Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV

Ústí nad Labem (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 1.85 670.00
2 Filip RůžekFilip Růžek 040604 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1.57 441.00
3= Jakub SpicaJakub Spica 041129 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1.53 411.00
3= Jan SchorschJan Schorsch 041105 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1.53 411.00
3= Matěj BartoškaMatěj Bartoška 040507 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1.53 411.00
Skok vysoký - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 x Švabíkx Švabík 060101 eliskaeliska 1.43 338.00
2= Samuel ŠtichaSamuel Šticha 050101 eliskaeliska 1.39 310.00
2= Martin HálekMartin Hálek 050526 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 1.39 310.00
Skok vysoký - Žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 030613 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 1.44 555.00
2= Lucie MrázováLucie Mrázová 031116 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1.40 512.00
2= Anna BázlerováAnna Bázlerová 030801 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1.40 512.00
2= Eliška MenčlováEliška Menčlová 040529 ZŠ Rabasova, Ústí nad LabemZŠ Rabasova, Ústí nad Labem 1.40 512.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šárka PospíšilováŠárka Pospíšilová 050110 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 1.38 491.00
2 Barbora JirotováBarbora Jirotová 060622 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1.34 449.00
3= Rozálie FrišováRozálie Frišová 051004 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 1.30 409.00
3= Lucie VernerováLucie Vernerová 050612 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 1.30 409.00
Skok daleký - Žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Alois MartínekAlois Martínek 050626 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5.22 425.00
2 Vincent ŠedivýVincent Šedivý 040603 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 4.99 380.00
3 Sebastian TučekSebastian Tuček 041115 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 4.97 377.00
Skok daleký - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 050805 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 5.20 421.00
2 Jan BláhaJan Bláha 050801 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4.51 292.00
3= David PavlasDavid Pavlas 060718 eliskaeliska 4.50 290.00
3= Jakub EbertJakub Ebert 050101 eliskaeliska 4.50 290.00
Skok daleký - Žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona PlosováSimona Plosová 040514 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4.85 519.00
2 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová 040304 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4.60 454.00
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 050620 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 4.58 448.00
Skok daleký - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie FišerováNatálie Fišerová 050107 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4.36 393.00
2 Nikola LaudováNikola Laudová 050928 ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150ZŠ Ústí nad Labem, Hluboká 150 4.29 376.00
3 Kateřina KrausováKateřina Krausová 061012 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 4.21 357.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Mia Ruiz ValentinaMia Ruiz Valentina 041201 eliskaeliska 08.42 427.00
2 Lucie PavlasováLucie Pavlasová 041229 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 08.40 425.00
3 Lucie PekárkováLucie Pekárková 040229 ZŠ Stříbrnická Ústí nad LabemZŠ Stříbrnická Ústí nad Labem 08.17 410.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 030315 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 16.27 868.00
2 Jan ŠtréblJan Štrébl 031001 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 11.06 549.00
3 Miroslav ŠtrojsaMiroslav Štrojsa 040617 FZŠ Ústí nad Labem, České mládeže 230/2FZŠ Ústí nad Labem, České m... 10.43 512.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel FořtíkDaniel Fořtík 050131 ZŠ a MŠ SNP Ústí nad LabemZŠ a MŠ SNP Ústí nad Labem 60.26 396.00
2 Václav ZemančíkVáclav Zemančík 050714 ZŠ Vojnovičova Ústí nad LabemZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem 53.65 339.00
3 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 050424 eliskaeliska 53.64 339.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora ČáslavováBarbora Čáslavová 050802 ZŠ VinařskáZŠ Vinařská 49.72 476.00
2 Natálie ŠišovskáNatálie Šišovská 060107 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 40011ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 4... 44.00 405.00
3 Veronika PondělíkováVeronika Pondělíková 050524 eliskaeliska 39.40 348.00