Back

 / KP jednotlivců M, Ž, J, D

Kladno (11. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman JonákRoman Jonák 990319 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.90
2 Jan JelínekJan Jelínek 800410 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.85
Skok vysoký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 000225 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.95
2 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub HolecJakub Holec 030412 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.80
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 030121 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.75
3 Jiří AdamecJiří Adamec 030131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.70
Skok vysoký - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola LanghansováNikola Langhansová 991130 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.45
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 001230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.63
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová 010725 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.55
3 Kateřina BaldováKateřina Baldová 010504 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.55
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anita HruškováAnita Hrušková 030609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.63
2 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 031003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.63
3 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.55
Skok o tyči - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam ZachAdam Zach 930328 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.00
2 Hwan Seung HanHwan Seung Han 940527 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3.50
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.30
Skok o tyči - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3.00
2 Lukáš TahotnýLukáš Tahotný 000508 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.80
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.20
2 Jan BürgerJan Bürger 030825 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.10
3 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 031118 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00
Skok o tyči - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 010619 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.20
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 010719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80
Skok o tyči - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová 020301 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.80
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 020518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.50
3 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 030624 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.40
Skok daleký - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.39
2 Jan MartinecJan Martinec 980425 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.42
Skok daleký - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.30
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.09
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 010410 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.97
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 021002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.06
2 Adam RaškaAdam Raška 031008 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.84
3 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.84
Skok daleký - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 980910 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.34
2 Dominika AntošováDominika Antošová 970925 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.77
Skok daleký - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.19
2 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5.01
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010712 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4.84
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 030725 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.18
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.15
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.04
Trojskok - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal SeberaMichal Sebera 960903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.93
Trojskok - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 010327 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.05
2 David HerákDavid Herák 000127 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.01
3 Jakub ŽákJakub Žák 010810 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.66
Trojskok - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon PácalŠimon Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.94
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 030618 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11.71
Trojskok - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 991205 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.66
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 961221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84
Trojskok - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 010712 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10.62
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská 010106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.46
Trojskok - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 020316 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.22
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 030328 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.60
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.60
2 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.09
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 020714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.75
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 951010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.87
2 Eliška VolencováEliška Volencová 980215 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 09.64
3 Lenka BlovskáLenka Blovská 951013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.24
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.48
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.84
3 Šimon MarešŠimon Mareš 030130 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.57
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.66
2 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.34
3 Adam VidunaAdam Viduna 000724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.30
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.94
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 990312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.69
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková 841111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.69
2 Eliška VolencováEliška Volencová 980215 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 34.41
3 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 951010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.43
Hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 010627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.92
2 Anežka NovákováAnežka Nováková 001106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.77
3 Barbora ČernáBarbora Černá 010823 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.48
Hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HolcováKlára Holcová 030530 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.36
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.31
3 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.33
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 020615 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.94
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.13
3 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.66
Hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 010829 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.22
2 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.89
3 Adam VidunaAdam Viduna 000724 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.61
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.77
2 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 34.19
Hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 030214 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.38
2 Eliška DrábkováEliška Drábková 020404 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.31
3 Barbora MaláBarbora Malá 020421 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.75
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lenka BlovskáLenka Blovská 951013 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.07
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 990808 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.54
3 Gabriela LandováGabriela Landová 971221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.01
Hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka NovákováAnežka Nováková 001106 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 29.22
Hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon MarešŠimon Mareš 030130 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.12
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 030618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.33
3 Jan KozárJan Kozár 031118 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.57
Hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 010829 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 34.65
2 Vladimír NováčekVladimír Nováček 010912 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.35
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 870331 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.40
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 020714 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.86
2 Alice PřibylováAlice Přibylová 021205 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 37.86
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 020506 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.81
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana HabalováHana Habalová 950505 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.40
2 Eliška VolencováEliška Volencová 980215 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 35.61
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 990808 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.20
Hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ČechováEliška Čechová 010131 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 32.97
2 Veronika BlatskáVeronika Blatská 010106 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 31.33
3 Tereza ŠírlováTereza Šírlová 000905 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.79
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach 021103 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 52.58
2 Jakub DudášJakub Dudáš 020123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.40
3 Filip MocFilip Moc 030302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.24
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam LiteraAdam Litera 981109 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 55.02
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 990312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.55
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 990914 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.55
Hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 11.5.2019)
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel DvořákKarel Dvořák 011016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.65
2 Jan GročekJan Groček 000712 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.95
3 Erik LaunaErik Launa 010221 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.38