Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 000220 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 10.98
2 Ondřej MacíkOndřej Macík 010112 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.01
3 Antonín WijasAntonín Wijas 010330 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.07
100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 010309 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 11.42
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 010206 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.58
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 010622 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.76
100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 020426 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.60
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 030629 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 11.67
3 Pavel MartínekPavel Martínek 020204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.67
100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.94
2 David AyeniDavid Ayeni 020205 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 10.94
3= Marek ChvátalMarek Chvátal 030124 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28
3= Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 11.28
100 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza MarkováTereza Marková 010130 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.35
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 011107 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.57
3 Klára StaňkováKlára Staňková 001003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.60
100 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 001221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.21
2 Jana KovandováJana Kovandová 001101 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 13.27
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 010827 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.48
100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 020719 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.97
2 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 021029 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.04
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 020310 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 13.10
100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 12.45
2 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 030701 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 12.51
3 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.64
400 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 000213 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 58.36
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 001229 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 59.48
3 Klára StaňkováKlára Staňková 001003 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.51
800 m - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 1:57.80
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 000111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:58.44
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 001212 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.62
800 m - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 1:58.14
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:58.48
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 030516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:58.63
800 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 011022 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:28.98
2 Josefína VrbováJosefína Vrbová 010531 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 2:29.96
800 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 031228 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:21.06
2 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 030114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 2:23.54
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 030311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:24.35
1500 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠvejdaJan Švejda 010727 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:15.74
2 Marek VoborskýMarek Voborský 010522 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 4:20.76
3 Vít VladykaVít Vladyka 010430 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 4:23.37
1500 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nico BokettaNico Boketta 020729 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:26.96
2 Janis MachJanis Mach 021030 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 4:40.15
3 Kryštof UrbánekKryštof Urbánek 030507 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 4:40.98
1500 m - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna MálkováAnna Málková 010417 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 4:52.25
2 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 001202 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 5:06.04
3 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 011022 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 5:18.73
1500 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 030114 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 4:55.99
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 020614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 4:57.08
3 Hana KoděrováHana Koděrová 021019 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 5:03.30
3000 m - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek VoborskýMarek Voborský 010522 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 09:36.83
3000 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 010422 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 10:19.94
2 Štěpánka SyrovátkováŠtěpánka Syrovátková 010914 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 9 11:57.72
3000 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dana PřikrylováDana Přikrylová 030420 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 11:01.23
2 Eliška PoborskáEliška Poborská 030518 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 11:13.73
3 Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 020505 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 11:20.67
100 m překážek - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.62
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.78
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.86
100 m překážek - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.42
2 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 010428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.89
3 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 001228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.96
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 030908 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.80
2 Tereza TóthováTereza Tóthová 030508 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.32
3 Aneta PazderováAneta Pazderová 030425 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 16.04
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.93
2 Lucie KrbcováLucie Krbcová 030515 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 13.93
3 Anna FeitováAnna Feitová 020906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.73
110 m překážek - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastián MertaSebastián Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.87
2 Martin JanskýMartin Janský 000211 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.68
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.80
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.49
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 030813 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.70
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.87
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.78
2 Jan KolekJan Kolek 031226 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 16.46
3 Filip MsallamFilip Msallam 030906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.13
400 m překážek - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Bořek PeštaBořek Pešta 000106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 54.96
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 010708 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 55.01
3 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 000929 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 57.49
400 m překážek - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 62.82
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 010922 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 64.41
3 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 64.68
2000 m překážek - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 030129 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 6:29.36
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 031124 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 7:22.44
2000 m překážek - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 020614 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 7:46.13
2 Šárka ValáškováŠárka Valášková 020711 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 10:16.05
3 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 030504 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 10:28.74
3000 m překážek - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠtrosDavid Štros 000204 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 10:38.67
2 Adam PirkAdam Pirk 011214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 11:12.96
4 x 100 m - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šebík, Havlas, Wijas, Pechar Šebík, Havlas, Wijas, Pechar PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.78
2 Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz Skuhrovec, Vokrouhlický, Pavinger, Blachowicz SK JeseniovaSK Jeseniova 6 44.62
3 Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Vacátko, Horejš, Patka, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 45.20
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kostka, Řehák, Krajč, Tolj Kostka, Řehák, Krajč, Tolj A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 45.25
2 Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč Surjomartono, Jisl, Weiser, Nýč SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.45
3 Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam Ayeni, Fišar, Tobiáš, Adam TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 45.64
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Krejčí, Jakabová, Dembowski, Hlaváčová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 49.12
2 Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká Ljunggren, Joklová, Supová, Semecká TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 50.06
3 Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Hymplová, Gaigrová, Šimůnková, Kaletová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.48
4 x 400 m - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek Tobiáš, Matolín, Minol, Kořínek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:31.74
2 Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Gnip, Boketta, Novotný, Krenek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 3:33.58
3 Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík Oulický, Culliver, Sgalitzer, Mařík SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 3:49.99
4 x 400 m - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Vozábalová, Landsmannová, Dufková, Čižinská Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 4:06.88
2 Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková Václavíková, Nováková, Přibilová, Königsmarková SK JeseniovaSK Jeseniova 4 4:35.86
3 Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová Barnoky, Stolínová, Kramolišová, Brečkayová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 4:50.43
4 x 400 m - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková Joklová, Vaculíková, Supová, Červinková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 4:14.60
2 Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Měšťanová, Foottit, Fantová, Jakabová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 4:17.93
3 Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová Pašková, Tóthová, Viplerová, Šimlová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 4:21.95