Back

 / I. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Děkanka (15. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RybákAdam Rybák 011010 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1.87 7.00
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.87 5.00
3 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.78 4.00
Skok vysoký - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.73 11.00
2 Josef DrahotaJosef Drahota 030326 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.68 9.00
3= František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.63 7.00
3= David JurkevičDavid Jurkevič 031024 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.63 7.00
3= Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.63 7.00
Skok vysoký - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.53 7.00
2 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.48 5.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 001116 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.48 4.00
Skok vysoký - Dorostenky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 030503 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.48 11.00
2 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 030609 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.43 9.00
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1.43 8.00
Skok o tyči - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub FiřtJakub Fiřt 000922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.75 7.00
2 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.55 5.00
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.25 4.00
Skok o tyči - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.45 11.00
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.25 9.00
3 Jakub ValoJakub Valo 031103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.95 8.00
Skok daleký - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip LazarFilip Lazar 010505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.03 7.00
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.89 5.00
3 Adam HavlíkAdam Havlík 010828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.85 4.00
Skok daleký - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 040308 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6.24 11.00
2 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.05 9.00
3 Marek ChvátalMarek Chvátal 030124 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5.82 8.00
Skok daleký - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.90 7.00
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 001127 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.37 5.00
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.33 4.00
Skok daleký - Dorostenky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 020906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.05 11.00
2 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.03 9.00
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 030619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.89 8.00
Hod diskem 1kg - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.33 7.00
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 010822 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.53 5.00
3 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková 010416 SK JeseniovaSK Jeseniova 29.10 4.00
Hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 020420 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 28.57 11.00
2 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková 030322 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.21 9.00
3 Michaela DurdováMichaela Durdová 030622 SK JeseniovaSK Jeseniova 22.92 8.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Viktor VološinViktor Vološin 021123 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.57 11.00
2 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.89 9.00
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.76 8.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 010829 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.94 7.00
2 Jan GročekJan Groček 000712 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.55 5.00
3 Petr FomenkoPetr Fomenko 010426 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 41.28 4.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra PácalováPetra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 41.42 11.00
2 Karolína KomárkováKarolína Komárková 030115 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.46 9.00
3 Alena MichálkováAlena Michálková 021117 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 28.54 8.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.15 7.00
2 Eliška HrabětováEliška Hrabětová 020321 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.70 5.00
3 Petra CerhováPetra Cerhová 020125 SK JeseniovaSK Jeseniova 29.22 4.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.56 11.00
2 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 030719 SK JeseniovaSK Jeseniova 32.42 9.00
3 Jan FafejtaJan Fafejta 020726 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.21 8.00
Hod kladivem 6kg - Junioři (středa, 15.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin RybářMartin Rybář 001004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.15 7.00
2 Vít MálekVít Málek 010417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.84 5.00
3 Erik ČížekErik Čížek 000416 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.30 4.00