Back

 / Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

Skok vysoký - Ml. žáci (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.64
2 Jan CharvátekJan Charvátek 060115 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.48
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 060817 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1.48
Skok vysoký - Ml. žákyně (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.47
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 060119 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.38
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.35
Skok daleký - Ml. žáci (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5.39
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.28
3 Filip BöhmFilip Böhm 060830 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.81
Skok daleký - Ml. žákyně (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lea ErmisováLea Ermisová 060513 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.63
2 Nela KolčářováNela Kolčářová 070213 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4.57
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 061105 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.53
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.51
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 060131 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10.25
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 070114 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.67
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.71
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 060910 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.23
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 070128 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 09.47
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 33.80
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 29.56
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová 060928 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 28.95
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 42.13
2 Šimon LánskýŠimon Lánský 060204 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 33.65
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 060327 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.99
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alex HurinaAlex Hurina 060910 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 58.71
2 Jan KlimasJan Klimas 061105 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 57.24
3 Lukáš VolnýLukáš Volný 070128 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 53.77
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Monday, 17.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová 060522 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 51.25
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 070929 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 50.67
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 070205 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 49.17