Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.50 qA
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.78 qA
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.17 qB
4 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 12.29 qB
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.51
6 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.91
7 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.92
Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.21 qA
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.67 qA
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.75 qA
4 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.89 qA
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.98 qB
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.08 qB
7 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.16 qB
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.34 qB
Celkem 8 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 4.5.2019 - 11:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.28
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.53
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.62
4 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.69
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 11.80
6 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.02
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.5.2019 - 11:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.00
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.06
3 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.09
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.29
5 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.30
Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:10) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.01 qA
2 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.17 qB
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.23 qB
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.47 qB
5 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.49 qB
6 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 12.66
7 Tadeáš KmentTadeáš Kment 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.10
Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:10) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.89 qA
2 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.14 qA
3 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.33 qB
4 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.73
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 13.25
6 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 13.28
7 Jan KarešJan Kareš 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 13.32
8 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 10:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.79 qA
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.91 qA
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.05 qA
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.36 qB
5 Lukáš PajerLukáš Pajer 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.53
6 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.59
7 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 14.04
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 4.5.2019 - 11:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.69
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 11.72
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.84
4 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 11.91
5 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.99
6 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.02
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.5.2019 - 11:45) official Vítr: -3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.18
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.35
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 12.43
4 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.49
5 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.50
6 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.55
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.92 q
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.16 q
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.25 q
4 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 13.42 q
5 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.74 q
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:20) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.49 q
2 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 14.12 q
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14.30 q
4 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 14.59
5 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 14.72
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 14.89
Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:50) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.90
2 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.32
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 13.33
4 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.38
5 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.55
6 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 14.32
7 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 14.52
Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.60 qA
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.67 qA
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.75 qA
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 13.31 qA
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.47 qA
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.57 qA
7 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.15 qB
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 13.67 qB
2 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.81 qB
3 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.99 qB
4 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 14.38
5 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 14.42
Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.89 qB
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.91 qB
3 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 14.23
4 Kamila SládkováKamila Sládková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 15.13
5 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 15.29
6 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 15.32
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 4.5.2019 - 11:55) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.56
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.57
3 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.65
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 13.06
5 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.45
6 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 13.58
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.5.2019 - 11:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.65
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 13.95
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 14.00
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 14.11
5 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.13
Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.68
2 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 22.97
3 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 23.85
4 Jakub ĎurdinaJakub Ďurdina 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 24.25
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 24.77
6 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.75
2 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 24.20
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.33
4 Jan HlaváčekJan Hlaváček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.66
5 Matěj SrbMatěj Srb 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.11
6 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 27.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 13:50) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.58
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 23.89
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.69
4 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 24.83
5 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 25.31
6 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 13:50) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.98
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.08
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.19
4 Karel DvořákKarel Dvořák 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 25.07
5 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 25.46
6 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 25.64
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 23.23
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 23.66
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 24.11
4 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 24.49
5 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.00
Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.30
2 Tomáš SteklýTomáš Steklý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 25.60
3 Matěj SeveraMatěj Severa 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.87
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 27.11
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 28.02
6 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 28.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 14:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 24.15
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 24.17
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 24.20
4 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 25.90
Ondřej MachotaOndřej Machota 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 DNS
Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 25.60
1= Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 25.60
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 26.57
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 26.73
5 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 27.07
6 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 27.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:10) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 26.17
MS Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 26.89
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 27.03
4 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 27.27
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 29.97
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 14:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 28.33
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 28.67
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 29.82
4 Sabina BartošováSabina Bartošová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 30.59
5 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.55
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 14:10) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 27.62
2 Tereza VeseláTereza Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.46
3 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.06
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 31.40
Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 14:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 25.72
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 25.89
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 26.16
4 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 28.17
5 Barbora RudlofováBarbora Rudlofová 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 31.85
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 14:20) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 27.35
2 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 29.60
3 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 29.61
4 Adéla BlažkováAdéla Blažková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 29.83
5 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 30.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 14:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 27.45
2 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 28.27
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 29.42
4 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 29.59
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 29.68
Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 14:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 27.31
2 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 28.89
3 Kamila SládkováKamila Sládková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 30.75
4 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 31.84
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maroš LúžaMaroš Lúža 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 51.55
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 51.81
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 52.30
4 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.92
5 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 53.94
6 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 56.85
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 52.39
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.50
3 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.71
4 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 54.01
5 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.58
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.40
2 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 56.37
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 61.53
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 55.98
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 59.26
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.20
4 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 62.72
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 65.82
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 66.91
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 61.67
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 64.49
3 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 64.90
4 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 71.02
Celkem 4 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:00.31
2 Jiří JanečekJiří Janeček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:02.85
Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:04.41
2 Lukáš PodolákLukáš Podolák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:06.47
3 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:08.80
4 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:14.12
5 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:17.53
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:19.78
2 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:21.14
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:34.99
4 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:38.87
5 Jitka MenclováJitka Menclová 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:40.22
Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
MS Tereza ChlupáčováTereza Chlupáčová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 2:35.28
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:23.32
4 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:27.73
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:31.62
10 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:03.21
Celkem 4 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:19.18
2 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 4:21.66
3 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 4:27.37
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 4:28.80
5 Martin RabochMartin Raboch 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 4:42.62
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 4:32.57
2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 4:36.38
3 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 4:49.36
4 Maxim MašínMaxim Mašín 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 5:01.81
5 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 5:30.68
6 Filip HanzlíkFilip Hanzlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:53.39
Celkem 6 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 5:15.55
2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 6:11.41
3 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 6:44.28
4 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 6:47.57
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 5:13.11
2 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 5:21.14
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:47.99
4 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 7:04.64
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11:31.25
2 Eliška KlikováEliška Kliková 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11:47.44
3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12:19.52
4 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 14:14.73
5 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15:34.11
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 14:06.16
2 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 14:47.32
3 Kristýna PlacháKristýna Plachá 02 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 15:17.34
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 16.05
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.06
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.11
4 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 21.84
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 15.14
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.42
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 15.60
4 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 16.23
5 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 17.40
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 16.49
2 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.66
3 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 17.45
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.63
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.91
2 Kryštof BesserKryštof Besser 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.18
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 17.44
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 16.17
2 David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 16.99
3 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 17.22
4 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.98
5 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 19.89
Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 DNS
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 12:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 45.97
2 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 46.01
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 46.90
2 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 47.38
3 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.61
4 Veronika LinhartováVeronika Linhartová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 58.29
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 47.99
2 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 52.06
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 52.10
4 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 52.36
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Junioři

(so, 4.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 56.30
2 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 57.86
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 58.90
4 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 59.28
5 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.99
6 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 65.25
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 64.46
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 64.62
3 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 68.53
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 79.52
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SudkováEliška Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 73.26
2 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 74.50
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 76.14
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 15:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Řehák, Holub, Koška, Ďurdina Řehák, Holub, Koška, Ďurdina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.00
2 Lúža, Šmahel, Höfner, Chlubna Lúža, Šmahel, Höfner, Chlubna TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 46.44
3 Hadrbolec, Kašpar, Holubovský, Rus Hadrbolec, Kašpar, Holubovský, Rus A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 46.51
4 Podaný, Pecha, Perner, Stehno Podaný, Pecha, Perner, Stehno AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 48.31
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zákora, Šámal, Sojka, Soukal Zákora, Šámal, Sojka, Soukal TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 45.45
2 Brát, Kuchař, Steklý, Šedivý Brát, Kuchař, Steklý, Šedivý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 47.51
3 Honzíček, Michalík, Pácal, Stehlík Honzíček, Michalík, Pácal, Stehlík SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 49.20
Hřích, Melč, Šašek, Mezera Hřích, Melč, Šašek, Mezera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Voříšková, Kupková, Rozehnalová, Žáková Voříšková, Kupková, Rozehnalová, Žáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 53.63
2 Kopicová, Hněvkovská, Hajná, Fořtová Kopicová, Hněvkovská, Hajná, Fořtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.52
3 Pelová, Roubíková, Čápová, Řepová Pelová, Roubíková, Čápová, Řepová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.70
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bennett, Čermáková, Quadrátová, Havlová Bennett, Čermáková, Quadrátová, Havlová A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 55.24
2 Heráková, Lakomá, Pleskačová, Vlasáková Heráková, Lakomá, Pleskačová, Vlasáková A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 57.34
3 Mikulová, Škochová, Mašková, Filounová Mikulová, Škochová, Mašková, Filounová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 58.43
Znamínková, Tvrdá, Králová, Šafránková Znamínková, Tvrdá, Králová, Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Fridrichová, Sandholcová, Blechová, Novosadová Fridrichová, Sandholcová, Blechová, Novosadová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.651.701.731.761.801.851.90
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4 1.85 -o-xoooxxoxxx
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 1.73 ooxxooxxx
3 Václav JislVáclav Jisl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 1 1.65 oxoxxx
4 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 1.65 oxxoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.451.501.551.601.651.701.73
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 1.70 ooooxooxxx
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 1.70 oooooxoxxx
3 Matyáš MichalíkMatyáš Michalík
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
02 8 1.70 oxxooxxoxxoxxx
4 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.65 ---oxoxxx
5 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 1.65 ooooxxoxxx
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 1.60 ooxxoxoxxx
7 Jan KarešJan Kareš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 4 1.60 ooxxoxxoxxx
8 Matěj ČervenýMatěj Červený
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 1.55 xoooxxx
9 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 1.55 oxoxoxxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62
1 Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 1.59 -oooxxoxoxxoxxx
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5 1.56 --oo-xoxxx
3 Eliška SudkováEliška Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 1.45 oooxxx
4 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 1.45 ooxoxxx
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.70
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 1.68 ---oxooooxooxxx
2 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 8 1.59 oooxoxoxxooxxx
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 1.56 --xooxoxoxxx
4 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 7 1.45 o-oxxx
5= Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 1.40 ooxxx
5= Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5 1.40 ooxxx
7 Veronika LinhartováVeronika Linhartová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 2 1.35 oxxx
8 Pavla PařízkováPavla Pařízková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 4 1.35 xoxxx
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.802.903.003.103.204.304.604.804.95
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3 4.80 -----xxooxxoxxx
2 Kryštof NovotnýKryštof Novotný
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 2 3.10 --oxxoxxx
3 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1 3.00 xoxxoxxox-
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.803.904.004.104.204.30
1 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 4.10 ----------o-xooxxx
2 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 3.30 -xoxooooxxoxooxxx
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 2.90 ooooxxoxxx
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 2.70 --xxo-xxx
MS Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 2.80 ooxooxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 3.20 ------oxoxoooxxx
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 2.70 o-ooxooxxx
3 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 2.40 --xoxxx
4 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5 2.30 xoxoxxx
5 Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 2.20 oxxx
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 2.002.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.40
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 2 2.80 -----o-xxoxxx
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1 2.60 ---oxxooxxx
3 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 2.00 oxxx
4 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 2.00 xoxxx
MS Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 4 3.00 ------xxoooxoxxx
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 6.20 +1.4 m/s 6.04  +1.86.17  +0.06.20  +1.46.206.12  +0.05.92  +1.65.99  +0.8
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 6.12 +0.0 m/s 6.08  +1.15.99  +0.9-6.086.12  +0.0--
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 5.83 +0.9 m/s -x5.76  +1.35.765.82  +0.25.83  +0.9x
4 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 5.56 +0.2 m/s xx5.54  +0.05.54x5.56  +0.2x
5 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 5.16 +0.4 m/s x5.02  +1.34.96  +1.05.024.94  +0.05.12  +1.35.16  +0.4
6 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4 4.96 +0.0 m/s 4.69  +0.84.96  +0.04.75  +0.04.96x4.67  +0.0x
Kryštof BesserKryštof Besser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 DNS
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5 DNS
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 8 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 5.88 +0.1 m/s 5.57  +1.25.63  +0.15.69  +0.75.695.86  +0.05.85  +1.45.88  +0.1
2 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4 5.71 +1.4 m/s 5.71  +1.45.53  +0.35.56  +0.35.715.41  +0.95.47  +0.55.25  +0.7
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 5.48 +0.4 m/s 5.48  +0.45.04  +0.7-5.484.12  +0.05.45  +1.15.45  +0.0
4 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 5.44 +2.5 m/s 5.32 +0.0 m/s x5.26  +0.25.09  +1.45.265.32  +0.05.44  +2.55.24  +0.3
5 Tadeáš KmentTadeáš Kment
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
02 3 5.15 +0.0 m/s 4.14  +2.25.15  +0.05.11  +0.05.154.99  +1.35.00  +1.35.00  +0.6
6 Václav BrůžekVáclav Brůžek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.88 +1.0 m/s x4.88  +1.04.48  +0.94.88xx4.72  +0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 5.05 +1.3 m/s 4.83  +2.14.69  +0.24.77  +0.04.835.05  +1.3xx
2 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 9 4.97 +1.4 m/s x4.84  +1.7x4.844.78  +1.84.67  +1.84.97  +1.4
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 8 4.78 +2.2 m/s 4.57 +0.3 m/s 4.54  +1.3x4.57  +0.34.57-4.70  +2.74.78  +2.2
4 Tereza VeseláTereza Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 4.35 +1.4 m/s x4.12  +0.04.29  +0.64.294.15  +0.24.35  +1.44.32  +0.8
5 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 4.20 +2.6 m/s 4.10 +0.0 m/s x3.99  +0.14.10  +0.04.103.94  +0.64.20  +2.64.10  +0.1
6 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 3.95 +0.3 m/s 3.54  +1.63.87  +0.63.15  +0.03.873.95  +0.33.75  +1.93.80  +2.9
7 Jolana PšeničkováJolana Pšeničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 3.89 +0.0 m/s x3.72  +1.13.65  +0.53.723.76  +1.83.89  +0.03.69  +1.4
8 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 3.87 +0.0 m/s 3.71  +0.03.69  +0.03.87  +0.03.873.65  +2.13.72  +1.4-
9 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5 3.44 +1.5 m/s 3.39  +1.72.99  +1.23.44  +1.53.44---
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 7 5.28 +1.8 m/s 5.08  +1.04.90  +0.84.94  +1.25.085.04  +1.65.28  +1.85.02  +1.8
2 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 13 4.92 +1.9 m/s 4.63  +0.04.76  +1.1x4.764.92  +1.94.74  +0.24.72  +2.2
3 Daniela KučerováDaniela Kučerová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 8 4.91 +0.0 m/s 4.71  +1.64.91  +0.04.72  +0.04.91x4.89  +1.4x
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 18 4.90 +1.0 m/s 4.74  +0.7x4.90  +1.04.904.67  +1.5x4.72  +1.4
5 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 11 4.86 +0.0 m/s 4.65  +0.24.81  +1.33.44  +1.64.814.77  +1.34.86  +0.0x
6 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 14 4.75 +1.3 m/s 4.63  +1.04.66  +1.04.75  +1.34.754.64  +0.04.56  +0.24.45  +2.6
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 17 4.60 +1.0 m/s 4.28  +1.24.38  +2.74.44  +0.04.444.48  +2.64.60  +1.04.43  +1.7
8 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 4.49 +1.7 m/s 4.28  +1.5x4.49  +1.74.494.42  +0.3xx
9 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4 4.41 +3.0 m/s 4.34 +0.9 m/s 4.41  +3.02.88  +2.54.34  +0.94.410.00.00.0
10 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 4.31 +1.4 m/s 4.26  +0.14.23  +2.14.31  +1.44.310.00.00.0
11 Barbora DobiášováBarbora Dobiášová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 4.14 +1.1 m/s 3.08  +1.8x4.14  +1.14.140.00.00.0
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 16 4.09 +0.7 m/s x3.58  +0.24.09  +0.74.090.00.00.0
13 Adéla BlažkováAdéla Blažková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1 4.08 +0.4 m/s x4.08  +0.43.97  +1.34.080.00.00.0
14 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 15 4.06 +1.0 m/s x4.06  +1.03.994.060.00.00.0
15 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10 3.87 +2.1 m/s 3.77 +0.0 m/s 3.77  +0.03.87  +2.13.59  +0.23.870.00.00.0
16 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 12 3.87 +0.0 m/s 3.87  +0.03.76  +1.93.72  +0.93.870.00.00.0
Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3 DNS
Natálie HriškováNatálie Hrišková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 6 DNS
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2 14.21 +0.3 m/s 13.59  +1.514.14  +0.014.21  +0.314.2113.87  +0.213.59  +0.813.97  +1.6
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 12.77 +0.2 m/s 12.28  +1.112.77  +0.212.77  +0.212.77xx11.32  +2.0
3 Kryštof BesserKryštof Besser
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 12.28 +1.1 m/s 12.28  +1.111.79  +0.011.69  +1.112.2811.89  +2.6--
4 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 4 11.83 +0.6 m/s 11.83  +0.6--11.83---
Martin PechaMartin Pecha
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 DNS
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 2 11.29 -2.3 m/s 10.78  +0.0x10.81  -1.510.8111.29  -2.311.17  -2.211.23  +0.0
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1 10.97 +0.0 m/s 10.80  +0.0x10.90  -1.610.9010.72  -0.710.97  +0.010.77  +0.0
3 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3 10.40 -2.1 m/s xx10.00  -1.110.0010.40  -2.109.97  -1.1x
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2 10.15 +0.0 m/s 10.15  +0.010.15  -0.610.03  -2.810.1509.94  -1.510.11  +0.0x
2 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 3 09.65 -1.4 m/s 09.55  +0.009.65  -1.409.39  -1.009.6509.45  +0.0--
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 09.07 -1.4 m/s x09.07  -1.4x09.07x--
Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 NM
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 10.44 -2.0 m/s 10.44  -2.0x09.76  +0.010.4409.99  -0.610.19  -2.310.28  -0.4
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 10.26 -2.5 m/s 10.26  -2.5x10.13  -1.610.26-x-
Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 2 NM
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 15 12.69 11.8811.7512.6912.6911.9012.3011.97
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4 12.55 09.4409.3012.5512.55x10.0609.27
3 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 13 10.78 09.8009.4010.0710.0710.78x10.34
4 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 8 10.66 09.7310.5110.6610.6610.4309.8609.50
5 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12 10.55 09.72xx09.7210.2910.5510.17
6 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 10.32 10.2510.3210.0010.3210.06--
7 Mercy KharundaMercy Kharunda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 7 10.01 10.0008.9810.0110.01x08.4509.35
8 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1 09.67 08.9408.7309.4609.4609.6708.5508.52
9 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 5 09.25 08.8008.5309.2509.250.00.00.0
10 Veronika JakubcováVeronika Jakubcová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 6 08.66 08.6607.7807.2708.660.00.00.0
11 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 11 08.07 07.6708.0705.5408.070.00.00.0
12 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 10 06.52 04.9606.5205.7106.520.00.00.0
13 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3 06.15 05.1805.0306.1506.150.00.00.0
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 9 DNS
MS Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 14 09.94 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 3 11.40 10.3310.8311.3311.3311.2510.6011.40
2 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 11.15 11.0111.15x11.15x10.38x
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 10.81 10.18x10.2110.2110.8110.5810.53
4 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 4 10.43 09.5610.2110.4310.4310.0510.01-
5 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 7 09.79 09.7909.0509.3409.7908.1807.6208.48
6 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 09.31 08.5109.1109.3109.3108.7408.1808.58
7 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 08.44 07.8007.5608.1008.1007.8908.44-
8 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 5 07.78 07.5507.3807.7807.7807.5307.49-
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 14.58 x13.38x13.3814.1613.3114.58
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 13 13.72 13.5513.72x13.7212.6113.57x
3 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 12.96 12.9612.5412.4412.960.00.00.0
4 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 11.40 x11.4010.7711.4011.0611.16x
5 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 11.16 11.1610.7310.6411.1611.0710.75x
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 12 10.73 10.7310.0109.9910.7310.4310.4109.16
7 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6 10.54 10.5409.7210.1910.5410.5409.8810.40
8 Lukáš PajerLukáš Pajer
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
03 7 10.30 08.7710.3008.6010.3008.5809.0908.94
9 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 09.50 09.2509.50-09.500.00.00.0
10 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 09.39 09.1609.3009.3909.390.00.00.0
11 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 09.23 08.7408.6309.2309.230.00.00.0
12 Daniel ČervášekDaniel Červášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 09.20 08.1809.2008.6509.200.00.00.0
13 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 11 09.18 x09.18-09.180.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 7 11.94 10.6811.6511.4911.6511.8711.9411.44
2 Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 11.90 10.8111.5511.9011.9011.66--
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 11.58 11.1210.4210.6011.1211.5810.86-
4 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 11.29 10.8610.3710.7610.8611.2910.5310.39
5 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 10.07 09.1809.2409.3709.3709.9808.5810.07
6 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 08.27 08.0208.2708.2708.270.00.00.0
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4 09.91 x09.6309.7909.7909.91--
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13 40.13 39.22x40.1340.13xx-
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12 36.10 36.1034.64x36.10---
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 10 29.23 29.23xx29.23xx-
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 28.35 xx28.3528.350.00.00.0
5 Matěj ČervenýMatěj Červený
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 11 27.44 22.9122.0625.8925.8922.7327.4425.11
6 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 27.04 xx27.0427.04x24.50x
7 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 4 26.99 26.0726.99x26.990.00.00.0
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3 25.44 25.44xx25.440.00.00.0
9 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 25.40 22.9825.4024.3425.400.00.00.0
10 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1 21.90 21.90xx21.900.00.00.0
11 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 20.97 20.97xx20.970.00.00.0
Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 2 DNS
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 NM
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 33.96 29.6633.96x33.96---
2 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 33.54 33.54x30.5033.54x33.19x
3 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1 23.91 23.91-22.2323.91---
Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 DNS
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4 39.88 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 7 54.19 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 44.58 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5 37.41 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Pavla DoležalováPavla Doležalová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 3 30.82 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1 28.53 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Klára LedvinováKlára Ledvinová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 2 22.46 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 30.57 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 2 48.75 0.0
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 3 35.48 0.0
3 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1 29.09 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 9 49.61 0.0
2 Šimon MarešŠimon Mareš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 48.38 0.0
3 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 7 40.75 0.0
4 Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 6 36.33 0.0
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 32.40 0.0
6 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 2 32.21 0.0
7 Vojtěch VopaleckýVojtěch Vopalecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5 29.78 0.0
8 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4 21.38 0.0
MS Jan HeroutJan Herout
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1 21.30 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 4.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 61.89 0.0
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5 57.75 0.0
3 Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4 56.08 0.0
4 Oldřich SýkoraOldřich Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 38.10 0.0
5 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2 24.47 0.0
MS Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1 34.14 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 9 37.57 37.5737.2336.8937.5735.90xx
2 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10 36.00 36.00xx36.00xxx
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 33.96 28.4926.3632.8632.8630.9433.9633.14
4 Mercy KharundaMercy Kharunda
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 2 26.15 x26.1525.7326.1524.2223.1620.18
5 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 7 25.67 24.1520.1725.6725.6718.49xx
6 Kateřina VyčítalováKateřina Vyčítalová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 8 19.68 15.91xx15.9117.6919.6816.81
7 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4 19.15 16.6515.7313.6716.65x19.1514.95
8 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 6 18.77 18.3218.3917.9718.3916.8116.4218.77
9 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 1 17.22 17.0917.2215.5717.2214.1416.4516.47
Adéla KulihováAdéla Kulihová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3 DNS
MS Petra SičakováPetra Sičaková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 11 45.57 ---0---
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 41.90 36.6237.4341.9041.90x39.3738.59
2 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 2 35.87 30.9135.87-35.87---
3 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3 33.73 33.73x30.7333.7331.5931.3923.89
4 Tereza ŠírlováTereza Šírlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 7 32.08 30.0529.0331.8031.8032.08xx
5 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1 29.56 xxx0.029.56--
6 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 28.81 28.81x28.2728.8126.6925.1122.88
7 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 5 26.09 x23.3723.2423.3724.72x26.09
8 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4 24.06 23.2021.8524.0624.06---
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5 52.60 52.60xx52.60x51.36x
2 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 6 50.40 45.8649.7850.4050.40---
3 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 42.29 41.4038.5642.2942.2939.6541.0037.68
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4 40.40 40.26x40.2340.2639.5938.6440.40
5 David MartínekDavid Martínek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
02 2 22.46 22.46xx22.46---
MS Ladislav FaraLadislav Fara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 1 50.74 xx50.7450.74xxx
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KaplanFilip Kaplan
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 55.58 55.5850.54-55.58---
2 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 2 50.15 50.1545.8047.4750.1547.49-48.97
3 Karel DvořákKarel Dvořák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 49.10 46.6045.2546.0746.60x48.3349.10
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 43.13 39.7939.9237.2339.9236.7143.1334.87
5 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 40.54 38.43x38.4138.4340.54x37.49
6 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 37.67 32.26x34.0034.0037.5037.6735.48
7 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5 36.54 36.5426.87x36.54---
8 Marek ŘehákMarek Řehák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 32.93 30.7428.1232.9332.9332.91--
Celkem 8 závodníků