Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valerie VavroušováValerie Vavroušová 070602 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 7 09.05 553.00
2 Michaela VicherováMichaela Vicherová 060724 Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 1 09.17 523.00
3 Anna SlavíčkováAnna Slavíčková 050509 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 09.43 461.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Nikola LaudováNikola Laudová 050928 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.98 571.00
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová 061012 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 09.00 566.00
3 Lucie VernerováLucie Vernerová 050612 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 7 09.35 480.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška ZítkováEliška Zítková 060116 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 08.76 629.00
2 Lenka KonopováLenka Konopová 060621 eliskaeliska 4 08.89 595.00
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 051001 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 09.25 504.00
60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 050107 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 5 08.54 690.00
2 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 050110 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 08.79 621.00
3 Petra PražákováPetra Pražáková 060103 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 7 09.26 501.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 ZŠ MÍROVÁ ZŠ MÍROVÁ ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 3 36.01 469.00
2 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 6 36.25 455.00
3 ZŠ HLUBOKÁ ZŠ HLUBOKÁ ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 2 37.07 408.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VINAŘSKÁ ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 2 36.57 436.00
2 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 3 37.92 361.00
3 ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ STŘÍBRNICKÁ ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1 41.08 211.00
4 x 60 m - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ VOJNOVIČOVA ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 5 38.46 333.00
2 ZŠ PALACHOVA ZŠ PALACHOVA Základní škola Ústí n/L Palachova 400/37Základní škola Ústí n/L Pal... 2 38.90 311.00
3 ZŠ A MŠ SNP ZŠ A MŠ SNP ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4 38.93 310.00