Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2.05 11.00
2 Jakub KuntJakub Kunt 010924 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1.99 9.00
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz 980911 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.99 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára SajdokováBára Sajdoková 011005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.81 11.00
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 011030 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1.65 9.00
3 Nela StratilováNela Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.65 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák 890930 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4.65 11.00
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 930906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.45 9.00
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 970826 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4.25 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 000528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.36 11.00
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 020403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.36 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3.26 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BystroňJakub Bystroň 990930 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.03 11.00
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 030324 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6.59 9.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 010203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.55 11.00
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5.47 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 011204 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.34 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 960914 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.56 11.00
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 901210 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.50 9.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 020408 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.22 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 020204 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.45 11.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.13 9.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13.39 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 880529 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.23 9.00
3 Tereza DouchováTereza Douchová 921005 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.06 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel KováčSamuel Kováč 990813 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.52 11.00
2 Jan HorňákJan Horňák 941124 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15.00 9.00
3 Martin KollárMartin Kollár 900918 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14.58 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 010502 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.80 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.89 9.00
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 43.26 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Samuel KováčSamuel Kováč 990813 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.68 11.00
2 Ondřej PetrOndřej Petr 840322 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 41.39 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal 880120 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.23 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 000421 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 55.61 11.00
3 Vendula KolářováVendula Kolářová 930523 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 47.98 9.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 991202 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.80 11.00
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 020816 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.47 9.00
3 Lukáš LabajLukáš Labaj 890419 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.26 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika VallováVeronika Vallová 010429 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 45.68 11.00
2 Natálie VeseláNatálie Veselá 970704 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.62 9.00
3 Marie DoležalováMarie Doležalová 011127 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 39.54 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 65.61 11.00
2 Tomáš HelánTomáš Helán 910223 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 60.68 9.00
3 Jan AndělJan Anděl 871118 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 55.73 8.00