Back

 / 1. kolo KP družstev mládeže

Kladno (4. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Roč. Oddíl Body
1 Dvořáková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno A 31,00
2 Král, Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 27,00
3 Herák, David 00 A. C. TEPO Kladno 25,00
4 Olivová, Lucie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 24,00
5 Olivová, Natálie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 23,00
6 Přibylová, Alice 02 TJ Sokol Kolín-atletika 23,00
7 Martínek, David 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 22,00
8 Zuska, David 02 A. C. TEPO Kladno 22,00
9 Dudáš, Jakub 02 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
10 Veselá, Barbora 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 20,00
11 Králová, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 20,00
12 Novosadová, Jitka 02 TJ Sokol Kolín-atletika 20,00
13 Moc, Filip 03 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
14 Hrazdira, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 19,00
15 Malá, Barbora 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
16 Tvrdá, Kateřina 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
17 Teplý, Vojtěch 02 TJ Sokol Kolín-atletika 19,00
18 Koška, Matyáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
19 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno 18,00
20 Jisl, Václav 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 17,00
21 Tláskal, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 17,00
22 Jonášová, Aneta 02 A. C. TEPO Kladno A 17,00
23 Šlehubrová, Kristýna 03 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
24 Havlíčková, Tereza 03 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
25 Rothanzlová, Helena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
26 Batelka, David 02 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
27 Pácal, Šimon 03 SKP Nymburk, z.s. 16,00
28 Pastrňák, Matouš 00 A. C. TEPO Kladno 16,00
29 Kaplan, Filip 01 A. C. TEPO Kladno 16,00
30 Holub, Dominik 01 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
31 Čech, Martin 01 AC Čáslav z.s. 15,00
32 Podaný, Jakub 01 AC Čáslav z.s. 15,00
33 Quadrátová, Anna Marie 02 A. C. TEPO Kladno A 15,00
34 Čermáková, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno A 15,00
35 Hrušková, Anita 03 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
36 Drábková, Eliška 02 TJ Sokol Kolín-atletika 14,00
37 Wertheim, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 14,00
38 Pecha, Martin 01 AC Čáslav z.s. 14,00
39 Čechová, Eliška 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 13,00
40 Hněvkovská, Vendula 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13,00
41 Podnecký, Tomáš 01 TJ Sokol Kolín-atletika 13,00
42 Besser, Kryštof 01 A. C. TEPO Kladno 13,00
43 Mareš, Šimon 03 A. C. TEPO Kladno 13,00
44 Červášek, Daniel 03 A. C. TEPO Kladno 13,00
45 Sýkora, Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 13,00
46 Melč, Ondřej 02 A. C. TEPO Kladno 13,00
47 Kratochvílová, Barbora 03 A. C. TEPO Kladno A 13,00
48 Švarcová, Adéla 03 A. C. TEPO Kladno A 13,00
49 Mašková, Kateřina 03 SKP Nymburk, z.s. 13,00
50 Holečková, Vendula 03 A. C. TEPO Kladno A 13,00
51 Škochová, Ema 03 SKP Nymburk, z.s. 12,00
52 Stehlík, Jakub 03 SKP Nymburk, z.s. 12,00
53 Vyčítalová, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno B 12,00
54 Forman, Tomáš 02 TJ Sokol Kolín-atletika 12,00
55 Perglerová, Anna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12,00
56 Korelová, Kristýna 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 12,00
57 Kozlová, Anna 01 AC Čáslav z.s. 11,00
58 Zábojníková, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 11,00
59 Höfner, Vojtěch 01 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
60 Nováček, Vladimír 01 A. C. TEPO Kladno 11,00
61 Placatková, Bára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11,00
62 Čurdová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 11,00
63 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 11,00
64 Pešek, Tomáš 01 AC Čáslav z.s. 11,00
65 Puczek, Tomáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
66 Kubešová, Eva 02 A. C. TEPO Kladno A 11,00
67 Vrbová, Žaneta 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
68 Šafránková, Jana 02 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
69 Vopařil, Vojtěch 03 SKP Nymburk, z.s. 11,00
70 Vlasáková, Klára 02 A. C. TEPO Kladno A 11,00
71 Vidunová, Marta 02 A. C. TEPO Kladno A 11,00
72 Hřích, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 11,00
73 Zákora, Tadeáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
74 Kharunda, Mercy 02 A. C. TEPO Kladno B 11,00
75 Vaňková, Dominika 03 A. C. TEPO Kladno A 11,00
76 Raška, Adam 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
77 Helebrantová, Petra 03 A. C. TEPO Kladno A 11,00
78 Zahrádková, Eliška 03 A. C. TEPO Kladno A 11,00
79 Holcová, Klára 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 11,00
80 Kučerová, Daniela 03 A. C. TEPO Kladno A 10,00
81 Vopalecký, Vojtěch 03 A. C. TEPO Kladno 10,00
82 Sudková, Eliška 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
83 Bennett, Róza Emily 02 A. C. TEPO Kladno A 10,00
84 Doležalová, Pavla 02 A. C. TEPO Kladno A 10,00
85 Holcová, Tereza 00 Atletika Stará Boleslav, z.s. 10,00
86 Vánišová, Anna 01 AC Čáslav z.s. 10,00
87 Šámal, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
88 Kupková, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10,00
89 Kašpar, Martin 01 A. C. TEPO Kladno 9,00
90 Malec, Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno 9,00
91 Sýkora, Štěpán 02 A. C. TEPO Kladno 9,00
92 Lúža, Maroš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
93 Vítek, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
94 Rothanzl, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
95 Dvořáková, Lucie 02 A. C. TEPO Kladno A 9,00
96 Plačková, Veronika 02 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
97 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno 9,00
98 Brát, Jan 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
99 Soukal, Lukáš 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
100 Vejborná, Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
101 Heráková, Kristýna 03 A. C. TEPO Kladno A 9,00
102 Fridrichová, Alena 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
103 Adamcová, Vanessa 03 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
104 Mrkvičková, Adéla 02 TJ Sokol Kolín-atletika 8,50
105 Červený, Matěj 03 SKP Nymburk, z.s. 8,00
106 Holec, Jakub 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 8,00
107 Voříšková, Anežka 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8,00
108 Plachá, Kristýna 02 SKP Nymburk, z.s. 8,00
109 Lakomá, Markéta 03 A. C. TEPO Kladno A 8,00
110 Horáčková, Barbora 03 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
111 Filounová, Iveta 03 SKP Nymburk, z.s. 8,00
112 Bürger, Jan 03 SKP Nymburk, z.s. 7,00
113 Mikulová, Barbora 03 SKP Nymburk, z.s. 7,00
114 Znamínková, Rozárrie 03 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
115 Vrbová, Kateřina 03 TJ Spartak Vlašim 7,00
116 Vejdělková, Kateřina 03 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
117 Linhartová, Veronika 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7,00
118 Šantavý, Jakub 04 SKP Nymburk, z.s. 7,00
119 Sudek, Adam 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
120 Perner, Michal 02 AC Čáslav z.s. 7,00
121 Podolák, Lukáš 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
122 Mittelbach, David 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
123 Novák, Ondřej 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
124 Brůžek, Václav 03 A. C. TEPO Kladno 7,00
125 Červenková, Klára 00 A. C. TEPO Kladno 7,00
126 Hanuš, Karel 01 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
127 Klimentová, Kristýna 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
128 Řehák, Marek 01 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
129 Janeček, Jiří 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
130 Lehar, Daniel 01 A. C. TEPO Kladno 7,00
131 Novotný, Kryštof 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 7,00
132 Rozehnalová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7,00
133 Blatská, Veronika 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6,00
134 Dvořák, Karel 01 A. C. TEPO Kladno 6,00
135 Buryan, Martin 01 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
136 Dubják, Ondřej 03 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
137 Dobiášová, Barbora 02 TJ Spartak Vlašim 6,00
138 Pařízková, Pavla 02 A. C. TEPO Kladno A 6,00
139 Michalík, Matyáš 02 SKP Nymburk, z.s. 6,00
140 Vejborný, Jiří 02 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
141 Honzíček, Vojtěch 03 SKP Nymburk, z.s. 6,00
142 Pleskačová, Brigita 02 A. C. TEPO Kladno A 5,50
143 Mašín, Maxim 03 SKP Nymburk, z.s. 5,00
144 Krejča, Antonín 03 AC Čáslav z.s. 5,00
145 Všetula, Matěj 03 A. C. TEPO Kladno 5,00
146 Drunecký, Lukáš 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
147 Lakotová, Tereza 00 AC Čáslav z.s. 5,00
148 Lorenčíková, Adéla 00 AC Čáslav z.s. 5,00
149 Sýkora, Oldřich 00 A. C. TEPO Kladno 5,00
150 Podaná, Kateřina 01 AC Čáslav z.s. 5,00
151 Černá, Barbora 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
152 Libovická, Kateřina 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
153 Grygarová, Caroline 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
154 Fořtová, Adéla 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5,00
155 Špániková, Denisa 01 AC Čáslav z.s. 5,00
156 Kozár, Jan 03 A. C. TEPO Kladno 5,00
157 Strachová, Sabina 03 Atletika Stará Boleslav, z.s. 5,00
158 Ledvinová, Klára 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5,00
159 Kliková, Eliška 01 AC Čáslav z.s. 5,00
160 Formánková, Allie 01 A. C. TEPO Kladno 5,00
161 Havlová, Adriana 03 A. C. TEPO Kladno A 4,00
162 Nováková, Adéla 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4,00
163 Hajná, Vendula 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
164 Mezera, Daniel 03 A. C. TEPO Kladno 4,00
165 Kment, Tadeáš 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4,00
166 Sobotková, Stella 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
167 Bartoňová, Alžběta 01 A. C. TEPO Kladno 4,00
168 Chlubna, Martin 00 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
169 Kašparová, Karolína 00 A. C. TEPO Kladno 4,00
170 Žáková, Anita 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
171 Stýblová, Klára 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
172 Rus, Tomáš 01 A. C. TEPO Kladno 4,00
173 Raboch, Martin 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
174 Alexa, Kryštof 03 A. C. TEPO Kladno 4,00
175 Adamec, Jiří 03 TJ Spartak Vlašim 4,00
176 Kopicová, Kateřina 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4,00
177 Stehno, Roman 02 AC Čáslav z.s. 4,00
178 Sojka, Tomáš Elliot 02 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
179 Krsek, Matěj 00 A. C. TEPO Kladno 3,00
180 Švihálek, David 00 A. C. TEPO Kladno 3,00
181 Holina, Radimír 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3,00
182 Roubíková, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
183 Neužilová, Jiřina 01 AC Čáslav z.s. 3,00
184 Veselá, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 3,00
185 Vejrostová, Daniela 03 AC Čáslav z.s. 3,00
186 Šírlová, Tereza 00 A. C. TEPO Kladno 3,00
187 Ďurdina, Jakub 01 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
188 Hanzlík, Filip 03 SKP Nymburk, z.s. 3,00
189 Hlaváček, Jan 01 A. C. TEPO Kladno 2,00
190 Dušková, Agáta 03 A. C. TEPO Kladno B 2,00
191 Menclová, Jitka 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
192 Kareš, Jan 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2,00
193 Kuník, Josef 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
194 Čápová, Erika 02 A. C. TEPO Kladno 2,00
195 Šabata, Matěj 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2,00
196 Pajer, Lukáš 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1,00
197 Štec, Filip 03 A. C. TEPO Kladno 1,00
198 Kuchař, Michal 03 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
199 Dostalová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 1,00
200 Jakubcová, Veronika 02 TJ Spartak Vlašim 1,00
201 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
202 Matoušková, Adéla 01 A. C. TEPO Kladno 1,00
203 Podaná, Gabriela 03 AC Čáslav z.s. 1,00
204 Němeček, Ondřej 03 AC Čáslav z.s. 1,00
205 Havlátová, Blanka 03 SKP Nymburk, z.s. 1,00