Back

 / 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Uherské Hradiště (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.10
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.17
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11.27
4 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 11.59
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11.65
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.71
7 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.11
MS František KollerFrantišek Koller 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 14.21
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.14
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.23
3 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.31
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.35
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.98
Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Martin DivínMartin Divín 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.21
2 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.30
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 11.31
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.33
5 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 11.42
6 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 11.44
7 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 11.96
8 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 12.06
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.03
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.07
3 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 11.11
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 11.13
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 11.24
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:30) official Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.00
2 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.08
3 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 11.10
4 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.11
5 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.21
6 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 11.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 12.15
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 12.28
3 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.42
4 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 12.43
5 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.48
6 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:15) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 12.86
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 12.94
3 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 12.95
4 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.99
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 13.10
6 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.35
Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.24
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12.51
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 12.76
4 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 12.79
5 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 13.12
6 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.36
7 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13.54
8 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 13.91
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 12.41
2 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.69
3 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.88
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 12.96
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.19
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 13.28
7 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 13.54
8 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 13.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.49
2 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.67
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.53
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 13.57
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 13.66
6 Barbora DolinováBarbora Dolinová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.78
Nikola HerzováNikola Herzová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.6.2019 - 10:45) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.37
MS Petra MočáryováPetra Močáryová 99 Dukla Banská BystricaDukla Banská Bystrica 7 12.39
MS Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.91
MS Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 13.34
Ema VlachynskáEma Vlachynská 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 22.31
2 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 22.40
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 22.44
4 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 22.71
5 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 22.73
6 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.94
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.20
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 22.53
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 22.62
3 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 23.29
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.66
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.74
6 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 24.00
Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 DNS
Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 23.37
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 24.01
3 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.15
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 24.22
5 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 24.42
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 24.43
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNS
Maximilian MajerMaximilian Majer 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 6 22.61
MS František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 24.54
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miriam CidoríkováMiriam Cidoríková 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 25.78
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 25.87
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 7 26.21
4 Dominika LangerováDominika Langerová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 26.43
5 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 26.51
6 Barbora TomkováBarbora Tomková 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 26.63
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.95
8 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.58
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.78
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 26.68
3 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 26.75
4 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.86
5 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 27.11
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.29
7 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 27.58
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 27.70
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 28.03
3 Sára PaťhováSára Paťhová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 28.26
4 Gabriela PreissováGabriela Preissová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 28.61
5 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 28.69
6 Nela ČervinkováNela Červinková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 28.97
7 Victoria KošutkováVictoria Košutková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 29.77
8 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 30.54
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 NM
MS Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 NM
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 NM
MS Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 NM
MS Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 NM
MS Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 NM
Poznámky:
časy nezměřeny, porucha kamery
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 49.19
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 49.97
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 50.77
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 51.37
5 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 51.90
6 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.91
Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 50.77
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.86
3 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 52.16
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 52.62
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 53.45
6 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 54.11
7 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 54.18
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 52.25
2 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 54.88
3 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 55.10
4 Tadeáš LošťákTadeáš Lošťák 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 55.54
5 František KřivánekFrantišek Křivánek 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 55.54
Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 56.67
2 Michaela TicháMichaela Tichá 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 56.88
3 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 56.89
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 57.58
5 Lucia MatejíčkováLucia Matejíčková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 58.81
6 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 60.10
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 63.23
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 59.91
2 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 60.29
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 60.77
4 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 60.96
5 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.26
6 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 62.34
7 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 63.96
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 61.69
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 61.84
3 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 62.73
4 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 63.27
5 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 65.01
6 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 66.96
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:55.64
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 1:56.96
3 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 1:58.06
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 1:59.71
5 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 1:59.75
6 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:00.34
7 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:02.51
8 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:02.83
9 Michal TešnarMichal Tešnar 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:04.46
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 2:01.27
2 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:03.13
3 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:03.51
4 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:03.62
5 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:06.17
6 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:07.83
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:08.79
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 2:10.32
9 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:13.93
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12 2:16.30
2 Žofia NaňováŽofia Naňová 91 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 14 2:16.90
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:17.35
4 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:18.10
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:18.45
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:18.89
7 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:18.94
8 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:20.29
MS Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 15 2:21.13
10 Andrea DobrovolnáAndrea Dobrovolná 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:21.74
11 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13 2:22.26
12 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:23.34
13 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:30.11
14 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:34.06
Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.37
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.45
3 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:09.17
4 Jakub ŠikoJakub Šiko 93 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:09.84
5 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:10.45
6 Petr PazourekPetr Pazourek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:12.39
7 Marek EffenbergerMarek Effenberger 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:19.47
8 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:26.20
9 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:29.88
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:42.20
11 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:44.30
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucia ŠišolákováLucia Šišoláková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4:44.55
2 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:48.31
3 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:50.04
MS Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:50.17
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:50.28
6 Julie ČervinkováJulie Červinková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:55.41
7 Hana KielarováHana Kielarová 03 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4:56.02
8 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:56.52
MS Lucia BelákováLucia Beláková 98 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4:57.88
10 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:04.11
11 Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5:10.33
12 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:15.68
13 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:17.24
14 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:20.73
15 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:28.84
16 Blanka BrzicováBlanka Brzicová 84 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:55.28
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 18 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 08:38.15
2 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 08:43.83
3 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 08:54.76
4 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 08:58.15
5 Pavel HrdinaPavel Hrdina 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09:04.68
6 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 09:39.22
7 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09:46.27
8 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09:47.57
MS Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 09:57.91
10 Lucas HarrisLucas Harris 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10:02.23
11 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 10:35.21
12 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 14 11:52.96
Martin KováčechMartin Kováčech 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Jan PešavaJan Pešava 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 DNF
David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16 DNF
Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNF
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 10:03.56
2 Martina VévodováMartina Vévodová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 10:09.21
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10:27.96
4 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 10:31.10
5 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 10:31.40
6 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 11:11.91
7 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 11:20.35
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11:21.82
9 Magda JankováMagda Janková 80 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 11:30.04
10 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 11:35.07
11 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 12:45.70
Zuzana ŠvejdováZuzana Švejdová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13 DNS
Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.89
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.34
Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNS
Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 DNS
Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 11:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 15.56
2 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.72
3 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 18.03
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.29
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 15.23
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.47
3 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 15.65
4 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml. 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 15.77
Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.60
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 16.24
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 16.74
4 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.46
5 Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 20.69
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 12:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vilém StráskýVilém Stráský 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 14.61
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 16.57
3 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.51
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 DNS
Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Erik JelínekErik Jelínek 98 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 52.5
2 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 53.4
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 53.8
4 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 54.4
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.5
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 55.9
7 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 56.6
8 Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 60.1
Poznámky:
porucha kamery, časy měřeny ručně
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 56.88
2 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 60.03
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 60.80
4 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 69.71
Petr BenešPetr Beneš 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 DNS
David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 DNS
Martin JanišMartin Janiš 74 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 DNS
Pavel HorčičkaPavel Horčička 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona MalatincováSimona Malatincová 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 63.43
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.85
3 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 64.52
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 65.26
5 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 67.25
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 69.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 65.17
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 68.69
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 68.82
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 69.84
Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc Běhávka, Kunt, Majerčák, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 43.34
2 Hromčík, Klézl, Korejz, Polák Hromčík, Klézl, Korejz, Polák VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 43.78
3 Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek Kaštovský, Holuscha, Formánek, Holek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 43.79
4 Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Holý, Kadla ml., Majer, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 44.46
5 Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman Lučanský, Konečný, Schmöger, Zeman AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 45.94
6 Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik Jakubík, Pavelka, Csikán, Waclawik TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 47.14
Vácha, Meca, Husek, Navrátil Vácha, Meca, Husek, Navrátil SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Horčička, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 45.54
2 Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík Lampa, Smolka, Sadil, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.60
3 Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek Lošťák, Suchánek, Řezníček, Juránek VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 46.58
4 Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák Tešnar, Křivánek, Hartmann, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 46.61
5 Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov Bachan, Jurák, Machálek, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 47.18
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová Cidoríková, Kiedroń, Matejíčková, Teofilová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 49.75
2 Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová Garčárová, Furchová, Janíčková, Langerová AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 50.19
3 Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská Bumbálková, Herzová, Křížková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 50.31
4 Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová Čaladi, Hladíková, Fuksová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 50.58
5 Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková Brázdilová, Jakešová, Jelínková, Juráková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 52.32
6 Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Malatincová, Hromadníková, Petrášová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8 52.43
7 Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková Kopcová, Míčková, Laciková, Lisníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 54.89
Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová Bittnerová, Klapuchová, Smolková, Stratilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková Musilová, Hanzalíková, Osičková, Košutková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 52.37
2 Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Brázdilová, Červinková, Hefková, Vlková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 52.61
3 Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková Brázdilová, Klišíková, Müllerová, Polášková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 53.90
4 Adámková, Bojková, Sojková, Preissová Adámková, Bojková, Sojková, Preissová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 54.59
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka Mynařík, Kaštovský, Lampa, Smolka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 3:23.07
2 Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc Habarta, Majerčák, Romanchenkov, Zajíc AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:23.14
3 Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák Stibal, Lučanský, Zeman, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 3:29.05
4 Korejz, Klézl, Juránek, Staníček Korejz, Klézl, Juránek, Staníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 3:32.00
5 Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Kadla ml., Kovář, Holý, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:38.69
6 Ševčík, Vrzala, Horák, Meca Ševčík, Vrzala, Horák, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 3:39.22
7 Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla Csikán, Szkatula, Waclawik, Konderla TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 3:40.91
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sadil, Holek, Palzer, Boček Sadil, Holek, Palzer, Boček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 3:38.27
2 Bachan, Jurák, Machálek, Šiko Bachan, Jurák, Machálek, Šiko AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:38.97
3 Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger Kacer, Veleba, Kocourek, Schmöger AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 3:40.02
Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík Wanke, Moša, Kratochvíl, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček Hriczo, Dvořák, Polák, Řezníček VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová Kulichová, Teofilová, Sasynová, Pindorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 4:05.08
2 Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Červinková, Hlaváčová, Malatincová, Tomková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 4:05.47
3 Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová Čaladi, Freibergerová, Freibergerová, Fuksová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:07.95
4 Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková Bittnerová, Klapuchová, Lampová, Smolková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 4:11.45
5 Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová Jakešová, Naňová, Šišoláková, Vydržalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 4:17.00
6 Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová Hanzalíková, Kutrová, Musilová, Vévodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 4:20.87
Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková Laciková, Kopcová, Ningerová, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková Dobrovolná, Kleiblová, Kouřilová, Matějáková AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 4:25.33
2 Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová Galaczová, Lubojacká, Sojková, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:31.11
Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková Fajkusová, Janíková, Lichnovská, Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.561.611.661.711.761.811.851.891.931.961.992.022.052.08
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 2.05 ----ooooxxoxoxoxoxxoxxx
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1.99 ----ooooxxoooxxx
3 Jan SzyszkowiczJan Szyszkowicz
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
98 1.99 -----o-oxoxoxoxxx
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.96 ------oooxoxxx
5 Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 1.93 ----o-ooo-xxx
6 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 1.89 ----o-oxxoxxx
7 Dominik MartinkaDominik Martinka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.81 -xoooxoxoxxx
8 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -oooxxx
9 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 1.71 -ooxoxxx
10 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1.71 ooxxoxoxxx
11 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.71 -xooxxoxxx
12 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.66 xoxooxxx
13 Petr BenešPetr Beneš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.61 oxoxxx
14 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 1.56 oxxx
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 1.66 --xo-xxx
Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.811.84
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.81 -------xoo-xoooxxx
2 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.65 ---oooooxxx
3 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.65 ---ooxoxxoxoxxx
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 1.59 --ooooxxx
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.59 ---ooxoxxx
6 Erika DordováErika Dordová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.56 oooxooxxx
7 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 1.41 xooxxx
8 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 1.36 oxr
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 3.253.453.653.853.954.054.154.254.354.454.554.655.00
1 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
89 4.65 ----o--o-xo-oxxx
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.45 -------xo-o-xr
3 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.25 -------o-xxx
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.15 ----o-o-xxx
5 Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 4.15 -----oxoxxx
6 Ivan CharbakaIvan Charbaka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 4.05 --oooxxoxxx
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 3.85 --ooxxx
8 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 3.85 -oxooxxx
9 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.65 --oxxx
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 DNS
Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.062.262.462.662.862.963.063.163.263.363.46
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.36 ---ooooxoooxxx
2 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.36 ------oxxoxooxxx
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 3.26 ---xooooxoxoxxx
4 Agnieszka KiedrońAgnieszka Kiedroń
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 2.86 --ooxoxxx
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 2.66 --oxoxxx
6 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.46 ooxxoxxx
7 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 2.26 oor
Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 7.03 +1.8 m/s 6.98  +1.0x7.03  +1.87.036.74  +2.8--
MS František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.62 +1.4 m/s 6.23  +2.3x6.62  +1.46.62---
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 6.59 +2.0 m/s 6.59  +2.06.34  +2.1x6.596.27  +3.2xx
4 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6.53 +1.5 m/s 6.06  +0.66.53  +1.5-6.53---
5 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.48 +3.0 m/s 6.32 +1.6 m/s xx6.30  +0.86.306.32  +1.6x6.48  +3.0
6 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 6.40 +1.0 m/s 6.06  +3.15.92  +0.96.20  +1.76.206.16  +1.96.06  +0.96.40  +1.0
7 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.33 +2.2 m/s 6.33 +1.7 m/s 6.33  +2.26.21  +2.4-6.336.24  +2.86.07  +1.06.33  +1.7
8 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6.28 +2.8 m/s 6.12 +0.8 m/s 6.28  +2.8x-6.285.98  +1.36.12  +0.86.17  +3.3
9 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 6.26 +1.3 m/s 5.47  +1.06.26  +1.35.80  +0.86.266.00  +1.3xx
10 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 6.19 +2.7 m/s 6.08  +2.96.19  +2.7x6.19---
11 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.15 +1.0 m/s x6.09  +2.46.15  +1.06.150.00.00.0
12 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.14 +3.4 m/s x6.14  +3.46.02  +3.36.140.00.00.0
13 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.07 +1.1 m/s 5.98  +3.06.07  +1.16.03  +0.86.070.00.00.0
14 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.07 +1.7 m/s x6.03  +1.56.07  +1.76.070.00.00.0
15 Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 5.93 +2.8 m/s 5.67 +1.4 m/s 5.52  +2.25.93  +2.85.67  +1.45.930.00.00.0
16 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.78 +3.5 m/s 5.76 +1.3 m/s 5.78  +3.55.76  +1.35.60  +1.15.780.00.00.0
17 Radek DvořákRadek Dvořák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 5.57 +2.4 m/s 5.37 +0.8 m/s 5.57  +2.43.99  +1.85.37  +0.85.570.00.00.0
18 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.42 +1.9 m/s 5.42  +1.95.25  +0.95.23  +2.15.420.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.55 +1.8 m/s 5.32  +1.6x5.15  +2.95.325.55  +1.8xx
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.47 +2.9 m/s 5.30 +2.0 m/s xx5.30  +2.05.30xx5.47  +2.9
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.34 +2.7 m/s 5.30 +1.5 m/s 5.30  +1.5x4.86  +2.15.305.15  +2.15.34  +2.75.25  +1.0
4 Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.33 +2.1 m/s 5.09 +1.2 m/s 5.09  +1.25.15  +2.35.05  +2.15.155.33  +2.1--
5 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.33 +2.0 m/s 5.33  +2.0xx5.33xxx
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.32 +2.0 m/s 5.07  +2.04.90  +2.05.32  +2.05.324.91  +2.05.11  +1.55.02  +1.0
7 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.31 +2.0 m/s 5.29  +2.05.04  +0.95.30  +1.55.305.31  +2.04.97  +3.1x
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.20 +1.9 m/s 4.97  +0.65.02  +2.05.20  +1.95.205.09  +2.1x5.05  +2.0
9 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5.12 +0.1 m/s 5.12  +0.15.06  +2.55.09  +1.35.120.00.00.0
10 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 5.06 +1.6 m/s 5.03  +0.45.06  +1.64.97  +1.45.060.00.00.0
11 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.03 +1.6 m/s 4.94  +1.54.74  +2.05.03  +1.65.030.00.00.0
12 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 5.02 +0.8 m/s 5.02  +0.84.52  +1.34.91  +2.05.020.00.00.0
13 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 4.98 +1.0 m/s 4.75  +0.44.87  +2.04.98  +1.04.980.00.00.0
14 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.96 +3.7 m/s 4.82 +1.1 m/s 4.82  +1.14.96  +3.74.90  +3.04.960.00.00.0
15 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.86 +2.3 m/s 4.73  +2.34.58  +2.54.86  +2.34.860.00.00.0
16 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.82 +2.5 m/s 4.69 +1.2 m/s 4.52  +1.04.69  +1.24.82  +2.54.820.00.00.0
17 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
98 4.68 +3.6 m/s x4.68  +3.6x4.680.00.00.0
18 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.61 +2.0 m/s 4.48  +2.04.54  +0.64.61  +2.04.610.00.00.0
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 NM
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 14.56 +0.9 m/s 14.20  +2.914.40  +2.414.56  +0.914.56x14.17  +1.3x
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 14.50 +1.9 m/s 13.76  +1.914.31  +2.814.07  +1.714.3114.50  +1.913.62  +0.214.38  +2.0
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 14.22 +2.5 m/s 13.97 +1.9 m/s 12.95  +2.413.66  +2.914.22  +2.514.2213.97  +2.1x13.97  +1.9
MS František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 14.20 +2.7 m/s 12.95 +1.9 m/s 14.15  +3.514.20  +2.712.95  +1.914.20---
5 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 13.67 +2.6 m/s 13.47 +2.0 m/s 13.67  +2.613.20  +2.913.47  +2.013.67---
6 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 13.52 +0.1 m/s 13.19  +2.611.62  +0.813.52  +0.113.520.00.00.0
7 Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13.01 +1.7 m/s 12.44  +1.612.37  +1.312.86  +0.612.8612.64  +2.9x13.01  +1.7
8 Pavel HorčičkaPavel Horčička
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
00 12.98 +2.0 m/s 11.97  +0.912.65  +1.912.59  +1.212.65x12.98  +2.0x
MS Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 12.58 +3.8 m/s 11.92 +2.0 m/s 11.93  +3.112.58  +3.811.92  +2.012.580.00.00.0
10 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 12.54 +2.1 m/s 12.52 +1.4 m/s 11.83  +2.011.21  +1.712.52  +1.412.5212.54  +2.112.22  +1.9x
11 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 12.35 +0.8 m/s x11.64  +0.912.35  +0.812.350.00.00.0
12 Ondřej JakubíkOndřej Jakubík
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 11.97 +2.6 m/s x11.97  +2.611.76  +3.311.970.00.00.0
13 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11.91 +2.8 m/s 11.75 +1.6 m/s 11.75  +1.611.91  +2.811.84  +3.011.910.00.00.0
14 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 11.88 +2.0 m/s 11.87  +4.4x11.88  +2.011.880.00.00.0
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 DNS
Libor ŠkobránekLibor Škobránek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 DNS
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.45 +1.6 m/s 11.25  +0.111.18  +0.110.24  +0.011.2511.29  +0.110.90  +0.911.45  +1.6
MS Valerie JankůValerie Janků
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 11.39 +1.0 m/s x11.21  +0.111.13  +0.111.2111.19  +0.111.11  +1.011.39  +1.0
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 11.13 +0.1 m/s 10.74  +0.211.13  +0.111.08  +0.111.130.00.00.0
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.03 +1.9 m/s x09.09  +0.2x09.0910.60  +0.010.77  +1.311.03  +1.9
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
82 10.85 +1.3 m/s x10.45  +0.110.42  +0.010.45x10.70  +1.210.85  +1.3
6 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 10.72 +0.0 m/s 10.58  +0.1xx10.5810.72  +0.0xx
7 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
98 10.39 +0.1 m/s xxx0.010.39  +0.1xx
8 Nikola HerzováNikola Herzová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 10.28 +0.1 m/s 09.97  +0.2xx09.9710.28  +0.1xx
9 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 10.15 +1.8 m/s x09.78  +0.010.04  +0.010.0410.04  +0.210.14  +1.210.15  +1.8
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
78 DNS
Zuzana ĎurkechováZuzana Ďurkechová
AK Dubnica nad VáhomAK Dubnica nad Váhom
97 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 13.39 12.8813.3313.1913.3313.3913.12x
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 11.23 09.9810.7111.0711.0711.2310.53-
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.06 10.3010.5810.6510.6510.3711.0611.06
4 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 10.81 10.2010.7010.6410.7010.81x10.15
5 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 10.72 10.3910.7210.6610.7210.2409.8010.42
6 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.68 10.68xx10.68xx10.68
7 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 10.55 09.8210.1710.5510.5510.1010.00x
8 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 10.41 10.03x10.4110.4109.6810.26x
9 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 10.08 10.0809.8709.2610.080.00.00.0
10 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 09.66 08.9509.1009.6609.660.00.00.0
11 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 09.42 08.8408.6509.4209.420.00.00.0
12 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 09.09 08.8008.9809.0909.090.00.00.0
13 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.52 06.3307.7308.5208.520.00.00.0
14 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 08.29 08.1808.2908.1808.290.00.00.0
Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 DNS
Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 DNS
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 15.52 13.9815.40x15.4014.7915.52-
2 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 15.00 14.71x14.5414.71x14.7315.00
3 Martin KollárMartin Kollár
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
90 14.58 14.5814.5414.2714.5814.1714.19x
4 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 13.40 x12.8913.4013.40xx13.15
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 13.16 12.7513.0812.7713.0812.4412.6313.16
6 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 13.05 11.5211.8712.8912.89x12.5513.05
7 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 12.96 12.4312.9612.8512.96xx12.92
8 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 12.95 12.2712.6912.4712.6912.7412.9512.13
9 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 12.29 x12.29x12.290.00.00.0
10 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 12.12 12.1211.6211.7012.120.00.00.0
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 11.91 11.91x11.6511.910.00.00.0
12 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 11.90 x11.9011.5411.900.00.00.0
13 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 11.87 11.43x11.8711.870.00.00.0
14 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.28 10.28x09.9210.280.00.00.0
Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 DNS
Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 DNS
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 47.80 0.0
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 44.89 0.0
3 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 43.26 0.0
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 39.83 0.0
5 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 31.31 0.0
6 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 30.75 0.0
7 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 30.18 0.0
8 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 30.17 0.0
9 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 30.00 0.0
10 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 29.21 0.0
11 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 25.61 0.0
12 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 24.85 0.0
13 Lucie ŤavodováLucie Ťavodová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
89 24.29 0.0
14 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 23.41 0.0
15 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 23.01 0.0
16 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 15.51 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Samuel KováčSamuel Kováč
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 49.68 0.0
2 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 41.39 0.0
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.23 0.0
4 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 41.17 0.0
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 40.76 0.0
6 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 40.66 0.0
7 Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
94 39.64 0.0
8 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 38.43 0.0
9 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 36.87 0.0
10 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 36.70 0.0
11 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 35.63 0.0
12 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 34.31 0.0
13 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 33.99 0.0
14 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 32.85 0.0
15 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32.84 0.0
16 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 29.55 0.0
17 Jakub MachálekJakub Machálek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 28.54 0.0
Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 DNS
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNS
Robert SklenářRobert Sklenář
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
68 DNS
Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 DNS
Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 DNS
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 DNS
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Celkem 24 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 55.61 0.0
MS Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
93 51.59 0.0
3 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 47.98 0.0
4 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 47.91 0.0
5 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 42.34 0.0
6 Lenka TomaštíkováLenka Tomaštíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
82 41.15 0.0
7 Eva HammacherEva Hammacher
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
70 37.53 0.0
8 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 36.72 0.0
9 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 33.53 0.0
10 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 27.40 0.0
11 Eva KolářováEva Kolářová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
60 23.60 0.0
12 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 19.93 0.0
Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš BobákLukáš Bobák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 54.80 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 50.47 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Lukáš LabajLukáš Labaj
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 46.26 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
84 46.11 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 44.97 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 38.59 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 36.28 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 34.50 0.00.00.00.00.00.00.0
Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
99 DNS
Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NM
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 45.68 42.78x41.9242.7839.60x45.68
2 Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 40.62 38.3139.4837.8139.4840.6239.30x
3 Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 39.54 35.01x34.9935.0139.5435.63x
4 Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
00 37.84 32.7033.7536.8436.8437.8437.5337.01
5 Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 35.56 31.1230.8635.5635.5633.1532.20x
6 Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 34.29 33.9733.5632.8233.9730.11x34.29
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 33.96 33.96xx33.9633.6533.6633.77
8 Klára JelínkováKlára Jelínková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 33.61 32.6933.61x33.61x32.05x
9 Magda HorkáMagda Horká
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
87 32.81 32.36x32.8132.81---
10 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 31.95 31.9530.65x31.95---
11 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 29.65 29.6528.0528.2829.65---
12 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 26.98 24.94x26.9826.98---
13 Petra JakešováPetra Jakešová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 26.31 x25.8526.3126.31---
14 Timea ZlatníkováTimea Zlatníková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 24.75 24.7523.31x24.75---
15 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 23.55 23.5522.3222.8423.55---
Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 DNS
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 22.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
96 65.61 0.0
2 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 60.68 0.0
3 Jan AndělJan Anděl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
87 55.73 0.0
4 Martin PodrazilMartin Podrazil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
95 54.48 0.0
5 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 53.06 0.0
6 Michal PuczokMichal Puczok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
86 52.07 0.0
7 Adam FialaAdam Fiala
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
93 49.90 0.0
8 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 49.05 0.0
9 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 48.07 0.0
10 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 47.65 0.0
11 Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 44.15 0.0
12 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 42.91 0.0
13 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 36.45 0.0
14 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 33.64 0.0
Celkem 14 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HlavenkaTomáš Hlavenka 77 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
2 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. NM
3 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
4 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
5 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
6 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
7 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NM
Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 8 závodníků

10 km chůze - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.6.2019 - 21:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B NM
2 Lenka SlabákováLenka Slabáková 66 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... NM
Celkem 2 závodníků