Back

 / 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva

Přerov (19. 6. 2019)

Skok vysoký - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Matěj HápMatěj Háp 041021 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.70 11.00
2 Marek DrásalMarek Drásal 040113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.70 9.00
3 Adam TomášekAdam Tomášek 040505 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.64 8.00
Skok vysoký - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Hana DohnalováHana Dohnalová 040407 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1.56 11.00
2 Alena LevkováAlena Levková 040210 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.56 9.00
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.56 8.00
Skok o tyči - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Matěj KelnarMatěj Kelnar 040515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.75
Skok o tyči - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Tereza VálkováTereza Válková 040709 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2.70 11.00
Skok daleký - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 040515 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.36 11.00
2 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 040316 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.33 9.00
3 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 050131 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5.18 8.00
Skok daleký - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 050203 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.14 11.00
2 Klára DobešováKlára Dobešová 040524 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5.08 9.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 040221 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5.08 8.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.83 11.00
2 Klára KlonováKlára Klonová 040123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 09.52 9.00
3 Johana KorandováJohana Korandová 051130 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.07 8.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.49 11.00
2 Adam ŠálekAdam Šálek 040211 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.75 9.00
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar 040515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.62 8.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Klára KlonováKlára Klonová 040123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 40.75 11.00
2 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.36 9.00
3 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 040228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 19.66 8.00
Hod diskem 1kg - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 040809 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 40.80 11.00
2 Ondřej PražákOndřej Pražák 041109 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 30.64 9.00
3 Ondřej KomárekOndřej Komárek 040831 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 27.19 8.00
Hod kladivem 3kg - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Martina MazurováMartina Mazurová 050318 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 32.26 11.00
2 Klára KlonováKlára Klonová 040123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.85 9.00
3 Aneta UlehlováAneta Ulehlová 040228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21.34 8.00
Hod kladivem 4kg - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Ondřej PražákOndřej Pražák 041109 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27.56 11.00
2 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 050323 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 23.53 9.00
3 Marek VítMarek Vít 040107 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 22.27 8.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Julie ČíhalováJulie Číhalová 040306 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 27.95 11.00
2 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 050817 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 27.55 9.00
3 Lucie PetrlováLucie Petrlová 050201 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 27.04 8.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (Wednesday, 19.6.2019)
Pos. Name Born Club/Nationality Výkon Points
1 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 34.52 11.00
2 Matěj KelnarMatěj Kelnar 040515 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 34.28 9.00
3 Daniel IndraDaniel Indra 040929 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 31.28 8.00