Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV

Ostrava - Porubská (14. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1= Michal HrochMichal Hroch 040816 ZŠ a MŠ Kosmonautů 15ZŠ a MŠ Kosmonautů 15 1.55 426.00
1= Aleš ZávodskýAleš Závodský 040526 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 1.55 426.00
3= Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.51 396.00
3= Denis ČuntaDenis Čunta 190509 zs velka polomzs velka polom 1.51 396.00
Skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.56 434.00
2 Alex HurinaAlex Hurina 060910 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.50 389.00
3= Kryštof NovákKryštof Novák 050611 ZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrava - HrabůvkaZŠ a MŠ Mitušova 16, Ostrav... 1.42 331.00
3= Robin CoufalRobin Coufal 051227 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 1.42 331.00
Skok vysoký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 040503 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.58 712.00
2= Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.50 621.00
2= Melanie SchneebergerMelanie Schneeberger 050603 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.50 621.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 070319 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.34 449.00
2 Eva GruberováEva Gruberová 061026 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 1.30 409.00
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 190509 zs velka polomzs velka polom 1.26 369.00
Skok daleký - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj RuferMatěj Rufer 190509 zs velka polomzs velka polom 5.41 463.00
2 Tomáš LisákTomáš Lisák 030101 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 5.17 415.00
3 Eduard NábělekEduard Nábělek 031031 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 5.01 384.00
Skok daleký - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maxim TeslíkMaxim Teslík 050609 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 5.05 392.00
2 Michal HrabovskýMichal Hrabovský 051014 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.63 313.00
3 Marek KonvičnýMarek Konvičný 060224 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 4.14 229.00
Skok daleký - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková 040301 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.84 516.00
2 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 040608 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.75 492.00
3 Dominika FialováDominika Fialová 041220 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.64 464.00
Skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 050518 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.39 401.00
2 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 070319 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 4.19 352.00
3 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 060228 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 4.13 338.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 09.58 502.00
2 Denisa ObornáDenisa Oborná 030101 Sportovní gymnázium OstravaSportovní gymnázium Ostrava 09.12 472.00
3 Karolína RajováKarolína Rajová 190509 zs velka polomzs velka polom 08.51 432.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eduard NábělekEduard Nábělek 031031 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 10.75 531.00
2 Dušan RichtárDušan Richtár 030715 ZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský LesZŠ Dvorského, Ostrava - Běl... 10.52 517.00
3 Jan UrbanJan Urban 040515 ZŠ Gen JankaZŠ Gen Janka 10.19 497.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 60.88 401.00
2 David VojtalDavid Vojtal 060110 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 57.78 374.00
3 Jan ČechJan Čech 050508 ZŠ ProvaznickáZŠ Provaznická 51.28 319.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 14.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LoveckáTereza Lovecká 060221 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 42.72 389.00
2 Eliška ŠkarkováEliška Škarková 070203 ZŠ Porubská 832ZŠ Porubská 832 41.76 377.00
3 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 070508 ZŠ Aleše HrdličkyZŠ Aleše Hrdličky 40.90 366.00