||||||||
3 | Oliwia PorwolikOliwia Porwolik | 07 | UKS Trójka Mikołów | 5 | 09.43 | ||||||||||||||
4 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 09.44 | ||||||||||||||
5 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 09.68 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.04 | ||||||||||||||
7 | Jana ŠikulováJana Šikulová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 10.22 | ||||||||||||||
8 | Lucie VránováLucie Vránová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 10.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KovalskáTereza Kovalská | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 09.05 | ||||||||||||||
2 | Zuzana KrestováZuzana Krestová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 5 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek | 06 | UKS Trójka Mikołów | 8 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠímováBarbora Šímová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.41 | ||||||||||||||
5 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.57 | ||||||||||||||
6 | Tereza PošvancováTereza Pošvancová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
7 | Nikol ČapandováNikol Čapandová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.23 | ||||||||||||||
8 | Barbora SpálováBarbora Spálová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 08.71 | ||||||||||||||
2 | Lenka VrbancováLenka Vrbancová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.15 | ||||||||||||||
3 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
4 | Sára HochelováSára Hochelová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.61 | ||||||||||||||
5 | Anna LegierskáAnna Legierská | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.71 | ||||||||||||||
6 | Kristýna GracováKristýna Gracová | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
7 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.55 | ||||||||||||||
8 | Bára NedbalováBára Nedbalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 11.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 08.86 | ||||||||||||||
2 | Karolina GawinKarolina Gawin | 07 | KS AZS AWF Kraków | 5 | 09.05 | ||||||||||||||
3 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.55 | ||||||||||||||
4 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 6 | 09.58 | ||||||||||||||
5 | Sofie HruzikováSofie Hruziková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.72 | ||||||||||||||
6 | Hana VančurováHana Vančurová | 07 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 09.77 | ||||||||||||||
7 | Marie WachalováMarie Wachalová | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.48 | ||||||||||||||
8 | Adéla PekárkováAdéla Pekárková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.48 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie PešlováPatricie Pešlová | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.53 | ||||||||||||||
2 | Barbora AdámkováBarbora Adámková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Anežka JurákováAnežka Juráková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 09.45 | ||||||||||||||
4 | Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková | 06 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
5 | Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
6 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.92 | ||||||||||||||
7 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.61 | ||||||||||||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.93 | ||||||||||||||
2 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 5 | 09.18 | ||||||||||||||
3 | Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Miluše BrukováMiluše Bruková | 07 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.67 | ||||||||||||||
5 | Nela PeškováNela Pešková | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.89 | ||||||||||||||
6 | Simona PivodováSimona Pivodová | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.01 | ||||||||||||||
7 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.66 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 14 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.16 | ||||||||||||||
3 | Liliana MachánkováLiliana Machánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 2 | 09.67 | ||||||||||||||
4 | Nela KomínkováNela Komínková | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 09.82 | ||||||||||||||
5 | Martina LigockáMartina Ligocká | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.86 | ||||||||||||||
6 | Anna GlosováAnna Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.91 | ||||||||||||||
7 | Michaela BobokováMichaela Boboková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.36 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 15 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 08.79 | ||||||||||||||
2 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 08.90 | ||||||||||||||
3 | Anna MartynkováAnna Martynková | 06 | TJ TŽ Třinec | 3 | 09.01 | ||||||||||||||
4 | Aneta ŠimkováAneta Šimková | 06 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.01 | ||||||||||||||
6 | Anika ŽandováAnika Žandová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.46 | ||||||||||||||
7 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 10.67 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 16 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SedlářováVeronika Sedlářová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 09.12 | ||||||||||||||
2 | Lena OciepkaLena Ociepka | 06 | SKS Kusy Kraków | 3 | 09.36 | ||||||||||||||
3 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 09.42 | ||||||||||||||
4 | Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 09.51 | ||||||||||||||
5 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.56 | ||||||||||||||
6 | Kristýna NesétováKristýna Nesétová | 07 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 09.84 | ||||||||||||||
7 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 07 | Atletika Holešov | 7 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 17 (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdalena WójcikMagdalena Wójcik | 07 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.28 | ||||||||||||||
3 | Petra MachkováPetra Machková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
4 | Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska | 07 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Jagoda BatkoJagoda Batko | 07 | SKS KUSY KRAKOW | 2 | 10.11 | ||||||||||||||
6 | Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.20 | ||||||||||||||
7 | Anna HéderváriAnna Hédervári | 07 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.38 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.55 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.64 | ||||||||||||||
3 | Aleksander PituchAleksander Pituch | 09 | SKS Kusy Kraków | 3 | 09.97 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HeuerLukáš Heuer | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.24 | ||||||||||||||
5 | Marek JohnMarek John | 08 | Atletický klub ELIM Vsetín | 7 | 10.42 | ||||||||||||||
6 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 2 | 10.66 | ||||||||||||||
7 | Matyáš KlimekMatyáš Klimek | 08 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.82 | ||||||||||||||
Vojtěch ToVojtěch To | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš GarčicTobiáš Garčic | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.35 | ||||||||||||||
2 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 10.01 | ||||||||||||||
3 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.08 | ||||||||||||||
4 | Marek HranošMarek Hranoš | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 3 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 6 | 10.22 | ||||||||||||||
6 | Radek VřesňákRadek Vřesňák | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 10.28 | ||||||||||||||
7 | Adam GrabaczAdam Grabacz | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.64 | ||||||||||||||
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA | 09 | AK KUŘIM | 4 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 09.13 | ||||||||||||||
2 | Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.13 | ||||||||||||||
3 | Matěj MiklašMatěj Miklaš | 08 | Elim Vsetín | 7 | 09.36 | ||||||||||||||
4 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.47 | ||||||||||||||
5 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.97 | ||||||||||||||
6 | David KlimešDavid Klimeš | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka | 08 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.37 | ||||||||||||||
8 | Jiří HudecJiří Hudec | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.74 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RządkowskiAdam Rządkowski | 08 | SKS Kusy Kraków | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 09.37 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HraškoTomáš Hraško | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.95 | ||||||||||||||
4 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 3 | 10.09 | ||||||||||||||
5= | Ondřej HaškaOndřej Haška | 09 | Orel Vyškov | 6 | 10.26 | ||||||||||||||
5= | Jan ValášekJan Valášek | 08 | TJ Start Havířov | 5 | 10.26 | ||||||||||||||
7 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 10.45 | ||||||||||||||
8 | Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 11.25 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Viktor NovákViktor Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.52 | ||||||||||||||
3 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.81 | ||||||||||||||
4 | Michal KužmaMichal Kužma | 08 | Elim Vsetín | 7 | 10.05 | ||||||||||||||
5 | Radim GorgošRadim Gorgoš | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
6 | Martin GotthardMartin Gotthard | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.68 | ||||||||||||||
7 | Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 6 | 10.99 | ||||||||||||||
Martin VavrečkaMartin Vavrečka | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard NovákRichard Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 09.40 | ||||||||||||||
2 | Ladislav HráčekLadislav Hráček | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.69 | ||||||||||||||
3 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.77 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠkapaTomáš Škapa | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 09.78 | ||||||||||||||
5 | Antoni WiśniowskiAntoni Wiśniowski | 09 | UKS Trójka Mikołów | 3 | 10.20 | ||||||||||||||
6 | Adam GelnarAdam Gelnar | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.24 | ||||||||||||||
7 | Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.49 | ||||||||||||||
8 | Vítek PřikrylVítek Přikryl | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.86 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš RybníčekLukáš Rybníček | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 09.44 | ||||||||||||||
2 | Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.52 | ||||||||||||||
3 | Jan KeprtJan Keprt | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.65 | ||||||||||||||
4 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Václav SvozilVáclav Svozil | 08 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 10.27 | ||||||||||||||
6 | Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.42 | ||||||||||||||
7 | Václav KlučkaVáclav Klučka | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 11.54 | ||||||||||||||
Filip PivsetokFilip Pivsetok | 09 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠtefánekJosef Štefánek | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.52 | ||||||||||||||
2 | Martin VorelMartin Vorel | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 09.75 | ||||||||||||||
3 | Josef ŠimončíkJosef Šimončík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.82 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.84 | ||||||||||||||
5 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 6 | 10.18 | ||||||||||||||
6 | Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 7 | 11.10 | ||||||||||||||
Sebastian ErbenSebastian Erben | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Jan VítekJan Vítek | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
3 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.91 | ||||||||||||||
4 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 10.25 | ||||||||||||||
5 | Jakub BrózdaJakub Brózda | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 3 | 10.56 | ||||||||||||||
6 | Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman | 09 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 11.04 | ||||||||||||||
7 | Jakub TošovskýJakub Tošovský | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 12.23 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:15) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NejepínskýJakub Nejepínský | 08 | ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. | 4 | 08.98 | ||||||||||||||
2 | Matyáš ČapekMatyáš Čapek | 09 | Orel Vyškov | 6 | 08.99 | ||||||||||||||
3 | Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 09.06 | ||||||||||||||
4 | Adam RządkowskiAdam Rządkowski | 08 | SKS Kusy Kraków | 2 | 09.13 | ||||||||||||||
5= | Matěj MiklašMatěj Miklaš | 08 | Elim Vsetín | 1 | 09.14 | ||||||||||||||
5= | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 09.14 | ||||||||||||||
7 | Tobiáš GarčicTobiáš Garčic | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 09.16 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.37 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:05) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | AK Zlín | 4 | 08.72 | ||||||||||||||
2 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 5 | 08.89 | ||||||||||||||
3 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 09.08 | ||||||||||||||
4 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 09.15 | ||||||||||||||
5 | Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.20 | ||||||||||||||
6 | Hannah ŠocováHannah Šocová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.25 | ||||||||||||||
7 | Barbora StekláBarbora Steklá | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 09.29 | ||||||||||||||
8 | Ema KrálováEma Králová | 08 | AK Blansko Dvorská | 8 | 09.33 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sophie PischnothováSophie Pischnothová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 09.01 | ||||||||||||||
2 | Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.53 | ||||||||||||||
3 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 7 | 10.07 | ||||||||||||||
4 | Barbara ŠtarkováBarbara Štarková | 09 | TJ Start Havířov | 8 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Iva KopřivováIva Kopřivová | 09 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 10.54 | ||||||||||||||
6 | Niké SmolíkováNiké Smolíková | 08 | TJ Start Havířov | 3 | 10.80 | ||||||||||||||
7 | Kateřina ChovancováKateřina Chovancová | 09 | Elim Vsetín | 1 | 11.22 | ||||||||||||||
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MišunováLucie Mišunová | 08 | AK Zlín | 4 | 08.84 | ||||||||||||||
2 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Eliška BernatíkováEliška Bernatíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 10.22 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 7 | 10.38 | ||||||||||||||
5 | Ema KořínkováEma Kořínková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
6 | Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.87 | ||||||||||||||
7 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 10.88 | ||||||||||||||
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová | 08 | Atletika Líbeznice, z.s. | 4 | 09.26 | ||||||||||||||
2 | Natalia DoniecNatalia Doniec | 09 | SKS KUSY KRAKOW | 5 | 09.39 | ||||||||||||||
3 | Michaela TakáčováMichaela Takáčová | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 09.94 | ||||||||||||||
4 | Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 10.27 | ||||||||||||||
5 | Emma ZápotockáEmma Zápotocká | 09 | Orel Vyškov | 7 | 10.32 | ||||||||||||||
6 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.44 | ||||||||||||||
7 | Laura CholewováLaura Cholewová | 09 | TJ Start Havířov | 3 | 10.55 | ||||||||||||||
8 | Kateřina DuškováKateřina Dušková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 2 | 10.69 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla OrbesováAdéla Orbesová | 08 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 09.23 | ||||||||||||||
2 | Patrycja DragowPatrycja Dragow | 08 | SKS KUSY KRAKOW | 5 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa | 08 | SKS KUSY KRAKOW | 3 | 09.63 | ||||||||||||||
4 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 09.71 | ||||||||||||||
5 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 7 | 10.28 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.57 | ||||||||||||||
7 | Řuchovská NatálieŘuchovská Natálie | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 10.59 | ||||||||||||||
8 | Barbora ZávodnáBarbora Závodná | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 11.20 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JiráčkováLucie Jiráčková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.72 | ||||||||||||||
2 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 3 | 09.79 | ||||||||||||||
3 | Klára UrbánkováKlára Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 10.03 | ||||||||||||||
4 | Sophie UrbanováSophie Urbanová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 10.13 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠotolováTereza Šotolová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.74 | ||||||||||||||
6 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.17 | ||||||||||||||
7 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 11.33 | ||||||||||||||
Klára ŽváčkováKlára Žváčková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 06 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠtrupováEliška Štrupová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.57 | ||||||||||||||
2 | Adéla KubiesováAdéla Kubiesová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 09.81 | ||||||||||||||
3 | Sofie ZádrapováSofie Zádrapová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 09.87 | ||||||||||||||
4 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.11 | ||||||||||||||
5 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 10.29 | ||||||||||||||
6 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 10.36 | ||||||||||||||
7 | Eliška BrodňanováEliška Brodňanová | 09 | SK Hranice, z.s. | 2 | 10.52 | ||||||||||||||
8 | Tereza KeprtováTereza Keprtová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.64 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 07 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 4 | 09.68 | ||||||||||||||
2 | Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.36 | ||||||||||||||
3 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.36 | ||||||||||||||
4 | Amálie ČermákováAmálie Čermáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 7 | 10.56 | ||||||||||||||
5 | Eva ZelníčkováEva Zelníčková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 10.57 | ||||||||||||||
6 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 11.46 | ||||||||||||||
Jana MartynkováJana Martynková | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Karolína HořínkováKarolína Hořínková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 08 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KroupováEma Kroupová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.55 | ||||||||||||||
2 | Klára AndrisováKlára Andrisová | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 09.74 | ||||||||||||||
3 | Lena RóżyckaLena Różycka | 09 | UKS Trójka Mikołów | 4 | 09.75 | ||||||||||||||
4 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 10.48 | ||||||||||||||
5 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ JAKL Karviná | 2 | 10.62 | ||||||||||||||
6 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.90 | ||||||||||||||
Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz | 09 | UKS Trójka Mikołów | 7 | DNS | |||||||||||||||
Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 09 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 09.57 | ||||||||||||||
3 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 08 | KS Victoria Trzebinia | 3 | 10.01 | ||||||||||||||
4 | Natálie SoukupováNatálie Soukupová | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 5 | 10.20 | ||||||||||||||
5 | Karolína BednářováKarolína Bednářová | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 10.22 | ||||||||||||||
6 | Natálie ChmielováNatálie Chmielová | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 10.58 | ||||||||||||||
7 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ JAKL Karviná | 2 | 10.88 | ||||||||||||||
8 | Eliška FischerováEliška Fischerová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 11.07 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 10 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.34 | ||||||||||||||
2 | Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová | 08 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.42 | ||||||||||||||
3 | Kristína BastováKristína Bastová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.46 | ||||||||||||||
4 | Julie ŠtefánkováJulie Štefánková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.84 | ||||||||||||||
5 | Aneta TaušováAneta Taušová | 08 | Orel Vyškov | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
6 | Petra MazzoliniPetra Mazzolini | 08 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 10.50 | ||||||||||||||
7 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 6 | 11.38 | ||||||||||||||
8 | Sabina PisklákováSabina Piskláková | 08 | Atletický klub ELIM Vsetín | 1 | 11.47 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 11 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 4 | 09.76 | ||||||||||||||
2 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.84 | ||||||||||||||
3 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 09.88 | ||||||||||||||
4 | Sarah FremelováSarah Fremelová | 09 | Atletika Kotlářská | 2 | 10.59 | ||||||||||||||
5 | Natálie JanošcováNatálie Janošcová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 6 | 10.63 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 10.67 | ||||||||||||||
7 | Nikol KollegováNikol Kollegová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.23 | ||||||||||||||
8 | Barbora FeherováBarbora Feherová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.37 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 12 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 09.20 | ||||||||||||||
2 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 3 | 09.43 | ||||||||||||||
3 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 09.61 | ||||||||||||||
4 | Marie SoučkováMarie Součková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 5 | 09.76 | ||||||||||||||
5 | Daniela ŠturalováDaniela Šturalová | 08 | Atletický klub ELIM Vsetín | 1 | 10.13 | ||||||||||||||
6 | Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2 | 09 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.26 | ||||||||||||||
7 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 2 | 10.46 | ||||||||||||||
8 | Nela ŠevčíkováNela Ševčíková | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 13 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie KundratovaMarie Kundratova | 08 | ASB | 4 | 09.41 | ||||||||||||||
2 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Hranice, z.s. | 5 | 09.62 | ||||||||||||||
3= | Barbora BalážikováBarbora Balážiková | 08 | Atletický klub ELIM Vsetín | 7 | 10.53 | ||||||||||||||
3= | Nikol KozielováNikol Kozielová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 10.53 | ||||||||||||||
5 | Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková | 09 | Orel Vyškov | 2 | 11.28 | ||||||||||||||
6 | Sofie MalotováSofie Malotová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.68 | ||||||||||||||
Anežka SmetanováAnežka Smetanová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 14 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.30 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 09.94 | ||||||||||||||
3 | Aneta BitomskáAneta Bitomská | 09 | TJ JAKL Karviná | 6 | 10.09 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠípováVeronika Šípová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.18 | ||||||||||||||
5 | Adéla KocurováAdéla Kocurová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.29 | ||||||||||||||
6 | Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.66 | ||||||||||||||
7 | Elen MalyškováElen Malyšková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 10.77 | ||||||||||||||
Anna GlosováAnna Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 15 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannah ŠocováHannah Šocová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
2 | Amálie ŠinkováAmálie Šinková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 6 | 10.11 | ||||||||||||||
3 | Linda ChovancováLinda Chovancová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.15 | ||||||||||||||
4 | Barbora PešákováBarbora Pešáková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 10.35 | ||||||||||||||
5 | Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.45 | ||||||||||||||
6 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.52 | ||||||||||||||
7 | Natali KlouparováNatali Klouparová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.74 | ||||||||||||||
8 | Sofie SpurnáSofie Spurná | 08 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.85 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 16 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julia KlękJulia Klęk | 08 | SKS KUSY KRAKOW | 4 | 09.44 | ||||||||||||||
2 | Julie KaspříkováJulie Kaspříková | 08 | AK Hošťálkovice, z.s. | 5 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Tereza MaňkováTereza Maňková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.93 | ||||||||||||||
4 | Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková | 08 | TJ Přísnotice | 6 | 10.56 | ||||||||||||||
5 | Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.60 | ||||||||||||||
6 | Hana ŽákováHana Žáková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.78 | ||||||||||||||
7 | Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská | 08 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.96 | ||||||||||||||
8 | Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 10.98 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 17 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora StekláBarbora Steklá | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | Veronika KostihováVeronika Kostihová | 08 | Orel Vyškov | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Marie MatejováMarie Matejová | 08 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 09.93 | ||||||||||||||
4 | Veronika OpatrnáVeronika Opatrná | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 09.99 | ||||||||||||||
5 | Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 09.99 | ||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 10.49 | ||||||||||||||
7 | Viktorie HrochováViktorie Hrochová | 08 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.79 | ||||||||||||||
8 | Julie NetoličkováJulie Netoličková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 10.87 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 18 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 09.95 | ||||||||||||||
2 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 10.30 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | TJ Start Havířov | 5 | 10.34 | ||||||||||||||
4 | Sára ŠimkováSára Šimková | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 10.82 | ||||||||||||||
5 | Nikol ShánělováNikol Shánělová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 10.84 | ||||||||||||||
6 | Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská | 09 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 7 | 10.94 | ||||||||||||||
7 | Ema SpilkováEma Spilková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11.03 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 19 (so, 9.2.2019 - 11:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KrálováEma Králová | 08 | AK Blansko Dvorská | 4 | 09.25 | ||||||||||||||
2 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ JAKL Karviná | 5 | 09.89 | ||||||||||||||
3 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 10.25 | ||||||||||||||
4 | Lea LangováLea Langová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.52 | ||||||||||||||
5 | Gabriela LinhartováGabriela Linhartová | 08 | AK Hošťálkovice, z.s. | 3 | 10.54 | ||||||||||||||
6 | Eliška ZarembováEliška Zarembová | 08 | TJ JAKL Karviná | 6 | 10.59 | ||||||||||||||
7 | Tereza KovalováTereza Kovalová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 11.11 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda | 08 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 1:47.98 | ||||||||||||||
2 | Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 1:56.20 | ||||||||||||||
3 | Šimon EllingerŠimon Ellinger | 09 | ASK Blansko | 7 | 2:03.46 | ||||||||||||||
4 | Václav KreidlVáclav Kreidl | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 2:06.83 | ||||||||||||||
5 | Dominik DostálDominik Dostál | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:08.56 | ||||||||||||||
6 | Lukáš WolfLukáš Wolf | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 2:08.96 | ||||||||||||||
7 | Adam PetrželaAdam Petržela | 09 | Atletika Holešov | 11 | 2:16.84 | ||||||||||||||
8 | Martin BednaříkMartin Bednařík | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:18.85 | ||||||||||||||
9 | Lukáš HeuerLukáš Heuer | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:21.25 | ||||||||||||||
10 | Metoděj KraisMetoděj Krais | 09 | Orel Vyškov | 5 | 2:23.92 | ||||||||||||||
11 | Jan ValášekJan Valášek | 08 | TJ Start Havířov | 9 | 2:27.80 | ||||||||||||||
12 | Václav KlučkaVáclav Klučka | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 10 | 2:45.02 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tobiáš GarčicTobiáš Garčic | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 1:59.58 | ||||||||||||||
2 | Radek MalitsRadek Malits | 08 | ASK Blansko | 11 | 2:01.45 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 9 | 2:03.30 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:05.51 | ||||||||||||||
5 | Jonatan KoubaJonatan Kouba | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 2:06.33 | ||||||||||||||
6 | Matěj MiklašMatěj Miklaš | 08 | Elim Vsetín | 12 | 2:08.33 | ||||||||||||||
7 | Antonín KřížAntonín Kříž | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 10 | 2:10.62 | ||||||||||||||
8 | Adam KollegaAdam Kollega | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 2:17.92 | ||||||||||||||
9 | Kryštof HolubKryštof Holub | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:18.50 | ||||||||||||||
10 | Jakub GrünwaldJakub Grünwald | 09 | TJ TŽ Třinec | 3 | 2:22.65 | ||||||||||||||
11 | Ondřej FialaOndřej Fiala | 08 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:29.09 | ||||||||||||||
Jan KnapJan Knap | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Richard NovákRichard Novák | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 1:57.31 | ||||||||||||||
2 | Hynek SvobodaHynek Svoboda | 09 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:03.90 | ||||||||||||||
3 | Filip PopelářFilip Popelář | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:06.13 | ||||||||||||||
4 | Martrin VavrečkaMartrin Vavrečka | 09 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:08.52 | ||||||||||||||
5 | Michal OlejníčekMichal Olejníček | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 2:09.44 | ||||||||||||||
6 | Šimon VáclavíkŠimon Václavík | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:09.97 | ||||||||||||||
7 | Jan ŠtafaJan Štafa | 08 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 2:10.45 | ||||||||||||||
8 | Prokop VojáčekProkop Vojáček | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 10 | 2:20.59 | ||||||||||||||
9 | Vítek PřikrylVítek Přikryl | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:25.76 | ||||||||||||||
10 | Radek VřesňákRadek Vřesňák | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:26.11 | ||||||||||||||
11 | Jakub TošovskýJakub Tošovský | 09 | AC Vysoké Mýto z.s. | 7 | 2:42.26 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora StekláBarbora Steklá | 08 | TJ Svitavy, z. s. | 3 | 1:54.22 | ||||||||||||||
2 | Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 1 | 1:54.28 | ||||||||||||||
3 | Mariana LangerováMariana Langerová | 08 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 1:58.93 | ||||||||||||||
4 | Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 1:58.98 | ||||||||||||||
5 | Marie KundratovaMarie Kundratova | 08 | ASB | 5 | 2:02.89 | ||||||||||||||
6 | Sára ProcházkováSára Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 2 | 2:06.12 | ||||||||||||||
7 | Nela ŠtefkováNela Štefková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:06.35 | ||||||||||||||
8 | Agáta HolubováAgáta Holubová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:06.58 | ||||||||||||||
9 | Anna KubaczAnna Kubacz | 08 | UKS Trójka Mikołów | 12 | 2:07.83 | ||||||||||||||
10 | Natálie UrbánkováNatálie Urbánková | 08 | TJ Sokol Přísnotice | 10 | 2:10.59 | ||||||||||||||
11 | Karin FojtíkováKarin Fojtíková | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 13 | 2:14.04 | ||||||||||||||
12 | Lucie PetrželováLucie Petrželová | 09 | Atletika Holešov | 8 | 2:19.76 | ||||||||||||||
13 | Anna PunčochářováAnna Punčochářová | 08 | TJ JÄKL Karviná | 14 | 2:19.89 | ||||||||||||||
14 | Nela MeluzínováNela Meluzínová | 09 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:21.44 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZamazalováEliška Zamazalová | 09 | ASK Blansko | 12 | 2:04.61 | ||||||||||||||
2 | Aneta BabincováAneta Babincová | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 2:05.85 | ||||||||||||||
3 | Stela NavrátilováStela Navrátilová | 09 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:07.89 | ||||||||||||||
4 | Monika TrojancováMonika Trojancová | 08 | Orel Vyškov | 13 | 2:10.96 | ||||||||||||||
5 | Tereza JuráskováTereza Jurásková | 09 | SK Hranice, z.s. | 4 | 2:16.65 | ||||||||||||||
6 | Barbora PešákováBarbora Pešáková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 8 | 2:17.18 | ||||||||||||||
7 | Barbora MáchováBarbora Máchová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:19.07 | ||||||||||||||
8 | Laura CholewováLaura Cholewová | 09 | TJ Start Havířov | 9 | 2:19.47 | ||||||||||||||
9 | Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková | 08 | TJ Přísnotice | 5 | 2:23.83 | ||||||||||||||
10 | Nikol ProcházkováNikol Procházková | 09 | TJ Sokol Přísnotice | 11 | 2:29.01 | ||||||||||||||
11 | Lucie KvapilováLucie Kvapilová | 09 | Atletika Zábřeh, z. s. | 10 | 2:32.37 | ||||||||||||||
12 | Stella StrohnerováStella Strohnerová | 08 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:35.97 | ||||||||||||||
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková | 10 | ASK Blansko | 14 | DNS | |||||||||||||||
Ema KrálováEma Králová | 08 | AK Blansko Dvorská | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maja AdamczykMaja Adamczyk | 08 | KS Victoria Trzebinia | 11 | 2:10.24 | ||||||||||||||
2 | Zuzana JandákováZuzana Jandáková | 09 | ASK Blansko | 9 | 2:11.01 | ||||||||||||||
3 | Maja TomanováMaja Tomanová | 10 | Orel Vyškov | 8 | 2:14.29 | ||||||||||||||
4 | Natálie DundrováNatálie Dundrová | 09 | AK Hošťálkovice, z.s. | 6 | 2:14.74 | ||||||||||||||
5 | Adriana SwienczkováAdriana Swienczková | 08 | TJ JAKL Karviná | 13 | 2:15.52 | ||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 2:15.92 | ||||||||||||||
7 | Lenka VáclavkováLenka Václavková | 08 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 3 | 2:16.35 | ||||||||||||||
8 | Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková | 08 | TJ Start Havířov | 2 | 2:18.41 | ||||||||||||||
9 | Petra DobešováPetra Dobešová | 08 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10 | 2:19.39 | ||||||||||||||
10 | Eliška BernatíkováEliška Bernatíková | 08 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 2:21.23 | ||||||||||||||
11 | Niké SmolíkováNiké Smolíková | 08 | TJ Start Havířov | 7 | 2:30.79 | ||||||||||||||
12 | Eliška ZarembováEliška Zarembová | 08 | TJ JAKL Karviná | 14 | 2:31.92 | ||||||||||||||
13 | Sára NovákováSára Nováková | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 12 | 2:33.48 | ||||||||||||||
14 | Sofie MalotováSofie Malotová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 2:47.43 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 1:59.60 | ||||||||||||||
2 | Julia KlekJulia Klek | 08 | SKS KUSY KRAKOW | 14 | 2:09.16 | ||||||||||||||
3 | Patrycja DragowPatrycja Dragow | 08 | SKS KUSY KRAKOW | 7 | 2:13.49 | ||||||||||||||
4 | Barbora HlobilováBarbora Hlobilová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:16.45 | ||||||||||||||
5 | Lucie HořínkováLucie Hořínková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 2:17.84 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 9 | 2:18.91 | ||||||||||||||
7 | Eliška FaranováEliška Faranová | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 2:19.17 | ||||||||||||||
8 | Kristýna BrázdováKristýna Brázdová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:22.07 | ||||||||||||||
9 | Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková | 08 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 2:27.22 | ||||||||||||||
10 | Hana KantorováHana Kantorová | 08 | TJ TŽ Třinec | 13 | 2:28.15 | ||||||||||||||
11 | Karolína MichlováKarolína Michlová | 09 | TJ JAKL Karviná | 3 | 2:29.02 | ||||||||||||||
12 | Natali KlouparováNatali Klouparová | 09 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:29.36 | ||||||||||||||
13 | Kateřina ČervenkováKateřina Červenková | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:33.95 | ||||||||||||||
14 | Zuzana JuránkováZuzana Juránková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:38.67 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KubinováMichaela Kubinová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 2:04.38 | ||||||||||||||
2 | Emilia MIkuśkiewiczEmilia MIkuśkiewicz | 09 | UKS Trójka Mikołów | 8 | 2:07.12 | ||||||||||||||
3 | Veronika OpatrnáVeronika Opatrná | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:07.94 | ||||||||||||||
4 | Aneta MaršálkováAneta Maršálková | 09 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:15.07 | ||||||||||||||
5 | Elen MalyškováElen Malyšková | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | 2:16.84 | ||||||||||||||
6 | Beata PospíšilováBeata Pospíšilová | 09 | TJ Valašské Meziříčí | 14 | 2:19.31 | ||||||||||||||
7 | Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 13 | 2:20.71 | ||||||||||||||
8 | Adéla KocurováAdéla Kocurová | 08 | TJ TŽ Třinec | 2 | 2:23.03 | ||||||||||||||
9 | Julie NetoličkováJulie Netoličková | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 10 | 2:24.01 | ||||||||||||||
10 | Ema KořínkováEma Kořínková | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 4 | 2:24.11 | ||||||||||||||
11 | Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová | 09 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:25.27 | ||||||||||||||
12 | Adéla PannováAdéla Pannová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:25.92 | ||||||||||||||
13 | Nikol KollegováNikol Kollegová | 09 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:28.68 | ||||||||||||||
14 | Veronika KlepkováVeronika Klepková | 08 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 1 | 2:57.75 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Běh 06 (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová | 08 | TJ TŽ Třinec | 11 | 2:08.12 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková | 08 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:11.29 | ||||||||||||||
3 | Eliška ŘíhováEliška Říhová | 08 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:11.70 | ||||||||||||||
4 | Adéla KalandrováAdéla Kalandrová | 09 | SSK Vítkovice, z.s. | 13 | 2:13.90 | ||||||||||||||
5 | Nela PospíšilováNela Pospíšilová | 09 | TJ TŽ Třinec | 1 | 2:14.67 | ||||||||||||||
6 | Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká | 09 | TJ TŽ Třinec | 8 | 2:15.08 | ||||||||||||||
7 | Eliška TvrdáEliška Tvrdá | 08 | Atletika Poruba z.s. | 10 | 2:17.37 | ||||||||||||||
8 | Natálie Sikorová 1Natálie Sikorová 1 | 09 | TJ TŽ Třinec | 4 | 2:19.00 | ||||||||||||||
9 | Amálie ŠinkováAmálie Šinková | 08 | Atletický klub Hošťálkovice... | 7 | 2:21.35 | ||||||||||||||
10 | Eliška ŠtrupováEliška Štrupová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 9 | 2:23.72 | ||||||||||||||
11 | Sofie ZádrapováSofie Zádrapová | 08 | SSK Vítkovice, z.s. | 12 | 2:24.19 | ||||||||||||||
12 | Nina StonavskáNina Stonavská | 09 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:28.33 | ||||||||||||||
13 | Kamila ŠedováKamila Šedová | 08 | AC Vysoké Mýto z.s. | 6 | 2:28.76 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NovákMichal Novák | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:14.88 | ||||||||||||||
2 | Kryštof HanekKryštof Hanek | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:20.65 | ||||||||||||||
3 | Jakub SragaJakub Sraga | 05 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 2:21.08 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 5 | 2:23.55 | ||||||||||||||
5 | Matyáš CharvátMatyáš Charvát | 05 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 3 | 2:24.04 | ||||||||||||||
6 | Michal MrázekMichal Mrázek | 04 | TJ Start Havířov | 6 | 2:24.81 | ||||||||||||||
7 | Jan GostomczykJan Gostomczyk | 05 | MKS Święc Sławno | 7 | 2:31.02 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík | 05 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 9 | 2:31.60 | ||||||||||||||
Jakub MaršálekJakub Maršálek | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym KoubaJáchym Kouba | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 1 | 2:22.71 | ||||||||||||||
2 | Maxim TeslíkMaxim Teslík | 05 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:29.02 | ||||||||||||||
3 | Jakub SkalíkJakub Skalík | 05 | SVČ Fokus Nový Jičín | 7 | 2:35.58 | ||||||||||||||
4 | Marek MalitsMarek Malits | 04 | ASK Blansko | 4 | 2:35.97 | ||||||||||||||
5 | Filip StoszekFilip Stoszek | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 2:36.12 | ||||||||||||||
6 | Patrik ChovanecPatrik Chovanec | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:38.27 | ||||||||||||||
7 | Matěj TřešňákMatěj Třešňák | 05 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:42.32 | ||||||||||||||
Marek BakotaMarek Bakota | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon LopourŠimon Lopour | 06 | BYAC Brno | 1 | 2:19.65 | ||||||||||||||
2 | Dalibor DvořákDalibor Dvořák | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:20.47 | ||||||||||||||
3 | Andrej CholewaAndrej Cholewa | 06 | TJ Start Havířov | 5 | 2:32.98 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HolubTomáš Holub | 06 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:33.15 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 2:36.55 | ||||||||||||||
6 | Filip JarolímFilip Jarolím | 07 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 2:37.32 | ||||||||||||||
7 | Samuel PungeSamuel Punge | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 2:38.97 | ||||||||||||||
8 | Václav PořízkaVáclav Pořízka | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:41.44 | ||||||||||||||
9 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 10 | 2:46.70 | ||||||||||||||
10 | Daniel DostálDaniel Dostál | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 2:48.86 | ||||||||||||||
11 | Kryštof SmékalKryštof Smékal | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 11 | 2:50.47 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 2:45.83 | ||||||||||||||
2 | Filip VychronFilip Vychron | 07 | Orel Vyškov | 4 | 2:47.73 | ||||||||||||||
3 | Antoni RossaAntoni Rossa | 07 | SKS Kusy Kraków | 2 | 2:48.86 | ||||||||||||||
4 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 5 | 2:52.58 | ||||||||||||||
5 | Petr StanovskýPetr Stanovský | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 2:55.64 | ||||||||||||||
6 | Adam KopřivaAdam Kopřiva | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 3:02.92 | ||||||||||||||
7 | Vít ŠebestaVít Šebesta | 06 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 8 | 3:04.17 | ||||||||||||||
8 | Daniel BulkaDaniel Bulka | 06 | Atletika Poruba z.s. | 9 | 3:04.92 | ||||||||||||||
9 | Gabriel ProvazníkGabriel Provazník | 07 | Orel Vyškov | 7 | 3:06.05 | ||||||||||||||
10 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 10 | 3:07.00 | ||||||||||||||
11 | Matěj BrašMatěj Braš | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 11 | 3:12.17 | ||||||||||||||
12 | Matyáš BuštíkMatyáš Buštík | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 12 | 3:49.15 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JányšJakub Jányš | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:34.68 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2 | 2:46.89 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 11 | 2:48.40 | ||||||||||||||
4 | Pavel EbrPavel Ebr | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:51.69 | ||||||||||||||
5 | Filip KrausFilip Kraus | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 7 | 2:53.01 | ||||||||||||||
6 | Prokop ŘíhaProkop Říha | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 10 | 2:54.46 | ||||||||||||||
7 | František HolubFrantišek Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 2:57.99 | ||||||||||||||
8 | Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 2:59.31 | ||||||||||||||
9 | David MordáčDavid Mordáč | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 3:03.35 | ||||||||||||||
Josef JuřenaJosef Juřena | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jakub ZajacJakub Zajac | 06 | Atletika Poruba z.s. | 12 | DNS | |||||||||||||||
Jakub NěmecJakub Němec | 07 | TJ Jiskra Litomyšl | 9 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 2 | 2:26.06 | ||||||||||||||
2 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 2:26.61 | ||||||||||||||
3 | Zuzanna GrudzieńZuzanna Grudzień | 04 | SKS Kusy Kraków | 5 | 2:28.44 | ||||||||||||||
4 | Julia MakuchJulia Makuch | 04 | LKS Brzezina Osiek | 4 | 2:28.48 | ||||||||||||||
5 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 2:31.60 | ||||||||||||||
6 | Jana KleibertováJana Kleibertová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 2:40.76 | ||||||||||||||
7 | Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková | 04 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 6 | 2:41.29 | ||||||||||||||
8 | Michaela KluzováMichaela Kluzová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 2:42.34 | ||||||||||||||
9 | Zuzana SlobodováZuzana Slobodová | 05 | SK Hranice, z.s. | 10 | 2:49.50 | ||||||||||||||
10 | Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 9 | 2:50.65 | ||||||||||||||
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 15:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FistrováAdéla Fistrová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 2:44.11 | ||||||||||||||
2 | Barbora TrefilováBarbora Trefilová | 05 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 2 | 2:53.93 | ||||||||||||||
3 | Lucie KrčkováLucie Krčková | 05 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:55.44 | ||||||||||||||
4 | Vendula TrojanováVendula Trojanová | 05 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:55.62 | ||||||||||||||
5 | Kristina RenzováKristina Renzová | 04 | TJ Svitavy, z. s. | 5 | 2:56.33 | ||||||||||||||
6 | Eva AdámkováEva Adámková | 04 | TJ TŽ Třinec | 3 | 3:03.25 | ||||||||||||||
7 | Daniela BláhováDaniela Bláhová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 3:07.05 | ||||||||||||||
Veronika MartynkováVeronika Martynková | 05 | TJ TŽ Třinec | 10 | DNS | |||||||||||||||
Gabriela BřeznáGabriela Březná | 05 | Atletika Poruba z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Nina VálkováNina Válková | 05 | Atletika Poruba z.s. | 11 | DNS | |||||||||||||||
Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová | 04 | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková | 06 | ASK Blansko | 2 | 2:22.50 | ||||||||||||||
2 | Viktorie KřížováViktorie Křížová | 06 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 1 | 2:28.78 | ||||||||||||||
3 | Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4 | 2:33.82 | ||||||||||||||
4 | Tereza FuskováTereza Fusková | 06 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 3 | 2:36.14 | ||||||||||||||
5 | Anna VáclavíkováAnna Václavíková | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:40.18 | ||||||||||||||
6 | Eliška VavrečkováEliška Vavrečková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 2:40.26 | ||||||||||||||
7 | Stela TomanováStela Tomanová | 07 | Orel Vyškov | 10 | 2:41.41 | ||||||||||||||
8 | Martina ŠamšulováMartina Šamšulová | 07 | Elite Sport Boskovice, z. s. | 6 | 2:41.55 | ||||||||||||||
9 | Kristýna KáňováKristýna Káňová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:44.21 | ||||||||||||||
10 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11 | 2:45.45 | ||||||||||||||
11 | Michaela BělunkováMichaela Bělunková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 9 | 2:46.37 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára HlaváčováKlára Hlaváčová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:47.51 | ||||||||||||||
2 | Veronika KvitováVeronika Kvitová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 2:51.93 | ||||||||||||||
3 | Jůlie JežováJůlie Ježová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 2:52.30 | ||||||||||||||
4 | Daniela JurkaDaniela Jurka | 07 | UKS Trójka Mikołów | 1 | 2:53.26 | ||||||||||||||
5 | Vera VítkováVera Vítková | 07 | SK Hranice, z.s. | 5 | 2:54.37 | ||||||||||||||
6 | Lucie HeřmanováLucie Heřmanová | 07 | AK Olymp Brno, spolek | 7 | 2:54.63 | ||||||||||||||
7 | Andrea ŽákováAndrea Žáková | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 11 | 2:59.61 | ||||||||||||||
Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 9 | DNS | |||||||||||||||
Šárka SmékalováŠárka Smékalová | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
Adéla RohlováAdéla Rohlová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
Ester KretkováEster Kretková | 07 | TJ TŽ Třinec | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (so, 9.2.2019 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška FučíkováEliška Fučíková | 06 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 2:50.08 | ||||||||||||||
2 | Veronika ČervenáVeronika Červená | 06 | TJ Svitavy, z. s. | 4 | 2:57.32 | ||||||||||||||
3 | Leona JandákováLeona Jandáková | 06 | ASK Blansko | 2 | 2:57.52 | ||||||||||||||
4 | Jana FialováJana Fialová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 3:02.15 | ||||||||||||||
5 | Pavlína DobešováPavlína Dobešová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 3:03.80 | ||||||||||||||
6 | Viktorie KociánováViktorie Kociánová | 07 | TJ Olympia Bruntál z.s. | 3 | 3:05.80 | ||||||||||||||
7 | Dagmar HradilováDagmar Hradilová | 07 | SK Hranice, z.s. | 7 | 3:06.13 | ||||||||||||||
8 | Veronika BelásováVeronika Belásová | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 10 | 3:08.72 | ||||||||||||||
9 | Liliana MachánkováLiliana Machánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 8 | 3:09.29 | ||||||||||||||
10 | Anna GlosováAnna Glosová | 06 | TJ TŽ Třinec | 9 | 3:13.03 | ||||||||||||||
11 | Karolína ŠanderováKarolína Šanderová | 06 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 3:23.98 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 04 (so, 9.2.2019 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Táňa HrabcováTáňa Hrabcová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 2:45.53 | ||||||||||||||
2 | Terezie KobieluszTerezie Kobielusz | 06 | TJ TŽ Třinec | 9 | 2:52.32 | ||||||||||||||
3 | Lucie JurošováLucie Jurošová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:58.99 | ||||||||||||||
4 | Denisa JakusováDenisa Jakusová | 07 | TJ TŽ Třinec | 6 | 3:07.44 | ||||||||||||||
5 | Anna LipinováAnna Lipinová | 06 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 3:08.35 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KohutováZuzana Kohutová | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:10.38 | ||||||||||||||
7 | Marjana BařinkováMarjana Bařinková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 3:12.60 | ||||||||||||||
8 | Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 3 | 3:32.45 | ||||||||||||||
9 | Marie HuczalováMarie Huczalová | 07 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 3:32.56 | ||||||||||||||
Gabriela KaczmarekGabriela Kaczmarek | 07 | UKS Trójka Mikołów | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 05 (so, 9.2.2019 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 5 | 2:54.79 | ||||||||||||||
2 | Veronika PřečkováVeronika Přečková | 07 | Atletický klub Hošťálkovice... | 8 | 2:56.06 | ||||||||||||||
3 | Barbora NingerováBarbora Ningerová | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 7 | 2:56.55 | ||||||||||||||
4 | Alena KrčkováAlena Krčková | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 3:01.07 | ||||||||||||||
5 | Adéla PupákováAdéla Pupáková | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 9 | 3:05.40 | ||||||||||||||
6 | Gita KřivánkováGita Křivánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 3 | 3:05.84 | ||||||||||||||
7 | Hana KřivánkováHana Křivánková | 07 | Atletický klub ELIM Vsetín | 4 | 3:06.29 | ||||||||||||||
8 | Marie WachalováMarie Wachalová | 07 | TJ TŽ Třinec | 10 | 3:06.83 | ||||||||||||||
Tereza KrchňákováTereza Krchňáková | 06 | Atletika Poruba z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Andrea MalinkováAndrea Malinková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.81 | ||||||||||||||
2 | Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki | 04 | SKS Kusy Kraków | 5 | 09.41 | ||||||||||||||
3 | Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.98 | ||||||||||||||
4 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 2 | 10.37 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SamiecOndřej Samiec | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 10.79 | ||||||||||||||
6 | Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki | 05 | SKS Kusy Kraków | 1 | 11.38 | ||||||||||||||
Marek BieligMarek Bielig | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:50) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 09.76 | ||||||||||||||
3 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 10.28 | ||||||||||||||
4 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.31 | ||||||||||||||
5 | Lukáš VajdaLukáš Vajda | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 10.46 | ||||||||||||||
6 | David DvorníkDavid Dvorník | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 10.75 | ||||||||||||||
7 | ARTUR ŁAPCIKARTUR ŁAPCIK | 05 | KS Victoria Trzebinia | 1 | 11.45 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 08.74 | ||||||||||||||
2 | Šimon PekařŠimon Pekař | 05 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 5 | 09.10 | ||||||||||||||
3 | Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki | 04 | SKS Kusy Kraków | 3 | 09.12 | ||||||||||||||
4 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 09.55 | ||||||||||||||
5 | Štěpán MaturaŠtěpán Matura | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 09.73 | ||||||||||||||
6 | Ondřej ToufarOndřej Toufar | 04 | TJ Start Havířov | 8 | 10.10 | ||||||||||||||
7 | Adam DostálAdam Dostál | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 10.62 | ||||||||||||||
Alan BarbagaloAlan Barbagalo | 04 | TJ TŽ Třinec | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:35) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.65 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 5 | 10.32 | ||||||||||||||
3 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 10.57 | ||||||||||||||
4 | Petr GregušPetr Greguš | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 11.18 | ||||||||||||||
6 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 11.59 | ||||||||||||||
7 | Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk | 07 | TJ TŽ Třinec | 8 | 11.90 | ||||||||||||||
8 | Dorian GręboszDorian Grębosz | 06 | SKS Kusy Kraków | 7 | 11.91 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš ZachMatyáš Zach | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.24 | ||||||||||||||
2 | Petr GregušPetr Greguš | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 10.74 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DaněkŠtěpán Daněk | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 11.79 | ||||||||||||||
4 | Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 11.84 | ||||||||||||||
5 | Václav PořízkaVáclav Pořízka | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 12.87 | ||||||||||||||
6 | Jan HejníkJan Hejník | 07 | Atletika Holešov | 7 | 13.68 | ||||||||||||||
7 | Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 13.72 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MrázekTomáš Mrázek | 07 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 8 | 14.24 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič | 06 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 10.68 | ||||||||||||||
2 | Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 11.51 | ||||||||||||||
3 | Dorian GręboszDorian Grębosz | 06 | SKS Kusy Kraków | 3 | 11.53 | ||||||||||||||
4 | Denis EllingerDenis Ellinger | 07 | ASK Blansko | 2 | 12.63 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš KotekMikuláš Kotek | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 12.65 | ||||||||||||||
6 | Roman KozielRoman Koziel | 06 | TJ TŽ Třinec | 6 | 13.09 | ||||||||||||||
7 | Kryštof PevnýKryštof Pevný | 07 | Orel Vyškov | 7 | 13.27 | ||||||||||||||
8 | Matěj KovařčíkMatěj Kovařčík | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | 13.37 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RaškaVojtěch Raška | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.51 | ||||||||||||||
2 | Šimon HolubŠimon Holub | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.93 | ||||||||||||||
3 | Matěj PěčekMatěj Pěček | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 12.04 | ||||||||||||||
4 | Jonáš JedličkaJonáš Jedlička | 07 | Atletický klub Kuřim, z.s. | 6 | 12.31 | ||||||||||||||
5 | Samuel VavrušaSamuel Vavruša | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 12.39 | ||||||||||||||
6 | Jakub FojtíkJakub Fojtík | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 3 | 13.40 | ||||||||||||||
7 | Čeněk ToporČeněk Topor | 07 | Orel Vyškov | 7 | 13.89 | ||||||||||||||
8 | Adam WantulokAdam Wantulok | 06 | TJ TŽ Třinec | 8 | 13.93 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 5 | 10.68 | ||||||||||||||
2 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.70 | ||||||||||||||
3 | Barbora KubínováBarbora Kubínová | 07 | TJ TŽ Třinec | 1 | 12.26 | ||||||||||||||
4 | Lena OciepkaLena Ociepka | 06 | SKS Kusy Kraków | 3 | 12.39 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠuplerováAnna Šuplerová | 07 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 12.83 | ||||||||||||||
6 | Martina LigockáMartina Ligocká | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 13.49 | ||||||||||||||
7 | Rozárie ReckováRozárie Recková | 06 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 8 | 16.08 | ||||||||||||||
Veronika VečeřováVeronika Večeřová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 10.75 | ||||||||||||||
2 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 11.59 | ||||||||||||||
3 | Nela TeslováNela Teslová | 06 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 11.97 | ||||||||||||||
4 | Barbora GonováBarbora Gonová | 06 | TJ Start Havířov | 2 | 12.64 | ||||||||||||||
5 | Hana MošťkováHana Mošťková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 13.44 | ||||||||||||||
6 | Kristýna GracováKristýna Gracová | 06 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 13.86 | ||||||||||||||
7 | Veronika SedlářováVeronika Sedlářová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 14.62 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 11.12 | ||||||||||||||
2 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 11.64 | ||||||||||||||
3 | Vendula MynaříkováVendula Mynaříková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 12.41 | ||||||||||||||
4 | Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 12.42 | ||||||||||||||
5 | Bára HrčkováBára Hrčková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 12.55 | ||||||||||||||
6 | Eliška GryčováEliška Gryčová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 14.29 | ||||||||||||||
7 | Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková | 06 | Atletický klub Emila Zátopk... | 8 | 14.61 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 4 | 10.71 | ||||||||||||||
2 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5 | 11.40 | ||||||||||||||
3 | Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 11.67 | ||||||||||||||
4 | Natálie KvapilováNatálie Kvapilová | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 12.86 | ||||||||||||||
5 | Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková | 07 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 14.26 | ||||||||||||||
6 | Ema DrozdkováEma Drozdková | 07 | Atletika Holešov | 2 | 15.27 | ||||||||||||||
7 | Bára NedbalováBára Nedbalová | 06 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 18.64 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:25) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HuňkováAlexandra Huňková | 07 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.50 | ||||||||||||||
2 | Sabina SvobodováSabina Svobodová | 06 | TJ TŽ Třinec | 5 | 10.58 | ||||||||||||||
3 | Tereza LieblováTereza Lieblová | 06 | TJ Valašské Meziříčí | 4 | 10.62 | ||||||||||||||
4 | Petra PoštulkováPetra Poštulková | 07 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 10.70 | ||||||||||||||
5 | Lea ErmisováLea Ermisová | 06 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2 | 10.95 | ||||||||||||||
6 | Vendula MikováVendula Miková | 07 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 11.27 | ||||||||||||||
7 | Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová | 07 | TJ Jiskra Otrokovice | 8 | 11.63 | ||||||||||||||
8 | Michaela PluskalováMichaela Pluskalová | 07 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 11.63 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:45) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.22 | ||||||||||||||
2 | Paulina SrokaPaulina Sroka | 04 | KS AZS AWF Kraków | 5 | 09.27 | ||||||||||||||
3 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 09.34 | ||||||||||||||
4 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 09.42 | ||||||||||||||
5 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 6 | 09.59 | ||||||||||||||
6 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 09.68 | ||||||||||||||
7 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 2 | 10.64 | ||||||||||||||
Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 8 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 9.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.24 | ||||||||||||||
2 | Paulina SrokaPaulina Sroka | 04 | KS AZS AWF Kraków | 5 | 09.47 | ||||||||||||||
3 | Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková | 04 | AK Kroměříž | 6 | 09.79 | ||||||||||||||
4 | Johana SuchánkováJohana Suchánková | 05 | SSK Vítkovice, z.s. | 3 | 10.18 | ||||||||||||||
5 | Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak | 05 | SKS Kusy Kraków | 8 | 10.44 | ||||||||||||||
6 | Kamila BobrekKamila Bobrek | 04 | SKS Kusy Kraków | 2 | 10.88 | ||||||||||||||
7 | Petra BlažkováPetra Blažková | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1 | 11.42 | ||||||||||||||
8 | Barbora SasínováBarbora Sasínová | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 11.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 9.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta DokulilováAneta Dokulilová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.52 | ||||||||||||||
2 | Julie OndráčkováJulie Ondráčková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 09.75 | ||||||||||||||
3 | Karolína VilčkováKarolína Vilčková | 05 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 09.98 | ||||||||||||||
4 | Denisa MarčíkováDenisa Marčíková | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 10.61 | ||||||||||||||
5 | Weronika BochenekWeronika Bochenek | 05 | SKS Kusy Kraków | 1 | 11.72 | ||||||||||||||
6 | Kamila RohulánováKamila Rohulánová | 05 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.20 | ||||||||||||||
7 | Patrycja ArczyńskaPatrycja Arczyńska | 05 | SKS Kusy Kraków | 2 | 12.80 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 03 (so, 9.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana DohnalováHana Dohnalová | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 09.59 | ||||||||||||||
2 | Hana SoukalováHana Soukalová | 04 | Atletický klub Emila Zátopk... | 4 | 09.68 | ||||||||||||||
3 | Sára ŠebestíkováSára Šebestíková | 05 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 10.38 | ||||||||||||||
4 | Mia HumpolíkováMia Humpolíková | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.20 | ||||||||||||||
5 | Lucie KrasulováLucie Krasulová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 1 | 11.32 | ||||||||||||||
6 | Kamila KaczkowskaKamila Kaczkowska | 05 | SKS Kusy Kraków | 6 | 11.44 | ||||||||||||||
7 | Martyna KlajaMartyna Klaja | 05 | SKS Kusy Kraków | 7 | 11.91 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 9.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 09.69 | ||||||||||||||
2 | Patricie ŠodkováPatricie Šodková | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.08 | ||||||||||||||
3 | Nicol SamohýlováNicol Samohýlová | 05 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 10.09 | ||||||||||||||
4 | Anežka KraisováAnežka Kraisová | 05 | Orel Vyškov | 7 | 11.94 | ||||||||||||||
5 | Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková | 05 | TJ TŽ Třinec | 1 | 13.13 | ||||||||||||||
6 | Veronika JavorováVeronika Javorová | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 14.21 | ||||||||||||||
Ludmila SvětlíkováLudmila Světlíková | 05 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 9.2.2019 - 10:40) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VálkováTereza Válková | 04 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 09.54 | ||||||||||||||
2 | Kristýna BužgováKristýna Bužgová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 10.16 | ||||||||||||||
3 | Marie VrbováMarie Vrbová | 04 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 10.94 | ||||||||||||||
4 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 1 | 10.96 | ||||||||||||||
5 | Simona KnéblováSimona Knéblová | 05 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2 | 11.00 | ||||||||||||||
6 | Marie TomicováMarie Tomicová | 06 | TJ TŽ Třinec | 7 | 12.17 | ||||||||||||||
Amálie StoklasováAmálie Stoklasová | 04 | AK Kroměříž | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 200 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 10:10) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banachowicz, Łukasiewicz, Woziwodzki, Suder Banachowicz, Łukasiewicz, Woziwodzki, Suder | SKS Kusy Kraków | 3 | 1:44.25 | |||||||||||||||
2 | Teslík, Kuzník, Milata, Orava Teslík, Kuzník, Milata, Orava | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 1:48.44 | |||||||||||||||
3 | Martinkevič, Zach, Ďurina, Jarolím Martinkevič, Zach, Ďurina, Jarolím | Atletika Poruba z.s. | 6 | 1:53.56 | |||||||||||||||
4 | Chytil, Boďa, Třešňák, Vlach Chytil, Boďa, Třešňák, Vlach | Atletika Poruba z.s. B | 5 | 1:58.91 | |||||||||||||||
5 | Pavelka, Dimitriadis, Fojtík, Mikulík Pavelka, Dimitriadis, Fojtík, Mikulík | TJ Valašské Meziříčí | 1 | 2:00.90 | |||||||||||||||
ŁAPCIK, SRAGA, Juszczak ŁAPCIK, SRAGA, Juszczak | KS Victoria Trzebinia | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dokulilová, Válková, Toová, Fialová Dokulilová, Válková, Toová, Fialová | Atletika Poruba z.s. A | 4 | 1:44.96 | |||||||||||||||
2 | Stankovičová, Ondráčková, Bužgová, Lamlová Stankovičová, Ondráčková, Bužgová, Lamlová | SSK Vítkovice, z.s. A | 5 | 1:50.54 | |||||||||||||||
3 | Grudzień, Morąg, Bobrek, Kaczkowska Grudzień, Morąg, Bobrek, Kaczkowska | SKS Kusy Kraków | 3 | 1:57.22 | |||||||||||||||
4 | Horčičková, Kleibertová, Balcarová, Šodková Horčičková, Kleibertová, Balcarová, Šodková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:57.62 | |||||||||||||||
5 | Ježová, Janošcová, Vančurová, Barošová Ježová, Janošcová, Vančurová, Barošová | TJ Valašské Meziříčí | 2 | 2:12.41 | |||||||||||||||
Tomsová, Motyková, Tomicová Tomsová, Motyková, Tomicová | TJ TŽ Třinec | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 10:00) official | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdražilová, Vantuchová, Březná, Homolková Zdražilová, Vantuchová, Březná, Homolková | Atletika Poruba z.s. B | 4 | 1:51.49 | |||||||||||||||
2 | Fistrová, Gleňová, Holšánová, Petrová Fistrová, Gleňová, Holšánová, Petrová | Atletika Poruba z.s. D | 5 | 1:57.10 | |||||||||||||||
3 | Suchánková, Oprchalská, Hoňková, Mučková Suchánková, Oprchalská, Hoňková, Mučková | SSK Vítkovice, z.s. | 6 | 1:57.11 | |||||||||||||||
4 | Trojková, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Trojková, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková | Atletika Poruba z.s. C | 3 | 1:59.12 | |||||||||||||||
5 | Pluskalová, Poštulková, Králová, Šímová Pluskalová, Poštulková, Králová, Šímová | Atletika Poruba z.s. | 2 | 2:05.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.78 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gracjan SrokaGracjan Sroka
MKS Święc Sławno |
04 | 20 | 1.75 | ------oooooooxxx | ||||||||||||||
2 |
Jan GostomczykJan Gostomczyk
MKS Święc Sławno |
05 | 19 | 1.60 | -----oooooxxx | ||||||||||||||
3 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 15 | 1.60 | --o-ooooxoxxoxxx | ||||||||||||||
4= |
Mateusz JuszczakMateusz Juszczak
KS Victoria Trzebinia |
04 | 17 | 1.55 | ------oooxxx | ||||||||||||||
4= |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel Vyškov |
05 | 16 | 1.55 | ----oo-ooxxx | ||||||||||||||
6 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 18 | 1.55 | ----ooooxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Sebastian ŁukasiewiczSebastian Łukasiewicz
SKS Kusy Kraków |
04 | 11 | 1.50 | -----oooxxx | ||||||||||||||
8 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 12 | 1.50 | ---oooxoxoxxx | ||||||||||||||
9= |
Alan SuderAlan Suder
SKS Kusy Kraków |
04 | 14 | 1.50 | ---ooooxxoxxx | ||||||||||||||
9= |
Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 9 | 1.50 | -----ooxxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 1.45 | ---xoooxxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 6 | 1.40 | ---oxooxxx | ||||||||||||||
13 |
Adam DostálAdam Dostál
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 7 | 1.40 | oooooxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 1 | 1.40 | ooxxoxoxxoxxo | ||||||||||||||
15= |
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 5 | 1.35 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Zdeněk DubZdeněk Dub
Atletika Kotlářská |
05 | 13 | 1.35 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
17 |
Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 4 | 1.35 | ooooxxoxxx | ||||||||||||||
18 |
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 2 | 1.30 | oooxxoxxx | ||||||||||||||
Lukáš VajdaLukáš Vajda
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 10 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.62 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub WilczewskiJakub Wilczewski
MKS Święc Sławno |
06 | 27 | 1.60 | -------oxoooxxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Jakub KorowajczykJakub Korowajczyk
MKS Święc Sławno |
07 | 23 | 1.55 | -----ooooxxoxxoxxx | ||||||||||||||
3 |
Tomasz DusikTomasz Dusik
LKS Brzezina Osiek |
06 | 22 | 1.45 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
4= |
Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ Třinec |
07 | 26 | 1.40 | ---oooooxxx | ||||||||||||||
4= |
Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 25 | 1.40 | -oooooooxxx | ||||||||||||||
6 |
Pavel HýblPavel Hýbl
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 20 | 1.35 | --oooooxxx | ||||||||||||||
7 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 19 | 1.35 | -ooooxoxoxxx | ||||||||||||||
8 |
Oskar PiwowarczykOskar Piwowarczyk
MKS Święc Sławno |
06 | 16 | 1.35 | -ooooxxoxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 13 | 1.30 | -ooooxxoxxx | ||||||||||||||
10 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 18 | 1.25 | -oooxxo- | ||||||||||||||
11= |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 11 | 1.20 | -oooxxx | ||||||||||||||
11= |
Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 14 | 1.20 | -oooxxx | ||||||||||||||
11= |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ Třinec |
07 | 4 | 1.20 | -oooxxx | ||||||||||||||
14= |
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 1.20 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
14= |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 15 | 1.20 | -ooxoxxx | ||||||||||||||
14= |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 10 | 1.20 | -ooxoxx- | ||||||||||||||
17 |
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 6 | 1.15 | -ooxxx | ||||||||||||||
18 |
Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 17 | 1.15 | -xooxxx | ||||||||||||||
19= |
Adam PiechaAdam Piecha
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 5 | 1.10 | -oxxx | ||||||||||||||
19= |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 8 | 1.10 | -oxxx | ||||||||||||||
19= |
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 7 | 1.10 | -o- | ||||||||||||||
19= |
Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ Třinec |
07 | 1 | 1.10 | -oxxx | ||||||||||||||
Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 3 | NM | ||||||||||||||||
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 9 | NM | ||||||||||||||||
Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič
Atletika Poruba z.s. |
06 | 21 | DNS | ||||||||||||||||
KAMIL PETKAKAMIL PETKA
KS Victoria Trzebinia |
06 | 24 | DNS | ||||||||||||||||
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 36 | 1.50 | ---ooooxoxxx | ||||||||||||||
2 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 35 | 1.50 | ---oooxxoxoxxx | ||||||||||||||
3= |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice |
05 | 37 | 1.45 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
3= |
Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ Třinec |
04 | 3 | 1.45 | ---ooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 30 | 1.45 | ooooooxoxx | ||||||||||||||
6 |
Oliwia KopieniakOliwia Kopieniak
SKS Kusy Kraków |
05 | 25 | 1.45 | -oooooxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 34 | 1.40 | --ooooxxx | ||||||||||||||
8= |
Eva AdámkováEva Adámková
TJ TŽ Třinec |
04 | 10 | 1.40 | --oooxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 29 | 1.40 | -ooooxoxxx | ||||||||||||||
8= |
Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 31 | 1.40 | oooooxoxxx | ||||||||||||||
11 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 27 | 1.40 | -xooooxoxxx | ||||||||||||||
12 |
Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová
TJ TŽ Třinec |
04 | 6 | 1.40 | ooooxxoxoxxx | ||||||||||||||
13 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 32 | 1.40 | ---ooxxoxxx | ||||||||||||||
14 |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 33 | 1.40 | ---xooxxoxxx | ||||||||||||||
15= |
Małgorzata FilipMałgorzata Filip
LKS Brzezina Osiek |
04 | 22 | 1.35 | --oooxxx | ||||||||||||||
15= |
Oliwia KubińskaOliwia Kubińska
SKS Kusy Kraków |
05 | 16 | 1.35 | oooooxxx | ||||||||||||||
15= |
Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra Otrokovice |
05 | 13 | 1.35 | oooooxxx | ||||||||||||||
18 |
Wiktoria JawieńWiktoria Jawień
SKS Kusy Kraków |
05 | 24 | 1.35 | oxooxxooxxx | ||||||||||||||
19= |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 19 | 1.35 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
19= |
Kamila BobrekKamila Bobrek
SKS Kusy Kraków |
04 | 18 | 1.35 | ooooxoxxx | ||||||||||||||
19= |
Sabina TomečkováSabina Tomečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 17 | 1.35 | -oooxoxxx | ||||||||||||||
22 |
Alicja MorągAlicja Morąg
SKS Kusy Kraków |
05 | 20 | 1.35 | -oooxxoxxx | ||||||||||||||
23 |
Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 23 | 1.35 | ooxoxxoxxoxxx | ||||||||||||||
24= |
Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
05 | 26 | 1.30 | ooooxxx | ||||||||||||||
24= |
Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
Atletika Zábřeh, z. s. |
05 | 11 | 1.30 | ooooxxx | ||||||||||||||
24= |
Petra BlažkováPetra Blažková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 15 | 1.30 | ooooxxx | ||||||||||||||
24= |
Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 9 | 1.30 | ooooxxx | ||||||||||||||
28 |
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 21 | 1.30 | oooxoxxx | ||||||||||||||
29 |
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 14 | 1.25 | ooxoxxx | ||||||||||||||
30 |
Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5 | 1.25 | oxoxxoxxx | ||||||||||||||
31 |
Oliwia CzosnekOliwia Czosnek
SKS Kusy Kraków |
05 | 7 | 1.20 | ooxxx | ||||||||||||||
32= |
Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 2 | 1.15 | xoxxx | ||||||||||||||
32= |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 12 | 1.15 | xoxxx | ||||||||||||||
32= |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Orel Vyškov |
04 | 4 | 1.15 | xoxxx | ||||||||||||||
Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Klára ChechelskáKlára Chechelská
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 28 | DNS | ||||||||||||||||
Emilia FleszarEmilia Fleszar
SKS Kusy Kraków |
05 | 8 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1.05 1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. |
06 | 23 | 1.50 | ----ooooooxxx | ||||||||||||||
2= |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 26 | 1.45 | ----oooooxx | ||||||||||||||
2= |
Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ Třinec |
06 | 25 | 1.45 | ----oooooxxx | ||||||||||||||
4 |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 20 | 1.35 | --oooooxxx | ||||||||||||||
5 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 17 | 1.35 | ---oxxoxooxxx | ||||||||||||||
6 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 19 | 1.35 | -oooxooxxoxxx | ||||||||||||||
7 |
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 21 | 1.30 | --ooxooxxx | ||||||||||||||
8 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 15 | 1.30 | -oooxoxoxxx | ||||||||||||||
9 |
Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 13 | 1.25 | -ooooxxx | ||||||||||||||
10 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 22 | 1.25 | -ooxxooxxx | ||||||||||||||
11 |
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 12 | 1.25 | -xooxxooxxx | ||||||||||||||
12 |
Nela TeslováNela Teslová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 18 | 1.20 | -oxooxxx | ||||||||||||||
13 |
Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start Havířov |
06 | 8 | 1.15 | -oox | ||||||||||||||
14 |
Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ Třinec |
07 | 2 | 1.15 | -oxoxxx | ||||||||||||||
15 |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 1.15 | -xoxoxxx | ||||||||||||||
16 |
Jana FialováJana Fialová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 7 | 1.15 | -oxxox | ||||||||||||||
17= |
Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 1 | 1.15 | -xoxxoxx | ||||||||||||||
17= |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 9 | 1.15 | -xoxoxxx | ||||||||||||||
17= |
Marie HuczalováMarie Huczalová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 4 | 1.15 | -xoxxox | ||||||||||||||
20 |
Jagoda BatkoJagoda Batko
SKS KUSY KRAKOW |
07 | 6 | 1.10 | -oxxx | ||||||||||||||
21= |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 16 | 1.10 | -xoxx | ||||||||||||||
21= |
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov |
07 | 5 | 1.10 | -xoxxx | ||||||||||||||
Zuzanna SragaZuzanna Sraga
KS Victoria Trzebinia |
06 | 24 | DNS | ||||||||||||||||
Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 3 | DNS | ||||||||||||||||
Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
Skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 27 | 5.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 28 | 5.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Gracjan SrokaGracjan Sroka
MKS Święc Sławno |
04 | 21 | 5.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Bartosz BanachowiczBartosz Banachowicz
SKS Kusy Kraków |
04 | 26 | 5.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Jakub WoziwodzkiJakub Woziwodzki
SKS Kusy Kraków |
04 | 24 | 4.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel Vyškov |
05 | 22 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 4.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Michal HrabovskýMichal Hrabovský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 4.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
9 |
Alan SuderAlan Suder
SKS Kusy Kraków |
04 | 19 | 4.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Lukáš HoudekLukáš Houdek
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 15 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ Třinec |
04 | 1 | 4.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 9 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 12 | 4.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ Třinec |
05 | 20 | 4.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 16 | 4.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 8 | 4.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice... |
05 | 2 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Filip KlimentFilip Kliment
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 10 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Marek MalitsMarek Malits
ASK Blansko |
04 | 6 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 5 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Daniel VranaDaniel Vrana
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
04 | 4 | 4.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Zdeněk DubZdeněk Dub
Atletika Kotlářská |
05 | 13 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Miroslav TesařMiroslav Tesař
Atletika Zábřeh, z. s. |
05 | 7 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Štěpán MaturaŠtěpán Matura
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské Meziříčí |
05 | 23 | DNF | ||||||||||||||||
Wiktor IwanickiWiktor Iwanicki
SKS Kusy Kraków |
05 | 18 | NM | ||||||||||||||||
Kryštof HanekKryštof Hanek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 17 | NM | ||||||||||||||||
Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
05 | 25 | NM | ||||||||||||||||
Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 11 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Skok daleký - Ml. žáci
Ml. žáci A (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HastíkDavid Hastík
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 26 | 4.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 27 | 4.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. |
07 | 2 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 25 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 23 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Lukáš KopecLukáš Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 22 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Filip KaczmyrczykFilip Kaczmyrczyk
TJ TŽ Třinec |
07 | 24 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Filip KřížekFilip Křížek
Orel Vyškov |
06 | 15 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Jakub FojtíkJakub Fojtík
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 21 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 19 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s. |
07 | 16 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel Vyškov |
07 | 11 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
TJ TŽ Třinec |
07 | 5 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ Třinec |
06 | 3 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 9 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Kryštof PevnýKryštof Pevný
Orel Vyškov |
07 | 12 | 3.51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Čeněk ToporČeněk Topor
Orel Vyškov |
07 | 20 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s. |
06 | 14 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Ondřej BartošOndřej Bartoš
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 8 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s. |
07 | 10 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 17 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
David MordáčDavid Mordáč
TJ TŽ Třinec |
07 | 4 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 7 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s. |
06 | 6 | 2.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s. |
06 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. |
07 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s. |
07 | 13 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Ml. žáci B (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 27 | 4.85 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Dorian GręboszDorian Grębosz
SKS Kusy Kraków |
06 | 26 | 4.51 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Igor WójcikIgor Wójcik
SKS KUSY KRAKOW |
07 | 23 | 4.40 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 3 | 4.21 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 22 | 4.18 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 24 | 4.04 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 18 | 3.97 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Mikuláš KotekMikuláš Kotek
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 21 | 3.86 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 6 | 3.76 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Jan MusálekJan Musálek
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 16 | 3.76 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Oliwier RękasOliwier Rękas
MKS Święc Sławno |
07 | 9 | 3.65 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Josef SedlákJosef Sedlák
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 20 | 3.59 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 1 | 3.56 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov |
07 | 15 | 3.49 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Igor WitekIgor Witek
SKS Kusy Kraków |
07 | 14 | 3.49 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Oskar PiwowarczykOskar Piwowarczyk
MKS Święc Sławno |
06 | 17 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 5 | 3.41 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Jakub JányšJakub Jányš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 3.29 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
David ŠípDavid Šíp
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 7 | 3.22 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 13 | 3.20 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 19 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 12 | 3.15 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 4 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 8 | 3.08 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 11 | 3.02 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 10 | 2.82 | 0.0 | ||||||||||||||
Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra Litomyšl |
07 | 25 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
Skok daleký - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
04 | 30 | 5.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 29 | 5.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s. |
04 | 28 | 5.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Monika JanůMonika Janů
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 3 | 4.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 5 | 4.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice... |
04 | 22 | 4.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 12 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 18 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 6 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ Neratovice |
05 | 27 | 4.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 23 | 4.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s. |
05 | 24 | 4.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
04 | 20 | 4.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 19 | 4.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 4 | 4.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 10 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 13 | 4.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Kateřina MotlováKateřina Motlová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 15 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 11 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
04 | 17 | 4.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 25 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Wiktoria GawinWiktoria Gawin
KS AZS AWF Kraków |
04 | 21 | 4.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 2 | 4.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Veronika StodolováVeronika Stodolová
TJ Svitavy, z. s. |
05 | 9 | 4.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 16 | 4.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 8 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 1 | 3.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 7 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 26 | DNS | ||||||||||||||||
Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska
UKS Trójka Mikołów |
05 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 24 | 4.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková
Orel Vyškov |
04 | 25 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Simona KnéblováSimona Knéblová
TJ Lokomotiva Břeclav |
05 | 19 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 1 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Vendula TrojanováVendula Trojanová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
05 | 27 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Barbora ŽeleznáBarbora Železná
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
05 | 23 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 20 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Hana KlanicováHana Klanicová
SK Hranice, z.s. |
05 | 14 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Daniela MíčkováDaniela Míčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 4 | 3.78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Marie TomicováMarie Tomicová
TJ TŽ Třinec |
06 | 11 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Kateřina ČvančarováKateřina Čvančarová
Atletika Zábřeh, z. s. |
05 | 21 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Aneta PátkováAneta Pátková
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 31 | 3.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 15 | 3.68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 8 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 17 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 5 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Anežka KraisováAnežka Kraisová
Orel Vyškov |
05 | 22 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Karolína VajdováKarolína Vajdová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 28 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec |
05 | 13 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Tereza SchořováTereza Schořová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
04 | 12 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Nicol NavrátilováNicol Navrátilová
Orel Vyškov |
04 | 16 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 9 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Rozálie KutějováRozálie Kutějová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 3 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 10 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Daniela BláhováDaniela Bláhová
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 30 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Veronika JavorováVeronika Javorová
Atletika Holešov, z.s. |
05 | 26 | DNS | ||||||||||||||||
Markéta MotykováMarkéta Motyková
TJ TŽ Třinec |
05 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Adéla PlevkováAdéla Plevková
TJ TŽ Třinec |
06 | 7 | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina NekorancováKateřina Nekorancová
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 29 | NM | ||||||||||||||||
Karolina DaszyńskaKarolina Daszyńska
UKS Trójka Mikołów |
05 | 2 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Skok daleký - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
07 | 57 | 4.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 56 | 4.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 51 | 4.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Táňa HrabcováTáňa Hrabcová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 44 | 4.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 55 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Kateřina MendrekováKateřina Mendreková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 53 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Pavlína DobešováPavlína Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 54 | 4.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 43 | 4.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Stela TomanováStela Tomanová
Orel Vyškov |
07 | 46 | 4.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 40 | 3.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11= |
Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... |
06 | 29 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11= |
Wiktoria DługaWiktoria Długa
SKS Kusy Kraków |
06 | 1 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Paulina KaplerPaulina Kapler
UKS Trójka Mikołów |
06 | 48 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Oliwia PorwolikOliwia Porwolik
UKS Trójka Mikołów |
07 | 14 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Kornelia RzeszutekKornelia Rzeszutek
UKS Trójka Mikołów |
06 | 49 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Štěpánka BarošováŠtěpánka Barošová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 50 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16= |
Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ Třinec |
07 | 10 | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 38 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Miluše BrukováMiluše Bruková
TJ TŽ Třinec |
07 | 42 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19= |
Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ Třinec |
06 | 33 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra Otrokovice |
07 | 39 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Zofia WiśniowskaZofia Wiśniowska
UKS Trójka Mikołów |
07 | 16 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Anna ChynałAnna Chynał
SKS KUSY KRAKOW |
07 | 45 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
06 | 28 | 3.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Nela PeškováNela Pešková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
06 | 37 | 3.70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Ester KretkováEster Kretková
TJ TŽ Třinec |
07 | 7 | 3.67 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Jagoda BatkoJagoda Batko
SKS KUSY KRAKOW |
07 | 30 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28= |
Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 6 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28= |
Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 31 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 22 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 27 | 3.63 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 35 | 3.61 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Karolína ŠanderováKarolína Šanderová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
06 | 23 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 24 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Eliška GryčováEliška Gryčová
TJ TŽ Třinec |
06 | 2 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36= |
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec |
07 | 13 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36= |
Martina LigockáMartina Ligocká
TJ TŽ Třinec |
06 | 11 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38 |
Jana ŠikulováJana Šikulová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
07 | 25 | 3.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39 |
Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ Třinec |
07 | 5 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Lucie JanošcováLucie Janošcová
TJ Valašské Meziříčí |
06 | 52 | 3.32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Anna HéderváriAnna Hédervári
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
07 | 32 | 3.28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
43 |
Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ Třinec |
07 | 9 | 3.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44 |
Lucie VránováLucie Vránová
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 41 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45 |
Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské Meziříčí |
07 | 21 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
46 |
Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ Třinec |
06 | 26 | 3.14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 19 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
48 |
Terezie KobieluszTerezie Kobielusz
TJ TŽ Třinec |
06 | 36 | 3.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49 |
Marie WachalováMarie Wachalová
TJ TŽ Třinec |
07 | 15 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
50 |
Denisa JakusováDenisa Jakusová
TJ TŽ Třinec |
07 | 3 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51= |
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová
TJ TŽ Třinec |
06 | 4 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51= |
Adéla PekárkováAdéla Pekárková
Atletika Poruba z.s. |
06 | 18 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
53 |
Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
54 |
Barbora SpálováBarbora Spálová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 20 | 2.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Wiktoria AbsylWiktoria Absyl
UKS Trójka Mikołów |
07 | 47 | DNS | ||||||||||||||||
Gabriela TobolováGabriela Tobolová
SSK Vítkovice, z.s. |
06 | 34 | DNS | ||||||||||||||||
Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. |
06 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 57 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 51 | 4.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Luisa KlementováLuisa Klementová
ACTIVITY Lanškroun |
06 | 53 | 4.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Viktorie KřížováViktorie Křížová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
06 | 54 | 4.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 50 | 4.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK Blansko |
06 | 47 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 46 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 44 | 4.06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 41 | 4.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 3 | 4.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Martina ŠamšulováMartina Šamšulová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
07 | 38 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 49 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
06 | 7 | 3.95 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 45 | 3.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karolina GawinKarolina Gawin
KS AZS AWF Kraków |
07 | 52 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 39 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 33 | 3.83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Štěpánka ŽemlováŠtěpánka Žemlová
SVČ Fokus Nový Jičín |
06 | 15 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 12 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 5 | 3.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20= |
Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 8 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20= |
Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 24 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 36 | 3.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 48 | 3.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24 |
Markéta ŽákováMarkéta Žáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 19 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Nela KomínkováNela Komínková
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 25 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Vendula MynaříkováVendula Mynaříková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 28 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 37 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28= |
Kristýna NesétováKristýna Nesétová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 26 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28= |
Vera VítkováVera Vítková
SK Hranice, z.s. |
07 | 43 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Leona JandákováLeona Jandáková
ASK Blansko |
06 | 27 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Tereza HaitlováTereza Haitlová
SK Hranice, z.s. |
07 | 40 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 18 | 3.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 30 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33= |
Alžběta MynaříkováAlžběta Mynaříková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 32 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 21 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Liliana MachánkováLiliana Machánková
Atletický klub ELIM Vsetín |
07 | 20 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37= |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37= |
Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 11 | 3.38 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39= |
Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 4 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
39= |
Dagmar HradilováDagmar Hradilová
SK Hranice, z.s. |
07 | 31 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Hana KřivánkováHana Křivánková
Atletický klub ELIM Vsetín |
07 | 10 | 3.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 14 | 3.19 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
43 |
Hana HorniakováHana Horniaková
SVČ Fokus Nový Jičín |
07 | 6 | 3.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44 |
Anika ŽandováAnika Žandová
Atletika Zábřeh, z. s. |
07 | 23 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45= |
Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 1 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45= |
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov |
07 | 22 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47= |
Marjana BařinkováMarjana Bařinková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 16 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47= |
Vanda PavlištíkováVanda Pavlištíková
SVČ Fokus Nový Jičín |
07 | 13 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49 |
Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 42 | 3.01 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
50 |
Gita KřivánkováGita Křivánková
Atletický klub ELIM Vsetín |
07 | 9 | 3.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51 |
Aneta ŠimkováAneta Šimková
Atletika Zábřeh, z. s. |
06 | 17 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
52 |
Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov |
07 | 34 | 2.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
53 |
Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s. |
06 | 35 | 2.72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Simona PivodováSimona Pivodová
Atletika Holešov, z.s. |
07 | 29 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 54 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 01 (so, 9.2.2019 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik ŠenkýřDominik Šenkýř
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 23 | 4.32 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Richard NovákRichard Novák
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 4.10 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov |
09 | 27 | 4.09 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
08 | 34 | 4.03 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Viktor NovákViktor Novák
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 8 | 3.91 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 4 | 3.88 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 30 | 3.88 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Václav KreidlVáclav Kreidl
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 28 | 3.86 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s. |
08 | 12 | 3.60 | 0.0 | ||||||||||||||
10= |
Jonatan KoubaJonatan Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 25 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
10= |
Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 31 | 3.51 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 21 | 3.50 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Jan KnapJan Knap
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 32 | 3.49 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
Atletika Poruba z.s. |
08 | 9 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s. |
08 | 13 | 3.41 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
08 | 33 | 3.39 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Antonín KřížAntonín Kříž
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 29 | 3.38 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Jan VítekJan Vítek
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 24 | 3.24 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Jan ValášekJan Valášek
TJ Start Havířov |
08 | 19 | 3.21 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Martin BednaříkMartin Bednařík
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 1 | 3.18 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Ondřej FialaOndřej Fiala
Atletika Poruba z.s. |
08 | 3 | 3.11 | 0.0 | ||||||||||||||
21= |
Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s. |
09 | 22 | 3.11 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Metoděj KraisMetoděj Krais
Orel Vyškov |
09 | 17 | 3.10 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s. |
09 | 11 | 3.08 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel Vyškov |
09 | 15 | 3.05 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. |
08 | 5 | 2.96 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s. |
09 | 16 | 2.95 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Filip PivsetokFilip Pivsetok
Atletika Poruba z.s. |
09 | 10 | 2.92 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Jiří HudecJiří Hudec
Atletika Poruba z.s. |
09 | 6 | 2.92 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 26 | 2.89 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman
Atletika Poruba z.s. |
09 | 2 | 2.82 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 20 | 2.80 | 0.0 | ||||||||||||||
Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s. |
09 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s. |
09 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
Běh 02 (so, 9.2.2019 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
08 | 30 | 3.92 | 0.0 | ||||||||||||||
2= |
Aleksander PituchAleksander Pituch
SKS Kusy Kraków |
09 | 29 | 3.74 | 0.0 | ||||||||||||||
2= |
Tobiáš GarčicTobiáš Garčic
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 2 | 3.74 | 0.0 | ||||||||||||||
4= |
Adam RządkowskiAdam Rządkowski
SKS Kusy Kraków |
08 | 28 | 3.65 | 0.0 | ||||||||||||||
4= |
Michal OlejníčekMichal Olejníček
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 10 | 3.65 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 12 | 3.57 | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Matěj MiklašMatěj Miklaš
Elim Vsetín |
08 | 9 | 3.56 | 0.0 | ||||||||||||||
7= |
Šimon VáclavíkŠimon Václavík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 14 | 3.56 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 18 | 3.53 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Dominik DostálDominik Dostál
Elite Sport Boskovice, z. s. |
09 | 25 | 3.52 | 0.0 | ||||||||||||||
11= |
Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 15 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
11= |
Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 26 | 3.48 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Marek HranošMarek Hranoš
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 23 | 3.44 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 5 | 3.42 | 0.0 | ||||||||||||||
15= |
Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 13 | 3.40 | 0.0 | ||||||||||||||
15= |
Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 6 | 3.40 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 1 | 3.37 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 16 | 3.34 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Filip PopelářFilip Popelář
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 11 | 3.30 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Jakub BrózdaJakub Brózda
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 19 | 3.22 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Kryštof HolubKryštof Holub
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 4 | 3.20 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Michal KužmaMichal Kužma
Elim Vsetín |
08 | 8 | 3.19 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 3 | 3.12 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Adam KollegaAdam Kollega
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 7 | 3.09 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Jaroslav JedelskýJaroslav Jedelský
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 20 | 3.00 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Adam PetrželaAdam Petržela
Atletika Holešov |
09 | 27 | 2.99 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Lukáš HeuerLukáš Heuer
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 22 | 2.94 | 0.0 | ||||||||||||||
28 |
Martin GotthardMartin Gotthard
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 21 | 2.90 | 0.0 | ||||||||||||||
29 |
Lukáš WolfLukáš Wolf
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 24 | 2.84 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Václav KlučkaVáclav Klučka
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 17 | 2.46 | 0.0 | ||||||||||||||
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
AK KUŘIM |
09 | 31 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky
Atletická přípravka-dívky A (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 67 | 4.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 57 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 66 | 4.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 65 | 4.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 64 | 3.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Barbora StekláBarbora Steklá
TJ Svitavy, z. s. |
08 | 25 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 13 | 3.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Nela PospíšilováNela Pospíšilová
TJ TŽ Třinec |
09 | 20 | 3.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 63 | 3.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 15 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 61 | 3.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Viktoria UtíkalováViktoria Utíkalová
TJ TŽ Třinec |
08 | 29 | 3.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Eliška ŠtrupováEliška Štrupová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 46 | 3.66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Natálie ŠtelbackáNatálie Štelbacká
TJ TŽ Třinec |
09 | 26 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15= |
Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
08 | 62 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15= |
Marie MatejováMarie Matejová
SK Speed Brno, spolek |
08 | 50 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Stela NavrátilováStela Navrátilová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
09 | 54 | 3.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Karolína BednářováKarolína Bednářová
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 60 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18= |
Sára ProcházkováSára Procházková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 45 | 3.55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 47 | 3.54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Alžběta Anna PodzimkováAlžběta Anna Podzimková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 49 | 3.52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2
TJ TŽ Třinec |
09 | 24 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23= |
Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 1 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23= |
Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 31 | 3.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
25 |
Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. |
08 | 17 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26= |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov |
08 | 42 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26= |
Michaela ŽáčkováMichaela Žáčková
TJ Start Havířov |
08 | 55 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov |
08 | 43 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29= |
Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 51 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29= |
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 9 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
31 |
Kateřina HendrychováKateřina Hendrychová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 52 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
32 |
Laura CholewováLaura Cholewová
TJ Start Havířov |
09 | 44 | 3.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 2 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34 |
Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 30 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
35 |
Kateřina PustelníkováKateřina Pustelníková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 21 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36 |
Eva ZelníčkováEva Zelníčková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 48 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
37 |
Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Poruba z.s. |
08 | 28 | 3.23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38= |
Jana MartynkováJana Martynková
TJ TŽ Třinec |
08 | 16 | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38= |
Maja TomanováMaja Tomanová
Orel Vyškov |
10 | 40 | 3.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
40 |
Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 23 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 39 | 3.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Hana KantorováHana Kantorová
TJ TŽ Třinec |
08 | 10 | 3.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
43 |
Julie NetoličkováJulie Netoličková
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 19 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44= |
Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ Třinec |
09 | 12 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44= |
Beáta PospíšilováBeáta Pospíšilová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 59 | 3.13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
46 |
Lucie JiráčkováLucie Jiráčková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 36 | 3.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Barbora HlobilováBarbora Hlobilová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 7 | 3.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
48 |
Adéla KocurováAdéla Kocurová
TJ TŽ Třinec |
08 | 11 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49 |
Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel Vyškov |
09 | 35 | 3.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
50 |
Nikol ShánělováNikol Shánělová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 22 | 3.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 4 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
52= |
Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
TJ Start Havířov |
09 | 27 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
52= |
Kamila ŠedováKamila Šedová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 38 | 3.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
54 |
Nela ŠevčíkováNela Ševčíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 41 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
55= |
Petra DobešováPetra Dobešová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 58 | 2.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
55= |
Kateřina DuškováKateřina Dušková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 33 | 2.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
57 |
Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 32 | 2.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
58 |
Ema KořínkováEma Kořínková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 34 | 2.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
59 |
Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská
TJ TŽ Třinec |
08 | 3 | 2.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
60 |
Lea LangováLea Langová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 14 | 2.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
61 |
Niké SmolíkováNiké Smolíková
TJ Start Havířov |
08 | 53 | 2.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
62 |
Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 37 | 2.80 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
63 |
Eliška FischerováEliška Fischerová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 5 | 2.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
64 |
Natálie JanošcováNatálie Janošcová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 56 | 2.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Michaela Anna MilfaitováMichaela Anna Milfaitová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 18 | DNS | ||||||||||||||||
Viktorie FoltýnováViktorie Foltýnová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 6 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 67 závodníků |
Atletická přípravka-dívky B (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | Reg. výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MišunováLucie Mišunová
AK Zlín |
08 | 11 | 4.31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 54 | 4.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 58 | 4.08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Ema KrálováEma Králová
AK Blansko Dvorská |
08 | 59 | 4.03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Natalia DoniecNatalia Doniec
SKS KUSY KRAKOW |
09 | 55 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Julie KaspříkováJulie Kaspříková
AK Hošťálkovice, z.s. |
08 | 53 | 3.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s. |
08 | 52 | 3.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Romana OdstrčilováRomana Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
08 | 56 | 3.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Marie KundratovaMarie Kundratova
ASB |
08 | 61 | 3.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Anna PunčochářováAnna Punčochářová
TJ JAKL Karviná |
08 | 62 | 3.76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Veronika OpatrnáVeronika Opatrná
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 12 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Julia KlękJulia Klęk
SKS KUSY KRAKOW |
08 | 64 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 2 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Magdalena GrzywaMagdalena Grzywa
SKS KUSY KRAKOW |
08 | 60 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 44 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14= |
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 50 | 3.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 8 | 3.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Aneta BabincováAneta Babincová
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 36 | 3.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Eliška ZamazalováEliška Zamazalová
ASK Blansko |
09 | 46 | 3.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20= |
Tereza JuráskováTereza Jurásková
SK Hranice, z.s. |
09 | 57 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20= |
Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 41 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20= |
Agáta HolubováAgáta Holubová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 47 | 3.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
23 |
Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 18 | 3.49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24= |
Sophie UrbanováSophie Urbanová
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 35 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
24= |
Viktorie HrochováViktorie Hrochová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 30 | 3.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
26 |
Patrycja DragowPatrycja Dragow
SKS KUSY KRAKOW |
08 | 63 | 3.45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
27 |
Adéla KubiesováAdéla Kubiesová
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 43 | 3.43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
28 |
Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 13 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
29 |
Veronika ŠípováVeronika Šípová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 26 | 3.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
AK Hošťálkovice, z.s. |
08 | 38 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Eliška BernatíkováEliška Bernatíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 22 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
30= |
Nela MeluzínováNela Meluzínová
Elite Sport Boskovice, z. s. |
09 | 40 | 3.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
33 |
Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 37 | 3.37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34= |
Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice... |
08 | 49 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
34= |
Zuzana JandákováZuzana Jandáková
ASK Blansko |
09 | 29 | 3.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36= |
Barbora MáchováBarbora Máchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 39 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
36= |
Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 33 | 3.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38= |
Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ JAKL Karviná |
09 | 42 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38= |
Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 1 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
38= |
Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 3 | 3.30 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
41 |
Lucie PetrželováLucie Petrželová
Atletika Holešov |
09 | 51 | 3.27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
42 |
Eliška ZarembováEliška Zarembová
TJ JAKL Karviná |
08 | 48 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
43 |
Eliška BrodňanováEliška Brodňanová
SK Hranice, z.s. |
09 | 21 | 3.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
44 |
Elen MalyškováElen Malyšková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 9 | 3.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45= |
Adriana SwienczkováAdriana Swienczková
TJ JAKL Karviná |
08 | 45 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
45= |
Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 17 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
47 |
Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Elim Vsetín |
09 | 5 | 3.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
48 |
Karolína MichlováKarolína Michlová
TJ JAKL Karviná |
09 | 27 | 3.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49= |
Tereza ŠotolováTereza Šotolová
Atletika Zábřeh, z. s. |
08 | 31 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
49= |
Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 4 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
51 |
Sarah FremelováSarah Fremelová
Atletika Kotlářská |
09 | 34 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
52 |
Nikol KollegováNikol Kollegová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 6 | 3.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
53 |
Amálie ČermákováAmálie Čermáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 23 | 2.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
54= |
Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 15 | 2.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
54= |
Natálie DundrováNatálie Dundrová
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 32 | 2.94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
56 |
Tereza KeprtováTereza Keprtová
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 19 | 2.92 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
57 |
Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 24 | 2.91 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
58 |
Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 7 | 2.89 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
59 |
Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 14 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
60 |
Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 16 | 2.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
61 |
Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 10 | 2.77 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
62 |
Sofie MalotováSofie Malotová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 25 | 2.74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
63 |
Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 20 | 2.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková
ASK Blansko |
10 | 28 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 64 závodníků |
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 13:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 26 | 09.49 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 4 | 09.40 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
06 | 25 | 09.28 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 27 | 09.20 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 24 | 09.07 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 7 | 09.00 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. |
07 | 12 | 08.60 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
MARTYNA ŚLEDZIŃSKAMARTYNA ŚLEDZIŃSKA
Klub Sportowy Victoria Trze... |
06 | 28 | 08.55 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK Blansko |
06 | 23 | 08.09 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 13 | 07.78 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Marlena KlęczarMarlena Klęczar
LKS Brzezina Osiek |
06 | 19 | 07.75 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Oliwia MajerekOliwia Majerek
SKS Kusy Kraków |
06 | 8 | 07.73 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 10 | 07.68 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 16 | 07.58 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 11 | 07.48 | 0.0 | ||||||||||||||
16 |
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 07.39 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová
AK Olymp Brno, spolek |
07 | 3 | 07.28 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 20 | 07.00 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
06 | 21 | 06.92 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Barbora AdámkováBarbora Adámková
SSK Vítkovice, z.s. |
07 | 22 | 06.88 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s. |
07 | 17 | 06.81 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Daniela Elizabe KlusováDaniela Elizabe Klusová
TJ TŽ Třinec |
06 | 6 | 06.73 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 18 | 06.68 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 2 | 06.65 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Agata MartynkováAgata Martynková
TJ TŽ Třinec |
07 | 9 | 06.51 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopk... |
07 | 5 | 06.29 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 15 | 06.25 | 0.0 | ||||||||||||||
Šárka SmékalováŠárka Smékalová
TJ Svitavy, z. s. |
06 | 14 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 11 | 10.67 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
KAMIL PETKAKAMIL PETKA
KS Victoria Trzebinia |
06 | 9 | 10.12 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopk... |
06 | 1 | 09.40 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Matyáš ZachMatyáš Zach
Atletika Poruba z.s. |
06 | 10 | 09.13 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Jakub WilczewskiJakub Wilczewski
MKS Święc Sławno |
06 | 8 | 08.36 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Jan MačekJan Maček
Atletika Poruba z.s. |
06 | 08.29 | 0.0 | |||||||||||||||
7 |
Roman KozielRoman Koziel
TJ TŽ Třinec |
06 | 3 | 08.16 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s. |
07 | 7 | 07.81 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Antonín SkácelAntonín Skácel
Atletický klub Hošťálkovice... |
07 | 6 | 07.04 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
07 | 4 | 06.42 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
07 | 5 | 06.13 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Petr HeczkoPetr Heczko
TJ TŽ Třinec |
07 | 2 | 06.03 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s. |
04 | 22 | 11.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová
SK Hranice, z.s. |
05 | 20 | 10.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 21 | 10.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
Aneta SolníkováAneta Solníková
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 19 | 09.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 18 | 09.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 17 | 08.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Lucie KrasulováLucie Krasulová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 3 | 08.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Valentýna KozlováValentýna Kozlová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
05 | 11 | 08.39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra Otrokovice |
04 | 13 | 08.24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Sára ŠebestíkováSára Šebestíková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 15 | 08.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Pavla PodolováPavla Podolová
TJ TŽ Třinec |
04 | 5 | 07.86 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Aleksandra SzewczykAleksandra Szewczyk
SKS Kusy Kraków |
04 | 12 | 07.79 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Michaela ŠtefkováMichaela Štefková
Atletický klub Emila Zátopk... |
05 | 14 | 07.69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Tereza KočvarováTereza Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 2 | 07.53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Kristýna MatějováKristýna Matějová
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 10 | 07.15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Adéla ZwrtkováAdéla Zwrtková
TJ TŽ Třinec |
05 | 8 | 06.99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ Třinec |
05 | 9 | 06.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Magdalena MędreckaMagdalena Mędrecka
SKS Kusy Kraków |
05 | 7 | 06.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 |
Aneta ŠtýbrováAneta Štýbrová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 6 | 06.59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Alexandra PetričováAlexandra Petričová
Atletický klub Emila Zátopk... |
04 | 4 | 06.57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Oliwia KubińskaOliwia Kubińska
SKS Kusy Kraków |
05 | 16 | DNS | ||||||||||||||||
Etel AsenováEtel Asenová
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik GöttlicherDominik Göttlicher
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
04 | 12 | 12.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Adam BordovskýAdam Bordovský
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 11 | 11.81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
3 |
Petr LiškaPetr Liška
TJ Start Havířov |
04 | 9 | 11.56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
4 |
David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 3 | 11.50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
5 |
Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček
Orel Vyškov |
04 | 8 | 11.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
6 |
David PastorDavid Pastor
SSK Vítkovice, z.s. |
04 | 10 | 10.44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
7 |
Matyáš CharvátMatyáš Charvát
Elite Sport Boskovice, z. s. |
05 | 6 | 08.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
8 |
Tadeáš VlachTadeáš Vlach
Atletika Poruba z.s. |
05 | 7 | 07.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
9 |
Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ Třinec |
05 | 2 | 07.41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
10 |
Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 5 | 07.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
11 |
Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
05 | 4 | 06.73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Petr BílskýPetr Bílský
SSK Vítkovice, z.s. |
05 | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 14:55) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel Vyškov |
09 | 42 | 10.40 | 0.0 | ||||||||||||||
2= |
Tomáš HraškoTomáš Hraško
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 10 | 08.60 | 0.0 | ||||||||||||||
2= |
Radek MalitsRadek Malits
ASK Blansko |
08 | 16 | 08.60 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Alexandr SuchánekAlexandr Suchánek
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 38 | 07.92 | 0.0 | ||||||||||||||
5= |
Martin VorelMartin Vorel
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 34 | 07.80 | 0.0 | ||||||||||||||
5= |
Vojtěch FrydryšekVojtěch Frydryšek
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 5 | 07.80 | 0.0 | ||||||||||||||
5= |
Lukáš RybníčekLukáš Rybníček
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 23 | 07.80 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Václav SvozilVáclav Svozil
TJ Valašské Meziříčí |
08 | 25 | 07.75 | 0.0 | ||||||||||||||
9 |
Adam RządkowskiAdam Rządkowski
SKS Kusy Kraków |
08 | 24 | 07.60 | 0.0 | ||||||||||||||
10 |
Matěj MiklašMatěj Miklaš
Elim Vsetín |
08 | 17 | 07.25 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
David KlimešDavid Klimeš
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 13 | 07.10 | 0.0 | ||||||||||||||
12= |
Adam GelnarAdam Gelnar
Atletika Poruba z.s. |
08 | 6 | 07.05 | 0.0 | ||||||||||||||
12= |
Josef ŠtefánekJosef Štefánek
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 41 | 07.05 | 0.0 | ||||||||||||||
12= |
Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 9 | 07.05 | 0.0 | ||||||||||||||
15 |
Jakub TošovskýJakub Tošovský
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 31 | 06.90 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Jakub NejepínskýJakub Nejepínský
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. |
08 | 18 | 06.55 | 0.0 | ||||||||||||||
16= |
Josef ŠimončíkJosef Šimončík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 27 | 06.55 | 0.0 | ||||||||||||||
18 |
Ladislav HráčekLadislav Hráček
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 44 | 06.52 | 0.0 | ||||||||||||||
19 |
Prokop VojáčekProkop Vojáček
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 33 | 06.50 | 0.0 | ||||||||||||||
20 |
Štěpán BucifalŠtěpán Bucifal
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 2 | 06.45 | 0.0 | ||||||||||||||
21 |
Tadeáš ŠelongTadeáš Šelong
Atletika Poruba z.s. |
09 | 26 | 06.20 | 0.0 | ||||||||||||||
22= |
Vítek PřikrylVítek Přikryl
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 22 | 06.00 | 0.0 | ||||||||||||||
22= |
Tomáš ŠkapaTomáš Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 28 | 06.00 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Marek HranošMarek Hranoš
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 40 | 05.90 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Ondřej HaškaOndřej Haška
Orel Vyškov |
09 | 35 | 05.82 | 0.0 | ||||||||||||||
26 |
Jan KeprtJan Keprt
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 43 | 05.80 | 0.0 | ||||||||||||||
27 |
Jiří HudecJiří Hudec
Atletika Poruba z.s. |
09 | 11 | 05.75 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Vojtěch KrčilVojtěch Krčil
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 14 | 05.70 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Šimon EllingerŠimon Ellinger
ASK Blansko |
09 | 3 | 05.70 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Adam GrabaczAdam Grabacz
Atletika Poruba z.s. |
09 | 37 | 05.68 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Michal KužmaMichal Kužma
Elim Vsetín |
08 | 15 | 05.55 | 0.0 | ||||||||||||||
32 |
Marek JohnMarek John
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 12 | 05.35 | 0.0 | ||||||||||||||
33 |
Wiśniowski AntoniWiśniowski Antoni
UKS Trójka Mikołów |
09 | 1 | 04.95 | 0.0 | ||||||||||||||
34 |
Martin GotthardMartin Gotthard
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 36 | 04.92 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Albert Mark FeltmanAlbert Mark Feltman
Atletika Poruba z.s. |
09 | 4 | 04.85 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
Atletika Poruba z.s. |
08 | 20 | 04.85 | 0.0 | ||||||||||||||
35= |
Radim GorgošRadim Gorgoš
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 7 | 04.85 | 0.0 | ||||||||||||||
38 |
Filip PivsetokFilip Pivsetok
Atletika Poruba z.s. |
09 | 21 | 04.80 | 0.0 | ||||||||||||||
39 |
Štěpán PavelkaŠtěpán Pavelka
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 19 | 04.65 | 0.0 | ||||||||||||||
Petr TiolkaPetr Tiolka
Atletika Poruba z.s. |
09 | 30 | DNS | ||||||||||||||||
Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s. |
09 | 39 | DNS | ||||||||||||||||
DAVID ŠPIČKADAVID ŠPIČKA
AK KUŘIM |
09 | 29 | DNS | ||||||||||||||||
Jakub GrünwaldJakub Grünwald
TJ TŽ Třinec |
09 | 8 | DNS | ||||||||||||||||
Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s. |
09 | 32 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 44 závodníků |
Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 9.2.2019 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Um. | SČ | Jméno | Roč. | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie MišunováLucie Mišunová
AK Zlín |
08 | 26 | 11.40 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ema KroupováEma Kroupová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 20 | 08.65 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Barbora BalážikováBarbora Balážiková
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 1 | 08.40 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 70 | 08.38 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Hannah ŠocováHannah Šocová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
08 | 66 | 08.33 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Adéla PannováAdéla Pannová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 27 | 08.30 | 0.0 | ||||||||||||||
7 |
Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s. |
08 | 23 | 08.05 | 0.0 | ||||||||||||||
8 |
Aneta TaušováAneta Taušová
Orel Vyškov |
08 | 56 | 08.00 | 0.0 | ||||||||||||||
9= |
Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 16 | 07.70 | 0.0 | ||||||||||||||
9= |
Lucie JiráčkováLucie Jiráčková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 15 | 07.70 | 0.0 | ||||||||||||||
11 |
Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopk... |
08 | 64 | 07.55 | 0.0 | ||||||||||||||
12 |
Victoria ŠteflováVictoria Šteflová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 42 | 07.52 | 0.0 | ||||||||||||||
13 |
Natálie SoukupováNatálie Soukupová
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 37 | 07.48 | 0.0 | ||||||||||||||
14 |
Karolína BednářováKarolína Bednářová
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 69 | 07.36 | 0.0 | ||||||||||||||
15= |
Nikol KozielováNikol Kozielová
TJ TŽ Třinec |
09 | 19 | 07.20 | 0.0 | ||||||||||||||
15= |
Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 63 | 07.20 | 0.0 | ||||||||||||||
17 |
Karolína HořínkováKarolína Hořínková
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 10 | 06.90 | 0.0 | ||||||||||||||
18= |
Natálie Sikorová 2Natálie Sikorová 2
TJ TŽ Třinec |
09 | 35 | 06.88 | 0.0 | ||||||||||||||
18= |
Karolína ŽidlíkováKarolína Židlíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 46 | 06.88 | 0.0 | ||||||||||||||
20= |
Natálie UrbánkováNatálie Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 74 | 06.72 | 0.0 | ||||||||||||||
20= |
Sofie ŠnyrychováSofie Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 60 | 06.72 | 0.0 | ||||||||||||||
22 |
Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 2 | 06.70 | 0.0 | ||||||||||||||
23 |
Veronika KostihováVeronika Kostihová
Orel Vyškov |
08 | 55 | 06.60 | 0.0 | ||||||||||||||
24 |
Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra Otrokovice |
08 | 75 | 06.58 | 0.0 | ||||||||||||||
25 |
Zuzana MlčochováZuzana Mlčochová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 62 | 06.55 | 0.0 | ||||||||||||||
26= |
Gabriela LinhartováGabriela Linhartová
AK Hošťálkovice, z.s. |
08 | 65 | 06.52 | 0.0 | ||||||||||||||
26= |
Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra Otrokovice |
09 | 67 | 06.52 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Sára ŠimkováSára Šimková
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 48 | 06.48 | 0.0 | ||||||||||||||
28= |
Barbora ZávodnáBarbora Závodná
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 53 | 06.48 | 0.0 | ||||||||||||||
30 |
Nicol ZehnálkováNicol Zehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
09 | 45 | 06.45 | 0.0 | ||||||||||||||
31 |
Linda ChovancováLinda Chovancová
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 50 | 06.42 | 0.0 | ||||||||||||||
32= |
Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková
TJ Přísnotice |
08 | 68 | 06.35 | 0.0 | ||||||||||||||
32= |
Barbora PešákováBarbora Pešáková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 28 | 06.35 | 0.0 | ||||||||||||||
34= |
Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel Vyškov |
08 | 57 | 06.30 | 0.0 | ||||||||||||||
34= |
Klára ŽváčkováKlára Žváčková
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 47 | 06.30 | 0.0 | ||||||||||||||
34= |
Klára AndrisováKlára Andrisová
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 06.30 | 0.0 | |||||||||||||||
37= |
Sarah FremelováSarah Fremelová
Atletika Kotlářská |
09 | 61 | 06.26 | 0.0 | ||||||||||||||
37= |
Natálie ŘuchovskáNatálie Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 32 | 06.26 | 0.0 | ||||||||||||||
39 |
Michaela DvořáčkováMichaela Dvořáčková
Orel Vyškov |
09 | 52 | 06.25 | 0.0 | ||||||||||||||
40 |
Daniela ŠturalováDaniela Šturalová
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 43 | 06.24 | 0.0 | ||||||||||||||
41 |
Klára UrbánkováKlára Urbánková
TJ Sokol Přísnotice |
08 | 73 | 06.10 | 0.0 | ||||||||||||||
42= |
Aneta BitomskáAneta Bitomská
TJ JAKL Karviná |
09 | 51 | 05.98 | 0.0 | ||||||||||||||
42= |
Hana ŽákováHana Žáková
Atletika Zábřeh, z. s. |
09 | 54 | 05.98 | 0.0 | ||||||||||||||
44 |
Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 3 | 05.95 | 0.0 | ||||||||||||||
45= |
Kateřina DuškováKateřina Dušková
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 6 | 05.90 | 0.0 | ||||||||||||||
45= |
Sabina PisklákováSabina Piskláková
Atletický klub ELIM Vsetín |
08 | 29 | 05.90 | 0.0 | ||||||||||||||
47 |
Petra MazzoliniPetra Mazzolini
Atletika Poruba z.s. |
08 | 25 | 05.88 | 0.0 | ||||||||||||||
48 |
Markéta ŠtanglicováMarkéta Štanglicová
AC Vysoké Mýto z.s. |
09 | 40 | 05.82 | 0.0 | ||||||||||||||
49= |
Kateřina KarlíkováKateřina Karlíková
Sportovní klub Přerov 1908 ... |
08 | 17 | 05.80 | 0.0 | ||||||||||||||
49= |
Sophie PischnothováSophie Pischnothová
Atletika Líbeznice, z.s. |
08 | 59 | 05.80 | 0.0 | ||||||||||||||
51 |
Viktorie FoltýnováViktorie Foltýnová
SSK Vítkovice, z.s. |
08 | 9 | 05.65 | 0.0 | ||||||||||||||
52 |
Tereza KovalováTereza Kovalová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 18 | 05.62 | 0.0 | ||||||||||||||
53 |
Adéla ŘuchovskáAdéla Řuchovská
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
09 | 31 | 05.60 | 0.0 | ||||||||||||||
54 |
Barbara ŠtarkováBarbara Štarková
TJ Start Havířov |
09 | 41 | 05.53 | 0.0 | ||||||||||||||
55 |
Kateřina ChovancováKateřina Chovancová
Elim Vsetín |
09 | 12 | 05.50 | 0.0 | ||||||||||||||
56 |
Nikol ShánělováNikol Shánělová
AC Vysoké Mýto z.s. |
08 | 33 | 05.48 | 0.0 | ||||||||||||||
57 |
Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 30 | 05.45 | 0.0 | ||||||||||||||
58= |
Michaela KubinováMichaela Kubinová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 21 | 05.40 | 0.0 | ||||||||||||||
58= |
Kristýna BrázdováKristýna Brázdová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 4 | 05.40 | 0.0 | ||||||||||||||
60 |
Aneta MaršálkováAneta Maršálková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 24 | 05.35 | 0.0 | ||||||||||||||
61 |
Eliška JadvidžákováEliška Jadvidžáková
Atletický klub Emila Zátopk... |
09 | 13 | 05.25 | 0.0 | ||||||||||||||
62 |
Eliška FaranováEliška Faranová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
09 | 7 | 05.20 | 0.0 | ||||||||||||||
63 |
Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s. |
09 | 34 | 05.17 | 0.0 | ||||||||||||||
64= |
Marie SoučkováMarie Součková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 72 | 05.08 | 0.0 | ||||||||||||||
64= |
Michaela TakáčováMichaela Takáčová
TJ Jäkl Karviná, z. s. |
08 | 44 | 05.08 | 0.0 | ||||||||||||||
64= |
Nikol ProcházkováNikol Procházková
TJ Sokol Přísnotice |
09 | 71 | 05.08 | 0.0 | ||||||||||||||
67 |
Denisa DobřanskáDenisa Dobřanská
TJ TŽ Třinec |
08 | 5 | 05.00 | 0.0 | ||||||||||||||
68 |
Barbora FeherováBarbora Feherová
TJ TŽ Třinec |
08 | 8 | 04.90 | 0.0 | ||||||||||||||
69 |
Emma ZápotockáEmma Zápotocká
Orel Vyškov |
09 | 49 | 04.80 | 0.0 | ||||||||||||||
70 |
Ema SpilkováEma Spilková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
08 | 38 | 04.46 | 0.0 | ||||||||||||||
71 |
Sofie SpurnáSofie Spurná
TJ TŽ Třinec |
08 | 39 | 04.12 | 0.0 | ||||||||||||||
72 |
Natálie JanošcováNatálie Janošcová
TJ Valašské Meziříčí |
09 | 14 | 04.05 | 0.0 | ||||||||||||||
73 |
Lea LangováLea Langová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 22 | 03.70 | 0.0 | ||||||||||||||
Adéla KubiesováAdéla Kubiesová
AK Hošťálkovice, z.s. |
09 | 58 | DNS | ||||||||||||||||
Anežka SmetanováAnežka Smetanová
Atletika Poruba z.s. |
09 | 36 | DNS | ||||||||||||||||
Natálie ChmielováNatálie Chmielová
Atletika Poruba z.s. |
08 | 11 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 76 závodníků |