Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 990323 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.03 11.00
2 Jiří KorejzJiří Korejz 960313 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.07 9.00
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 010817 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.11 8.00
100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 020117 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.00 4.00
2 Dan KovářDan Kovář 021025 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.08 3.00
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 961008 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.10 2.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.15 11.00
2 Dominika LangerováDominika Langerová 990816 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.28 9.00
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 960920 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.42 8.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 961119 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.86 4.00
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 990913 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 12.94 3.00
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 050919 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.95 2.00
800 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 930804 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 2:16.30 11.00
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 910203 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 2:16.90 9.00
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:17.35 8.00
1500 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.37 11.00
2 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.45 9.00
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 011002 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:09.17 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 021214 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:44.55 11.00
2 Martina VévodováMartina Vévodová 901203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:48.31 9.00
3 Barbora LampováBarbora Lampová 951219 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:50.04 8.00
3000 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 940322 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 08:38.15 11.00
2 Roman PaulíkRoman Paulík 880205 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 08:43.83 9.00
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08:54.76 8.00
3000 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 020704 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 10:03.56 11.00
2 Martina VévodováMartina Vévodová 901203 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:09.21 9.00
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 010710 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10:27.96 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 770208 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM 11.00
2 Karel KetnerKarel Ketner 900411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM 9.00
3 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 731124 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 020406 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B NM 11.00
2 Lenka SlabákováLenka Slabáková 660812 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM 9.00