Back

 / Oddílové závody - uzavřené

Nehvizdy (6. 1. 2019)

60 m - Muži (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 001215 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.35
2 Martin KostkaMartin Kostka 030219 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.41
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.49
60 m - Žáci (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Damjan ToljDamjan Tolj 041120 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.54
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.10
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 050710 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.23
60 m - Ml. žáci (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel HnátDaniel Hnát 060127 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.83
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 080104 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.07
3 Michal FriedlMichal Friedl 070906 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.34
60 m - Žákyně (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 050630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.18
2 Nicol MelounováNicol Melounová 040413 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.26
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 040207 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.39
60 m - Ml. žákyně (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 060402 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.62
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 070101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.86
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 060419 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.02
60 m překážek - Muži (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.63
2 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.68
60 m překážek - Junioři (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Roman BašeRoman Baše 011015 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.77
60 m překážek - Žáci (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 040317 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.03
2 Marek SečkařMarek Sečkař 040706 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.46
60 m překážek - Ml. žáci (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Filip HanzalFilip Hanzal 060414 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.54
2 Michal FriedlMichal Friedl 070906 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.04
3 Jan HladkýJan Hladký 070101 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.77
60 m překážek - Ženy (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.33
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.51
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 020711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.35
60 m překážek - Žákyně (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 050523 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.90
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 050630 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.99
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 040804 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.81
60 m překážek - Ml. žákyně (neděle, 6.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 060516 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.14
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 060101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.48
3 Nela PrýcováNela Prýcová 070101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.56