Back

 / Oddílové závody - uzavřené

Nehvizdy (6. 1. 2019)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.29
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.35
3 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.52
4 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 07.59
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 07.35
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.41
3 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.49
4 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 07.68
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 07.44
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.91
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.43
2 Igor PokornyIgor Pokorny 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.32
3 Adam ČernýAdam Černý 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.43
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.54
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.10
3 Jonáš LupačJonáš Lupač 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.23
4 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.52
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.98
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.28
3 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.61
4 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.42
2 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.42
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.67
4 Tomáš LudwigTomáš Ludwig 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 10.55
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.01
2 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.49
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.35
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.70
Celkem 2 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HnátDaniel Hnát 06 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 08.83
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 09.07
3 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.34
4 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh (ne, 6.1.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.38
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.73
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.56
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.10
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.30
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.35
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.90
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.92
3 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.16
4 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.73
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.79
2 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.09
3 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.30
4 Elena HorynováElena Horynová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.37
2 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.52
3 Eliška BlahunkováEliška Blahunková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 10.14
4 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.08
2 Dominika FrkousováDominika Frkousová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.40
3 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.61
4 Lucie MaršálováLucie Maršálová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (ne, 6.1.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.81
2 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.03
3 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.32
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.79
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.18
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.26
3 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.39
4 Helena NoskováHelena Nosková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 08.81
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.54
2 Lucie UrbanováLucie Urbanová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.58
3 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.81
4 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.11
2 Vanda SečkařováVanda Sečkařová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.64
3 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.65
4 Eliška LugwigováEliška Lugwigová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 10.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.31
2 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.45
3 Eliška TruhlářováEliška Truhlářová 10 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.65
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.04
2 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.80
3 Lucie PopelkováLucie Popelková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.91
4 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 05 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.56
2 Anna StřelcováAnna Střelcová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 09.62
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 09.93
4 Anna DurčanováAnna Durčanová 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.43
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.97
2 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.47
3 Nela MrázováNela Mrázová 09 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 10.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 07 (ne, 6.1.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika GrábnerováDominika Grábnerová 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.17
2 Natálie TlusťákováNatálie Tlusťáková 08 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.67
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.06
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 08.62
2 Nikoleta LarNikoleta Lar 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 08.86
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.02
4 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 1 09.05
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.63
2 Vít MolvaVít Molva 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 08.68
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.77
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.03
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 09.46
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.54
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.04
3 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 12.77
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HanzalFilip Hanzal 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.27
2 Michal FriedlMichal Friedl 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.24
3 Matěj Timo ČápMatěj Timo Čáp 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 14.19
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef UrešJosef Ureš 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.85
2 Marek SedláčekMarek Sedláček 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.49
3 Patrik BenekPatrik Benek 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias ShonMathias Shon 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 12.76
2 Oldřich DaněkOldřich Daněk 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.85
Celkem 2 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HladkýJan Hladký 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 12.75
2 Patrik SukPatrik Suk 07 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.32
3 Tobias ParikhTobias Parikh 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.51
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.33
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.51
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.35
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10.26
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 10.79
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.19
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 09.97
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.74
3 Eliška BrabencováEliška Brabencová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.91
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika DanišováVeronika Danišová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.71
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.31
3 Denisa MlčákováDenisa Mlčáková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 18.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HonzíkováKlára Honzíková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.65
2 Eliška BednárkováEliška Bednárková 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.48
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová 05 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 3 09.90
2 Barbora KřížováBarbora Křížová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 09.99
3 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.81
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.21
2 Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 2 13.03
3 Stella SklenaříkováStella Sklenaříková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.07
Celkem 3 závodníků
Rozběh 02 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie PrýcováJulie Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.90
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.71
3 Nela SteinmannováNela Steinmannová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 03 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KloubkováAnežka Kloubková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.33
2 Zuzana BednářováZuzana Bednářová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.56
3 Anna VolfováAnna Volfová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 13.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 04 (ne, 6.1.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.88
2 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.70
3 Julie BrabencováJulie Brabencová 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.08
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová 06 AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy 4 10.14
2 Aneta JarouškováAneta Jaroušková 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.48
3 Nela PrýcováNela Prýcová 07 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.56
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.331.361.391.421.451.481.51
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 1 1.63
2 Damjan ToljDamjan Tolj
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3 1.57
3 Marek SečkařMarek Sečkař
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 2 1.54
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.40
1 Jaroslav VítekJaroslav Vítek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 7 1.34
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
08 5 1.31
3 Patrik SukPatrik Suk
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 1.28
4 Filip HanzalFilip Hanzal
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 2 1.20
5 Jan HladkýJan Hladký
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 1.20
6 Mathias ShonMathias Shon
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 1.10
Adam ČernýAdam Černý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 11:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.54
1 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 12 1.51
2 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 13 1.48
3 Eliška BlahunkováEliška Blahunková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 11 1.39
4 Elena HorynováElena Horynová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 4 1.33
5 Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 1.33
6 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 10 1.30
7 Sára ZvěřinováSára Zvěřinová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 9 1.30
8 Helena NoskováHelena Nosková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 1.30
9 Františka FloriánkováFrantiška Floriánková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 2 1.25
10 Denisa SmrčkováDenisa Smrčková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 8 1.25
11 Kateřina HájkováKateřina Hájková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 3 1.20
12 Lucie MaršálováLucie Maršálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 1.20
Veronika DanišováVeronika Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 1 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.40
1 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 1 1.40 oooooooooxo
2 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 10 1.37 ---oxooxooxxoxxx
3 Hana MikulášováHana Mikulášová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 3 1.28 ooooxxooxxx
4 Šárka ŠamšováŠárka Šamšová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 6 1.25 oooxxooxxx
5= Lucie UrbanováLucie Urbanová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 7 1.25 ooooxoxxx
5= Kristýna VopařilováKristýna Vopařilová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 8 1.25 ooooxoxxx
7 Aneta JarouškováAneta Jaroušková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 1.20 ooooxxx
8 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 5 1.20 oooxxoxxx
9 Julie BrabencováJulie Brabencová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 11 1.15 oooxxx
10 Veronika VeseláVeronika Veselá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 12 1.15 oxooxxx
11= Eliška LugwigováEliška Lugwigová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
09 2 1.15 oxoxxoxxx
11= Vanda SečkařováVanda Sečkařová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 9 1.15 oxoxxoxxx
13 Anna OndráčkováAnna Ondráčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 1.10 ooxxx
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 1 6.52 0.0
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 6.10 0.0
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 2 5.19 0.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 6.1.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 10 5.11 0.0
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
01 9 4.77 0.0
3 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 6 4.62 0.0
4 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 3 4.56 0.0
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 17 4.53 0.0
6 Eliška ZimmermannováEliška Zimmermannová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
05 14 4.50 0.0
7 Barbora KřížováBarbora Křížová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 16 4.44 0.0
8 Šárka ValáškováŠárka Valášková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 13 4.42 0.0
9 Leontýna DupalováLeontýna Dupalová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
06 1 4.36 0.0
10 Šárka RůžičkováŠárka Růžičková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 12 4.30 0.0
11 Aneta PastuchováAneta Pastuchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 15 4.29 0.0
12 Klára HonzíkováKlára Honzíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 5 4.26 0.0
13 Hana MikulášováHana Mikulášová
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 8 4.26 0.0
14 Karolína ParkanováKarolína Parkanová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 11 4.18 0.0
15 Veronika HavlíčkováVeronika Havlíčková
AK Sokol NehvizdyAK Sokol Nehvizdy
07 4 4.07 0.0
16 Leontýna KrimlákováLeontýna Krimláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
05 7 3.94 0.0
17 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
07 2 3.56 0.0
Celkem 17 závodníků