Back

 / Veřejné halové závody

Český Brod (19. 1. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.53
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 1.08
Skok vysoký - Žáci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.61
2 Leonidas KaridisLeonidas Karidis 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.43
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.43
Skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.33
1= Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.33
3 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.28
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.38
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.33
3 Karolína LavičkováKarolína Lavičková 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.33
Skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.48
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1.43
3 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.38
Skok daleký - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.12
2 Zbyněk DusZbyněk Dus 81 SK Sokol Zlatníky, z.s.SK Sokol Zlatníky, z.s. 4.94
3 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.Sportovní klub Týniště nad ... 4.51
Skok daleký - Žáci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.04
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.94
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.59
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliáš MotlEliáš Motl 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.64
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.59
3 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.13
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.53
Skok daleký - Žákyně (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.74
2 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.61
3 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4.56
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.86
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.76
3 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.39
Trojskok - Muži (sobota, 19.1.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zdeněk PalaZdeněk Pala 82 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.33
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička 61 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.Sportovní klub Týniště nad ... 09.95
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.37