Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj StřižíkMatěj Střižík 031117 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 08.31 473.00
2 Denis PyšDenis Pyš 050101 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 08.44 439.00
3 Jan ZdražilaJan Zdražila 040101 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5 08.74 364.00
60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub KubesaJakub Kubesa 050104 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 4 08.33 468.00
2 Štěpán GojŠtěpán Goj 190509 zs velka polomzs velka polom 3 08.35 462.00
3 Jiří PavlišJiří Pavliš 040510 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 08.64 388.00
60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Denis DobiášDenis Dobiáš 031107 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 08.32 470.00
2 Lukáš NovákLukáš Novák 190509 zs velka polomzs velka polom 2 08.62 393.00
3= Tomáš PodešvaTomáš Podešva 030815 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.70 374.00
3= Vojtěch VrubelVojtěch Vrubel 031231 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1 08.70 374.00
3= Roman FarkasRoman Farkas 040820 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.70 374.00
60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon StachelŠimon Stachel 040315 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.25 489.00
2 Adam BančovskýAdam Bančovský 030831 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 08.46 434.00
3 Daniel LysekDaniel Lysek 040816 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 08.80 350.00
60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 040101 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.19 506.00
2 Václav KrupicaVáclav Krupica 040101 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.42 444.00
60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.04 548.00
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.11 528.00
3 Dominik ZátopekDominik Zátopek 060305 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.64 178.00
60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan ČechJan Čech 050508 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 08.85 338.00
2 Filip GrufíkFilip Grufík 050531 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 09.00 304.00
3 Minh DuongMinh Duong 060118 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 1 09.09 285.00
60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominik KonvičnýDominik Konvičný 060224 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1 08.68 378.00
2 Jakub JirkůJakub Jirků 060503 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 08.77 357.00
3= Matěj KlapuchMatěj Klapuch 190509 zs velka polomzs velka polom 5 09.50 203.00
3= Jakub KalousJakub Kalous 050706 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 09.50 203.00
60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 061023 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.75 362.00
2 Wojtek NguyenWojtek Nguyen 050624 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.01 302.00
3 Jan KubenkaJan Kubenka 061115 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 4 09.42 218.00
60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 050811 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.64 388.00
2 Adam RychlýAdam Rychlý 190509 zs velka polomzs velka polom 5 09.26 249.00
3 Jakub NovákJakub Novák 060201 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.29 243.00
60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 041220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.35 744.00
2 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 030101 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 09.20 516.00
3 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 050101 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 4 09.29 494.00
60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára ToováKlára Toová 040503 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.20 788.00
2 Kateřina RüllováKateřina Rüllová 050303 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 2 09.26 501.00
3 Eliška KřivákováEliška Křiváková 050610 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 4 09.59 424.00
60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla FistrováAdéla Fistrová 190509 zs velka polomzs velka polom 4 08.42 723.00
2 Nina VálkováNina Válková 050707 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.66 656.00
3 Karolína RajováKarolína Rajová 190509 zs velka polomzs velka polom 5 08.95 579.00
60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie TesařováLucie Tesařová 030803 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 08.82 613.00
2 Natálie HubičkováNatálie Hubičková 030827 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 2 09.56 431.00
3 Kateřina HomolováKateřina Homolová 040322 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 09.83 371.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 08.53 692.00
2 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 050702 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4 08.93 584.00
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 09.05 553.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla DivišováAdéla Divišová 190509 zs velka polomzs velka polom 2 09.28 496.00
2 Iva GadlinováIva Gadlinová 050830 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 1 09.73 393.00
3 Nela BlahušováNela Blahušová 060316 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 10.04 328.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Monika KaczmarzováMonika Kaczmarzová 060711 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 09.81 376.00
2 N GalíkováN Galíková 070425 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 3 09.92 353.00
3 Andrea HoangováAndrea Hoangová 051225 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 10.10 316.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína KadlčákováKarolína Kadlčáková 060328 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 3 09.07 548.00
2 Eva KolárikováEva Koláriková 051214 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 5 09.12 536.00
3 Viktorie KinkaniViktorie Kinkani 060518 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 09.50 444.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza KovalskáTereza Kovalská 060510 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 08.90 592.00
2 Petra MachkováPetra Machková 070115 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5 08.96 576.00
3 Klaudie PekárkováKlaudie Pekárková 050914 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1 09.69 402.00
60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 050511 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 2 09.15 528.00
2 Nikol Adriana ŠustováNikol Adriana Šustová 061020 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 5 09.44 458.00
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 070508 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4 09.72 395.00
600 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva GruberováEva Gruberová 061026 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:54.62 591.00
2 Veronika PřečkováVeronika Přečková 070522 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 9 2:03.36 460.00
3 Martina PolákováMartina Poláková 060316 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 8 2:05.36 433.00
600 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Gabriela BřeznáGabriela Březná 051220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 1:46.60 724.00
2 Lucie DrozdováLucie Drozdová 070111 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:03.59 457.00
3 Veronika KrchňaváVeronika Krchňavá 060825 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 9 2:18.26 273.00
800 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 050603 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 2:36.60 612.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 2:40.03 573.00
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 040623 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 2:42.03 550.00
1000 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denis MikolajekDenis Mikolajek 190509 zs velka polomzs velka polom 5 3:34.18 369.00
2 Radim MikusRadim Mikus 070320 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 3:38.51 337.00
3 Tomáš VolnýTomáš Volný 070717 ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 12 3:38.64 336.00
1000 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 3:12.88 544.00
2 Ondřej KrupičkaOndřej Krupička 061210 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 8 3:26.19 431.00
3 Robin CoufalRobin Coufal 051227 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 3:28.96 409.00
1500 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Velen HlavatýVelen Hlavatý 030728 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 6 5:11.71 494.00
2 Patrik ChovanecPatrik Chovanec 040504 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 2 5:15.69 473.00
3 Nikolas ŠlachtaNikolas Šlachta 190509 zs velka polomzs velka polom 14 5:19.32 454.00
4 x 60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Goj, Rufer, Štefko, Čunta Goj, Rufer, Štefko, Čunta zs velka polomzs velka polom 3 32.23 437.00
2 Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek Šulc, Podešva, Šmíd, Nábělek ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 34.38 306.00
3 Vlach, Bezruč, Liška, Volný Vlach, Bezruč, Liška, Volný ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 34.97 273.00
4 x 60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila Krupica, Lindauer, Milata, Zdražila ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 3 31.91 458.00
2 Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna Richtár, Stachel, Střižík, Štvrtna ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 32.27 434.00
3 Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Pyš, Navrátil, Lisák, Babiuch Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 32.66 409.00
4 x 60 m - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček Fojtík, Kavík, Crhák, Zahradníček ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 33.83 337.00
2 Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš Kurej, Baláž, Dlouhý, Dobiáš ZŠ Gen Janka AZŠ Gen Janka A 4 33.87 335.00
3 Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař Dundálek, Koukal, Ondruch, Kuchař ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 34.36 307.00
4 x 60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík Hrabovský, Martinkevič, Zach, Teslík ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.49 487.00
2 Novák, Petroš, Huvar, Jirků Novák, Petroš, Huvar, Jirků ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 4 35.77 232.00
3 Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus Kroupa, Dvořák, Folvarčný, Mikus ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 35.93 224.00
4 x 60 m - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný Konvičný, Konvičný, Matějka, Novotný ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 2 35.77 232.00
2 Kalous, Maxera, Novák, Čech Kalous, Maxera, Novák, Čech ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.82 230.00
3 Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka Šrubař, Coufal, Grufík, Gřonka ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4 36.60 192.00
4 x 60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná Rajová, Strnadová, Schwarzová, Konečná zs velka polomzs velka polom 4 35.83 480.00
2 Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková Mikšíková, Křiváková, Kořenková, Jeřábková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 2 37.11 406.00
3 Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová Sýkorová, Szentkeresztyová, Novotná, Vrubelová ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1 43.93 107.00
4 x 60 m - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vantuchová, Toová, Fialová, Válková Vantuchová, Toová, Fialová, Válková ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1 31.19 796.00
2 Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová Homolková, Zdražilová, Schneeberger, Bártová ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 3 31.90 743.00
3 Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Strnadová, Zelenkova, Dudová, Procházková Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 2 35.50 500.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová Březná, Gleňová, Gruberová, Pluskalová ZŠ Porubská 832 AZŠ Porubská 832 A 4 33.91 602.00
2 Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová Přečková, Hošťáková, Svobodová, Kaczmarzová ZŠ HošťálkoviceZŠ Hošťálkovice 1 36.53 439.00
3 Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková Adamcová, Hoangová, Poláková, Vavříková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les AZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 3 36.81 423.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová Škárková, Drozdová, Kociánová, Holšánová ZŠ Porubská 832 BZŠ Porubská 832 B 4 36.57 436.00
2 Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková Kotačková, Vojtková, Štvrtnová, Štefková ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les BZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 2 38.92 310.00
3 EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá EL-Saharty, Pekarová, Janečková, Krchňavá ZŠ Gen Janka BZŠ Gen Janka B 3 41.08 211.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková Kovalská, Mihalčíková, Gadlinová, Koláriková ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 3 35.84 480.00
2 Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková Ruferová, Divišová, Bednářová, Kozáková zs velka polomzs velka polom 4 36.15 461.00
3 Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie Sedláčková, Machalíková, Bobáčková, Julie ZŠ Aleše Hrdličky 3ZŠ Aleše Hrdličky 3 1 38.52 330.00