Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Uherské Hradiště, Kategorie III a IV

Uherské Hradiště (9. 5. 2019)

Skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KapitánikTomáš Kapitánik 030718 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1.66 512.00
2 Tomáš HabartaTomáš Habarta 030710 ZŠ a MŠ Větrná, Uherské HradištěZŠ a MŠ Větrná, Uherské Hra... 1.62 480.00
3 Miloslav KlimešMiloslav Klimeš 040824 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1.54 419.00
Skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 060115 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 1.50 389.00
2 Ondřej MachůOndřej Machů 050306 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 1.50 389.00
3 Jakub VašekJakub Vašek 050512 ZŠ a MŠ OsvětimanyZŠ a MŠ Osvětimany 1.50 389.00
Skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová 041115 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 1.50 621.00
2 Lucie GrančaiováLucie Grančaiová 050813 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1.32 429.00
3 Nela MikeskováNela Mikesková 031206 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1.28 389.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Beáta JochováBeáta Jochová 060520 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1.38 491.00
2 Hana JančováHana Jančová 060812 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 1.34 449.00
3= Ema TurečkováEma Turečková 050824 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1.30 409.00
3= Vendula MachováVendula Machová 060328 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 1.30 409.00
3= Lucie KřibíkováLucie Křibíková 050518 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 1.30 409.00
3= Zuzana KrátkáZuzana Krátká 051007 Základní škola a Mateřská školaZákladní škola a Mateřská š... 1.30 409.00
Skok daleký - Žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip NejezchlebaFilip Nejezchleba 030830 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5.58 498.00
2 Matěj SemančíkMatěj Semančík 030817 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5.34 449.00
3 Martin LežatkaMartin Ležatka 040220 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5.19 419.00
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PekařŠimon Pekař 050408 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5.69 521.00
2 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 060318 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 5.15 411.00
3 Petr MeindlschmidPetr Meindlschmid 060115 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 5.07 396.00
Skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 041228 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4.83 514.00
2 Julie MichálkováJulie Michálková 030707 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4.52 433.00
3 Nela MikeskováNela Mikesková 031206 Gymnázium Uherské Hradiště AGymnázium Uherské Hradiště A 4.36 393.00
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna JurčekováKristýna Jurčeková 051218 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 4.15 343.00
2 Michaela OndrůškováMichaela Ondrůšková 070119 ZŠ Pod Vinohrady 1420, Uherský BrodZŠ Pod Vinohrady 1420, Uher... 4.13 338.00
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 061109 ZŠ Staré Město AZŠ Staré Město A 4.11 333.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová 041019 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 10.19 542.00
2 Lucie ProuzováLucie Prouzová 041015 ZŠ Uherské Hradiště, SportovníZŠ Uherské Hradiště, Sportovní 09.03 466.00
3 Kateřina StrommerováKateřina Strommerová 041112 ZŠ a MŠ J.A.Komenského NivniceZŠ a MŠ J.A.Komenského Nivnice 08.61 439.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SemančíkMatěj Semančík 030817 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 13.15 676.00
2 Michael KřapaMichael Křapa 040819 ZŠ HlukZŠ Hluk 10.99 545.00
3 Petr BobčíkPetr Bobčík 040517 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 10.99 545.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip HanáčekFilip Hanáček 051104 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 56.24 361.00
2 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 060615 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní AZŠ Uherské Hradiště, Sporto... 55.87 358.00
3 Jan LekešJan Lekeš 060416 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 49.90 307.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 9.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana JančováHana Jančová 060812 ZŠ TGM BojkoviceZŠ TGM Bojkovice 44.48 410.00
2 Beáta JochováBeáta Jochová 060520 ZŠ Uherský OstrohZŠ Uherský Ostroh 43.24 395.00
3 Veronika MachálkováVeronika Machálková 061012 ZŠ Kunovice U PáleniceZŠ Kunovice U Pálenice 40.88 366.00