Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1.82 11.00
2 Jakub DemelJakub Demel 010427 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.79 9.00
3 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.74 8.00
Skok vysoký - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová 861014 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.75 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.62 9.00
3= Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 971006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.55 7.50
3= Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 1.55 7.50
Skok o tyči - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 030315 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3.60 11.00
2 Jakub TrafinaJakub Trafina 010810 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3.40 9.00
3 Martin PrchalMartin Prchal 020228 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3.20 8.00
Skok o tyči - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80 11.00
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 820615 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2.80 9.00
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 010518 AK BílinaAK Bílina 2.70 8.00
Skok daleký - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 František DoubekFrantišek Doubek 020404 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6.80 11.00
2 Jakub KohoutJakub Kohout 990527 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6.73 9.00
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.54 8.00
Skok daleký - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Maria GläßerMaria Gläßer 960117 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 5.51 11.00
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 000829 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.47 9.00
3 Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK BílinaAK Bílina 5.25 8.00
Trojskok - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 990201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.33 11.00
2 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 13.93 9.00
3 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.95 8.00
Trojskok - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 971006 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.47 11.00
2 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 030817 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.07 9.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.02 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 11.66 11.00
2 Olga KrejčováOlga Krejčová 850806 AK MostAK Most 11.59 9.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.50 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vít MašekVít Mašek 810101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.46 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 14.22 9.00
3 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 14.02 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 34.29 11.00
3 Olga KrejčováOlga Krejčová 850806 AK MostAK Most 33.76 9.00
Hod diskem 2kg - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič 820225 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.12 11.00
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 711106 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 42.55 9.00
3 Arnošt HolovskýArnošt Holovský 820410 AK BílinaAK Bílina 41.51 8.00
Hod kladivem 3kg - Veteránky (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
Hod kladivem 4kg - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 850806 AK MostAK Most 44.85 11.00
2 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 971117 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 44.15 9.00
3 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.84 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Josef EgrtJosef Egrt 970124 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55.60 11.00
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK JeseniovaSK Jeseniova 50.06 9.00
3 Martin RybářMartin Rybář 001004 SK JeseniovaSK Jeseniova 44.24 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 40.79 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 38.72 9.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 010819 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 37.59 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (Saturday, 22.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 840611 SK JeseniovaSK Jeseniova 58.19 11.00
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 010307 AK BílinaAK Bílina 53.67 9.00
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman 990312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.42 8.00