Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 021008 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.01 11.00
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 030321 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.09 9.00
3 František VejmělekFrantišek Vejmělek 010105 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.18 8.00
100 m - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.87 4.00
2 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 12.00 3.00
3 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 020807 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 12.02 2.00
100 m - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Dominika MikováDominika Miková 020409 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 13.01 4.00
2 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 020319 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.23 3.00
3 Marie JedličkováMarie Jedličková 010918 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.36 2.00
100 m - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Reaction Points
1 Sára PavliduSára Pavlidu 050124 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 12.39 11.00
2 Iva SkalickáIva Skalická 990923 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.64 9.00
3 Věra LenskáVěra Lenská 010108 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 12.66 8.00
800 m - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Matěj EliášMatěj Eliáš 030522 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 1:56.15 11.00
2 Martin HolubMartin Holub 020618 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 1:57.03 9.00
3 Michal KrátkýMichal Krátký 030516 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 2:03.09 8.00
800 m - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Veronika PopelkováVeronika Popelková 010624 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:31.36 11.00
2 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 031108 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:33.10 9.00
3 Iveta TrojancováIveta Trojancová 030116 Orel VyškovOrel Vyškov 15 2:38.50 8.00
1500 m - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 030127 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:20.49 11.00
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 880731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 4:22.28 9.00
3 Michal ŠmídaMichal Šmída 010216 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:25.79 8.00
1500 m - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 021013 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 5:12.60 11.00
2 Veronika PopelkováVeronika Popelková 010624 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 5:15.67 9.00
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 010418 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 5:19.48 8.00
5000 m - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
2 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 880731 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 16:23.72 11.00
3 Ondřej RosaOndřej Rosa 880208 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11 16:26.25 9.00
5000 m - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Lenka ŠvecováLenka Švecová 011031 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 14 19:59.74 11.00
2 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 980109 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 20:35.91 9.00
3 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 911202 ASK BlanskoASK Blansko 2 20:48.29 8.00
10 km chůze - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Jiří JanoušekJiří Janoušek 511128 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice NM 11.00
2 Ján ZáhončíkJán Záhončík 650423 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. NM 9.00
10 km chůze - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Result Points
1 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 741104 Orel VyškovOrel Vyškov NM 11.00
2 Anna MálkováAnna Málková 630718 Orel VyškovOrel Vyškov NM 9.00
3 Šárka KraisováŠárka Kraisová 760528 Orel VyškovOrel Vyškov NM 8.00