Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

Skok vysoký - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 000225 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.85 9.00
2 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.73 7.00
3 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65 6.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.70 9.00
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 030220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70 7.00
3 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 021229 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.70 6.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 001230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59 7.00
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 010725 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.56 5.00
3 Eliška SudkováEliška Sudková 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.45 4.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.68 11.00
2 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.59 9.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.56 8.00
Skok o tyči - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VítekJakub Vítek 010513 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.80 9.00
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 011121 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.10 7.00
3 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3.00 6.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.10 9.00
2 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.30 7.00
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 031118 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2.90 6.00
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20 7.00
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 010719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.70 5.00
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 010325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.40 4.00
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová 020301 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.80 11.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 020518 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.60 9.00
3 Lucie OlivováLucie Olivová 030318 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.00 8.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.20 9.00
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.12 7.00
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.83 6.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 021002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.88 9.00
2 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.71 7.00
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek 030220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.48 6.00
Skok daleký - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.05 7.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.97 5.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010712 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.78 4.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.28 11.00
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 030725 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.92 9.00
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 030406 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4.91 8.00
Trojskok - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.21 9.00
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.77 7.00
3 Kryštof BesserKryštof Besser 010107 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28 6.00
Trojskok - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.29 9.00
2 Tomáš FormanTomáš Forman 020428 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.97 7.00
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 020510 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.40 6.00
Trojskok - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010712 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.15 7.00
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 000207 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.65 5.00
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská 010106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.07 4.00
Trojskok - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10.44 11.00
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.26 9.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.69 11.00
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.55 9.00
3 Marta VidunováMarta Vidunová 020822 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 10.78 8.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.40 7.00
2 Allie FormánkováAllie Formánková 010627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.15 5.00
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.81 4.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.58 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.72 7.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš 030130 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.96 6.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.94 9.00
2 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.90 7.00
3 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.58 6.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.13 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.10 7.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.23 6.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.96 9.00
2 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 000910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.54 7.00
3 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.91 6.00
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 54.19 11.00
2 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.58 9.00
3 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.41 8.00
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 000511 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.75 7.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová 001111 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 35.48 5.00
3 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.09 4.00
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.61 9.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš 030130 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.38 7.00
3 Jiří VejbornýJiří Vejborný 020111 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.75 6.00
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.89 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.75 7.00
3 Martin BuryanMartin Buryan 010324 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.08 6.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.57 11.00
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.00 9.00
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 030415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.96 8.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 010119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.90 7.00
2 Eliška ČechováEliška Čechová 010131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 35.87 5.00
3 Karolína KašparováKarolína Kašparová 000315 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.73 4.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.60 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.40 7.00
3 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.29 6.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 4.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.58 9.00
2 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 50.15 7.00
3 Karel DvořákKarel Dvořák 011016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.10 6.00