Back

 / Přebor Prahy juniorských a dorosteneckých kategorií na dráze a přebor Prahy mužů a žen v hodu kladivem

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RybákAdam Rybák 011010 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1.96
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 010122 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.88
3= Tomáš MelicharTomáš Melichar 010214 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.68
3= Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1.68
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David JurkevičDavid Jurkevič 031024 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.79
2 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.79
3 David FilipDavid Filip 030113 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.68
Skok vysoký - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 010823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.69
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.69
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.63
Skok vysoký - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.66
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 030619 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.60
3 Anna FeitováAnna Feitová 020906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.57
Skok o tyči - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk 000319 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.90
2 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 011009 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.40
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 000907 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.00
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan TürkJan Türk 030513 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3.90
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.60
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 030507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.50
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 010422 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 020928 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.65
2 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 030302 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.00
3 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 030103 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.80
Skok daleký - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.75
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.68
3 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.65
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.92
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 030412 SK JeseniovaSK Jeseniova 6.36
3 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6.32
Skok daleký - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.98
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.88
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 001127 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.82
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 020906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.43
2 Ema KaletováEma Kaletová 020424 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.34
3 Monika PaškováMonika Pašková 020724 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.25
Trojskok - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal KulhánekMichal Kulhánek 011102 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 13.93
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 010623 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.01
3 Filip LazarFilip Lazar 010505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.88
Trojskok - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SellnerMartin Sellner 031017 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.02
2 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 020730 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.84
3 Jan KolekJan Kolek 031226 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.35
Trojskok - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 001127 SK JeseniovaSK Jeseniova 12.54
2 Natálie MarkováNatálie Marková 000603 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.61
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.17
Trojskok - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 030331 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.66
2 Thalia PandelidesThalia Pandelides 020901 SK JeseniovaSK Jeseniova 10.50
3 Barbora LánskáBarbora Lánská 020207 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10.11
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 020420 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13.26
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 020128 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.09
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 030222 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.05
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.18
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.03
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 010428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.74
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 14.17
2 Michael HöfnerMichael Höfner 021226 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.41
3 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.13
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 000818 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.73
2 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.12
3 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK JeseniovaSK Jeseniova 13.59
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.27
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 010822 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 36.18
3 Karla BrůhováKarla Brůhová 001204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.56
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Agáta MikundováAgáta Mikundová 020420 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 31.53
2 Anna KubešováAnna Kubešová 021202 SK JeseniovaSK Jeseniova 26.12
3 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 021025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.89
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.86
2 Pavel KordíkPavel Kordík 030519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.15
3 Viktor VološinViktor Vološin 021123 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36.15
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 25.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr FomenkoPetr Fomenko 010426 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 42.14
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK JeseniovaSK Jeseniova 40.50
3 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 000818 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.26
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra PácalováPetra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 45.44
2 Eliška HrabětováEliška Hrabětová 020321 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.02
3 Petra CerhováPetra Cerhová 020125 SK JeseniovaSK Jeseniova 36.46
Hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová 981028 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 54.83
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 891009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.88
3 Jana ČapkováJana Čapková 740324 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.95
Hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 37.69
2 Agáta RichterováAgáta Richterová 010822 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 37.54
3 Petra PácalováPetra Pácalová 020121 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 36.58
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 020510 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.45
2 Jan FafejtaJan Fafejta 020726 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.61
3 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 030106 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31.08
Hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.52
2 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 001030 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.68
3 Martin RybářMartin Rybář 001004 SK JeseniovaSK Jeseniova 45.07
Hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HouskaJan Houska 961231 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.44
2 Petr SuchomelPetr Suchomel 671023 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 42.90
3 Vít MolvaVít Molva 950820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.80
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna DanišováAnna Danišová 020323 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.30
2 Anna KubešováAnna Kubešová 021202 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.82
3 Veronika BenkováVeronika Benková 021011 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.66
Hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.36
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 010111 SK JeseniovaSK Jeseniova 42.19
3 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 38.80
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 František BuchaFrantišek Bucha 030210 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 53.18
2 Petr HronPetr Hron 020301 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.05
3 Robin AdamecRobin Adamec 021217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.44
Hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 26.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 49.87
2 Václav BrůhaVáclav Brůha 001204 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.72
3 Aleš PohlAleš Pohl 011004 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.24