Back

 / Májové závody

Frýdek-Místek (1. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1.54
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.51
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.48
Skok vysoký - Ml. žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.54
2 Josef JuřenaJosef Juřena 060423 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.42
3 Pavel EbrPavel Ebr 060715 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.38
Skok vysoký - Žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.56
2 Zina PindorováZina Pindorová 040223 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.53
3 Zuzana CiencalováZuzana Ciencalová 040226 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.47
Skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 060523 ASK BlanskoASK Blansko 1.44
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.41
3 Lucie RuferováLucie Ruferová 070402 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.38
Skok daleký - Žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.67
2 Martin VlkMartin Vlk 051018 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.51
3 Jakub DehnerJakub Dehner 040707 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.48
Skok daleký - Žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 040505 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.21
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.04
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.89
Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucas PavelkaLucas Pavelka 100129 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.93
2 Jan RichterJan Richter 100213 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.93
3 Filip TvrdýFilip Tvrdý 100201 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.89
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KulichVojtěch Kulich 080117 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.40
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.36
3 Ondřej HolubčíkOndřej Holubčík 090501 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3.89
Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka TrombikováLenka Trombiková 100520 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2.05
2 Elena NovákováElena Nováková 100213 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.97
3 Eliška GieckováEliška Giecková 100202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1.88
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3.90
2 Anna Marie ChalupováAnna Marie Chalupová 080216 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3.86
3 Nela PospíšilováNela Pospíšilová 090601 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3.86
Trojskok - Dorostenci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin DorotíkRobin Dorotík 030623 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.64
2 Patrik StankovPatrik Stankov 020403 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.53
3 Lukáš VlkLukáš Vlk 030514 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.68
Trojskok - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára NingerováKlára Ningerová 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11.62
2 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 030123 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.71
Vrh koulí 2kg - Ml. žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 14.95
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14.47
3 Tomáš KovářTomáš Kovář 070206 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.12
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.04
2 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.36
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.85
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mojisola AkereleMojisola Akerele 030901 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.87
2 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 030903 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 09.72
3 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 030304 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.13
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela BártováDaniela Bártová 041101 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11.20
2 Hana SoukalováHana Soukalová 040726 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.70
3 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09.96
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GöttlicherDominik Göttlicher 041022 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.22
2 Alan NiemczykAlan Niemczyk 050424 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.85
3 David BednářDavid Bednář 040211 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.78
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 060930 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 61.06
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 57.37
3 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 52.07
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 52.76
2 Patricie PešlováPatricie Pešlová 060116 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 52.03
3 Linda KrálováLinda Králová 061129 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.62
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ChalupaJan Chalupa 100901 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 30.64
2 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 110328 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.73
3 Josef BrázdaJosef Brázda 100710 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28.47
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš HraškoTomáš Hraško 080126 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 51.18
2 Dalibor DrdaDalibor Drda 080511 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 46.69
3 Martin MocekMartin Mocek 080101 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 43.53
Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela KolebačováDaniela Kolebačová 100211 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 29.63
2 Eliška GieckováEliška Giecková 100202 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 27.16
3 Lenka TrombikováLenka Trombiková 100520 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.14
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (středa, 1.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka LieblováŠárka Lieblová 080905 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 40.63
2 Julie BartkováJulie Bartková 080809 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.82
3 Sabina NesrstováSabina Nesrstová 090223 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 36.28