Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

100 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 010907 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.17 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.23 9.00
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.41 8.00
100 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 040430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.49 4.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.60 3.00
3 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 010112 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 2.00
100 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 040706 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.20 4.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 13.25 3.00
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 3 13.36 2.00
100 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza ČihařováTereza Čihařová 020819 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.64 11.00
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 5 12.83 9.00
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 020201 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 12.89 8.00
800 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 030612 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:04.40 11.00
2 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 000520 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 2:04.42 9.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 000531 AK BílinaAK Bílina 6 2:04.52 8.00
1500 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:18.61 11.00
2 Radim Filip DrážďanskýRadim Filip Drážďanský 821208 AK BílinaAK Bílina 2 4:21.17 9.00
3 Antonín SemerádAntonín Semerád 980903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 4:26.54 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 961102 AK MostAK Most 1 4:50.28 11.00
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 010119 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.65 9.00
5000 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Robin BučoRobin Bučo 960828 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 15:53.65 11.00
3 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 6 16:05.98 9.00
5000 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 790206 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1 20:19.95 11.00
2 Anežka KřížováAnežka Křížová 990829 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 7 21:12.52 9.00
Chůze dráha 3000 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Chůze dráha 5000 m - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Chůze dráha 5000 m - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
10 km chůze - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 750125 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 11.00
2 Michal ŠanderaMichal Šandera 760608 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 9.00
3 Petr DušekPetr Dušek 010907 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. NM 8.00
10 km chůze - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 020127 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 11.00
2 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 030401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno NM 9.00
3 Jana ZikmundováJana Zikmundová 021002 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. NM 8.00