Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

100 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.28 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 010214 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.53 7.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 010829 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.62 6.00
100 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 010529 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.00 2.00
2 Josef KuníkJosef Kuník 020508 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.06 1.00
3 Tomáš RusTomáš Rus 010406 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.09
100 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.18 2.00
2 Michal KuchařMichal Kuchař 030626 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.35 1.00
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.43
100 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 020219 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.69 9.00
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.72 7.00
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.84 6.00
100 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 000117 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.90 7.00
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.32 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.33 4.00
100 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 020715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.56 11.00
2 Eliška KrálováEliška Králová 020715 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.57 9.00
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 030618 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.65 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.65 4.00
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 021231 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.95 3.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 030406 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.00 2.00
400 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David BatelkaDavid Batelka 020807 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.40 9.00
2 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.37 7.00
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 61.53 6.00
400 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.67 11.00
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 031129 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.49 9.00
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 031209 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 64.90 8.00
800 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:00.31 9.00
2 Jiří JanečekJiří Janeček 010821 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:02.85 7.00
800 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HříchJan Hřích 030612 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:04.41 9.00
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:06.47 7.00
3 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:08.80 6.00
800 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:19.78 7.00
2 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:21.14 5.00
3 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:34.99 4.00
800 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 030522 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:23.32 11.00
1500 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:19.18 9.00
2 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:21.66 7.00
3 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:27.37 6.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:32.57 9.00
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 040719 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 4:36.38 7.00
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 030204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:49.36 6.00
1500 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára PlacatkováBára Placatková 001227 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:15.55 7.00
2 Sabina StrachováSabina Strachová 030121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 6:11.41 5.00
3 Stella SobotkováStella Sobotková 010216 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 6:44.28 4.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 030108 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:13.11 11.00
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 031222 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:21.14 9.00
3 Iveta FilounováIveta Filounová 030103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:47.99 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11:31.25 7.00
2 Eliška KlikováEliška Kliková 010227 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11:47.44 5.00
3 Klára StýblováKlára Stýblová 001021 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12:19.52 4.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika VaňkováDominika Vaňková 030710 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 14:06.16 11.00
2 Veronika PlačkováVeronika Plačková 020719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14:47.32 9.00
3 Kristýna PlacháKristýna Plachá 020920 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 15:17.34 8.00
100 m překážek - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 16.05 7.00
2 Barbora ČernáBarbora Černá 010823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.06 5.00
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 011104 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.11 4.00
110 m překážek - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.91 9.00
2 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.18 7.00
3 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 17.44 6.00
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan BrátJan Brát 030710 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.17 9.00
2 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16.99 7.00
3 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.22 6.00
300 m překážek - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.97 9.00
2 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.01 7.00
400 m překážek - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 56.30 9.00
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 011107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.86 7.00
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.90 6.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Řehák, Holub, Koška, Ďurdina Řehák, Holub, Koška, Ďurdina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.00 9.00
2 Lúža, Šmahel, Höfner, Chlubna Lúža, Šmahel, Höfner, Chlubna TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.44 7.00
3 Hadrbolec, Kašpar, Holubovský, Rus Hadrbolec, Kašpar, Holubovský, Rus A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 46.51 6.00
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Zákora, Šámal, Sojka, Soukal Zákora, Šámal, Sojka, Soukal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.45 9.00
2 Brát, Kuchař, Steklý, Šedivý Brát, Kuchař, Steklý, Šedivý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 47.51 7.00
3 Honzíček, Michalík, Pácal, Stehlík Honzíček, Michalík, Pácal, Stehlík SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 49.20 6.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Voříšková, Kupková, Rozehnalová, Žáková Voříšková, Kupková, Rozehnalová, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.63 7.00
2 Kopicová, Hněvkovská, Hajná, Fořtová Kopicová, Hněvkovská, Hajná, Fořtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.52 5.00
3 Pelová, Roubíková, Čápová, Řepová Pelová, Roubíková, Čápová, Řepová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.70 4.00
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Bennett, Čermáková, Quadrátová, Havlová Bennett, Čermáková, Quadrátová, Havlová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 55.24 11.00
2 Heráková, Lakomá, Pleskačová, Vlasáková Heráková, Lakomá, Pleskačová, Vlasáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 57.34 9.00
3 Mikulová, Škochová, Mašková, Filounová Mikulová, Škochová, Mašková, Filounová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 58.43 8.00