Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 010907 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 11.19 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 950225 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.20 9.00
3 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 020120 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.26 8.00
100 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.13 4.00
2 David VolkeDavid Volke 971019 AK BílinaAK Bílina 4 11.19 3.00
3 Jan UllmannJan Ullmann 000524 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 11.19 2.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 030515 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 12.38 11.00
2 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 12.54 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 1 12.60 8.00
100 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 970511 AK MostAK Most 3 12.86 4.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.90 3.00
3 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 030725 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.09 2.00
800 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 030108 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:17.14 11.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 950603 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:19.97 9.00
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 940712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:21.93 8.00
1500 m - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 020122 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 4:08.59 11.00
2 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK BílinaAK Bílina 1 4:11.65 9.00
3 Antonín SemerádAntonín Semerád 980903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 4:14.52 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana PavelkováHana Pavelková 001028 AK MostAK Most 1 4:49.65 11.00
2 Eliška KučerováEliška Kučerová 051004 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 4:59.80 9.00
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 030522 AK MostAK Most 11 5:02.95 8.00
3000 m překážek - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 10:02.20 11.00
2 Antonín SemerádAntonín Semerád 980903 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 10:13.27 9.00
3 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 10:28.00 8.00
3000 m překážek - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 961102 AK MostAK Most 7 11:16.16 11.00
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 950603 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 12:42.65 9.00
10 km chůze - Muži (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
10 km chůze - Ženy (sobota, 22.6.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body