Back

 / 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (8. 6. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Roč. Oddíl Body
1 Žitná, Venuše 98 AK Bílina 29,00
2 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 27,00
3 Čihařová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27,00
4 Vokrouhlický, Jakub 00 SK Jeseniova 26,00
5 Egrt, Josef 97 AC Turnov, z. s. 26,00
6 Zábojníková, Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 25,50
7 Bařtipán, Libor 76 AK Bílina 24,00
8 Husáková, Tereza 01 SK Jeseniova 22,00
9 Germeková, Štěpánka 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 22,00
10 Vrbata, David 01 AC Turnov, z. s. 22,00
11 Lepeška, Jan 00 AK Bílina 22,00
12 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 22,00
13 Svobodová, Lucie 96 AK Most 22,00
14 Gläßer, Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. 21,00
15 Šimek, David 97 SK Jeseniova 21,00
16 Rejha, Jan 99 AC Turnov, z. s. 20,50
17 Vukliševič, Petr 82 SC Start Karlovy Vary 19,00
18 Korbová, Anna 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19,00
19 Navrátilová, Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19,00
20 Švojgr, Jiří 81 SK Jeseniova 18,00
21 Kolníková, Kamila 81 AC Turnov, z. s. 18,00
22 Sabadosh, Anastasiya 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 18,00
23 Strnad, Pavel 96 AK Bílina 18,00
24 Dohnálková, Lenka 88 AK Most 17,00
25 Moskvitinová, Lýdie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 17,00
26 Funiok Vajcová, Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. 17,00
27 Šilerová, Kateřina 02 AK Bílina 16,00
28 Hanyk, Michal 02 AC Turnov, z. s. 16,00
29 Quadrátová, Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno 16,00
30 Demel, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 16,00
31 Sedlák, Pavel 83 A. C. TEPO Kladno 16,00
32 Semerád, Antonín 98 SC Radotín Praha 16,00
33 Formánková, Allie 01 A. C. TEPO Kladno 16,00
34 Páleník, Ondřej 99 SC Start Karlovy Vary 15,00
35 Šulcová, Zuzana 82 Atletika Litvínov, z.s. 15,00
36 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 15,00
37 Denková, Kristýna 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 15,00
38 Jelínek, Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. 15,00
39 Doubek, František 02 AC Turnov, z. s. 15,00
40 Radostný, Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. 15,00
41 Smělý, Jaroslav 71 AC Rumburk, z.s. 15,00
42 Ciesla, Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 15,00
43 Hobelantová, Amélie 04 AC Turnov, z. s. 15,00
44 Cikánová, Andrea 00 SK Jeseniova 14,50
45 Francouzová, Klára 01 AK Bílina 14,00
46 Martínková, Eliška 02 AC Turnov, z. s. 14,00
47 Dvořák, Tomáš 04 A. C. TEPO Kladno 13,00
48 Mašek, Vít 81 SC Start Karlovy Vary 13,00
49 Mašek, Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 13,00
50 Čermáková, Kateřina 95 AC Turnov, z. s. 13,00
51 Babjáková, Nela 05 AK Most 12,50
52 Větrovcová, Klára 03 AK Most 12,00
53 Marková, Natálie 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12,00
54 Kaňáková, Denisa 95 A. C. TEPO Kladno 12,00
55 Volke, David 97 AK Bílina 12,00
56 Šandera, Michal 76 AC Rumburk, z.s. 12,00
57 Krčmář, Maxmilian 93 AK Bílina 12,00
58 Čadek, Ondřej 91 AC Rumburk, z.s. 11,00
59 Novotný, Lukáš 84 SK Jeseniova 11,00
60 Sichrovská, Eliška 97 AC Turnov, z. s. 11,00
61 Dolejší, Matěj 96 SK Jeseniova 11,00
62 Bučo, Robin 96 AC Rumburk, z.s. 11,00
63 Trafina, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
64 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 11,00
65 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
66 Berková, Adéla 02 A. C. TEPO Kladno 11,00
67 Nedvídek, Martin 75 AC Rumburk, z.s. 11,00
68 Dušková, Štěpánka 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11,00
69 Vundererová, Michaela 02 AC Turnov, z. s. 10,00
70 Wertheim, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 9,50
71 Hlaváčová, Klára 03 A. C. TEPO Kladno 9,00
72 Königsmarková, Justýna 03 SK Jeseniova 9,00
73 Holá, Zuzana 04 AK Most 9,00
74 Praská, Vendulka 76 Atletika Litvínov, z.s. 9,00
75 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno 9,00
76 Ševčíková, Anežka 01 SK Jeseniova 9,00
77 Martinák, Michal 02 AC Rumburk, z.s. 9,00
78 Křížová, Anežka 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 9,00
79 Šmátrala, Filip 00 SC Start Karlovy Vary 9,00
80 Šírlová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 9,00
81 Drážďanský, Radim Filip 82 AK Bílina 9,00
82 Filingr, Aleš 92 AK Bílina 9,00
83 Formáček, Jan 93 AC Turnov, z. s. 9,00
84 Vostatek, Jakub 95 SC Radotín Praha 9,00
85 Hadravová, Petra 90 AC Turnov, z. s. 9,00
86 Nájemníková, Lucie 88 AK Most 9,00
87 Pužman, Tomáš 84 A. C. TEPO Kladno 8,00
88 Jurkevič, David 03 SK Jeseniova 8,00
89 Fisková, Tereza 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8,00
90 Hevessy, Karel 98 A. C. TEPO Kladno 8,00
91 Litera, Adam 98 A. C. TEPO Kladno 8,00
92 Schüssmann, Vítězslav 02 AK Bílina 8,00
93 Dušek, Petr 01 AC Rumburk, z.s. 8,00
94 Eibichová, Eliška 02 SK Jeseniova 8,00
95 Škaloudová, Veronika 02 AK Most 8,00
96 Porubčanová, Zuzana 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8,00
97 Doležal, Jakub 00 AK Bílina 8,00
98 Kučerová, Eliška 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
99 Voříšková, Anna T. 03 SK Jeseniova 8,00
100 Václavíková, Daniela 03 SK Jeseniova 8,00
101 Zikmundová, Jana 02 AC Turnov, z. s. 8,00
102 Kubešová, Anna 02 SK Jeseniova 8,00
103 Loufková, Barbora 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8,00
104 Chýlová, Radana 03 AK Most 8,00
105 Fišer, Radek 04 AC Rumburk, z.s. 7,50
106 Náhlovská, Nicol 04 AC Turnov, z. s. 7,00
107 Smola, Josef 64 AC Rumburk, z.s. 7,00
108 Zahrádková, Eliška 03 AK Most 7,00
109 Pavelková, Hana 00 AK Most 7,00
110 Skuhrovec, Adam 00 SK Jeseniova 7,00
111 Kašparová, Karolína 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
112 Nguyen Ngoc, Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
113 Bílý, Jan 01 AC Turnov, z. s. 7,00
114 Prchal, Martin 02 AC Rumburk, z.s. 7,00
115 Lácha, František 02 AK Bílina 7,00
116 Rybářová, Dominika 98 SK Jeseniova 7,00
117 Horák, Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
118 Vodička, Tomáš 97 SC Radotín Praha 7,00
119 Hájek, Jan 97 AC Turnov, z. s. 7,00
120 Bureš, Michal 99 SC Start Karlovy Vary 7,00
121 Chvátal, Marek 03 SC Radotín Praha 7,00
122 Junek, Jakub 97 SC Radotín Praha 6,50
123 Hodková, Eliška 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6,50
124 Pavinger, Matěj 00 SK Jeseniova 6,00
125 Hanák, Roman 00 SC Start Karlovy Vary 6,00
126 Dvořák, Karel 01 A. C. TEPO Kladno 6,00
127 Sobotka, Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 6,00
128 Sedlmayer, Martin 02 AC Slovan Liberec, z.s. 6,00
129 Dvořáková, Lucie 02 A. C. TEPO Kladno 6,00
130 Brunclíková, Jana 02 AK Bílina 6,00
131 Sajdlová, Lucie 03 AC Turnov, z. s. 6,00
132 Maršíková, Viktorie 03 AC Turnov, z. s. 6,00
133 Sekerák, Michal 69 AK Bílina 6,00
134 Vildová, Jana 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6,00
135 Lacinová, Tereza 04 AK Bílina 6,00
136 Sedláček, Ondřej 82 SC Radotín Praha 6,00
137 Šamberger, Michal 81 AK Bílina 6,00
138 Špalek, Jakub 95 AC Rumburk, z.s. 6,00
139 Moudrý, Marek 04 AC Rumburk, z.s. 5,50
140 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 5,50
141 Šrobová, Anežka 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
142 Velíšková, Barbora 02 AC Turnov, z. s. 5,00
143 Rázga, Igor 02 SK Jeseniova 5,00
144 Cerhová, Petra 02 SK Jeseniova 5,00
145 Burešová, Veronika 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
146 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
147 Čapková, Anna 04 AC Turnov, z. s. 5,00
148 Šlichtová, Štěpánka 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
149 Všetula, Matěj 03 A. C. TEPO Kladno 5,00
150 Strečanská, Miluška 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5,00
151 Vaníčková, Nela 04 AC Turnov, z. s. 5,00
152 Zákoucký, Vít 78 AC Slovan Liberec, z.s. 5,00
153 Drahoňovský, Aleš 72 AC Turnov, z. s. 5,00
154 Kalát, Josef 55 AK Bílina 5,00
155 Ryzáková, Lenka 88 A. C. TEPO Kladno 5,00
156 Dubský, Petr 89 SC Radotín Praha 5,00
157 Holát, Petr 87 SC Start Karlovy Vary 5,00
158 Zahrádka, Jakub 90 SC Radotín Praha 5,00
159 Pěkný, Martin 83 SC Radotín Praha 5,00
160 Hořejší, Michaela 97 AK Most 5,00
161 Matějovská, Marika 99 AC Turnov, z. s. 5,00
162 Landová, Gabriela 97 A. C. TEPO Kladno 5,00
163 Haszics, Timotej 00 AK Bílina 5,00
164 Křížová, Libuše 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5,00
165 Pastrňák, Matouš 00 A. C. TEPO Kladno 4,50
166 Holubovský, Daniel 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
167 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 4,00
168 Sgalitzer, Kryštof 02 SC Radotín Praha 4,00
169 Hamerlová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4,00
170 Pták, Jaroslav 47 AK Bílina 4,00
171 Pastrňák, Aleš 76 A. C. TEPO Kladno 4,00
172 Dang, Thao Linh 04 AK Bílina 4,00
173 Slouka, Aleš 03 AK Bílina 4,00
174 Kautzká, Karolína 03 AC Turnov, z. s. 4,00
175 Musil, Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 4,00
176 Potrok, Peter 73 AC Rumburk, z.s. 4,00
177 Rein, Jan 63 AC Rumburk, z.s. 3,50
178 Fajfrová, Michelle 04 AK Bílina 3,00
179 Burešová, Lenka 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3,00
180 Havlová, Adriana 03 A. C. TEPO Kladno 3,00
181 Schejbal, Pavel 02 AC Slovan Liberec, z.s. 3,00
182 Faistauer, Jakub 02 AC Slovan Liberec, z.s. 3,00
183 Černá, Barbora 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
184 Melichar, Tomáš 01 SK Jeseniova 3,00
185 Rybář, Martin 00 SK Jeseniova 3,00
186 Hammerschmidtová, Hana 00 AK Most 3,00
187 Podroužek, František 82 AK Bílina 3,00
188 Zaplatílková, Lucie 94 A. C. TEPO Kladno 3,00
189 Charvát, Jan 02 SC Start Karlovy Vary 3,00
190 Šimonová, Martina 88 AK Bílina 3,00
191 Grim, Ondřej 95 SK Jeseniova 2,00
192 Klečák, Jakub 89 A. C. TEPO Kladno 2,00
193 Šafanda, Filip 85 SC Radotín Praha 2,00
194 Krejčí, Lukáš 85 AC Rumburk, z.s. 2,00
195 Blachowicz, Jaroslav 01 SK Jeseniova 2,00
196 Štěrbová, Karolína 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2,00
197 Ullman, Jan 04 A. C. TEPO Kladno 2,00
198 Marini, Martin 03 AC Rumburk, z.s. 2,00
199 Kováč, Jiří 03 AC Rumburk, z.s. 2,00
200 Hlubinka, Jaromír 03 SC Radotín Praha 2,00
201 Vašinová, Anna 04 AC Turnov, z. s. 2,00
202 Badinová, Nikola 04 A. C. TEPO Kladno 2,00
203 Pešková, Veronika 04 AK Bílina 2,00
204 Kutová, Barbora 05 AK Most 2,00
205 Olahová, Emma 04 AK Bílina 1,00
206 Loudová, Zuzana 04 AC Turnov, z. s. 1,00
207 Zrůstová, Veronika 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00
208 Augustová, Eliška 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1,00
209 Obrdová, Adéla 03 SK Jeseniova 1,00
210 Schuldesová, Viktorie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1,00
211 John, Jakub 02 SK Jeseniova 1,00
212 Pánek, Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
213 Kubálek, Jakub 86 A. C. TEPO Kladno 1,00
214 Wachtl, Vojtěch 86 AC Turnov, z. s. 1,00
215 Povýšil, Marek 89 AC Slovan Liberec, z.s. 1,00
216 Svátková, Kateřina 97 AC Turnov, z. s. 1,00
217 Čížek, Jan 96 AC Slovan Liberec, z.s. 1,00