Back

 / Atletický čtvrtek

Ostrava - Vítkovice (14. 2. 2019)

Skok vysoký - Ženy (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková 010507 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.60
2 Nela StratilováNela Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.60
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 020508 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.55
Skok o tyči - Muži (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 011105 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4.06
2 Milan ČajičMilan Čajič 950101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.86
3 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.66
Skok o tyči - Ženy (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2.86
2 Helena BalabánováHelena Balabánová 030727 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.66
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2.46
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RichterJan Richter 100213 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.87
2 Milan NožičkaMilan Nožička 100109 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.62
3 Richard KozelRichard Kozel 100101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.57
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 090814 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.18
3 Tereza OlšerováTereza Olšerová 090101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.95
Trojskok - Muži (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SolnýMartin Solný 031004 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.05
2 Jiří HančilJiří Hančil 030814 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.00
Trojskok - Ženy (čtvrtek, 14.2.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.24
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.19
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.16