Back

 / 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

Points - racers

# Name Born Club Points
1 Vrbata, David 01 AC Turnov, z. s. 33.00
2 Žitná, Venuše 98 AK Bílina 31.00
3 Krejčová, Olga 85 AK Most 29.00
4 Zábojníková, Kateřina 01 Atletika Litvínov, z.s. 25.00
5 Korbová, Anna 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.00
6 Vukliševič, Petr 82 SC Start Karlovy Vary 25.00
7 Šilerová, Kateřina 02 AK Bílina 24.00
8 Sabadosh, Anastasiya 97 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 23.50
9 Čermáková, Kateřina 95 AC Turnov, z. s. 23.00
10 Moskvitinová, Lýdie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 23.00
11 Frontzová, Kamila 01 AK Bílina 22.50
12 Kohout, Jakub 99 AC Rumburk, z.s. 22.50
13 Šístek, Michal 95 SK Jeseniova 22.00
14 Gläßer, Maria 96 Atletika Litvínov, z.s. 22.00
15 Egrt, Josef 97 AC Turnov, z. s. 22.00
16 Husáková, Tereza 01 SK Jeseniova 22.00
17 Doubek, František 02 AC Turnov, z. s. 22.00
18 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 22.00
19 Krbcová, Lucie 03 SK Jeseniova 22.00
20 Markofová, Eliška 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 21.00
21 Martinák, Michal 02 AC Rumburk, z.s. 20.00
22 Novák, Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 19.00
23 Trafina, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 18.00
24 Vokrouhlický, Jakub 00 SK Jeseniova 17.00
25 Lepeška, Jan 00 AK Bílina 17.00
26 Radostný, Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. 17.00
27 Švojgr, Jiří 81 SK Jeseniova 17.00
28 Semerád, Antonín 98 SC Radotín Praha 17.00
29 Rejha, Jan 99 AC Turnov, z. s. 17.00
30 Šimek, David 97 SK Jeseniova 16.00
31 Mašek, Vít 81 SC Start Karlovy Vary 16.00
32 Smělý, Jaroslav 71 AC Rumburk, z.s. 16.00
33 Navrátilová, Barbora 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16.00
34 Quadrátová, Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno 16.00
35 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 15.00
36 Fisková, Tereza 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 14.00
37 Strnad, Pavel 96 AK Bílina 14.00
38 Hadravová, Petra 90 AC Turnov, z. s. 14.00
39 Čadek, Ondřej 91 AC Rumburk, z.s. 13.00
40 Šulcová, Zuzana 82 Atletika Litvínov, z.s. 13.00
41 Vodička, Tomáš 97 SC Radotín Praha 13.00
42 Rybář, Martin 00 SK Jeseniova 13.00
43 Francouzová, Klára 01 AK Bílina 13.00
44 Blachowicz, Jaroslav 01 SK Jeseniova 12.50
45 Pavlisová, Markéta 00 A. C. TEPO Kladno 12.00
46 Schuldesová, Viktorie 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.00
47 Holá, Zuzana 04 AK Most 12.00
48 Babjáková, Nela 05 AK Most 12.00
49 Nesvadba, Ondřej 97 AC Turnov, z. s. 12.00
50 Hevessy, Karel 98 A. C. TEPO Kladno 11.00
51 Olšanský, Martin 99 SC Radotín Praha 11.00
52 Svobodová, Lucie 96 AK Most 11.00
53 Novotný, Lukáš 84 SK Jeseniova 11.00
54 Gaisl, Luboš 85 AC Turnov, z. s. 11.00
55 Marešová, Oldřiška 86 A. C. TEPO Kladno 11.00
56 Nedvídek, Martin 75 AC Rumburk, z.s. 11.00
57 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 11.00
58 Helebrantová, Petra 03 A. C. TEPO Kladno 11.00
59 Pavelková, Hana 00 AK Most 11.00
60 Germeková, Štěpánka 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11.00
61 Hanyk, Michal 02 AC Turnov, z. s. 11.00
62 Martínková, Eliška 02 AC Turnov, z. s. 11.00
63 Roztočilová, Dominika 01 AC Turnov, z. s. 10.00
64 Ullmann, Jan 00 SC Start Karlovy Vary 10.00
65 Fišer, Radek 04 AC Rumburk, z.s. 10.00
66 Funiok Vajcová, Jitka 79 Atletika Litvínov, z.s. 10.00
67 Lacinová, Tereza 04 AK Bílina 10.00
68 Wohl, Pavel 97 SC Radotín Praha 10.00
69 Mašek, Ondřej 99 AC Slovan Liberec, z.s. 10.00
70 Matějovská, Marika 99 AC Turnov, z. s. 10.00
71 Sichrovská, Eliška 97 AC Turnov, z. s. 9.00
72 Vostatek, Jakub 95 SC Radotín Praha 9.00
73 Dohnálková, Lenka 88 AK Most 9.00
74 Filingr, Aleš 92 AK Bílina 9.00
75 Kučerová, Eliška 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9.00
76 Šandera, Michal 76 AC Rumburk, z.s. 9.00
77 Hlaváčová, Klára 03 A. C. TEPO Kladno 9.00
78 Doležal, Jakub 00 AK Bílina 9.00
79 Pavinger, Matěj 00 SK Jeseniova 9.00
80 Fiedler, Jonáš 01 AK Bílina 9.00
81 Demel, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 9.00
82 Rein, Jan 63 AC Rumburk, z.s. 8.50
83 Vildová, Jana 79 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8.00
84 Holovský, Arnošt 82 AK Bílina 8.00
85 Zahrádková, Eliška 03 AK Most 8.00
86 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno 8.00
87 Moudrý, Marek 04 AC Rumburk, z.s. 8.00
88 Hobelantová, Amélie 04 AC Turnov, z. s. 8.00
89 Nguyen Ngoc, Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. 8.00
90 Dušek, Petr 01 AC Rumburk, z.s. 8.00
91 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 8.00
92 Bílý, Jan 01 AC Turnov, z. s. 8.00
93 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 8.00
94 Prchal, Martin 02 AC Rumburk, z.s. 8.00
95 Denková, Kristýna 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 8.00
96 Velíšková, Barbora 02 AC Turnov, z. s. 8.00
97 Zaplatílková, Lucie 94 A. C. TEPO Kladno 8.00
98 Volke, David 97 AK Bílina 8.00
99 Hartman, Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno 8.00
100 Schüssmann, Vítězslav 02 AK Bílina 7.50
101 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 7.00
102 Roubíková, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 7.00
103 Vyskočilová, Anna 01 Atletika Litvínov, z.s. 7.00
104 Kratochvíl, Lukáš 02 SK Jeseniova 7.00
105 Sobotka, Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 7.00
106 Vaynahiy, Volodymyr 00 AC Slovan Liberec, z.s. 7.00
107 Cikánová, Andrea 00 SK Jeseniova 7.00
108 Kašparová, Karolína 00 A. C. TEPO Kladno 7.00
109 Loufková, Barbora 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7.00
110 Václavíková, Daniela 03 SK Jeseniova 7.00
111 Drážďanský, Radim Filip 82 AK Bílina 7.00
112 Ciesla, Andrea 74 Atletika Litvínov, z.s. 7.00
113 Sádlo, Ondřej 73 SC Radotín Praha 7.00
114 Rucký, Miroslav 68 AC Turnov, z. s. 7.00
115 Náhlovská, Nicol 04 AC Turnov, z. s. 7.00
116 Dušková, Štěpánka 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7.00
117 Musil, Daniel 89 SK Jeseniova 7.00
118 Zahrádka, Jakub 90 SC Radotín Praha 7.00
119 Wertheim, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 6.50
120 Filip, David 03 SK Jeseniova 6.00
121 Sajdlová, Lucie 03 AC Turnov, z. s. 6.00
122 Havlová, Adriana 03 A. C. TEPO Kladno 6.00
123 Šlichtová, Štěpánka 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6.00
124 Podzimková, Eliška 04 AC Turnov, z. s. 6.00
125 Sekerák, Michal 69 AK Bílina 6.00
126 Kalát, Josef 55 AK Bílina 6.00
127 Podroužek, Dušan 74 AC Slovan Liberec, z.s. 6.00
128 Sebránková, Ema 05 AK Bílina 6.00
129 Fiala, Jiří 00 AC Slovan Liberec, z.s. 6.00
130 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno 6.00
131 Balášová, Kateřina 02 Atletika Litvínov, z.s. 6.00
132 Nájemníková, Lucie 88 AK Most 6.00
133 Pěkný, Martin 83 SC Radotín Praha 6.00
134 Kolníková, Kamila 81 AC Turnov, z. s. 6.00
135 Müllerová, Monika 94 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6.00
136 Horák, Pavel 96 AC Slovan Liberec, z.s. 6.00
137 Hájek, Jan 97 AC Turnov, z. s. 6.00
138 Pauza, Michal 98 A. C. TEPO Kladno 6.00
139 Bureš, Michal 99 SC Start Karlovy Vary 6.00
140 Rázga, Igor 02 SK Jeseniova 5.50
141 Lácha, František 02 AK Bílina 5.00
142 Jelínek, Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. 5.00
143 Beckertová, Natálie 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5.00
144 Pandelides, Thalia 02 SK Jeseniova 5.00
145 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno 5.00
146 Patočková, Michaela 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.00
147 Marková, Natálie 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5.00
148 Dvořák, Karel 01 A. C. TEPO Kladno 5.00
149 Zákoucký, Vít 78 AC Slovan Liberec, z.s. 5.00
150 Čermáková, Jitka 75 AC Turnov, z. s. 5.00
151 Vaníčková, Nela 04 AC Turnov, z. s. 5.00
152 Zrůstová, Veronika 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.00
153 Čapková, Anna 04 AC Turnov, z. s. 5.00
154 Maršíková, Viktorie 03 AC Turnov, z. s. 5.00
155 Kautzká, Karolína 03 AC Turnov, z. s. 5.00
156 Marini, Martin 03 AC Rumburk, z.s. 5.00
157 Kratochvílová, Barbora 03 A. C. TEPO Kladno 5.00
158 Větrovcová, Klára 03 AK Most 4.00
159 Dang, Thao Linh 04 AK Bílina 4.00
160 Šalátová, Veronika 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4.00
161 Dušek, Miloš 71 AC Rumburk, z.s. 4.00
162 Hammerschmidtová, Hana 00 AK Most 4.00
163 Skuhrovec, Adam 00 SK Jeseniova 4.00
164 Viduna, Adam 00 A. C. TEPO Kladno 4.00
165 Černá, Barbora 01 A. C. TEPO Kladno 4.00
166 Faistauer, Jakub 02 AC Slovan Liberec, z.s. 4.00
167 Musil, Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 4.00
168 Hořejší, Michaela 97 AK Most 4.00
169 Křížová, Libuše 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4.00
170 Šmátrala, Filip 00 SC Start Karlovy Vary 4.00
171 Ryzáková, Lenka 88 A. C. TEPO Kladno 4.00
172 Krčmář, Maxmilian 93 AK Bílina 3.00
173 Čížek, Jan 96 AC Slovan Liberec, z.s. 3.00
174 Chvátal, Marek 03 SC Radotín Praha 3.00
175 Hamerlová, Tereza 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3.00
176 Burešová, Veronika 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3.00
177 Hanák, Roman 00 SC Start Karlovy Vary 3.00
178 Pánek, Jakub 01 A. C. TEPO Kladno 3.00
179 Kryštůfek, Filip 01 AC Rumburk, z.s. 3.00
180 Žitný, David 81 SK Jeseniova 3.00
181 Badinová, Nikola 04 A. C. TEPO Kladno 3.00
182 Lakomá, Markéta 03 A. C. TEPO Kladno 3.00
183 El-Kayssi, Mona 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3.00
184 Čermáková, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno 3.00
185 Surjomartono, Michal 03 SK Jeseniova 3.00
186 Ulmanová, Veronika 02 SK Jeseniova 2.00
187 Hoffingerová, Jenifer 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2.00
188 Olahová, Emma 04 AK Bílina 2.00
189 Šuleková, Michaela 03 AK Bílina 2.00
190 Vašinová, Anna 04 AC Turnov, z. s. 2.00
191 Pergerová, Anna 05 AC Turnov, z. s. 2.00
192 Málek, Vít 01 SK Jeseniova 2.00
193 Haszics, Timotej 00 AK Bílina 2.00
194 Šepotěv, Vjačeslav 96 A. C. TEPO Kladno 2.00
195 Junek, Jakub 97 SC Radotín Praha 2.00
196 Sirotek, Jan 97 SC Radotín Praha 2.00
197 Špalek, Jakub 95 AC Rumburk, z.s. 2.00
198 Dubský, Petr 89 SC Radotín Praha 2.00
199 Tomešková, Tereza 97 AC Turnov, z. s. 1.00
200 Havrda, Josef 97 AC Turnov, z. s. 1.00
201 Šárová, Tereza 00 AK Most 1.00
202 Vlasáková, Klára 02 A. C. TEPO Kladno 1.00
203 Sýkora, Martin 70 AK Bílina 1.00
204 Pastrňák, Aleš 76 A. C. TEPO Kladno 1.00
205 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 1.00