Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

800 m - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan BenešJan Beneš 000616 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 2:07.58 7.00
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 010201 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:08.33 5.00
3 Dominik GnipDominik Gnip 030213 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:09.42 4.00
800 m - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta DufkováIveta Dufková 010507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:24.83 7.00
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:30.06 5.00
3 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 010422 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 2:31.00 4.00
3000 m - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09:04.34 7.00
2 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 09:26.70 5.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 010430 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 09:40.06 4.00
3000 m - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 030129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 09:48.47 11.00
2 Janis MachJanis Mach 021030 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12 10:02.22 9.00
3 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 10:21.94 8.00
3000 m - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 030114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11:07.26 7.00
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 001202 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11:08.85 5.00
3 Eliška PoborskáEliška Poborská 030518 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11:16.55 4.00
3000 m - Dorostenky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 020614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 11:11.57 11.00
2 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 020104 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 11:18.14 9.00
3 Eva BeranováEva Beranová 020913 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 9 12:35.47 8.00
400 m překážek - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivan ZavřelIvan Zavřel 000715 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 57.55 7.00
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 58.10 5.00
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 000501 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 61.46 4.00