Back

 / KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.31
2 Josef AdamecJosef Adamec 990830 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 11.56
3 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.84
100 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 961221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.73
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 950124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.92
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 991205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 13.22
100 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.98
3 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.06
200 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 970205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 26.59
2 Jana NovosadováJana Novosadová 971230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.21
3 Dominika AntošováDominika Antošová 970925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 28.06
400 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.71
400 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 000429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 50.65
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 52.29
400 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef KuníkJosef Kuník 020508 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 52.38
2 Roman StehnoRoman Stehno 020723 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.84
3 Pavel BenešPavel Beneš 031125 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 53.91
400 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 970205 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.81
400 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 000108 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 59.11
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 011116 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 59.34
400 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 020129 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 59.00
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 020618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.15
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 030925 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 61.74
800 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 1:55.06
800 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 011004 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 1:55.92
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 000523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:01.50
3 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 010911 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:01.85
800 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš PodolákLukáš Podolák 020817 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:04.87
2 David ŠprinclDavid Šprincl 021021 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10 2:09.55
3 Kryštof AlexaKryštof Alexa 030325 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:14.27
800 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 000816 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:18.39
2 Lucía VítováLucía Vítová 000509 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 7 2:33.37
3 Valentýna ŠitlerováValentýna Šitlerová 010402 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 2:43.62
800 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jitka NovosadováJitka Novosadová 021027 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:25.83
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 031209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:33.58
3 Jitka MenclováJitka Menclová 030611 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:34.70
1500 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:58.11
1500 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 001117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 4:17.84
1500 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal PernerMichal Perner 020615 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 4:19.70
2 Ondřej MelčOndřej Melč 020526 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 4:30.21
3 Matěj VšetulaMatěj Všetula 030703 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 4:44.29
1500 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 001120 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:48.24
1500 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 031129 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 5:32.51
2 Iveta FilounováIveta Filounová 030103 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 5:44.07
3000 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David MartínekDavid Martínek 020413 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09:41.01
2 Martin RabochMartin Raboch 030819 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10:28.09
3000 m - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 011106 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11:34.37
2 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 970516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12:16.20
3 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 940201 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 12:57.70
3000 m - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 010808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 12:31.70
3000 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika VaňkováDominika Vaňková 030710 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 13:57.45
2 Veronika PlačkováVeronika Plačková 020719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 14:03.15
100 m překážek - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 880512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.07
100 m překážek - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 001116 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.25
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.38
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 011030 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 16.05
100 m překážek - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 15.26
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 020910 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.56
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 020429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.58
110 m překážek - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.00
2 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 16.09
110 m překážek - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sebastian MertaSebastian Merta 010412 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 14.46
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 15.77
3 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 15.93
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 020611 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 15.09
2 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 020804 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 15.40
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 030805 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.62
300 m překážek - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 39.91
2 František LáchaFrantišek Lácha 020821 AK BílinaAK Bílina 3 42.22
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 030826 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 45.18
400 m překážek - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 990716 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 58.50
2 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 62.52
400 m překážek - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný 010327 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 55.92
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 010605 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.86
3 Václav JislVáclav Jisl 000705 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 58.27
400 m překážek - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 010927 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 60.93
2 Anna KozlováAnna Kozlová 010912 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 61.82
3 Eliška ČechováEliška Čechová 010131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 64.89
4 x 100 m - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
3 Šimon, Šepotěv, Litera, Frolík Šimon, Šepotěv, Litera, Frolík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 45.80
4 x 100 m - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Řehák, Holub, Koška, Krakuvčík Řehák, Holub, Koška, Krakuvčík TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 43.02
4 x 100 m - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Soukal, Šámal, Severa, Brát Soukal, Šámal, Severa, Brát TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 45.26
4 x 100 m - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šafránková, Šlehubrová, Tvrdá, Novotná Šafránková, Šlehubrová, Tvrdá, Novotná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 49.18
2 Havlová, Bennett, Jonášová, Quadrátová Havlová, Bennett, Jonášová, Quadrátová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 50.88