Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (22. 6. 2019)

Points - racers

# Name Born Club Points
1 Myrmusová, Jana 91 Atletický klub Hodonín,z.s. 31.00
2 Kalincová, Anna 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 29.00
3 Škarková, Tereza 03 Atletika Jihlava z.s. 28.00
4 Střelec, Mikuláš 01 Atletika Jihlava z.s. 27.00
5 Pařilová, Nikola 94 Atletický klub Hodonín,z.s. 27.00
6 Pernica, Adam 97 Atletický klub Hodonín,z.s. 27.00
7 Urban, Ladislav 82 TJ Sokol Velké Meziříčí 25.50
8 Hubáčková, Denisa 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 24.00
9 Svoboda, Tomáš 96 TJ Znojmo, z.s. 22.00
10 Kubelík, Eduard 02 Atletika Jihlava z.s. 22.00
11 Navrátil, Tomáš 88 Atletika Holešov, z.s. 22.00
12 Jakusidisová, Veronika 05 ASK Blansko 22.00
13 Krajčová, Eliška 01 TJ Znojmo, z.s. 22.00
14 Prudká, Johana 00 TJ Jiskra Otrokovice 22.00
15 Podhajský, Martin 76 TJ Jiskra Otrokovice 21.00
16 Lípa, Lukáš 83 Atletický klub Hodonín,z.s. 21.00
17 Tišnovský, Michal 95 Atletický klub Hodonín,z.s. 21.00
18 Koubková, Lenka 00 Atletika Jihlava z.s. 20.00
19 Popelková, Veronika 01 TJ Znojmo, z.s. 20.00
20 Holub, Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice 20.00
21 Puvák, Branislav 78 Atletický klub Hodonín,z.s. 19.00
22 Vomela, Josef 76 TJ Spartak Třebíč, spolek 19.00
23 Eliáš, Matěj 03 Atletika Holešov, z.s. 19.00
24 Mitevová, Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 18.00
25 Stolín, Ondřej 88 TJ Sokol Velké Meziříčí 17.00
26 Běhounek, Kamil 91 TJ Sokol Velké Meziříčí 17.00
27 Hošek, Martin 85 Atletický klub Hodonín,z.s. 17.00
28 Všetečková, Kristýna 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 17.00
29 Šmerdová, Veronika 01 SK Speed Brno, spolek 17.00
30 Hlaváčková, Martina 00 ASK Blansko 17.00
31 Vejmělek, František 01 Atletika Jihlava z.s. 17.00
32 Valentová, Andrea 98 AK Olymp Brno, spolek 17.00
33 Bujdák, Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 16.00
34 Bix, David 02 TJ Znojmo, z.s. 16.00
35 Smolíková, Kateřina 02 Atletika Jihlava z.s. 16.00
36 Rosa, Ondřej 88 TJ Sokol Velké Meziříčí 16.00
37 Kincl, Daniel 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 15.00
38 Dvořáková, Dagmar 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 14.00
39 Nevařil, Lukáš 93 Atletika Jihlava z.s. 14.00
40 Kousalová, Klára 03 Atletika Jihlava z.s. 14.00
41 Peričová, Denisa 03 Atletika Holešov, z.s. 14.00
42 Neužilová, Adéla 02 ASK Blansko 13.00
43 Sivila, Siddartha 00 TJ Znojmo, z.s. 13.00
44 Mikuláček, Petr 95 TJ Jiskra Otrokovice 13.00
45 Skalická, Iva 99 AK Olymp Brno, spolek 13.00
46 Šmída, Michal 01 TJ Jiskra Otrokovice 13.00
47 Grycová, Klaudie 97 Orel Vyškov 12.00
48 Koudelková, Dagmar 91 ASK Blansko 12.00
49 Ryndová, Adéla 00 AK Olymp Brno, spolek 12.00
50 Štofková, Kristýna 01 Orel Vyškov 12.00
51 Budík, Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 12.00
52 Kühwegová, Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 12.00
53 Novák, René 71 TJ Jiskra Otrokovice 12.00
54 Škařoupková, Ivana 74 Orel Vyškov 11.00
55 Janoušek, Jiří 51 TJ Jiskra Otrokovice 11.00
56 Foltýnová, Kateřina 88 TJ Jiskra Otrokovice 11.00
57 Hlavinková, Natálie 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 11.00
58 Pavlidu, Sára 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 11.00
59 Kosielská, Pavla 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 11.00
60 Veselý, Ondřej 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 11.00
61 Pražák, Marian 02 TJ Jiskra Otrokovice 11.00
62 Urbánek, Jakub 03 Atletický klub Hodonín,z.s. 11.00
63 Sychra, Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 11.00
64 Němcová, Andrea 02 Atletika Jihlava z.s. 11.00
65 Švecová, Lenka 01 Atletika Jihlava z.s. 11.00
66 Houzarová, Michaela 01 Atletika Jihlava z.s. 11.00
67 Lenská, Věra 01 SK Speed Brno, spolek 11.00
68 Hajzler, Sebastian 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11.00
69 Kalous, Marek 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11.00
70 Škojec, Jakub 00 Atletický klub Hodonín,z.s. 11.00
71 Fišer, Tomáš 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 11.00
72 Mrlík, Jakub 00 TJ Jiskra Otrokovice 10.00
73 Smutný, Vojtěch 02 TJ Znojmo, z.s. 10.00
74 Lenomar, Pavel 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 10.00
75 Rašovská, Zuzana 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 10.00
76 Kraisová, Šárka 76 Orel Vyškov 10.00
77 Prudká, Adéla 91 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
78 Málková, Anna 63 Orel Vyškov 9.00
79 Záhončík, Ján 65 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 9.00
80 Goišová, Nela 03 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
81 Plzáková, Markéta 03 Atletika Jihlava z.s. 9.00
82 Miková, Dominika 02 AK Olymp Brno, spolek 9.00
83 Kratochvíl, Jakub 03 AC Čejkovice 9.00
84 Ondráček, Jan Václav 03 TJ Znojmo, z.s. 9.00
85 Netoličková, Nela 00 TJ Spartak Třebíč, spolek 9.00
86 Kovalčík, Jakub 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 9.00
87 Remešová, Dominika 96 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
88 Nádeníčková, Natálie 93 TJ Jiskra Otrokovice 9.00
89 Osolsobě, Jan 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 9.00
90 Zhřívalová, Denisa 99 AC Čejkovice 9.00
91 Zelinková, Natálie 99 Atletický klub Hodonín,z.s. 8.00
92 Heřmánková, Kristýna 99 AK Olymp Brno, spolek 8.00
93 Szelke, Ludvík 99 Atletika Jihlava z.s. 8.00
94 Michlová, Hana 93 AC Čejkovice 8.00
95 Čepák, Viktor 90 Atletický klub Hodonín,z.s. 8.00
96 Bouček, Martin 94 TJ Sokol Velké Meziříčí 8.00
97 Nikodem, František 95 Atletika Jihlava z.s. 8.00
98 Zabloudilová, Eva 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 8.00
99 Krátký, Michal 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 8.00
100 Vrbasová, Blanka 02 SK Speed Brno, spolek 8.00
101 Juřenčáková, Martina 02 SK Speed Brno, spolek 8.00
102 Švihálková, Vendula 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 8.00
103 Trojancová, Iveta 03 Orel Vyškov 8.00
104 Hajzler, Mario 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 7.50
105 Hutárková, Veronika 04 AK Olymp Brno, spolek 7.00
106 Gruberová, Nicol 04 Atletický klub Hodonín,z.s. 7.00
107 Fučíková, Marie 04 TJ Spartak Třebíč, spolek 7.00
108 Jelínková, Barbora 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7.00
109 Walter, Karel 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7.00
110 Orviský, Šimon 02 Atletický klub Hodonín,z.s. 7.00
111 Maloušková, Eliška 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 7.00
112 Kamenická, Vendula 02 AK Olymp Brno, spolek 7.00
113 Bogner, Tomáš 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7.00
114 Prokeš, Štěpán 02 TJ Znojmo, z.s. 7.00
115 Nezveda, David 98 TJ Spartak Třebíč, spolek 7.00
116 Skoumal, Vincenc 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7.00
117 Matoušová, Michaela 00 Atletika Jihlava z.s. 6.00
118 Polášek, Radek 93 TJ Sokol Velké Meziříčí 6.00
119 Šando, Ondřej 98 Atletika Holešov, z.s. 6.00
120 Havlíček, Jakub 95 TJ Sokol Velké Meziříčí 6.00
121 Vašek, Petr 94 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 6.00
122 Hrubý, Josef 92 TJ Znojmo, z.s. 6.00
123 Bárek, Jakub 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 6.00
124 Čejková, Denisa 02 TJ Sokol Velké Meziříčí 6.00
125 Bartoňková, Andrea 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 6.00
126 Veleba, Petr 71 TJ Spartak Třebíč, spolek 6.00
127 Novotný, Libor 63 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6.00
128 Dočkal, Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 6.00
129 Staněk, Jan 03 TJ Jiskra Otrokovice 6.00
130 Remešová, Eva 04 Atletika Jihlava z.s. 6.00
131 Pijáková, Tereza 04 AK Olymp Brno, spolek 6.00
132 Maradová, Anna 02 AC Čejkovice 5.50
133 Gottvaldová, Denisa 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5.50
134 Fiantová, Sabina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 5.00
135 Šulc, Matěj 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.00
136 Pokorná, Barbora 04 SK Speed Brno, spolek 5.00
137 Neufuss, Tomáš 04 TJ Sokol Velké Meziříčí 5.00
138 Zukalová, Anežka 03 ASK Blansko 5.00
139 Dubová, Simona 03 Atletika Jihlava z.s. 5.00
140 Mádrová, Lucie 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.00
141 Adamec, Milan 77 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.00
142 Majzlíková, Hana 87 AC Čejkovice 5.00
143 Pozdenkov, Michael 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5.00
144 Dudová, Vendula 76 Orel Vyškov 4.00
145 Drábková, Anna 05 AC Čejkovice 4.00
146 Hanzlík, Jakub 01 TJ Jiskra Otrokovice 4.00
147 Široký, Stanislav 77 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4.00
148 Beznoska, Pavel 78 TJ Jiskra Otrokovice 4.00
149 Pekárek, Petr 03 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.00
150 Manďák, Dominik 05 TJ Sokol Velké Meziříčí 4.00
151 Jakubčíková, Eliška 02 Atletický klub Hodonín,z.s. 4.00
152 Derka, Jakub 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 4.00
153 Krejsová, Kristýna 01 Atletika Holešov, z.s. 4.00
154 Vlasáková, Gabriela 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 4.00
155 Neufuss, Martin 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 4.00
156 Kučera, Milan 01 TJ Jiskra Otrokovice 4.00
157 Hejdová, Veronika 00 TJ Jiskra Otrokovice 4.00
158 Široká, Eliška 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3.50
159 Konečný, Karel 70 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.50
160 Baška, Marek 76 TJ Jiskra Otrokovice 3.00
161 Šlapota, Miroslav 54 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3.00
162 Račanská, Tereza 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3.00
163 Hollá, Aneta 89 Atletický klub Hodonín,z.s. 3.00
164 Hřib, Jakub 88 Atletika Holešov, z.s. 3.00
165 Lišková, Tereza 03 TJ Sokol Velké Meziříčí 3.00
166 Dostálová, Michaela 03 TJ Jiskra Otrokovice 3.00
167 Aminu Abu, Mike 01 TJ Sokol Velké Meziříčí 3.00
168 Jedličková, Marie 01 SK Speed Brno, spolek 3.00
169 Kuthanová, Marie 01 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.00
170 Štorková, Aneta 02 TJ Spartak Třebíč, spolek 3.00
171 Mazlová, Tereza 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 3.00
172 Chaloupka, Milan 02 TJ Znojmo, z.s. 3.00
173 Pokorný, Ondřej 01 TJ Znojmo, z.s. 3.00
174 Hajzler, Jiří 63 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 2.50
175 Gryc, Miloš 49 TJ Znojmo, z.s. 2.00
176 Dobešová, Kristýna 03 TJ Znojmo, z.s. 2.00
177 Vrzal, Sebastian 02 Atletika Jihlava z.s. 2.00
178 Vejvarová, Gabriela 02 Atletika Jihlava z.s. 2.00
179 Achrer, Eduard 03 TJ Znojmo, z.s. 2.00
180 Nováková, Petra 99 Atletika Holešov, z.s. 2.00
181 Janoušková, Tereza 05 AK Olymp Brno, spolek 1.50
182 Tomanová, Lenka 76 Orel Vyškov 1.00
183 Habr, Ondřej 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1.00
184 Hekrdla, Pavel 99 TJ Sokol Velké Meziříčí 1.00
185 Čamlíková, Kateřina 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. 1.00
186 Bártová, Eliška 00 TJ Sokol Velké Meziříčí 1.00
187 Halasová, Anna 03 Orel Vyškov 1.00
188 Macura, Thomas 03 Atletika Holešov, z.s. 1.00
189 Juřenčáková, Michaela 04 SK Speed Brno, spolek 1.00
190 Vlasák, David 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1.00
191 Herková, Tereza 05 Atletický klub Hodonín,z.s. 1.00
192 Tajovská, Kateřina 76 AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1.00