Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.84 11.00
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.84 9.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková 021207 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.65 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.59 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 1.56 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Skok o tyči - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 820615 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2.90 11.00
3 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 2.80 9.00
Skok daleký - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 960804 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.64 11.00
2 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.53 9.00
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.49 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maria GläßerMaria Gläßer 960117 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5.35 11.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.33 9.00
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 040225 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5.30 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 13.54 11.00
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.24 9.00
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.07 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 971006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.48 11.00
3 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.23 9.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 12.13 11.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.11 9.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková 010627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.85 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít MašekVít Mašek 810101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.47 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán 761013 AK BílinaAK Bílina 14.02 9.00
3 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 13.64 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 32.95 11.00
2 Lenka DohnálkováLenka Dohnálková 880313 AK MostAK Most 32.16 9.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková 010627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.28 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 49.99 11.00
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 711106 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.10 9.00
3 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41.45 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 971117 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 43.47 11.00
2 Petra HadravováPetra Hadravová 901029 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 37.39 9.00
3 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 010222 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 36.90 8.00
Hod kladivem 5kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 53.73 11.00
2 Jan FormáčekJan Formáček 930614 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 49.77 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.37 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 41.24 11.00
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 000905 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.74 9.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 8.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 840611 SK JeseniovaSK Jeseniova 58.78 11.00
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán 761013 AK BílinaAK Bílina 57.13 9.00
3 Adam LiteraAdam Litera 981109 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.83 8.00