Back

 / Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva

Frýdek-Místek (17. 6. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.82
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.31
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.33
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.52
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.84
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.90
7 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.97
8 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.79
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.21
2 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.46
3 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.54
4 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.62
5 Adam MatušekAdam Matušek 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.69
6 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.70
7 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.78
8 Jan ŽurovecJan Žurovec 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.86
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.86
2 Adam MalíkAdam Malík 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.94
3 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 10.17
4 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.29
5 Jakub FrýzaJakub Frýza 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 10.31
6 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.31
7 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.38
8 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 12.99
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 16:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.98
2 Oliver VoglOliver Vogl 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.49
3 Jakub DrlaJakub Drla 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 09.57
4 Ondřej Jan VolnýOndřej Jan Volný 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 10.11
5 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.54
6 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 10.89
7 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.95
8 Adam MelicharAdam Melichar 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 08.21
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.41
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.42
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.44
5= Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.47
5= Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 08.47
7 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.59
8 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.85
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.07
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.08
4 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.10
5 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.11
6 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.13
7 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.16
8 Ema ProcházkováEma Procházková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.83
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 08.94
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 08.99
3 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.01
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.02
5 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.05
6 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 09.14
7 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.45
8 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.92
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 08.97
2 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 09.13
3 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.17
4 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.33
5 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.41
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 09.41
7 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.48
8 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 09.16
2 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.35
3 Michaela KopečkováMichaela Kopečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.46
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.49
5 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.75
6 Tereza PošvancováTereza Pošvancová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 09.78
7 Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.88
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.36
2 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.55
3 Viktorie JurčováViktorie Jurčová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 09.63
4 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09.77
5 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 09.86
6 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 09.91
7 Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.92
8 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 10.08
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (po, 17.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BártováHana Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 08.90
2 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.73
3 Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.93
4 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.33
5 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 10.33
6 Eliška BártováEliška Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 10.43
7 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.70
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 19.70
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.58
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 21.35
4 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 21.76
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 21.82
6 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.86
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 20.76
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 22.33
3 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 23.77
4 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 24.16
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 24.60
6 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 26.54
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.38
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 19.62
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.71
4 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 26.15
5 Matyáš BuštíkMatyáš Buštík 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 30.27
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 18:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.04
2 Jakub DrlaJakub Drla 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 24.15
3 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.29
4 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.00
5 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 25.30
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 20.52
2 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 20.56
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 20.77
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 20.78
5 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 21.54
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 21.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 21.03
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 21.79
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 21.88
4 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 22.29
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 22.33
6 Nela KožuchováNela Kožuchová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 22.57
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 22.27
2 Veronika BelásováVeronika Belásová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 22.29
3 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 22.31
4 Sofie KrchováSofie Krchová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 22.67
5 Pavla PohánkováPavla Pohánková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 23.88
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 23.01
2 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.07
3 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 25.33
4 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 26.16
5 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 26.54
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška DubskáEliška Dubská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 22.49
2 Dominika NávratováDominika Návratová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 23.86
3 Hana BártováHana Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 25.93
4 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 27.04
Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 17.6.2019 - 18:10) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.58
2 Xenie SuchánkováXenie Suchánková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.63
3 Eliška BártováEliška Bártová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 25.81
Barbora TulejováBarbora Tulejová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 41.18
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 42.13
3 Šimon LánskýŠimon Lánský 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 44.64
4 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 45.29
5 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 46.07
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlimasJan Klimas 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 44.26
2 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 49.49
3 Prokop ŘíhaProkop Říha 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 52.58
4 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 54.47
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 43.31
2 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.11
3 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 45.40
4 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 47.04
5 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 47.13
6 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 48.92
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 47.24
2 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 47.45
3 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 48.15
4 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.45
5 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.58
6 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 50.21
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VáclavíkováAnna Václavíková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.82
2 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 53.70
3 Kristýna OrawczakováKristýna Orawczaková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 54.96
Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 10 2:19.73
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:23.14
3 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:35.29
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:41.42
5 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:41.46
6 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:44.36
7 Daniel BulkaDaniel Bulka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:49.73
8 Vít ŠebestaVít Šebesta 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13 2:51.88
9 Eduard MališEduard Mališ 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 2:55.28
10 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:56.27
11 Radek PinkasRadek Pinkas 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 2:57.46
12 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:58.09
Daniel DostálDaniel Dostál 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 2:33.47
2 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:41.48
3 Lucie JurošováLucie Jurošová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:42.97
4 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:44.64
5 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 2:48.33
6 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:54.77
7 Adéla PupákováAdéla Pupáková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:57.26
8 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 3:21.35
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 5:11.39
2 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 5:14.39
3 Jakub ČechJakub Čech 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 5:20.25
4 Martin ŠírMartin Šír 07 ASC RozsochyASC Rozsochy 7 5:22.00
5 Šimon KristlŠimon Kristl 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:32.60
David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 5:34.41
2 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:35.96
3 Aneta ZahradníkováAneta Zahradníková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 5:46.11
4 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 6:04.87
Tereza StrykováTereza Stryková 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 15:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.04
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.42
3 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.76
4 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.17
5 Adam PiechaAdam Piecha 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.99
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 15:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.94
2 Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 10.96
3 Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.50
4 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.69
5 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 12.57
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 10.85
2 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.92
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.05
4 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 11.63
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 11.70
6 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 12.41
7 Eliška DubskáEliška Dubská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 13.80
Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PešlováPatricie Pešlová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.01
2 Nela TeslováNela Teslová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11.11
3 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.18
4 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 11.26
5 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 11.35
6 Natalia NieciągNatalia Nieciąg 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 12.06
7 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 13.07
8 Adriana ŠeděnkováAdriana Šeděnková 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 14.11
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 15:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.59
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 10.90
3 Andrea MalinkováAndrea Malinková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 12.50
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 12.90
5 Marjana BařinkováMarjana Bařinková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.05
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Hurina, Charvátek, Martinkevič, Zach Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 30.73
2 Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Bartoň, Hanzelka, Lojek, Melčák Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 32.02
3 Jányš, Klimas, Šelong, Veliký Jányš, Klimas, Šelong, Veliký TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 34.48
4 Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Žabka, Vogl, Šeděnka, Jarolím Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 35.63
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veselý, Raška, Juřena, Holub Veselý, Raška, Juřena, Holub Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 35.15
2 Bulka, Cagala, Košař, Kocián Bulka, Cagala, Košař, Kocián Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 35.36
3 Ebr, Helstein, Novák, Říha Ebr, Helstein, Novák, Říha TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 37.99
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková Kuřilová, Kubajurová, Ermisová, Polášková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 32.37
2 Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Bělunková, Huňková, Kvapilová, Pešlová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.45
3 Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Gruberová, Hlaváčová, Pluskalová, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 33.00
4 Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková Adamcová, Hrabcová, Kovalská, Procházková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 33.56
5 Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Ruferová, Kubečková, Králová, Hruzíková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 34.42
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová Rohlová, Vavrušová, Večeřová, Teslová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 34.49
2 Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová Šurmanová, Václavíková, Kožuchová, Bystřičanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 34.61
3 Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová Hochelová, Kolčářová, Jurošová, Ningerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 34.67
4 Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská Křížová, Nieciąg, Belásová, Malatinská TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 34.85
5 Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Vrbancová, Vlčková, Mošťková, Juráková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 36.91
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (po, 17.6.2019 - 18:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská Fojtíková, Chudejová, Koniarová, Kucharská SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 34.82
2 Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Holoubková, Krchová, Mikulášková, Skřečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.60
3 Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková Brázdilová, Kokořová, Ningerová, Zahradníková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 38.61
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.441.481.521.551.581.611.641.67
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 15 1.64 -----oxooooooooxxx
2 Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 1.48 oooooooooxxx
3 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 2 1.48 -o-ooooxxoxxoxxx
4 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 1.40 o--ooooxxx
5 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 1.40 --ooooxxoxxx
6 Sebastian VelikýSebastian Veliký
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 1.35 --ooooxxx
7 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 1.35 oooxooxoxxx
8 Pavel EbrPavel Ebr
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.30 oxxooxxoxxoxxx
9 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 1.25 xooooxxx
10 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 1.25 oxoxoxoxxx
11 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 6 1.20 oooxxx
12 Vojtěch SuszkaVojtěch Suszka
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 1.20 ooxoxxx
13 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 1.15 ooxxx
14= Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4 1.15 xoxxo-xxx
14= Vojtěch NovákVojtěch Novák
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 1.15 xoxxoxxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.381.411.441.471.50
1 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 11 1.47 --o--xoooxxoooxxx
2 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 12 1.38 --oooxoxooxxx
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 10 1.35 ooooooxxoxxx
4 Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 9 1.30 ooooooxxx
5 Sára VavrušováSára Vavrušová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 1.30 oooooxoxxx
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 1.30 oooxxoxoxxoxxx
7 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 7 1.25 oooooxxx
8 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 8 1.20 -oooxxx
9 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 5 1.20 -ooxxoxxx
10 Karolína ŠtefkováKarolína Štefková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 4 1.15 oooxxx
11= Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3 1.10 ooxxx
11= Eliška KopcováEliška Kopcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 1.10 -oxxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 21 5.39 +0.1 m/s 4.15  +0.24.09  -0.25.32  +0.15.325.26  +0.04.89  +0.05.39  +0.1
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 22 5.28 +0.2 m/s 5.16  +0.15.15  -0.15.22  +0.25.225.12  +0.05.15  +0.15.28  +0.2
3 Filip BöhmFilip Böhm
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 1 4.81 +0.0 m/s 4.76  +0.04.73  +0.14.75  -0.14.764.61  +0.14.81  +0.0x
4 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 4.78 +0.1 m/s 4.50  +0.04.51  +0.14.44  +0.04.513.12  +0.0x4.78  +0.1
5 Nikolas Spiros PapadimitriuNikolas Spiros Papadimitriu
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 20 4.71 -0.1 m/s 4.49  +0.14.71  -0.14.56  +0.04.71x4.51  +0.04.27  +0.2
6 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 4.52 +0.1 m/s 4.38  +0.24.28  +0.04.49  +0.04.493.46  -0.14.52  +0.14.29  +0.1
7 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 16 4.39 +0.1 m/s 4.11  +0.14.31  +0.14.19  +0.04.314.13  +0.04.22  +0.24.39  +0.1
8 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 4.23 +0.0 m/s 4.09  +0.14.00  +0.24.23  +0.04.233.91  -0.13.93  +0.14.11  +0.2
9 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 4.16 -0.1 m/s 4.06  +0.2x4.16  -0.14.160.00.00.0
10 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 13 4.00 +0.1 m/s 3.66  +0.14.00  +0.13.61  +0.14.000.00.00.0
11 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.94 +0.2 m/s 3.54  +0.13.94  +0.23.93  +0.23.940.00.00.0
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 3.93 +0.2 m/s 3.64  +0.23.93  +0.23.93  +0.13.930.00.00.0
13 Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 9 3.74 +0.2 m/s 3.44  +0.13.65  +0.03.74  +0.23.740.00.00.0
14 Vojtěch ŠelongVojtěch Šelong
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 7 3.69 +0.2 m/s 3.44  +0.20.64  -0.13.69  +0.23.690.00.00.0
15 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 10 3.63 +0.1 m/s 3.53  +0.23.60  +0.13.63  +0.13.630.00.00.0
16 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14 3.59 +0.1 m/s 3.59  +0.13.43  +0.23.18  +0.13.590.00.00.0
17 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 11 3.57 +0.1 m/s 3.57  +0.13.35  +0.23.53  +0.23.570.00.00.0
18 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 3.52 +0.2 m/s 3.52  +0.23.46  +0.03.29  +0.13.520.00.00.0
19 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 3.43 +0.0 m/s 3.03  +0.03.43  +0.03.23  +0.13.430.00.00.0
20 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 3.33 +0.1 m/s 3.33  +0.12.99  -0.13.29  +0.23.330.00.00.0
21 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 3.33 +0.0 m/s 3.13  +0.03.20  -0.13.33  +0.03.330.00.00.0
22 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.08 -0.2 m/s 2.86  +0.23.08  -0.22.61  +0.13.080.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lea ErmisováLea Ermisová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 28 4.63 +0.2 m/s 4.38  +0.1x4.10  -0.24.384.35  +0.24.45  +0.04.63  +0.2
2 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 4.57 -0.1 m/s x4.04  +0.24.22  +0.04.224.05  +0.1x4.57  -0.1
3 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 29 4.53 +0.1 m/s x4.21  +0.1x4.21x4.19  +0.14.53  +0.1
4 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 27 4.37 +0.1 m/s 4.23  +0.04.18  +0.04.34  -0.14.344.28  +0.14.00  +0.04.37  +0.1
5 Marie OnderkováMarie Onderková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
07 2 4.28 +0.0 m/s x4.14  +0.14.28  +0.04.284.25  +0.2xx
6 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 26 4.27 +0.2 m/s 4.16  +0.13.88  +0.14.20  -0.24.204.27  +0.24.03  +0.14.23  +0.2
7 Ema ProcházkováEma Procházková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 25 4.21 +0.0 m/s 3.91  +0.04.21  +0.0x4.214.09  +0.2xx
8 Natalia NieciągNatalia Nieciąg
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 15 4.15 +0.1 m/s 3.79  +0.2x4.07  +0.24.07x3.96  -0.14.15  +0.1
9 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 14 4.06 +0.2 m/s 3.40  +0.1x4.06  +0.24.060.00.00.0
10 Eliška DubskáEliška Dubská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 20 3.97 +0.0 m/s 3.81  +0.13.53  +0.13.97  +0.03.970.00.00.0
11 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 18 3.95 +0.2 m/s 3.87  +0.13.95  +0.23.89  +0.13.950.00.00.0
12 Karolína KřížováKarolína Křížová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 3.95 +0.0 m/s 3.95  +0.03.49  +0.13.75  +0.23.950.00.00.0
13 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 3.94 +0.1 m/s 3.94  +0.1xx3.940.00.00.0
14 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 13 3.90 +0.2 m/s 3.71  +0.1x3.90  +0.23.900.00.00.0
15 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 16 3.89 +0.2 m/s 3.02  +0.13.89  +0.23.70  +0.13.890.00.00.0
16 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1 3.87 +0.2 m/s x3.87  +0.23.72  +0.03.870.00.00.0
17 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 19 3.85 +0.2 m/s 3.85  +0.2x3.75  +0.13.850.00.00.0
18 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 21 3.84 +0.2 m/s 3.84  +0.23.84  +0.03.25  +0.13.840.00.00.0
19 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 3.79 +0.2 m/s 3.75  +0.13.57  +0.23.79  +0.23.790.00.00.0
20 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 3.72 +0.2 m/s xx3.72  +0.23.720.00.00.0
21 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 9 3.64 +0.1 m/s 3.40  +0.13.64  +0.13.48  +0.23.640.00.00.0
22 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 24 3.62 +0.1 m/s 3.30  +0.13.62  +0.12.45  -0.13.620.00.00.0
23 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 3.59 +0.2 m/s x3.59  +0.23.33  +0.13.590.00.00.0
24 Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.59 +0.1 m/s 3.59  +0.12.61  +0.13.18  +0.13.590.00.00.0
25 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 3.46 +0.2 m/s 3.46  +0.22.22  +0.13.19  +0.13.460.00.00.0
26 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
07 3 3.31 +0.2 m/s 3.27  +0.13.31  +0.23.18  +0.03.310.00.00.0
27 Barbora NingerováBarbora Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 3.18 +0.2 m/s 3.18  +0.2xx3.180.00.00.0
28 Aneta KoniarováAneta Koniarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 10 2.90 +0.2 m/s 2.73  +0.12.90  +0.22.89  +0.12.900.00.00.0
29 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 11 0.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 12 10.51 09.8110.5109.6910.5110.1009.6909.25
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 10.25 08.8009.3109.2309.3110.2509.5009.58
3 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 09.67 xx09.6209.6208.9609.2809.67
4 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 09.45 07.8806.8709.0409.0409.1209.0809.45
5 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 09.42 09.4208.4208.3909.4209.4008.00x
6 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 09.35 x09.1909.3509.3508.2309.2107.15
7 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 6 08.66 08.2307.7708.6608.6608.2908.2608.22
8 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 08.24 08.2407.7007.4808.2407.5707.0108.09
9 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 08.03 07.8108.0307.2108.030.00.00.0
10 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 1 07.72 07.4907.7206.9507.720.00.00.0
11 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 07.57 07.5707.2907.5107.570.00.00.0
12 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 07.34 07.3407.2507.0707.340.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 11 12.71 11.4012.3811.7712.3812.7112.4012.71
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 11.23 10.5710.95x10.9511.2310.7010.22
3 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 9 09.47 07.8908.9709.0709.0709.4709.0508.83
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 8 09.43 08.9508.7808.9208.9508.8109.4308.87
5 Jiří KusJiří Kus
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 5 09.19 07.4608.1408.0908.1409.1908.4808.46
6 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 08.58 07.8707.7806.5007.87--08.58
7 Marek KřívaMarek Kříva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 6 08.13 07.8807.3008.1308.1307.8907.7607.24
8 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 07.78 06.7406.9007.4507.4507.0506.7507.78
9 Adam HolendaAdam Holenda
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 4 07.15 03.5405.6607.1507.150.00.00.0
10 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1 06.24 05.6806.2405.9206.240.00.00.0
11 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 06.22 06.0306.2205.9506.220.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 33.80 0.0
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13 29.56 0.0
3 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 15 28.95 0.0
4 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 27.77 0.0
5 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 24.80 0.0
6 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 12 24.60 0.0
7 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 24.56 0.0
8 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 7 22.96 0.0
9 Veronika BelásováVeronika Belásová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 8 21.33 0.0
10 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 2 20.91 0.0
11 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 19.01 0.0
12 Veronika MalatinskáVeronika Malatinská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 6 18.89 0.0
13 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3 18.84 0.0
14 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 9 18.28 0.0
15 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 4 17.39 0.0
16 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 13.36 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 42.13 0.0
2 Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 1 33.65 0.0
3 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 11 32.99 0.0
4 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 25.98 0.0
5 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 7 25.00 0.0
6 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 10 21.87 0.0
7 Jan ŽurovecJan Žurovec
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 21.21 0.0
8 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 8 20.52 0.0
9 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2 19.44 0.0
10 Daniel BulkaDaniel Bulka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 6 18.72 0.0
11 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4 18.07 0.0
12 Bruno RuszBruno Rusz
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 12.97 0.0
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alex HurinaAlex Hurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 21 58.71 0.0
2 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 1 57.24 0.0
3 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17 53.77 0.0
4 Radovan ŽabkaRadovan Žabka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 20 53.58 0.0
5 Martin HammondMartin Hammond
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 53.20 0.0
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 50.59 0.0
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 16 47.26 0.0
8 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 15 47.25 0.0
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 14 42.34 0.0
10 Tomáš KovářTomáš Kovář
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 13 41.02 0.0
11 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 12 40.23 0.0
12 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3 40.04 0.0
13 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 37.88 0.0
14 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 10 37.85 0.0
15 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 6 37.74 0.0
16 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 35.59 0.0
17 Jakub FrýzaJakub Frýza
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 34.32 0.0
18 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 8 30.64 0.0
19 Šimon KristlŠimon Kristl
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 28.19 0.0
20 Adam MalíkAdam Malík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 7 27.83 0.0
21 Adam MelicharAdam Melichar
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 5 26.91 0.0
22 Eduard MališEduard Mališ
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2 26.62 0.0
Celkem 22 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 51.25 0.0
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 20 50.67 0.0
3 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 23 49.17 0.0
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 24 49.16 0.0
5 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 14 40.68 0.0
6 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 40.64 0.0
7 Tereza PošvancováTereza Pošvancová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 13 40.52 0.0
8= Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
06 22 39.99 0.0
8= Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 15 39.99 0.0
10 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18 39.00 0.0
11 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 17 38.53 0.0
12 Kateřina FridrichováKateřina Fridrichová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 9 37.91 0.0
13 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 12 36.24 0.0
14 Michaela KopečkováMichaela Kopečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 10 35.28 0.0
15 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 16 34.95 0.0
16 Zuzana KrestováZuzana Krestová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
07 8 32.62 0.0
17 Andrea MalinkováAndrea Malinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 11 30.88 0.0
18 Veronika VečeřováVeronika Večeřová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 4 29.30 0.0
19 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 6 28.22 0.0
20 Tereza JanečkováTereza Janečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 1 23.91 0.0
21 Pavla PohánkováPavla Pohánková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 7 22.27 0.0
22 Laura BenedikováLaura Benediková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 2 21.74 0.0
23 Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 5 20.60 0.0
Barbora TulejováBarbora Tulejová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3 DNS
Celkem 24 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 11:43.32
2 Šimon VáclavíkŠimon Václavík 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 13:20.97
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 17.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 11:54.94
2 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12:05.41
3 Lea ErmisováLea Ermisová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 12:58.12
4 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 13:21.20
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 13:34.24
6 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 13:49.89
7 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 14:25.97
Celkem 7 závodníků